Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bajka1 to poznám, tiež nemôžem už poriadne spať, ráno o 7ej som hore a to zvyknem inak spávať tak do pol deviatej... a ani jedlo mi už tak nechutí ... a stále rozmýšlam čo ešte treba a tak... nie si v tom sama... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 ahoj lucka, mala som super vikend - po veeeelmi dlhej dobe som sa super zabavila a odreagovala...a utvrdila som sa, ze mam super kamaratku :))) boli sme u nej a jej priatela na navsteve v malackach a troska sme zurovali :D hehe, my sme s tomim 2 a pol roka spolu a este sme sa nevideli opiti, tak sme mali premieru :D :D :D tominka celu nedelu hlavicka bolela :D a ty ako?
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 ja som sobotu celú prespala, po nočnej ... a včera sme boli u svokrovcov a u našich ... večer sme oddychovali doma... mňa čaká party víkend teraz ... v piatok moja rozlúčka so slobodou a v sobotu stretávka zo strednej ... :) dneska idem s mojou maminou a sesternicou do salónu do PK, chcú si ísť vybrať nejaké šatičky na svadbu ... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 idete autom?? kebyze idete busom a budete tu do takej 17 - 17:30, tak by som vas mohla zobrat do senca :)) idem sama v aute, takze miesta mam dost :))
Odpovedať
@lucia3006 Aj ty mas tento vikend rozlucku??? Ja tiez prvu :-D...
Odpovedať
Profilova fotka
lucia3006.....vies co satocky si pozri v albume,mam tam aj viac veci a vyzdobu slabucko ruzova s bielou a co ty?no 60 ludi je uplne v pohode...a budes mat aj unos?Ci u vas to tak nebyva?
Odpovedať
Profilova fotka
@bajka1 hehe tak sa budeme lúčiť naraz :)
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 ďakujeeeem Peťka, ideme s maminou autíčkom ale moooc díky, si zlatá :)
Odpovedať
Profilova fotka
lucia3006.....jezin a to ja teraz pozeram,ze vy to tu mate uz za chvilku...a satocky mas ktore nakoniec?inac su vsetky krasne a topanky tie posledne?
Odpovedať
Profilova fotka
lucia3006.....My budeme mat hostinu vo Vitanovej,to je kusok od Trstenej a je tam novootvoreny..(no asi 3 rocny)hotel,ktory ma snubencov ujo,takze nas to vyslo aj lacnejsie,aj vyzdoba bude gratis...Len si nieco podokupujem,nejake tie somarinky...No super,aj moj snubenec je hasic a rada ho chodim v tej sutazi podporovat:))
Odpovedať
Profilova fotka
@wildluccia vážne? takže ďalšia hasičská svadba? a snúbenec je profi hasič alebo dobrovoľný? tak to máte veľmi dobré, že to máte takto vybavené, my máme tiež kopec vecí po známosti lacnejšie ... treba využiť ak sa dá zľavy... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@wildluccia šaty budem mať tie La Sposa, v ktorých som pofotená - iné som si ani neskúšala lebo som si šaty kupovala ... ďakujeem... no veru presne o mesiac ... už sa nám to kráti...
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte :-) ja som dnes mala super deň.. bola som si s kamoškou ešte poskúšať nejaké šaty.. pani bola v salóne veľmi zlatá, až som sa potom zle cítila, že vlastne si už nechcem žiadne požičať :-S no ale no.. :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab ahoj, a aké si si vybrala, či pôjdeš ešte pozerať? akú máš predstavu, chceš radšej princeznovské alebo úzke? ja keby som nemala tie svoje, nevedela by som sa rozhodnúť, toľko je dneska krásnych šiat ... :)
Odpovedať
@lucia3006 lucka, ja som si šaty už vybrala dávno, dala som si ich ušiť.. s tou kamoškou som išla skúšať preto, lebo keď som bola skúšať prvýkrát, tak jej sa nedalo so mnou ísť.. inak vybraté mám pronovias - trueno.. na originál fotkách nie sú takmer vôbec pekné, no naživo sú úžasné.. x-) a sú to také veľké princeznovské :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab ahaaaaa, tak tiež budeš mať svoje šaty ... mne za nimi po svadbe aj bude smutno, lebo som ich sľúbila sesternice do salónu, ale tak viem, že vždy keď ich budem chcieť vidieť a zaspomínať na ne... tak si zbehnem k nej ... :) lebo už teraz mi chýbajú (mám ich u nej aby ich drahý nevidel, doteraz boli v kufri ale teraz išli na vyčistenie)... :) značka pronovias má krásne šaty ... :) potom, dúfam pridáš foto :)
Odpovedať
@lucia3006 luci, hodím foto aj teraz :-) uno momento!
Odpovedať
no už sú tam.. ja si myslím, že ja tie šaty potom ani nepredám a budú mi doma zavadzať ešte dlho.. teším sa veľmi veľmi na ne a neviem si predstaviť, že by som ich dala preč.. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab oki supeeer :)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab krásne sú - budeš nádherná nevestička :)
Odpovedať
@lucia3006 ďakujem, lucka.. :-) dúfam, že to tak bude..
Odpovedať
Profilova fotka
lucia3006.......on je dobrovolny,vsak aj vy ste tak?ci nie?jasne ked sa daju vyuzit zlavy a ked je to po rodine,tak to sa da...nie nebudeme mat hasicsku...
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab určite áno :) naozaj Ti veľmi seknú ... :) jaaaj, ja sa už tak teším, čím viacej sa to blíži, tým viacej sa neviem dočkať... :)
Odpovedať
Profilova fotka
lucia3006....aha takze budes potom predavat,aj ja mam kupene saty a uz mam aj zaujemkynu o ne,takze som rada no:)a stresy uz mas?a s priatelom ste uz dlho spolu?
Odpovedať
Profilova fotka
@wildluccia my sme profesionálny, drahý chodí aj na výjazdy, ja robím na operačnom stredisku :) budete dávať hosťom aj nejaké darčeky alebo iba výslužky?
Odpovedať
Profilova fotka
vies co iba vysluzky,u nas sa darceky nedavaju u vas ano?alee no toto,tak to ste sa v pracicke spoznali?:)
Odpovedať
@lucia3006 lucka, ja som tiež už vo vytŕžení :-D ale sa ja ukľudním keď prídem zajtra do roboty |-| ty máš tiež krásne šaty, vyzerajú byť aj dosť pohodlné.. ty ich potom predáš do toho salónu, ak som to dobre pochopila??
Odpovedať
Profilova fotka
@wildluccia aj my budeme dávať iba výslužky ... :) v práci nie, cez kamarátku, ale zoznámila nás preto, že sme boli obaja hasiči ... :) robíme síce v jednom meste, ale on chodí do výjazdov a ja sedím na operačnom a máme aj inak smeny tak sa v práci míňame... :) ale tak doma si to vynahradíme, už spolu žijeme tak je to supeer... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab tak tak ale vlastne darujem lebo ten salón patrí mojej sesternici a ona mi na nich robila aj nejaké úpravy, bude mi robiť vizáž aj účes - šikovná kočka je to v našej rodine... .) ja zajtra tiež pracujem, tak prídem na iné myšlienky :) keď človek pomáha ľudom v núdzi, hneď zabudne na svadbu a to krásne okolo toho...
Odpovedať
@lucia3006 juuuj, to je super, že máte v rodine takúto šikovnicu :-) ja, bohužiaľ, nemám žiadnu kamarátku krajčírku alebo kaderníčku alebo kozmetičku :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?