Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak baby vcera v damskom magazine rozpravali o svadobnych kytickach a kvetoch na svadbu in je ruzova,fialova a nie je kvet co by sa nehodil ;-) dnes budu opat baby rozpravat o svadbe ;-) a pre tie ktore este nevedia ja a Emmuska mame fotku v casopise Mama a Ja x-) skoda len ze mi prekrutili to co som napisala :-| @lucia3006 ja tiez chcem ist nejak cca mesiac pred svadbou na nejake to osetrenie pleti nech sa dam dokopy sestrina super kamoska je vizazistka,kozmeticka tak ta mi to urobi,a tyzden pred pojdem na masaz a aj drahy trosku sa uvolnit v tych stresoch ;-) a namiesto svadobnej cesty pojdeme do Tatier na wellnes vikend x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 noooo my sme to odzačiatku tak chceli, spoločne ako všetky oslavy ktoré robíme, no a takto v kruhu najbližších kamarátov :-) Ale aj babinec je super ! :-) Pokvákate, zaspomínate, zabavíte sa... :-) ja umelé mihalnice určite nie, ani mi ževraj netreba ani mi nie je príjemné, keď sa to lepí (trsy aj mihalnice mi raz skúšali, ale fakt že ma potom oči z toho boleli ešte dlho).. Gélové nechy budem mať určite, mám ich aj teraz, lebo vlastné nechty mám škaredé... A make up? No to nechám na moju skvelú Radku, ktorá ma bude líčiť, vždy ma tak krásne nalíčila, že ani neriešim to, čo by som chcela, nie je potrebné :-) A čo ty, ako si predstavuješ make up?
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 zalezi aj na satach lebo ak budes mat vysivane,"komplikovane" velke saty pozdobene ála princess tak by si nemala mat ani velmi vyrazne dolnky,ani make-up len vyrazne saty a podla vystrihu bud vyraznu retiazku alebo vyrazne nausnice ... cize aj nechtiky su doplnok nevesta by mala posobit elegantne a vznesene nie ako precackana barbie z filmu ;-) vcera bol akurat svadobny protokol v telke tak som muuudra :-D :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi jeeeej teda ste sa definitívne rozhodli pre Radku? :-) A aj maminu bude líčiť? :-) U nás sa tiež Radka vyblázni, bude mňa, svedkyňu, hlavnú družičku, obe maminy :-)
Odpovedať
ja som nechty nosila akrylové dlhú dobu a fakt aj v záhrade som s nimi robila.. je to len o zvyku, no dá sa s nimi robiť úúúplne všetko.. aj okolo dieťatka sa dá všetko robiť..
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 ako si si spravila v albume to ze si si tam napisala dodavatelov??ja ako kukam tak kukam neviem to najst aj ja si to chcem napisat! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab tak tak simi akrylové vydržia veľmi dlho a dá sa s nimi všetko :-) len prvé dni netreba šiť, lebo ihla sa ťažko chytá a takisto ani mince nie sú nič moc :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g Vierka hej, ja som uz ani inde nehladala ked si mi ju odporucila. Uz sme dohodnute, zatial bude licit len mna a maminu, uvidime ci este niekto iny bude chciet :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babyyyyyyyyyyyyyyy už máme obrúúúúúčky, akurát mi volala pani zo zlatníctva, sú hotové, dnes ideme pre ne !!!!!! Juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj moc moc moc sa teším !!!!!!!
Odpovedať
@wera.g však toto.. :-D mne sa asi tretí deň vysypala peňaženka v tescu, bola sranda :-D
Odpovedať
@wera.g jeeeeeeej, teším sa x-) chytro chytro potom daj fotky na rúčke!!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 lucka ja gelove urcite nie...nenosievam ich,a kvoli jednemu dnu si pokazit nechty na pol roka...a ked sa davaju dole gelove,tak povodne su dost otrasne...ja chcem skusit iba taku vrstvu niecoho-stale zabudnem ako sa to vola,to len votru do nechtu - asi ako japonska manikura. Spevni to nechty ako gel,ale ide to lahko dole..a tiez kvoli hafanom dlhe nechty nehrozia :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@trdielko149 to je supeer nápad, my sme tiež chceli nejaký wellnes pobyt, tak ešte uvidíme ... ja by som strašne chcela ísť na Liptov alebo na Donovaly - kedže tento rok nestíham psie záprahy ani v Zuberci ani na Donovaloch, chcem si zaplatiť súkromnú hodinu so psím záprahom a musherom ... :) to bude pre mňa ten najkrajší posvadobný darček... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 keď si dáš svoj fotoblog alebo teda album tak napravo hore máš zmeniť popis, názov albumu ... tam sa to potom píše ...
