Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab od trnky, len som povedala, ze 3 poschodovu zvysok upresnim potom, to ma este cas a ona nepotrebuje vediet teraz ze aku budem chciet:))
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab ty uz mas vybratu?
Odpovedať
@kacennnka kati, mne sa páčia tie, čo mám tu v albume.. asi bude tá biela/maslová s tými mašličkami.. ale pravdepodobne len 2-poschodová..
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab a uz si si ju objednala? mne bude ravdepodobne robit aj tie minitorticky co mam v albume.
Odpovedať
@kacennnka zatiaľ nie, musím danke zavolať niekedy.. ale ešte sa mi to zdá skoro..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby skoro uz po vikende ;-) vcera na veltrhu v NR bolo skvele!kupili sme vsetko co sme chceli okrem obleku ale aspon si drahy vyskusal nemali jeho cislo inak by sme ho kupili,ale ja mam konecne topanocky aj ked nie z veltrhu :-D kupili sme manzetky,ja do vlaskov krasnu sponu,aj krowky sme si kupili neodolali sme :-D bolo dobre veltrh nebol pre nas ani sklamanim ani prekvapenim taka zdrava normalka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab co ja viem, ja som objednala asi pred hodinkou a nebola nejaka prekvapena, ze moc skoro.
Odpovedať
@kacennnka no však jasné, len mne sa to dá skoro..
Odpovedať
Profilova fotka
lucia3006......no ja zas ruzovo bielu:))a kyticu budes mat z akych kvetov?
Odpovedať
Profilova fotka
@wildluccia biele a fialové ruže - kyticu mám aj v albume, presne taká bude :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahaa no idem kuk:)
Odpovedať
hm ja vas tusim uz budel len citat lebo ja uz vsetko mam (okrem kostola - to bude v marci vybavene) ale inak mame vsetko - zakusky to sa bude riesit az mesiac pred svadbou takze ....a uz mame aj vinko za 1.50 (cervene) a 1.20 (biele vino) za liter super cena :-) ked kupime cca 50 litrov / cca 100 eur aj menej zaplatime supiš :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte, tak aj ja som úspešne absolvovala veltrh v nitre, rezervovovala som si tam svadobné šaty, mám ich aj v albume. Inak neviete ako to je keď chcem aby ma sobášil farár, ktorý je z inej farnosti? Na toho, ktorý je v rámci farnosti kde bude obrad, máme dosť zlé referencie.
Odpovedať
Baby, chystáte sa niektoré na svadobný veľtrh do BB (26.2.)? Ja dúfam, že po veľtrhu už budem mať definitívne vybraté šaty. Ináč už máme kostol, sálu, fotografa, hudbu.
Odpovedať
@z.junasova zuzi, tak v prvom rade sa musíš dohodnúť s kňazom, od ktorého chceš, aby prišiel sobášiť.. a potom zase musíš požiadať vášho kňaza o dovolenie..
Odpovedať
@rysavka ja som chcela ísť do bb, no vyšlo nám ísť na chatu ten víkend, iný termín nebol voľný, tak nepôjdem..
Odpovedať
@simcab škoda :-( ja sa chystám s maminou a dúfam, že si vyberiem minimálne šaty resp. sa rozhodnem, že chcem tie, ktoré som už skúšala :-) no tiež dúfam, že tam nájdem aj nejaké inšpirácie na všeličo :-D
Odpovedať
@dracica6663 ahoj :) aj ja už mám skoro všetko :)) bola som na tom veľtrhu v sobotu v Nitre a už máme obrúčky, oznámka, poháre aj perká som si kúpila :) takže som strašne šťastná :)))
Odpovedať
@gabinkas to je skvele das do albumu?? ja tiez ak nezabudnem tak si topanocky,obrucky odfotim....a ine veci, aj krizik mam peknucky...a tak.. ja som si tiez kupila pierka teda....drahy chcel kupit hotove...nemali tam rovnake stuzky - mali rozdielne sirky tak ze kupim inde a on nechcel...tak sme kupili hotove a tak ma to trocha mrzi lebo uz si to nebudem robit sama...ale este mi zostali oznamenia tak to si spravim sama :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab aha, takže to záleží len od nich, nie sú tam nejaké papierovačky a pod.? Inak ani ten "náš kňaz" nie je náš, lebo nemáme sobáš v mieste trvalého bydliska ani jedného z nás. Takže najprv musím vybaviť povolenie na sobáš mimo trvalého bydliska. :-N
Odpovedať
@z.junasova myslím, že by nemali byť.. aspoň nám tak povedal kamarát - kňaz, ktorý nás mal sobášiť..
Odpovedať
Profilova fotka
aj nam treba vybavit povolenie na sobas v inej farnosti, a co som zistovala tak vraj to knaz nemoze odmietnut, ze je to len formalita, tak som zvedava
Odpovedať
Profilova fotka
A žiadosť o uzavretie manželstva by sme si ale mali ísť zobrať na matriku každý v mieste svojho trvalého bydliska alebo tam kde sa sobáši?
Odpovedať
@z.junasova v mieste sobáša.. ale vlastne prázdnu žiadosť vám dajú kdekoľvek (myslím si), len už vyplnenú pôjdete odovzdať tam, kde sa sobáš bude konať..
Odpovedať
neviete nejake pekne pismo? nazov toho pisma prosim napisete mi
Odpovedať
@dracica6663 ja som taká lenivá na toto a ani som neni zručná na takéto veci, tak si to radšej kúpim :) nemám na fotke tie obrúčky, do ,mesiaca by mali prísť, tak potom to sem dám oznámka idem pozrieť, tie by som mala nájsť :)
Odpovedať
@gabinkas dobre super tesim sa :-)
Odpovedať
dievčatá, ja sa tiež teším.. :-) písala som si s babou čo nám bude robiť výzdobu, tak mi napísala, že na našu farebnú kombináciu má veľa vecí, lebo je na ňu zaťažená x-) tak je super, že to nebudem musieť kupovať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@z.junasova tam kde je sobas na matriku ;-) @barborabilinova v pohode to tlacivko da kazdy farar aj my sme dcerku krstili inde a patrime inde ;-) @dracica6663 mne sa paci typ pisma Sagoe Print ;-)
Odpovedať
Ahojte dievcata. Chcem sa vas opytat tie co ste uz boli za panom fararom ze kedy ste za nim isli? Pred omsou alebo po omsi, na faru alebo este v kostole ste sa s nim rozpravali? Poradte ... Lebo nam uz hori pod "zadkom" este sme neboli |-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?