Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tusim ste niektora hladali bielu vestu s kravatou - prave som jednu videla v bazare, velk.c. 50
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak my sme dneska boli na veltrhu a kupili sme si obrucky konecne. Su to tie co sme si vyhliadli uz vlani, ziadne krajsie sme za cely rok nenasli. Vysli nas nejakych 550 eur. Tak sa z toho tesim:))
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata poradte mi prosim. Aky zavoj by sa hodil k mojim satickam? Rozhodla som sa, ze nakoniec budem mat zavoj len neviem aky by sa hodil (saty su cambria marie). Dakujem
Odpovedať
@kacennnka veľmi sa teším s tebou, kati, že už máte obrúčky!!! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab dakujem, teda, este ich nemame, len sme ich objednali. Hotove budu tak za 4 tyzdne.
Odpovedať
@kacennnka tak ale to už máte ;-)
Odpovedať
No baby ja vobec neviem kde sa mame fotit v TT, vonku sa da, ale vo vnutri, ked bude skaredo, vobec netusim :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 noooo jasné, po nočnej to nie je nič moc.... a ešte k tomu ked už všetko máte :-) Obrúčky budeme mať z bieleho zlata lesklé, oblé, s dvomi prúžkami a ja s kamienkom... Také jednoduché ale úplne nádherné pre nás :-)) A vy aké máte? ;-) @kacennnka jeeeeeeeeeeeeeeeeeej no supeeeer !!!! Teším sa moc, že ste si vybrali :-) Mali tam kopec obrúčiek, my sme sa pri nich radšej ani nezastavovali, aby sme krajšie od našich nevideli :-D @bajka1 a na smolenickom zámku vnútri sa nedá? ;-) resp váš fotograf nemá vytipované miesta, ktoré by mal ako záložný plán? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g weruska nemozes spat? :) Boli ste na veltrhu? Ja uz cakam na buduci vikend,dufam,ze tam budu mat titanove obrucky :)
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 noooo akosi som sa zapozerala na alexandra veľkého a zabudla som že ráno o pol 6tej vstávam :-D Boli sme v tom Brne, ale pre nás tam nič nemali, čo sme hľadali, tak sa spolieham na budúci víkend :-) A vy idete v sobotu? My s Tomim v piatok, lebo v sobotu robí a v sobotu idem s kamarátkou a mám sa tam so Simonkou stretnúť - budeš tam? ;-) Držím palce aby mali také aké zháňate :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g ideme v sobotu okolo tretej cca? U nas je moc tazke povedat presny cas :D
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 hehe aj u nás väčšinou je to trochu komplikovanejšie, ale v sobotu idem s kamoškou a ona je ako hodinky, teda som zvedavá aký čas zadelí :-D ale to by sme sa tam mohli stretnúť, voláme si? ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@wera.g volame :)
Odpovedať
dobré ránko :-) júúúj, zajtra je už február, už môžme ísť na matriku a potom na faru papiere zaniesť! tešíííííím sa veľmi :-) inak, baby, som zvedavá ako sa ideme zosynchronizovať na ten veľtrh :-D tá nevie kedy ide, tá nevie kedy príde :-D sranda bude :-D
Odpovedať
dobre ranko potom baby informujte o veltrhu ako tam bolo, co vsetko ste videli a pod. Ja som tam chcela ist ale nemozem lebo piatok aj sobotu som v skole...cely den :-(
Odpovedať
@dracica6663 ahoj drači :-) neboj, určite budeme informovať! ;-) ja neviem čo mám od veľtrhu očakávať, keďže som tam ešte nebola.. chceli sme si kúpiť tam obrúčky, no aj to som na pochybách.. kurnik, ja neviem či chcem to biele zlato.. všade čítam, že sa babám tá biela vrstva po čase šúcha dole a prsteň potom vyzerá byť žltý :-(
Odpovedať
@simcab hm to som nepocula ale tak nic netrva vecne...ber to takto.... aj zlte zlato po rokoch vyzera horsie...ale mozno keby sa pravidelne cistilo co ja viem po 5 rokoch tak mozno by to bolo ine... Moji rodicia maju 25 r. zlte zlato nikdy ho necistili a uz nevyzera ako zlte...mne sa zda ako keby som tam videla take do cervenej fakrby...take skarede uz je...to asi je normalne ked ho nedali vycistit nie??... :-| nemam skusenosti s tym
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab dobré rááááánko :-) nooo mne osobne je asi jedno, kedy poviete že budete, vtedy prídem, nemám nič iné v sobotu v pláne a v BA budem asi aj tak celý deň :-) juuuj ale baby teším sa na vás ! :-) @dracica6663 škoda že ti to nevýjde :-( ale informovať budeme teda určite ;-)
Odpovedať
@dracica6663 však jasné, ak by to bolo po rokoch.. ale napr. kamoške, čo sa vydávala pred rokom, už v lete obrúčka chytala farbu do žlta.. a veľa báb to tu riešilo na fóre, že po pár mesiacoch sa im to stalo.. :-(
Odpovedať
super dik...dufam ze si to uzijete :-) piatok som bola nahnevana mala sa nam zo zlatnictva ozvat predavacka ze uz mali byt obrcuky a nevolala. ]-( tak este pockam tento tyzden ci sa neozve a potom jej musim zavlolat,strasnee
Odpovedať
@wera.g dobrééééé :-) však to si upresníme ešte v piatok.. musíme sa dohodnúť aj so švagrinou, či chce ísť aj ona s nami atď.. ale nejako sa už zorganizujeme.. a kto ešte ide v sobotu okrem nás a peti??
