Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
@bybi a kedy je dobre kupovat vino v lete alebo uz teraz ci to je jedno cenovo?
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 draci tak to netusim... My sme len rozmyslali, ze by sme mozno kupili uz teraz ked budeme doma, lebo potom prideme az tyzden pred svadbou. Ale ci sa cena lisi v lete a v zime, tak to naozaj neviem :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi no tak ujo je z okolia Pezinka a Modry, tam pestujú hrozno a robia víno asi všetci - tak asi preto taká dobrá cena, neviem, možno nám dal lepšiu cenu lebo sme rodina, ale môžem sa ho opýtať ak by ste niektorá chcela :)no mne to vychádza tak, že na hostine bude asi tak 28 až 30 litrov červeného a tak isto aj bieleho, mnoho ľudí vínko nepije tak som to zase nechcela preháňať ... bude tam aj kopec tvrdého alkoholu, aj taká sladké ako vaječný likér a čo viem, chlapi budú len tvrdé, iba niektoré ženy si dajú vínko ... budeme tam mať aj tri dojčiace mamičky - tak tie piť alko vôbec nebudú... dve detičky ... ja s drahým vôbec nepijeme alko, ja si dám iba šampanské na prípitok ... sesterka tiež nepije, berie silné lieky ... ale tuším sa ráta tak že pollitra vínka a pollitra tvrdého na osobu, ale u nás to určite neplatí lebo ako píšem, mnohí vôbec nepijú ...
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 v Lidli, včera som tam bola nakúpiť vínko na rozlúčku so slobodou, biele mali za 2eurá rulandské šedé ... :) baby čo chystáte na rozlúčku? myslím aké občerstvenie alebo alko? ja som kúpila biele, červené vínko, flašu šampusu na prípitok, fľašu hrušky a koňaku, kúpim nejaké koláče, urobím obložené misy a nejaké jednohubky ... dúfam, že to bude stačiť ...
Odpovedať
@lucia3006 vsak to ze nechcem ani moc prehanat ale ani zase aby bolo malo...tak neviem...u nas take nieco podobne u nas zeny moc nepiju cest vynimkam...a len chlapi a to zase napr. moj otec nepije vobec...a polovica tam bude mladych pod 18r. takze ani tych nemozem ratat :-|
Odpovedať
@lucia3006 nad rozluckou som ani nerozmyslala ci nejaka bude ... ked sa s kamoskami ani nestretavam...neako sme sa odcudzili ale mam jednu ktorou sa pravidelne stretavam...a ktora aj na svadbu pojde... v Lidli ok dik mozno sa pojdem pozriet dik za tip...to je najaka akcia nevies do kedy plati?
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 ja tiež nechcem kupovať alkohol nazvyš, lebo ak mi poostáva, neviem čo s tým, my s drahým vôbec nepijeme a u nás v rodine sa toho tiež moc nepopije ...nealko ak aj ostane, to sa vypije, aj zákusky a torty pojedia ... :) aké budete mať nealko? my sme kúpili kofolu, vineu, minerálky, aj ochutené a ovocné džúsy - dva druhy...
Odpovedať
@lucia3006 netusim ake nealko....to nekupujeme da nam to majitel restiky to uz bude v cene...tak sme sa dohodli
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 nie je zač, jaj to neviem, to som si ani nevšimla či to bola akcia alebo bežná cena ... ja mám zase kopec kamošiek, nemôžem všetki poslať na svadbu, inak by sme tam mali aj 150ľudí, tak som tie najbližšie pozvala aspoň na rozlúčku - bude nás asi 8 (dve nemôžu, žijú v zahraničí, tretia tiež odmietla)... a na druhý večer pokračujeme ... máme stretko zo strednej ... tak to bude ťažký víkend :)
Odpovedať
@lucia3006 :-) tazky ...no skor plny zabavy :-D :-D o rozlucke sme sa ani nebavili kedze este je skoro...mozno nejaka bude spolocna s drahym...
