Menu Forum

Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
Registrovala sa 27. apríla 2009 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 1105 príspevkov a 6 inzerátov. Má 34 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
Registrovala sa 27. apríla 2009 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 1105 príspevkov a 6 inzerátov. Má 34 priateľov.
 angelio no comment, mudrost sveta sa ozvala...

biela ruza tak ono je to v dnesnej dobe tazke zamestnat sa hlavne u absolventov, ci uz strednych alebo vysokych skol. ja som si zacala pracu hladat este na vyske pocas prveho rocnika,s tym, ze ked pracu najdem, studium hned zanecham. ale nakoniec to bolo tak ze som ju nasla asi az za 3 mesiace od ukoncenia a to bolo este na jari 2008 a nebola kriza. teraz je to vsade otrasne, clovek bez praxe ma mizive sance a moze mat kludne aj tri tituly, jednoducho nie je pre zamestnavatela momentalne zaujimavy. keby sa ti dalo si popri skole najst aspon pracu na ciast.uvazok alebo nejaku brigadu, aby si mala v zivotopise nejake prac.skusenosti.. ale ved uvidime co bude na buduci rok. mna ale neskutocne udivuju smele reci ked pocujem v TV nieco na temu ze kriza sa uz konci a podobne. vysvetli to tisicom ludi na UPSVaR po celom SR emoticon
11. apr 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 angelio emoticon emoticon tak to mas teda uchvatny postreh emoticon radsej uz nestriehni na nic aby to nedopadlo katastrofalne emoticon ked ludia podobni tebe robia prieskumy na svk, tak uz viem, preco su vysledky take zarazajuce emoticon

rora mas pravdu.. bez praxe je titul nanic emoticon som zvedava, kde sa uchytim ja.. emoticon
11. apr 2010 o 11:33  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
biela.ruza
Registrovala sa 5. februára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 1697 príspevkov a 1 album.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
biela.ruza
Registrovala sa 5. februára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 1697 príspevkov a 1 album.
  • Nevie kedy bude svadba
 tak nejake skusenosti mam,v lete som robila brigady,ale nie je to z mojho odboru, pochybujem, ze aj tak nebudem robit to co som vystudovala, ako vacsina ludi v SR...hej je to tazke, ale ked vzdy hladam pracu popri skole,tak nachadzam prilezitosti...takze ponuku su,aj ked je to ted horsie...a popris studiu je to tazke,nestudujem externe aby som mala na to cas, a nemam zrovna najlahsiu skolu
11. apr 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
biela.ruza
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
biela.ruza
  • Nevie kedy bude svadba
 inak zvlastne...podobne negativne myslienky mavam casto ako ty rora a priatel mi za to nadava ze nesmiem tak smutne mysliet,lebo som vzdy nestastna z toho a casto hovorim, ze kvoli tomu sa radsej ani nexcem vydavat,preto radsej opustam tuto temu emoticon
11. apr 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 biela.ruza, tak ja ta v tomto uplne chapem.. studujem denne, mam dva odbory, takze najst si pracu je nemyslitelne.. rozvrh mam tak rozhadzany, ze sedim v skole od rana do neskoreho poobedia a tesim sa, ked mam niekedy volno emoticon a nieto este pomysliet na nejaku pracu emoticon ved ti, co studuju externe ledva stihaju.. emoticon
11. apr 2010 o 11:40  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
 biela ruza ale tak ja som zas neni taky negativista, len realista emoticon aj ked to je niekedy este horsie emoticon
11. apr 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
biela.ruza
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
biela.ruza
  • Nevie kedy bude svadba
 tani dakujem,obom...najma tebe za tu IP..ozaj a funguje to? emoticon
11. apr 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 jasne ze funguje.. emoticon ved si pozri POZORNE cely film a skus sa dlhsiu dobu riadit podla toho.. emoticon potom si zvyknes a uz to pojde samo to myslenie.. emoticon drzim ti palce..
11. apr 2010 o 12:12  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
 hmm tusim tu je rec o Tajomstve ak som spravne vydedukovala emoticon film som nevidela, ale knihu uz citam, sice uz od vianoc, lebo sa mi noc nechce,ale tak uz som uspesne v polovici emoticon
11. apr 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 ano rora emoticon super emoticon tajomstvo je uzasny film.. mam doma knihu tajomstvo, ale tu cast o vztahoch.. este som sa k nej nedostala emoticon ale nastastie nam to v nasom vztahu klape emoticon film je aj na youtube rozdeleny do 10-tich casti s ceskym dubbingom emoticon
11. apr 2010 o 12:25  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 holky, a inak nasla som uzasnu kapelu, fakt brutalne hraju a aj zabavu vedia spravit suprovu.. beru 460 eur za svadbu a k tomu su styria, takze je potrebne zapocitat aj stravu kazdemu.. je to podla vas vela?? emoticon ci nie? emoticon
11. apr 2010 o 12:29  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
 no ja mam to tajomstvo a este jednu knihu tajomstvo pritazlivosti srdc, ale k nej som sa este nedostala. to je ta o vztahoch?

a k tej kapele, ak si najdete taku sumu v rozpocte a si s tym maximalne spokojna, tak preco nie, moze to byt pekny zazitok. kamaratka mala na svadbe zivu kapelu a velmi si pochvalovala. mala velku svadbu, 70-80 ludi a skvelo sa bavili
11. apr 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 ano, pritazlivost srdc je o vtahoch.. tu istu mam doma..

no a s tou kapelou, ani som netusila ake to je vsetko nabite.. emoticon takmer kazdu sobotu maju obsadenu uz do buduceho roka do maja.. emoticon nastastie ta nasa je volna emoticon zatial.. musim pokecat so svokrovcami..
11. apr 2010 o 12:54  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tonka258
Registrovala sa 18. februára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 43 príspevkov.
  • Svadba bola 9. júla 2011
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
tonka258
    okres Spišská Nová Ves
 Ahojte baby tiez sa k vam pridávam tiez by sme mali mat svadbu v roku 2011 9.7.,tiez som uvazovala rozmyslala pretoze taktiez koncim skolu bakalara ,povodne som chcela v juni ale nechcem to mat az tak nabite.Planujem takisto,premyslam hladam dbru hudbu ,kameru takze pomaicky a nam to rozbieha.Mate perfektne nazory a tiez skusenosti ktore poucia.
11. apr 2010 o 13:34  •  Svadba bola v júli 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 tonka, tak to mate tyzden po nas emoticon aspon teoreticky.. hudbu, kameru, ci fotografa chces zo spisskej? alebo moze byt vramci vychodu? emoticon
11. apr 2010 o 14:09  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tonka258
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
tonka258
    okres Spišská Nová Ves
 moze byt v ramci východu akurat vcera som bola v repasoch na zabave hrali avalon tak som bola popocuvat neboli zli ale este som v rozhodovani a kamera zatial z PP - Daniel Kristil ale este tiez to nie je iste a foto - SNV preco ty uz mas vybrane alebo si este tiez len v hladani
11. apr 2010 o 14:16  •  Svadba bola v júli 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
Registrovala sa 23. marca 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 1279 príspevkov a 1 album. Má 22 priateľov.
  • Svadba bola 13. augusta 2011
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
Registrovala sa 23. marca 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 1279 príspevkov a 1 album. Má 22 priateľov.
    okres Spišská Nová Ves
 tonka Ahoooj. Aj ja som zo SNV emoticon Uz vies kde budete mat svadbu? Nemas nejaky typ na Dj resp. nepoznas nejakeho? Lebo nemozem nic najst .. emoticon
11. apr 2010 o 14:16  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 avalon som pozerala na nete akurat vcera.. ale vobec sa mi nepacila ako spievala ta spevacka emoticon no neviem, ale ja by som to nevydrzala pocuvat celu noc.. emoticon nasla som dve ine kapely.. tie sa mi pacia ovela viac.. jedna je pohoda z bardejova a druha kapela je toron z lipan.. Co sa tyka kameramana, tak s tym by nemal byt problem, moj ujo je kameraman a odporuci nam niekoho dobreho.. no a s fotografom tiez.. mam jedneho teoreticky vybraneho, ale vaham emoticon
11. apr 2010 o 14:21  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kast (29 r.)
2
Registrovala sa 2. februára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 387 príspevkov a 1 album. Bratislava, okres Bratislava.
  • Svadba bola 20. augusta 2011
    Bratislava/Ružinov, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
kast (29 r.)
2
Registrovala sa 2. februára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 387 príspevkov a 1 album. Bratislava, okres Bratislava.
  • Svadba bola 20. augusta 2011
    Bratislava/Ružinov, okres Bratislava
 fúúúha, ale ste tu toho popísali, odkedy som tu bola naposledy... mala som včera dva zápočty, tak som drtila emoticon Už ma tá škola fakt zaťažuje...
11. apr 2010 o 14:25  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 kast, tak si dnes oddychni emoticon prajem ti peknu nedelu emoticon
11. apr 2010 o 14:38  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tonka258
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
tonka258
    okres Spišská Nová Ves
 ahoj hainy, vies co uvazujeme o Levoci alebo sala v Odoríne ale tam ja nechcem skor milacik pretoze odtial pochadza a co sa tyka Dj Lunakovci ze su celkom dobri al. tu Jaro Liptak zo SNV este ak sa mozem popytat ebo tych mladsich poznam ale oni skor len take diskoteky hraju tak neviem

tanicka - na tie kapely z bardejova som aj ja pozerala ja som chcela Synkopy pisala som tiez aj pohode ,pocit,gamma len oni jednak z dialky su a su drahi synkopy az 600 eur.A ti z avalonu maju svojsky styl ale pocula som uz aj tu od bab chvaly vies to kazdy podla svojho gusta
11. apr 2010 o 15:12  •  Svadba bola v júli 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
    okres Spišská Nová Ves
 tonka A nemas nejaky kontakt na tych Lunakovcov? Oni su dvojicky?
11. apr 2010 o 15:19  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
    okres Spišská Nová Ves
 A ak by sa dalo tak nejakych inych Dj mi mozes prosim ta este napisat. Ale nie takych diskotekovych emoticon skor takych co hraju svadby
11. apr 2010 o 15:20  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 tonka, synkopy som pozerala aj ja, ale videla si ako su rezervovani?? maju vsetko plne.. takmer cely buduci rok uz maju plny.. takze ani nas termin uz nebol volny emoticon a 600 eur za hudbu, to je palka.. radsej investujem do kamery a fotografa emoticon
11. apr 2010 o 15:22  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tonka258
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
tonka258
    okres Spišská Nová Ves
 hainy vies co moja zistim ti zajtra v praci na nich kontakt na tych lunakovcov a ked sa etse bude dat aj na nejakych inych oki a dam vediet.

tanicka hej ale este ked som sa ja informovala bol ten termin volny ale ked mi povedali cenu tak som odstupila ja som pisala aj pohode oni ze beru 460 ked budu hrat len svadbu od 16.00 - 04.00 ak budu aj odobierku nevesty z domu a tak tak este 30 eur naviac takze neviem emoticon
a kameru tie co su tu v SNV al. v LE ci mas nieco specialne ???? emoticon
11. apr 2010 o 15:44  •  Svadba bola v júli 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 pohoda viem ze 460 berie.. tu niekde vyssie som to pisala, ale nenapisala som asi nazov kapely.. tak nam netreba ani odobierku, ani sprievod do kostola, len cisto na svadbe.. emoticon velmi uvazujem o pohode, su suprovi.. a este na jednu dobru hudbu mam kontakt, ale viem len meno jej hlavneho clena, mam na nho cislo.. takze netusim ako ich viem najst na nete.. podla toho mena mi ich nevyhladalo emoticon
11. apr 2010 o 15:50  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 no a co sa tyka kamery, tak ja som z PO, tak sa snazim vsetko z PO zjednat, no ale hudbu asi tazko z PO, maximalen tak nejaku komajotu emoticon emoticon alebo pehu emoticon emoticon
11. apr 2010 o 15:51  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tonka258
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
tonka258
    okres Spišská Nová Ves
 tanicka - aha no tak to mas pravdu emoticon vies co ja este tiez len zacinam ale toto pocuvas toto a uz som z toho emoticon este len zaciatok lebo clovek chce le to najlepsie a ...
11. apr 2010 o 16:00  •  Svadba bola v júli 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 dolezite su aj tak peniaze a rovnako aj doba pripravy.. ty zacinas skoro, takze to stihas pekne.. a uz len od vas dvoch zalezi kolko ste ochotni do svadby investovat a kolko penazi do coho presne vrazit..
11. apr 2010 o 16:05  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tonka258
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
tonka258
    okres Spišská Nová Ves
 tanicka to mas pravdu
11. apr 2010 o 16:24  •  Svadba bola v júli 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš