Menu Forum

Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
bybi
1
Registrovala sa 18. júla 2006 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 1709 príspevkov. Má 27 priateľov. Veľká Británia.
fotoportrét
fotoportrét
bybi
1
Registrovala sa 18. júla 2006 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 1709 príspevkov. Má 27 priateľov. Veľká Británia.
 @micurka Ja neviem, asi nie. Ja som si robila sama, takze neviem kolko to trva emoticon
A tehotenske saty su aj pre tehulky, takze urcite nieco zozenies emoticon
2. feb 2011 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
micurka (33 r.)
Registrovala sa 2. júla 2009 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 36 príspevkov. Má 7 priateľov. Šaľa, okres Šaľa.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
micurka (33 r.)
Registrovala sa 2. júla 2009 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 36 príspevkov. Má 7 priateľov. Šaľa, okres Šaľa.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ani to neni zlý nápad, spraviť si to doma .. hm... no pouvažujem o tom. Dík za nápad. Tak neviem, dúfam, že zoženiem, a nebudem vyzerať ako hroch, aj keď moc to neriešim, že s bruškom sa budem vydávať, veď to bude naše dieťatko. Každý hovorí, že môžeme mať aj potom svadbu keď sa narodí, ale viem, že potom to bude už také, že ... už teraz načo. Poznám veľa párov v mojom okolí, ktorý sú na tom tak... V šiestom mesici už bude bruško dosť veĺké asi , že? A vy budete mať malú, či veĺkú svadbu?
2. feb 2011 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bybi
1
fotoportrét
fotoportrét
bybi
1
 @micurka Da sa to aj potom, nasa mala bude mat na svadbe skoro 4 roky emoticon

My budeme mat taku mensiu, do 60 ludi tipujem, takze nie najmensia, no nie velmi velka emoticon A kde budete mat svadbu? A v siestom mesiaci uz budes mat viditelne brusko, ale este take v pohode velke, nie prilis emoticon
2. feb 2011 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
micurka (33 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
micurka (33 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
 No my budeme mať v Galante. Vy? Naši ešte netušia, že nebude v kostole, ale ja nechem nikoho nútiť, vieš,ono je to tak, že buď je človek veriaci, alebo nie je a to sa nedá na silu. Vy budete mať v kostole?Takže štvorročnú dcérku máte. Krása emoticon No neviem, ako tak zvažujem, akože nie je to momentálne pre mňa také dôležité, aby som sa vydala ešte teraz... len už by som fakt dosť počúvala od našich asi... Oni chceli takú svadbu asi ako vy... sestra mala 100 ludí, a z našej strany ich bolo 40. No a rodina môjej povoličky je väčšia, tak preto sme to takto zúžili... a nikto sa nebude cítiť urazený ... a ja už budem mať dosť tiež emoticon Dúfam, že moc nepriberiem-hehe... Ale to je pekné, že ste sa rozhodli pre svadbu po takej dobe. emoticon a ja s tým nemám tiež problém, že dieťa je na svadbe svojich rodičov emoticon dnes sa už všetko dáááá.
2. feb 2011 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bybi
1
fotoportrét
fotoportrét
bybi
1
 @micurka No teraz ma 3 aj nieco, ale do svadby je este pol roka a to bude mat necele 4 emoticon

My budeme mat svadbu v Trnave, na matrike. Ani jeden nie sme veriaci, takze nevidim dovod mat svadbu v kostole emoticon
2. feb 2011 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
micurka (33 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
micurka (33 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
 Hej tak to je iné kafe... no ja som síce veriaca, ale nechodím do kostola a tak ... verím len tak sama pre seba emoticon No ale teraz ako čtíam tvoj prípad... ty, a vieš, že sa mi moc ani nechce teraz vydávať? emoticon No len to našim povedať, tak ich porazííí. Ale trošku to cítim zbytočné. Žijeme spolu už tri roky... skoro a že sa máme radi je dôležitejšie, ako svadba... hm..neviem čo mám robiť, teraz som zaváhala. Ja to budem mať v robote dosť kruté do kocna marca a tak aj tie prípravy, všetko..ja na to nemám moc chuť, čím som dlhšie tehotná, tým mám menšiu chuť sa vydávať... Ach jaj.