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 my máme tiež liter nealka v cene na osobu, ale to sa mi zdalo málo, tak sme sa dohodli, že si donesieme ešte svoje, zohnala som si lacno za polovičné ceny vo veľkosklade... a každý pije niečo iné, jeden len minerálku, druhý len kofolu... tak nech má každý čo piť ... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 Lucka a vy budete mat kolko hosti??? Ja som rozmyslala, ze nebudem kupovat vino na vysluzku a ked zostane, tak dam :-D U nas tiez vacsina nepije, ale nechcem sa na to spoliehat. My budeme kupovat veeela nealka, lebo to ked aj zostane, tak to nevadi, ja chcem tu klasiku, mineralku, cola, sprite, fanta a tonic. Kazde tak pol litra na osobu a mineralka liter. Viem ze je to vela, ale radsej nech je vela, to sa dopije aj doma po svadbe :-) A tvrdy alkohol neviem, pol litra na osobu sa mi zda strasne vela, tak asi ked budem mat zoznam hosti, napisem si kto pije a kto nie a podla toho to nejako vypocitam :-D Lebo tvrdeho ak mi vela zostane, to u nas nema velmi kto dopit :-N A rozlucku som veru este ani ja neriesila, neviem ani ci ju budem mat doma alebo tu :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@lucia3006 ty si aka hlavicka!:) udalost na fb...rozmyslala som,ze spravim karticku pre tych,co maju prist po 20:00..a takto to mam vyriesene :)
Odpovedať
Profilova fotka
@kacennnka takisto aj my, tiež budeme dávať osobne všetkým, ktorí sú na svadbu pozvaní.. Len som to na viacerých oznámeniach videla, tak som si nebola istá... ;-) jeeeej idem si prečítať :-) @dracica6663 nooo ja len kvôli tomu, že ešte pred obradom sa všetci zídu v reštaurácii, a odtiaľ sa ide do kostola.. tak aby sme sa vyhli tomu, že nám budú v deň svadby vyvolávať, že to nevedia nájsť alebo čo :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 ahoooj Peťka,no ja som to urobila presne takto, napísala som do udalosti, zoznam pozvaných po 20:00hod, ešte som im aj zvlášť poslala cez fb takú pozvánku a hotovo - a keď niečo potrebujem oznámiť hosťom - robím to cez fb :) väčšina hostí je na fb, tak je to takto jednoduchšie :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi my budeme mať 60 hostí vrátane DJa a kameramana a detí, plus 20 hostí po 20:00hod., to sú kamaráti a kolegovia z práce ... :) ja som tiež radšej nakúpila viacej nealka, aj alko je myslím dosť a ak ostane, nealko vypijeme my, alko porozdávame ... :) čo sa týka zákuskov - objednávala som 900 zákuskov z toho nejakých 500 je na výslužky( jedna krabica výslužky - 15 zákuskov) ... 400 nám teda ostane na hostinu, plus torty ... snáď to bude stačiť ... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 Lucka my budeme mať rozlúčku spoločnú na chate, teda bude sa grilovať a opekať, nejaký ten šalátik spravíme, bude pivo, nejaké tvrdé, ale neriešime aké, to pôjdeme na nákup tak deň pred :-) my takto robíme s kamarátmi všetky oslavy, drahého rodičia majú chatu, tak tam chodíme a vždy je úplne super :-) Tak si pozveme všetkých kamarátov tak týždeň - dva pred svadbou a bude super ako vždy keď robíme chaty :-) Mňaaam už teraz sa teším na grilované prsíčka čo robí kamarát vždy... :-D
Odpovedať
@wera.g hm to to hej to ked to mate takto zariadene asi by si im to mala nejako oznamit kde to je...i ked niekto ked to nepozna aj mapa mu je na nic :-D to poznam....ze niekedy sa ani z mapky neda orientovat a mozu vyvolavat.... a je vela hosti co nevedia miesto kde sa nachadza restika?