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi uvidíš, určite budeš spokojná, Radka je úžasná :-) A dohodli ste aj skúšku nakoniec? :-) @simcab - :-D :-D :-D noooo ešte že tesco je otvorené non stop, že si mala času na pozbieranie koľko len chceš :-D Jasné, odfotím ich na nás a pošlem ;-) juuuuuj juuuuuuuuuuj tešíííííííím sa mooooooooooc !!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 u mňa to isté Peťka, práve som našla v Senci salón, kde robia francúzsku manikúru, dajú Ti aj ten kamienok na každý prst a robia aj tie trsy na mihalnice ... tak sa tam hneď dneska objednám ... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g my tiež chodíme s priateľovými kolegovcami a ich manželkami von ale to len tak si dakam sadnúť, v lete na kúpalisko ... a teraz sme boli všetci spolu na plese, tam sme sa supeer zabavili všetci, teším sa už na nich na svadbe, sú pozvaní po 20:00hod. na hostinu ... :) veď to aj ja sa bojím, ako mi to zareaguje, či ma z toho nebudú bolieť oči, asi si to dám urobiť teraz na skúšku, aby som potom nemala opuchnuté oči ako orangutan... :) make up by som chcela taký fialový k výzdobe a farbe kytičky - nalíčené oko mám myslím aj v albume, viem že je to trošku výrazný make up, ale vraj na fotkách sa to stratí ...
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g Nie nedohodli, dohodli sme sa ze ako asi chcem (zvyraznit oci) a ona pridala som si ju ako priatela na FB, nech si moze pozriet forky a spravit si predstavu ako vyzeram :-) Ona mi pisala ze je zvyknuta malovat bez skusok :-) A super ze uz mate obrucky, odfot potom a hod fotku x-) My sme sa vcera uz dohodli s cukrarkou na torte, tak nakoniec spodne poschodie bude ovocne (to jedine mi moze spravit ovocne, aby torta dobre drzala tvar) a prve bude cokoladove a vrchne vanilkove :-) Mnam, dala by som si uz aj teraz :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 len nie salon libusa pri lichnerke...tam mamine doriadili nechty...
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 toto sa volá salón marling... skúsim tam dneska zájsť osobne, vraj tam aj nadpájajú vlasy...
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 @lucia3006 Lucka ak ti môžem poradiť... Nelaď si make up farbou k výzdobe a ku kytičke, ale k typu tvojej tváre, odtieňu pokožky, vlasov.... To ti každá dobrá vizážistka povie, že je síce pekné že chceš ladiť, ale nemusí sa ti to typovo hodiť ;-) Možno sa práve fialová k tebe bude hodiť dokonale, ale vyskúšaj to, možno si typ na úplne iné líčenie, možno dymové, možno do ružova... ;-) A to líčenie čo máš v albume je nádherné, je výrazné ale presne ako píšeš, aj nebude to až tak vyzerať - teda naživo hej, ale na fotkách a pri umelom osvetlení sa to úplne stratí ;-) @bybi - je zvyknutá, keď líči modelky a hocikoho takto, nerobí im skúšky a vyzerajú skvelo :-) skúška je podľa mňa asi skôr pre nevestu, aby si bola istá či sa jej štýl líčenia danej vizážistky páči, či nie... :-) Mňam !!! Tak to budete mať úúúúžasnú tortu, až sa mi slinky zbiehajú :-D My ešte nemáme vybrané akú by sme chceli, keďže nám tvarohovo ovocná u našej tety tortárky neprešla, že by to nedržalo tvar :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g ďakujeeem za radu, už som sa pýtala vizážistky a vraj môžem mať fialovú, som studený typ, mám tmavé vlasy, svetlé oči a snedú pokožku tak by nemal byť problém ... ešte idem budúci týžden na skúšku ... uvidím, ako sa budem cítiť ... :)
Odpovedať
@wera.g @lucia3006 a odkial mate vizazistiky a kolko to stoji priblizne??
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g mnam, tvarohovo-ovocna... Mne tiez ovocna presla len na "prizemie" :-D Ze moja torta aky sme si vybrali sa musi nejako zrezavat a by to nedrzalo tvar. Ja sa v tom nevyznam, ale asi vie co hovori :-D Ale aj tak som spokojna, kazdy si snad najde nieco co mu bude chutit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 vôbec nemáš za čo :-) jej no vidíš, tak potom ti to vyšlo super, aj budeš vyzerať dokonale, aj budeš ladiť ;-) daj potom foto so skúšky, ideš aj na vlasy rovno? :-) a ako budeš mať vlastne vlasy učesané? :-) Ja len že veľa neviest som už videla s modrými tieňmi, so zelenými, s fialovými, len preto aby ladili s výzdobou a kyticou a pritom im tie odtiene nešli, ale hlavne že ladili :-N =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 mňa bude líčiť mamina sesternica - neviem ešte koľko budem platiť :)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g keby mi make up nešiel, tak by som tiež kašlala na ladenie, niekedy sa to hovorilo, že make up musí ladiť s farbou oblečenia, ale to vôbec tak nie je ... vlasy budem mať do drdola tak doboku, foto účesu mám tiež v albume, nechcela som nič náročné ... páčili sa mi aj vlasy rozpustené vzadu ale na ten účes, čo by som chcela, by som potrebovala určite príčesok alebo nadpojené vlasy a to si nechcem dať robiť... a v tých šatoch je teplo, aj keď budem tancovať, tak by mi v dlhých rozpustených vlasoch bolo teplo, potila by som sa viacej, tak preto vlasy vypnuté ... a väčšinou nosím takto rozpustené vlasy, tak nech je zmena ... drahému sa to moc páči, keď mám vlasy vypnuté ... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 moja je z Bratislavy a cena? Nooo, to ti neviem povedať, myslím 50€ za líčenie nevesty? Fakt netuším... :-N @bybi - :-D ale nám dávajú tie naše tortárky čo? :-D Ja asi dám spraviť ešte jednu, nesvadobnú tvarohovo ovocnú a tú tam budem vyjedať :-D Určite je to skvelý nápad, že máte každé poschodie iné, fakt super :-) My budeme mať malé tortičky, teda u nás asi len jedna chuť, noooo ale fakt nevieme že aké... Ale ona robí skvelé torty, už sme zopár od nej jedli a úplne mňam ! :-) Aj na FB mám v nejakom albume (tuším ostatné) foto tortičky čo dali u nej kamaráti drahému k narodeninám robiť.. S tým diviačikom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g weri a kde si davate robit tortu? Ja som mala na tuto cukrarku velmi dobre odporucania, ze torty su vynikajuce aj chutovo, nie len na oko :-) @dracica6663 draci hej, ako Vierka napisala, 50 euro ta ista vizazistka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 joooj vlastne fakt, ten drdol som ti tam už videla :-N krásny je, jednoduchý a elegantný ako píšeš :-) Tiež som uvažovala nad drdolom doboku, ale hmmm neviem či k môjmu obrovskému závoju išiel.. 8.4. mám skúšku vlasov, taaak som zvedavá - najviac snívam o účese, ktorý mám v albume s tými orchidejkami, ale bez nich, budem mať závoj na tom, zničili by sa :-) Tiež ako hovoríš som chcela rozpustené, ale nemôžem mať, nehodia sa mi k šatám a závoju a bolo by mi riadne teplo... Hehe a aj môjmu chlapovi sa páči keď mám vypnuté vlasy :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?