2. feb 2011 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
Registrovala sa 11. marca 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 4225 príspevkov. Má 42 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
Registrovala sa 11. marca 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 4225 príspevkov. Má 42 priateľov.
 dobré ránko dievčatá emoticon
ja som sa zas v noci vydávala emoticon a zas horor emoticon
šaty som mala nejaké divné - sukňa s korzetom.. navyše mi sukňa bola krátka a nemala som k nim topánky.. emoticon vonku bolo nejako chladno a nemala som ani bolerko.. dodko môj mi priniesol kytičku, ale bola nejaká divná - nejaké lúčne kviekty ružovo modré.. a nebola tam moja mucha.. ja ju totiž pred ním tajím v skutočnosti emoticon a v tom sne mi povedal, že včera asi prišiel nejaký balíček, ale ho nestihol ísť vybrať na poštu.. no tak si predstavte, že moja krásna mucha zostala tam emoticon emoticon a ešte najväčšia sranda bola, že zrazu sa u nás zjavila jedna naša teta aj s manželom.. tak som sa spýtala, že čo robia na svadbe a ako prišli.. tak mi dodko povedal, že ich pozval on, a je to prekvapenie pre mňa a bývali už 3 dni u nás v garáži emoticon
ja som už na psychiatriu zrelá, baby emoticon
2. feb 2011 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
usacek79 (37 r.)
32
Registrovala sa 12. júla 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 651 príspevkov a 2 albumy. Má 99 priateľov. BA - Nové Mesto, okres Bratislava.
  • Svadba bola 11. júna 2011
    Bratislava, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
usacek79 (37 r.)
32
Registrovala sa 12. júla 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 650 príspevkov a 2 albumy. Má 99 priateľov. BA - Nové Mesto, okres Bratislava.
 ahojte baby emoticon
musim sa vam po dlhej dobe zverit - cim viac sa blizi svadba, tym menej sa na nu tesim.. emoticon Uz sme ju raz presuvali - z minuleho spetembra na tento jun a zase mam pokusenie presuvat... Jednak je to sialene drahe a po kupe a rekonstrukcii bytu sme dost "zebraci" emoticon a jednak.. co ja viem, nejako furt spochybnujem vyber.. On je sice absolutne uzasny, krasny, dobry clovek, a ja ho naozaj velmi lubim, ale stale si hovorim, ci budem naozaj stastna.. Ma totiz ovela menej energie, "drajvu" a vasne ako ja, resp. ako by som si u chlapa predstavovala. My sme taky ohen (ja) a voda (on). Ja mam sialene napady, nehynuci optimizmus, rozhadzovacnost - zijem tu a teraz.. On presne naopak, furt ma len kroti a taha k zemi, ale ja rada lietam! emoticon
Tak som taka nejaka nestastna z toho a radost sa pomaly meni na spochybnovanie.

Myslite, ze to je normalny proces? Mate to aj vy? Tiez to tak trosku kdesi v skryte duse spochybnujete..? alebo zijete len uuuuplnym nadsenim zo svadby, hm?

noze ma trosku upokojte emoticon
2. feb 2011 o 10:46  •  Svadba bola v júni 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kacennnka
14
Registrovala sa 25. januára 2010 na beremese.cz. Pridala 1555 príspevkov a 2 albumy. Má 31 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
kacennnka
14
Registrovala sa 25. januára 2010 na beremese.cz. Pridala 1555 príspevkov a 2 albumy. Má 31 priateľov.
 @simcab :D:D:D
mne sa tiez nieco so svadbou snivalo. Ale ani neviem ci to bol daky horor alebo co, moc si z toho nepamatam. Ale v poslednje dobe sa mi strasne casto sniva so svadbou.
2. feb 2011 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dracica6663
1
Registrovala sa 6. júla 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 2518 príspevkov. Má 15 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
dracica6663
1
Registrovala sa 6. júla 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 2518 príspevkov. Má 15 priateľov.
 @micurka ahoj vsak ked sa nechces vydavat ,,momentalne,, ale niekedy v buducnosti tak to nerob....a tvoj priatel sa chce zenit?? ci to tak rovnako citi ako ty...len kvoli rodicom sa neberte...alebo nieco take ze ,, co povedia druhy, ked budu vediet ze mate dietatko a nie ste svoji,,,........... to je blbost...robte si co chcete vy sami !!!!
2. feb 2011 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
usacek79 (37 r.)
32
Registrovala sa 12. júla 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 651 príspevkov a 2 albumy. Má 99 priateľov. BA - Nové Mesto, okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
usacek79 (37 r.)