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g to máte skveléééé vymyslené ... :) u nás drahý rozlúčku robiť nechce, ja som chcela takto ako posedenie doma, potom možno zbehneme dakam do mesta do baru alebo na disko... :) ale už sa teším, lebo taký babinec som doma nemala už asi 3roky ... výhoda svadby je - že si pri tejto príležitosti nájde takmer každý čas, tak sa nás konečne stretne toľko pokope na jednom mieste ... :)
Odpovedať
Profilova fotka
kočky, budete mať niektorá aj umelé mihalnice? ja nad tým uvažujem, chcem ich mať také krásne dlhé a husté ... moja mama ma chce presvedčiť, nech si dám urobiť gélové nechty, ale ja to nenosím, nie som na to zvyknutá, nikdy som to nemala - tak som uvažovala iba nad francúzskou manikúrou a dám si ešte nejaké biele trblietavé nalepiť ... ako budete mať vy upravené nechty a make up? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@meddy nemas zaco naozaj vam prajem vsetko dobreeee x-)
Odpovedať
@lucia3006 luci, ja by som si chcela dať len tie trsy mihalnicové na konce.. kamoška to mala v septembri a vyzeralo to super.. vôbec to nebolo umelé.. a nechty si dám tiež urobiť, lebo moje sú otrasné a lámu sa mi. v lete mi síce zvyknú narásť normálne, no nechcem sa na to spoliehať.. dám si spraviť nie nejaké veľmi dlhé..
Odpovedať
@lucia3006 ja tiez som nikdy nemala gel. nechty....vzdy len svoje :-) a tiez si to neviem predstavit tak to nebudem mat... make up bude mi robit sestranica alebo ja sama este uvidim....musim poskusat a nafotit sa :-) aj ja by som chcela dlhe mihalnice lebo to pekne vyzera na fotkach ale umele...hm neviem si to predstavit ci by mi nezavadzali
Odpovedať
teda chcela som napísať nie že na konce ale na kraj oka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 lucka ja budem mat mihalnice nalepovane, ze sa nalepuje mihalnica na mihalnicu a vydrzi to asi 2 mesiace. Mam to slubene ako svadobny dar od jednej kamaratky a ona mi bude robit aj nechty :-) A make-up mi odporucila weruska vizazistku, bude malovat aj mna aj maminu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab skúsim sa na to opýtať vizážistky, čo mi odporúči ... díky ... :) už som o tom tiež niečo počula ... :) lebo chcela by som mať zvýraznené oči a len taký slabý lesk na pery ... :) minule som bola u jednej a tá ma nalíčila úplne jemne - a vyzeralo to supeer ... stačí len správny make up a farba na líčka ... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 mihlanice chcem aj ja len musim pokecat s kozmetickou lebo nechcem to mat na svadbe prvykrat zle sa s tym klipka ocami treba si na to chvilku zvykat takze nejake lacnejsie v drogerke kupim nalepi mi to na par chvil a az potom naostro len ja mam prirodzene dost dlhe a pevne aj tak este len zvazujem nie som rozhodnuta pevne este ... urcite si ale dam nafarbit obocie ;-) co sa nechtikov tyka ja mam dobru skusenost s gelovymi-na stuzkovej som ich mala ale teraz uvidime chcem mat nieco jemne,jednoduche velmi sa mi paci francuzska manikura a na kazdom druhom prsteku je nalepeny taky akokeby kamienok ja uz mam Emmušku ved a nemozem mat nechty 3 tyzdne takze mne bude uuplne stacit ked mi to daju den vopred cize v piatok a ked sa mi aj hned v pondelok po svadbe odlupia mi to neprekaza :-D ved umyvat riad treba a okolo domacnosti sa zvrtat a to s tymi pazurikmi teda neviem neviem :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 ja som to tiež ešte nikdy nemala, skúsim sa poradiť s vizážistkou, ktorá ma bude líčiť ... pár dní pred svadbou by som si chcela ešte zbehnúť zaplávať, na masáž ... trošku sa rozmaznať ... :) a odbúrať stres ... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi supeeer :) potom, dúfam uvidíme aj foto zo svadby :)
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 no presne, ja tiež uvažujem iba o tej francúzskej manikúre a kamienku ... ja si to totižto s nalepenými dlhými nechtami neviem predstaviť, a to si budem vo štvrtok deň pred svadbou robiť výzdobu ... kamoška keď si dala prvýkrát robiť gélové tak asi týždeň nevedela ani telefón držať v ruke, otvoriť si kľučku na dverách ... kým si na to nezvykla ... :) a ja by som sa bála, že by sa mi to hneď poškodilo, ja stále niečo robím, bláznim sa s hafanom ... dlho by mi asi také nechtíky nevydržali ... :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?