Odpovedať
@simcab no a to sa da este reklamovat ked je to par mesiacov nie?? a co spravili, neisli do zlatnictva sa na to spytat?
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab simi, my určite biele zlato, ani chvíľku sme neváhali ;-) ja mám aj zásnubák z bieleho zlata, už ho mám skoro 2 roky, a stále je rovnako krásny ako keď som ho dostala... Aaaa ak by sa aj vyšúchal, do žlta podľa mňa nebude, lebo tá spodná vrstva je taká farebne ako kovová, ako chirurgická oceľ niečo také, teda neviem kde by sa vzala tá žltá farba :-N A to leštenie pre zachovanie tej novoty a krásy je najmenej ;-)
Odpovedať
@dracica6663 @wera.g však jasné, že sa to nestalo kažému, čo má biele zlato.. len mňa to tak trochu zneistilo.. :-S tá kamoška to nešla reklamovať.. a weri, vás koľko vyšli tie obrúčky??
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 nooo, skús jej zavolať, že ako to vyzerá s tými obrúčkami, možno ešte nie sú, alebo ti chcela dnes zavolať ;-) aj nám majú tento týždeň volať, povedali síce, že 2-3 týždne výroba, tento týždeň je už 4tý, ale tak uvidíme, neviem sa dočkať, kedy budú hotové :-)))) inak s tými dodávateľmi je to strašné niekedy - nevedia dodržiavať termíny.. Ja som si v OKTÓBRI objednala topánočky na mieru s tým, že mi majiteľka salónu sľúbila, že ich do vianoc určite budem mať... Zajtra je február a botičky nikde ! Neviem, či si mám zháňať iné, alebo čo :-( A ešte aj zálohu 25 evri som im dala... A najviac ma naštvala, keď som sa tam bola pred mesiacom pýtať, že čo je s nimi, keď mi povedala, že veď vy máte svadbu až v máji, dovtedy vám určite prídu... A ja počítam s tým, že v apríli budem naháňať obchody, lebo tie botky predsa musím aj rozchodiť... 8-( no hrúúúza, des... asi tam budem dnes volať... mám? nemám?
Odpovedať
@wera.g mojka, určite tam volaj!
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab hej hej chápem, že predsa je to na celý život, tak si musíte byť istí ;-) Nooo popravde ešte fakt netuším koľko tie naše obrúčky budú stáť, dali sme im 6,6g zlata, obrúčky vážia cca 10g, no teda v podstate platíme hlavne za robotu a tá pri poslednej kalkulácii v zlatníctve vychádzala na niečo okolo 300€.. Tak rozmýšľam koľko by stáli bez zlata... ufff asi dosť :-D
Odpovedať
@wera.g radcej ano zavola vsak to nie je par dni ale uz par tyzdnov to je dost....Ja len som nechcela hned ten den volat aby som nevyzerala nejaka netrpezliva...nam povedala ze sa ozve 26-28 januara...ze uz budu..no a este nevolala...tak uvidim mozno tento tyzden budu...a piatok by isiel drahy pre ne... :-) som zvedava ako budu vyzerat
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko babule :-) Posledny plny pracovny tyzden, potom uz len pondelok a utorok a huraaaa na Slovensko :-) Tak vam zavidim ten svadobny veltrh, ale my pojdeme tiez potom do Nitry, tak to snad bude stat za to :-) A ideme vyberat tiez obrucky, na to sa tesim uuuuplne najviac x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab obsadenéééé :-( a ešte to mi je aj z takého dôvodu blbé, že tam mám aj bolerko rezervované... ale asi bolerko zruším a vezmem si z nicole, tak či tak si odtiaľ vezmem spodňu, tak nech mám bolerko presne k šatám...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?