32
Registrovala sa 12. júla 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 650 príspevkov a 2 albumy. Má 99 priateľov. BA - Nové Mesto, okres Bratislava.
 @micurka aaa micurka, vidis, ani som si neprecitala tvoj pripad emoticon tak nie som sama emoticon
2. feb 2011 o 10:50  •  Svadba bola v júni 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dracica6663
1
fotoportrét
fotoportrét
dracica6663
1
 @usacek79 myslim si ze vzdy boli a su a aj budu tie pochybnosti vsak (manzelstvo je velky risk.....) nikto nevie ako sa jeho skonci a dopadne kazdy by chcel aby to bolo az do smrti ale nie je to tak v realite.....
tak asi mas opravnene obavi.... vsak este premysli si ak si myslis ze ste taky rozdielny...a ze ci ti to bude vadit...alebo teraz ci ti to vadi....
2. feb 2011 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kacennnka
14
fotoportrét
fotoportrét
kacennnka
14
 @usacek79 neboj sa, pochybovanie je normalne. Je to krok na cely zivot, ktory sa v podstate uz neda vratit. Ja mam tiez obcas pochybnosti ci je naozaj ten pravy a ci neexistuje niekto lepsi pre mna ale hned ma to prejde a viem, ze lepsieho nenajdem a ani nechcem hladat. Ale ak mas vaznejsie pochybnosti tak svadbu radsej preloz a dobre si to zvaz.
2. feb 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
usacek79 (37 r.)
32
fotoportrét
fotoportrét
usacek79 (37 r.)
32
 @dracica6663 no ved hej.. emoticon len na druhej strane si uvedomujem, ze nikto nie je dokonaly a nikdy nenajdeme partnera, ktory by bol 100%ny podla nasich predstav.. A on tie rozhodujuce kvality pre vztah ma, je zodpovedny, milujuci, bude skvely otec.. ako matka s nim budem urcite stastna, ale ako zena, ako ja-clovek, nuz neviem emoticon
2. feb 2011 o 10:54  •  Svadba bola v júni 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
micurka (33 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
micurka (33 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
 @dracica6663 No už aj teraz to tak robíme, bo naši nechceli o tom ani počuť, že s niekym žiť. A už žijeme spolu nejaký ten rok emoticon Neviem, čo mám robiť. Ja bych sa velice rada vydala... len dúfam, že s tou mini svadbou nebudú také nervy a bude všetko v poriadku... lebo teraz v mojom stave ja som už o šiestej ospalá... a čo bude v apríli, netuším. Ja ho moc milujem a vždy som túžila po tom, aby sme mali svadbu... a on je tiež tak, že chce preto, aby sme boli rodina, mali jedno meno a jednu adresu a tak... A zase vybavovačky... ja tehotná ísť si vybavovať trvalý pobyt, vodičák, občiansky, poisťovňu .. ach jaj. Naozaj neviem, čo mám robiť. Asi sa dnes porozprávam s mojou polovičkou. Tak dlho sme sa pokúšali o bábo, že momentálne to je naša najväčšia radosť a to nás najviac spája.
2. feb 2011 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bybi
1
fotoportrét
fotoportrét
bybi
1
 @micurka Nevydavaj sa len preto ze "musis" emoticon My sme svadbu nechceli vtedy, Zarku sme planovali a vedeli sme, ze sa narodi, hoci nebudeme zobrati. Vzdy sme vedeli ze sa raz zoberieme, len sme zvdy mali ine priority. Tak si ich urcite aj vy a riadte sa nimi. Ak je pre vas svadba priorita, tak sa zoberte, ak nie, na to je cas vzdy emoticon vid nas pripad emoticon

@usacek79 Ja si myslim ze kazda z nas obcas pochybuje, ale ja si hovorim, ze sme spolu uz tak dlho a sme spolu stastni, tak tieto memonty k tomu asi patria. emoticon
2. feb 2011 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dracica6663
1
fotoportrét
fotoportrét
dracica6663
1
 @usacek79 hm tazko povedat mozno sa ti v kutiku tuze asi este nechce vydavat...asi este by si ,,lietala,, nie?
hej nikto nie je 100% a ani my nie sme emoticon
2. feb 2011 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
usacek79 (37 r.)
32
fotoportrét
fotoportrét
usacek79 (37 r.)
