Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 trdielko rada, len u nas to bude komplikovane, ideme aj s nasimi aj so svokrovcami... Ani neviem este kedy, lebo sa asi rano este zastavime u draheho dedka... Takze nic neslubujem, lebo to kludne moze dopadnut aj tak ze nikam nepojdeme, hoci to dufam nehrozi. Lebo ja sa tam uz tesim :-) Vy tam kedy asi budete?
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 ty budes mat este len o rok bakalarske statnice? Ja som v podobnej situacii, po svadbe ma cakaju este dva roky skoly ale uz externe a praca. Takze by som este aj starostlivost o babo nezvladala. A navyse aspon tie 2 roky praxe by som chcela pred materskou.
Odpovedať
Profilova fotka
@babulkaa blahozelam vam caka vas krasne a neopakovatelne obdobie uzivajte si ho x-) a co sa tyka siat tu je moja kamaratka ktora sa teraz v januari vydavala na bojnickom zamku viď foto,saty mala z Fantastic Flower NR :-) @bybi my ideme v sobotu okolo obeda a este ideme do baumaxu a maxu,galerie takze tipujem ze v NR budeme do 17 :-) ideme na slavnostny obedik niekde ved mame vyrocie zasnub x-) @dracica6663 dopredu sa nelakaj co to bude ako to bude lebo moja velmi dobra kamaratka vcera za 3,5 hodiny portodila dvojicky bez vyvolavacky,bez epiduralu,prirodzene,normalne,bez komplikacii donosene do 39. t.t. s mierami 45 a 47 cm,2970 a 2700 g Margaretka a Zanetka sa volaju x-) su krasne jedna cely tato druha cela mama :-) a ked to zvladla ona takto bravurne ty to zvladnes tiez :-)
Odpovedať
@kacennnka ano, a ked si to vypocitas kolko to je + roky....to je dlha doba.... :-| Ja tiez som externe a neviem aj som chcela ist dalej vsak to teraz netusim este sa rozhodnem aj ako budu peniaze a tak.... zatial sme ani raz neriskovali a neviem co by sa stalo.....radcej si davame stale pozor....Mam aj spoluziacky co teraz rodili ako obdivujem to ze aj chodia do skoly,ucia sa a staraju sa o dieta ale....neviem ci by som to zvladla aj ja
Odpovedať
@trdielko149 dik za povzbudenie
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi tak supeeer :) tak to máte už krásne výročie - 10 rokov spolu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g dobre vám to vyšlo, nám na piatok, ale piatok je fajn, hostia budú mať dva dni rekonsvalescenciu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 no teraz 9 :-) 10 bude az v decembri :-) Ale ano, krasne x-)
Odpovedať
@lucia3006 Lucy? A hostia si musia predsa zobrat volno v praci, nie? Ci to maju navyse zapocitane?
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g jeeeej tak to je krásne, romantické :) ja som mala zase jednu platonický lásku asi tak 10rokov s prestávkami a keď som ho spoznala, veľmi rýchlo to prešlo :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bajka1 no dovolenku si musia zobrať, ale tak čo by pre svadbu neurobili? chichi :) a aspoň si predĺžia víkend :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi a malinká má koľko rokov?
Odpovedať
Článok sa načítava...
jeeeej som si teraz rezervovala vejarik,slnecnik a vlasenky....superrrr :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 Zarka mala v oktobri 3 roky, takze na svadbe bude mat skoro 4 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi tak už je veľká slečna :) určite sa teší, že bude spolu s maminou princeznička :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 Tesi sa, ona sa aj doma najradsej oblieka do satov :-) A uz sme jej kupili aj satky na svadbu a vzdy ked niekto pride, tak mu ich ukazuje. Uz som ich teraz schovala, lebo by ich do svadby znicila :-D Chceme jej kupit este jedny pre istotu, keby ju bolo treba prezliect, tak by som chcela take biele nevestovske :-D A vy kedy by ste chceli babo???
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi my tak za rok a pol, chceme si ešte niečo našetriť kým pôjdem na materskú, platíme hypotéku tak musíme takto uvažovať... dnešná doba je bohužiaľ hrozná...
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 ja viem, dieta neni lacna zalezitost. My mame tiez hypoteku a kopu inych veci, vela platime aj za skolku, takze sa vam necudujem. Dneska uz treba rozmyslat nad vsetkym aj z financnej stranky :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi no presne, inak by som išla na materskú aj hneď :) sesternica mi sľúbila, že mi bude robiť babysiter, tak aspoň to by nám dosť pomohlo, nech nemusíme platiť drahé jasle...
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 to urcite :-) My tu nemame nikoho a aj skolka je tu dost draha, takze si tiez moc vyskakovat nemozme. Ale zvladame to, tak sa nestazujem :-) Ale urcite je to super mat taku pomoc. Ja budem teraz tyzden sediet s nohami na stole a babka s dedkom nech sa staraju, aspon si vnucku poriadne uziju :-D :-D :-D :-p
Odpovedať
@bybi Tak to budete mat krasne fotecky s malou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi presne tak :)
Odpovedať
No baby, prave mi prisla cenova ponuka z hotela....fuuuuu!
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 no my sme sa zoznamili v podstate cez mojho byvaleho, ktory ma dotiahol do jednej online pocitacovej hry, tam sme spolu sem tam kecali cez chat, potom v lete bolo stretnutie tych ludi, co to hrali, v Brne, dalsi rok dalsie stretnutie v lete, po nom sme uz intenzivne kecali cez icq, prisiel ku mne na vychod(on je z Blavy), no a potom to na mna o mesiac vyvalil a ja som bola v soku :-) na zaciatku som vahala, ci do toho ist, alebo nie, je mladsi, je zdaleka... ale bolo to najlepsie rozhodnutie, ake som mohla urobit :-) no a teraz uz veselo planujeme svadbu, v den svadby budeme spolu presne rok a 9 mesiacov
Odpovedať
Profilova fotka
@babulkaa blahozelam :)
Odpovedať
@beronsche ďakujem za pochválenie muchy :-D len na ozrejmenie - mušku som si dala robiť jednej milej babe, tu je známa ako droby.. je veľmi šikovná.. vôbec sme nevedeli ako by mala mucha vyzerať, lebo ju ešte nikto nikdy nemal na svadbe a ani brošne muchové nebývajú.. :-D tak je ozaj originálna!! x-)
Odpovedať
@simcab ta mucha je fakt cool, pochval za mna tu babu, co ju robila!! Hmm niektori ludia su taky sikovni.... :-) A preco ta drahy vola muska? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska supeeer, ja by som na začiatku tiež nikdy nepovedala, že môj snúbenec bude raz môj manžel :)
Odpovedať
Profilova fotka
lucia3006.....aha tak to je super potom,ked uz aj spolu byvate,a unho byvate?ci ste niekde na bytiku?
Odpovedať
Profilova fotka
lucia3006 .......joj tak to budete mat krasnucke vyrocie,my sme mali 4 roky aj 2 mesiace...a 6.5 mam narodky 22 rokov a 7.5 budeme mat svadbu,takze preto som si dala aj taky termin:)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?