Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
@h.a.i.n.y ahoj :-) tak ja som nakoniec poverila drahého, nech mu zavolá kedy máme prísť :-D pán farár nakázal, že po večernej omši máme prísť na faru..
Odpovedať
@h.a.i.n.y no my sme boli po omsi vonku sme ho cakali (teda aj na omsi sme boli) ale pockali sme ho vonku pred faru. A tam sme sa s nim rozpravali....i ked nam povedal ze ideme skoro a mame prist v marci...co uz musim pockat....ale vy uz chodte sa opytat aby ste si rezervovali kostol na ten datum
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y ahoj :) my sme boli teraz v sobotu, telefonicky sme sa objednali, lebo prvy pokus skoncil neuspesne - isli sme v sobotu okolo siestej a to uz nevyhovovalo... mne u nas na fare povedali, ze mame prist kedykolvek cez tyzden, ale kedze snubenec nie je odtial, tak potom v sobotu niekedy skor... skus po omsi ist, kamosky to tak riesili a v pohode
Odpovedať
@simcab Takze ani vy ste este neboli? Tak nie som sama :-D Takze po omsi? A kedy planujete ist? @dracica6663 A vy ste boli kedy ze vam povedal ze skoro idete? Ty mas svadbicku tyzden po mne vsak? @angieska Takze vam to teraz sobotu nevyslo alebo ano?
Odpovedať
@h.a.i.n.y ano presne tak tyzden po tebe. isli sme 9 januara. Ale tak u nas je divny farar...a tak to mam na dedine tak asi preto ...ja neviem...vsak este pockam tych par dni cca 2 tyzdne...a hned 1 marca k nemu nabehnem :-D
Odpovedať
@h.a.i.n.y ale áno, my sme už boli niekedy v januári.. no musíme ísť ešte teraz vo februári, lebo aj tak nemohol zapísať nejkú žiadosť či čo, lebo tá sa môže zapísať min. pol roka pred sobášom.. ale každopádne už máme rezervovaný termín :-)
Odpovedať
@simcab no asi aj preto nas poslal prec ze ideme skoro ked sme boli v januari a to je vyse 7 mes. tak asi preto :-|
Odpovedať
@h.a.i.n.y Po prvykrat som isla za fararom sama a cakala som ho po omsi pred farou. Ked sme isli s priatelom, tak sme isli rovno na faru. A keby ti nahodou povedal, ze skoro ides, tak sa nedaj odbit. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y tentoraz nam to vyslo, spisal zapisnicu, termin mame (huraaaa), lae este musime ist na matriku po tlacivo a to doniest a kedze chceme mat svadbu v inom kostole, ako farskom, tak este za dekanom po povolenie :-| a tam moze nastat problem, takze este nemame vyhrate :-|
Odpovedať
@dracica6663 no len u vás je divné to, že vôbec ani nebol ochotný poznačiť si váš termín do kalendára.. =-) náš bol milý, vysvetlil čo a ako a kedy a termín si poznačil..
Odpovedať
Dakujem dievcence. Tak uz len tam nabehnut po omsi a dufat ze vsetko dobre dopadne :-) @beronsche A vy ste s nim tiez len spisali zapisnicu? Alebo co od vas vsetko chcel?
Odpovedať
@angieska To je zaujimave, ze ak niekto chce mat svadbu v inom kostole ako je farsky, tak je problem..... Ak chce mat niekto svadbu vo farskom kostole, namiesto filialneho (ktory je v dedine odkial pochadza), tak je tiez problem... Aspon u nas sa to neobislo bez "kyslej tvare" a poznamok ako "obrad nie je o kostole"... =-) :-N :-N tak ja uz neviem... ;-) Kazdopadne drzim palce!! :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@h.a.i.n.y spisali sme zapisnicu, priatel podpisal formular ohladom dispenzu (nie je katolik), dali sme vsetky udaje ohladom svedkov - cize asi vsetko potrebne. Uz len musime priniest ziadost z matriky a potvrdenie, ze sme absolvovali nauky.
Odpovedať
@beronsche A priatel je ineho vyznania? Alebo nie je vobec veriaci? Bol s tym problem? To uz na tom prvom stretnuti ste dali udaje o svedkoch? A to potvrdenie ze ste absolvovali nauky to komu prinesiete? Ved nauky budete robit s tym fararom u ktoreho ste boli ci nie?
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche hej, presne, vzdy sa nejaky problem najde, ked sa hlada... som zvedava, jak dopadnem, ked pojdem za dekanom, lebo zatial mam skusenosti, ze polovicke, ktora chcela inde povolil, druhej nie....
Odpovedať
Baby este jedna otazocka .. vy chodite normalne pravidelne do kostola?
Odpovedať
@h.a.i.n.y ja nechodím :-p len tak na vianoce alebo ak je omša za starkých alebo tak..
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y no...momentalne uz ani nie :-| chodievala som pravidelne, mali sme tam aj stretnutia, boli sme super partia, ale mala som velmi zlu skusenost s jednym kaplanom a tam sa to nejak zlomilo... mozno v inom obdobi by som to rozdychala, ale vtedy som mala tazke obdobie(rozchod, umrtia v rodine) a proste to nevypalilo dobre :-( teraz sa uz aspon snazim raz za cas ist, kedze pravidelne sa mi nedari
Odpovedať
@simcab A nebojis sa neprijemnych otazok na naukach?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, ako ste víkendovali? zase máme nový týžden, už len tri týždne do svadby uf... :)
Odpovedať
@h.a.i.n.y veru nie :-D ja si to obhájim.. dúfam teda :-N
Odpovedať
Profilova fotka
aby som nezabudla tak Krásneho Valentína Vám prajem všetkým :)
Odpovedať
@lucia3006 no veru, luci, ty to už máš za pár.. :-) chytá ťa panika?? či v pohodičke?? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab panika ani stres ... práveže mi to vôbec nepripadá, že o pár dní sa vydávam :) riešila som teraz tú stretávku cez víkend, psie záprahy a teraz riešime labradoríka - čo si chceme po svadbe adoptovať... a všetko je už skoro pripravené, až na pár drobností a ešte máme stretko s fotografom a kameramanom... :) a čo Ty?
Odpovedať
@h.a.i.n.y on je pravoslavny, pokrsteny, nepraktizujuci, problem s tym nebol, akurat nemozeme mat obrad s omsou, co babky a tetusky nevedia stravit..... :-p Co sa tyka nauk, my si nauky robime v UK, tak to potvrdenie potrebujeme pre sobasiaceho farara. Najprv to vyzeralo, ze tie nauky budu bez farara , len s manzelskym parom, ale nakoniec bude jedno stretnutie aj s nim. A musime mu priniest nase krstne listy - och komplikacie, komplikacie... :-p :-D Do kostola nechodime, tak mam zo stretnutia s knazom celkom stres... :-D :-D
Odpovedať
@lucia3006 vieš čo, ja som teraz celkom kľudná, už máme dosť vecí vybavených, tak som spokojná :-) dnes som práve písala cukrárke, aby si ma poznačila, tak dúfam, že to výjde..
Odpovedať
@simcab simi minule sa mi snivalo, ze som si obzerala tvoju muchu do kytice a som jej odlomila kridla... :-D :-D :-D @lucia3006 3tyzdne? uz sa vam to krati... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab tak to je dobré, ja som si tiež povybavovala už všetko a teraz mám mesiac pred svadbou taký kľud ... nechcela som sa stresovať na poslednú chvíľu ... práve som našla krásnu fenku labradoríka, uvidím či mi majitelia počkajú do svadby a potom by sme si ju s manželom vzali ... jupíííí ... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche veru áno, už aby to bolo :)
Odpovedať
@beronsche no pre pána!!! mucha bez krídel :-D chudera..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?