32
 no ved to dievky - bohvie, ake on kdesi v kutiku duse pochybuje o mne - taka sialena, nezodpovedna emoticon jaaj, dobre mi padlo cosi pocut od vas emoticon
2. feb 2011 o 11:00  •  Svadba bola v júni 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dracica6663
1
fotoportrét
fotoportrét
dracica6663
1
 @micurka hej rozumiem vsak to ...a kazda ma ine tehotenstov niektore mozu este v 8 mesiaci liezt na stromy...ako moja babka emoticon a niektore su zase uz v 1 miesiaci ,,ako mrtve,, musia stale oddychovat....a tak radcej sa zoberte po svadbe....vsak to sa mozno bude dat aj do toho polroka...ked este babetko bude male...a uz nebudete mat tolko stresu... nie? je dolezite aby si sa setrila aby sa nic nestalo...ja neviem ja by som sa asi nevydavala v 6 mesiaci...suseda sa vydavala v 5 mies. ale co ja viem ja by som to neriskovala....nikdy clovek neviem
2. feb 2011 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
micurka (33 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
micurka (33 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
 @usacek79 Pozri sa sem! Ja pochybnosti ohladne partnera nemám... tie som mala na začiatku emoticon ale bola som taká zalúbená, že som ich tak vypúšťala z hlavy. Mala som pár partnerov... a viem, že dokonalého nenájdem. A keby si ty vedela, aké rozdieli sú medzi mnou a ním ... ja sa rada bavím, on moc nie... ja tancujem, on nie ... proste sú to veci ktoré sú dôležité...lebo nikdy na zábavu neideme, ale skôr si posedíme s priatelmi ... a vieš čo, ved v živote nie je najdôležitejšie aby rád tancoval... ale aby v každodennom živote ťa robil šťatnou ... aby si bola pre neho dôležitá, aby ste mali rovnaké hodnoty a aby ste dávali do vzťahu rovnakú snahu obidvaja... Aby ste sa navzájom doplňali. Proste on nechodí von s kamošmi, ale ja na svoje kamošky nedám dopoustit... nechodíme von často, hlavne teraz, ale taká malá kávička, či návšteva u jednej, druhej...hoci aj sama ked idem, no a čo... Proste nemôžeš od neho čakať, že bude ako ty. Možno že by to preto neklapalo.. aj on by rád lietal a zistila by si že on lieta iným smerom... Bud vdačná za to, čo máš, lebo dnes už je velice ťažké nájsť dobrého partnera... Môj je úplne iný, než ja a predsa sme sa našli. Máme také veci, ktoré obaja radi robíme a ktoré sú pre náš vzťah dôležité a to je najlepšie, že ma má rád a stará sa o mňa a ja si nič viac nemôžem ani želať... Otázka je len jedna.. či si ešte zalúbená.. pokial ano, tak nič nerieš... emoticon
2. feb 2011 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dracica6663
1
fotoportrét
fotoportrét
dracica6663
1
 @usacek79 @bybi ano su take momenty ako pise bybi...aj napr. ked sa hadame.....vtedyy mam pochybnosti az moc...ale potom to prejde a je zase super....to asi byva k tomu zivotu a k spolubyvaniu emoticon
2. feb 2011 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
micurka (33 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
micurka (33 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
 @dracica6663 Máš pravdu... Švagrinka sa vydávala v piatom a hovorila , že týžden na to jej tak narástlo bruško. Ale zas ked chceme len malinkú s večerou, tak to by sa asi dalo... Neviem no .. musím to zvážiť... Prioritou už nie je.. kedysi po strednej hej ... ale to som mala ešte bývalého ... emoticon a pri ňom som mala pocit, že by som ešte lietala .. tak som aj lietala chvílku. emoticon
2. feb 2011 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
 @usacek79 moja, to u nás je zas naopak - ja som tá pri zemi a drahý v oblakoch.. no nejako sme sa naučili spolu existovať.. svadbu som strašne chcela už dávno, no on mal vždy čas.. vlastne až po 6,5 r. čo sme spolu, sme sa akosi dohodli, že sa vezmeme. jasné, bola som vtedy strašne happy, a vlastne aj som.. ale to, čo prežívaš ty teraz, prežívam aj ja.. mám pochybnosti, či on je to moje šťastie.. ale zase na druhej strane viem, že je úžasný, miluje ma, ja jeho tiež, je nám spolu dobre.. dokonalý chlap neexistuje, to je jasné.. a beriem to tak, že teraz je nám spolu super, a dúfam, že to tak aj zostane, no nech sa stane čo sa má stať.. myslím si, že aj pri každom inom chlapovi by som mala tieto pocity.. čiže môjho drahúša vymieňať nemienim emoticon je to to najlepšie, čo ma stretlo, som s ním šťastná.. a myslím si, že tieto pocity má hádam každá budúca nevesta emoticon
2. feb 2011 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
micurka (33 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
micurka (33 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
 Bože a ešte teoria mojej sestri, že môj musí ísť za mojim otcom a vypýtať si ma od neho, či súhlasí so svadbou... horovím a to kde žiješ? Že aj jej muž to tak robil... tak to je jej muž.. oni mali také zásnuby, ako my budeme mať svadbu. Fúj neznášam tie povinné zvyky ... No určiteže nič také nebude!!! Ja som aj mame povedala, že bud bude len večera, alebo nebude žiadna svadba. Svokrovci sú v pohode. Oni vraveli, že sa nemusíme brať emoticon môžeme sa aj po tom...
2. feb 2011 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucia3006 (33 r.)
7
Registrovala sa 27. novembra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 1430 príspevkov. Má 31 priateľov. Senec, okres Senec.
  • Svadba bola 11. marca 2011
    Senec, okres Senec
fotoportrét
fotoportrét
lucia3006 (33 r.)
7
Registrovala sa 27. novembra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 1430 príspevkov. Má 31 priateľov. Senec, okres Senec.
    Senec, okres Senec
 @usacek79 dôležité je, aby si bola štastná, aby si sa pri mužovi cítila dobre a štastne ... žiadny muž nie je dokonalý, ani žena ... ale ak by som sa pri partnerovi necítila spokojne, štastne a nevedel mi vyčariť úsmev na tvári, nemohla by som sa na neho spoľahnúť, netešila by som sa na chvíle s ním ... nebrala by som si ho... ja som sa mala vydávať už trikrá ... prvýkrát to bola tragická udalosť,ktorá nás rozdelila(snúbenec mal autonehodu), potom ma ďalší priateľ naháňal do svadby a tak to aj dopadlo po štyroch rokoch chodenia, a keď som sa mala ísť vydávať tretí krát - tiež som to necítila tak ako by som mala, a boli tam aj iné okolnosti ... a dobre som urobila... teraz nemám žiadne pochybnosti, ani nachvíľu som sa nezamyslela pri mojom nastavajúcom, či toto rozhodnutie je správne... rozhodni sa srdcom...
2. feb 2011 o 11:22  •  Svadba bola v marci 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucia3006 (33 r.)
7
    Senec, okres Senec
fotoportrét
fotoportrét
lucia3006 (33 r.)
7
    Senec, okres Senec
 @simcab Simi to je v pohode, mne sa síce nesnívalo o našej svadbe, za to o mužovi, ktorí vraždil ľudí a deti pred mojimi očami a nakoniec zabil aj mňa ... to sú už aké sny ...emoticon
2. feb 2011 o 11:24  •  Svadba bola v marci 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
 @lucia3006 a keď si zomrela, tak si za zobudila?? emoticon
2. feb 2011 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dracica6663
1
fotoportrét
fotoportrét
dracica6663
1
 @lucia3006 to si si toho ale prezila... a kolko spolu teraz chodite s tvojim buducim manzelom ?
2. feb 2011 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucia3006 (33 r.)
7
    Senec, okres Senec
fotoportrét
fotoportrét
lucia3006 (33 r.)
7
    Senec, okres Senec
 @dracica6663 no to hej, by som mohla román písať, aj som napísala jednu knihu ale bola príliš osobná, tak som ju nakoniec zničila ... s mojim drahým sme spolu rok a pol, skoro polroka spolu žijeme, ale predtým sme sa poznali, boli sme dobrí priatelia, vlastne presne v deň našej svadby je to 2roky, čo sme sa prvýkrát stretli... emoticon
2. feb 2011 o 11:40  •  Svadba bola v marci 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucia3006 (33 r.)
7
    Senec, okres Senec
fotoportrét
fotoportrét
lucia3006 (33 r.)
7
    Senec, okres Senec
 @simcab no ja ani neviem či som zomrela, lebo som sa otočila mu chrbtom(chcel ma sekerou zabiť) ale potom som sa naštastie zobudila, normálne som nechápala ... takýto hnusný sen som ešte nemala :( keby sa mi tak radšej o drahom snívalo alebo o hafanoch ...
2. feb 2011 o 11:41  •  Svadba bola v marci 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš