Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
@lucia3006 no to mas pravdu pred sobasom aj my sa ideme fotit ale k nam domov pridu vsetci hostia a budu mat obcerstvenie a nejake studene mysli alebo neviem chlebicky...to este je daleko tak netusim....ake jedlo to bude ale o to sa rodicia postaraju aj sa im venovat budu ked my sa budeme fotit....ja som to nechcela ale rodicia povedali ze sa to tak robi...tak co uz
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 no ja tiez uvazujem o tom, ze hostia maju prist az do kostola, chceme sa ist fotit, co by bol mensi problem, ved rodicia budu doma, ale mame malicky dom a kam by som natrepala 60 ludi, to fakt netusim... takze chcem, aby domov k nam prisli len svedkovia, rodicia, krstni rodicia, pripadne surodenci a zvysok az v kostole
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 no naša rodina nebude až v takom hojnom počte... bude nás asi 15 spolu s nami.. rozmýšľala som aj, že či nebude lepšie spraviť obrad napr. v piatok a chatu resp. party s priateľmi deň na to v sobotu a tých pár, čo tam budem mať z iného mesta ubytujem u seba na tu jednu noc...
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 no ja som tiež povedala našim, že ak niekto príde skôr hlavne tí, čo nie sú priamo zo Senca (ale tých naštastie veľa není) z našej rodiny, nech idú k našim ... lebo ženíchova rodina ide najprv do penziónu, kde bude svadba, oni sa tam musia aj ubytovať, prezliecť, lebo oni všetci cestujú z diaľky ... ale takéto veci budú mať na starosti už rodičia, ja to v ten deň určite nebudem riešiť, že kde kto je a tak ... pri fotení vypnem mobil a hotovo ... budem si užívať náš deň ... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska no presne tak, u nás 20 ľudí ide do penziónu sa ubytovať, ostatní nech prídu až na obrad, a ak niekto príde skôr - týka sa to hlavne mimo seneckých hostí - nech idú k našim, tí budú doma ... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lenusik123 no to je supeeer nápad, my sme tiež najskôr uvažovali nad niečim takým, ale nakoniec sme to urobili takto, lebo v sobotu sa chceme vyspať, pobehať ešte kolegov v práci (odniesť im koláčiky a tak)... a rozniesť aj kytičky na hroby ...
Odpovedať
Profilova fotka
kočky viem, že je to taká blbá téma, ale plánujete po svadbe odniesť aj nejaké kvetinky na hroby svojim blízkym, ktorí už nie sú medzi nami? ... u nás v rodine je to zvykom, ja by som určite chcela ísť ...
Odpovedať
@lucia3006 mobil??? to mam mat aj v ten den mobil pri sebe?? a kde? ja okrem kytice a draheho nic drzat asi nebudem :-D ja mobil nenosim ani bezny den a ked mi drahy vola nemoze sa dovolat a potom mi nadava ze na co mi je mobil :-D :-p
Odpovedať
@lucia3006 no u nas to asi zvykom nie je ale chcela by som vsak v poctate vela kytic dostanem a na co mi budu tolko doma????? tak ich pojdem odniest babke a dedkovi na hrob...kedze nemozu byt v ten den so mnou :-( ;-( som rozmyslala ze by som mozno isla este v ten den rano za nimi...ak by som to stihala...a potom v nedelu s kyticami...no uvidim
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 no pre istotu si ho vezmem, keby bolo treba niečo akútne riešiť - to je už choroba z povolania -byť stále na príjme ... :) ja si chcem požičať takú malú bielu pompadúrku - tam si dám aj lesk na pery, mobil, doklady, leukoplast ... a vraj by tam mala byť aj ihla, niť ale to tam mať určite nebudem, dúfam, že sa žiadna nehoda so šatami nestane... sú na šnurovačku vzadu, tak by sa nemalo...
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 no ja som chcela ísť tiež v ten deň ale myslím, že to nestihneme, lebo neviem či sa bude chcieť hosťom čakať pred penziónom ešte na nás, ak bude vonku aj zima... jasné, aj ja dám našim, tetám, krstnej, babke domov nech si vezmú, lebo neviem kam by som toľko kytíc doma dala ... teraz som zistila, že máme doma len dve vázy ... :)
Odpovedať
@lucia3006 no to ja nemam ziadnu vazu :-) lebo s drahym byvame spolu len tyzden sami...a vela veci nam chyba...ale ako to nevadi hlavne ze sme spolu a ostatne sa dokupi neskor :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@dracica6663 presne tak, my dokupujeme veci postupne ešte aj teraz, bývame spolu od septembra minulého roka a ešte stále zisťujem, že nám niečo chýba ale tak to je ... nedá sa myslieť na všetko naraz :) a kde bývate? v BA? my sme zo Senca, ale pracujeme v BA ... :)
Odpovedať
@lucia3006 ja pracujem v BA, on v TT a byvame pri Bahoni.
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 jasné, v Báhoňi mám tiež nejaké známe - bývalé kolegyne :) inak vybrala si si nádherné šaty ... pozerala som teraz fotky, budeš krásna nevesta ...
Odpovedať
@lucia3006 dakujem pekne...ja som tiez pozerala a neviem ty tam nemas saty ktore si si vybrala?? ci mas? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 hej mám, tri fotky zo skúšky alebo štyri, ja som si šaty kupovala tu cez bazár - La Sposa Sandaline - teraz si aj vravím, že chvalabohu, že ich mám lebo by som si asi nevedela vybrať, či princeznovské alebo úzke, lebo dneska je taký výber, že sa ťažko vyberá ... teraz už nemôžem vymýšlať ... :)
Odpovedať
@lucia3006 ano uz som videla to su pekna saticky x-) hm ja som z tych rozhodnych ....ja som si hned vybrala hned ako som ich uvidela boli to tie prave :-D a este sa mi aj hodili tak nebolo co riesit...ja by som si to nerozmyslela :-) mozno potom budem nadavat ze som si vybrala tazke saty ale musim vydrzat co uz :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 no ja som si tiež nakoniec vybrala tieto princeznovské a boli za dobrú cenu, bála som sa či mi sadnú kedže som si ich neskúšala len objednala lebo tá kočka bola 200km od Senca, ale oplatilo sa... tiež sú trošku ťažšie ale keď mám pod nimi tú spodničku, tak to až tak nie je cítiť ... a na ťažké veci som zvyknutá ... :)
Odpovedať
@lucia3006 tak to je super potom...mala si stastie ze takto to dopadlo so satami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 no to áno... a kam sa idete fotiť?
Odpovedať
@lucia3006 pozri album...v kastiely...je tam pekne a mame to blizko...a vy kde?
Odpovedať
@lucia3006 pozri album tiez sa tam fotili naderna fotka http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/fem...
Odpovedať
@angieska aj ja budem mat bielo cervenu vyzdobu.... ;-) Ake chces mat kvietky na stoloch? Ja budem mat gerbery, karafiaty a chrizantemy - vsetko bud v bielej alebo cervenej farbe... :-) @lenusik123 jedna moja znama mala taku svadbu. Normalka v sobotu obrad a potom slavnostny obed s rodinou - 12 ludi dokopy a na dalsi vikend to oslavili s kamaratmi na chate - boli tam cely vikend. @dracica6663 gratulujem k spolocnemu byvaniu!!! Ako sa ti pozdava? ;-) Baby mne sa strasne nepacia nevesty s kabelkami/ pompadurkami.... Neviem si pomoct, nepasuje mi to, ked kracaju k oltaru - jednou rukou drzia otca (alebo iniekoho ineho) a v druhej kytica + zavesena pompadurka.... a aj na fotkach ma to rusi... Ja dam vreckovku drahemu do vrecka a mobil, lesk na pery a podobne blbotinky dam na starost sestre. ;-)
Odpovedať
@beronsche aj ja som to tak myslela ze vreckovy a ine veci bude mat mama alebo neviem niekto...ze okrem kytice nic nebudem mat uz aj z toho dovodu ze na co by som si to kupovala a potom musela predavat...nechce sa mi to... lebo aj v kostole si kyticku polozim a co by som este mala na starosti pompadurku no to urcite nieee. dakujem, celkom dobre je pridem domov idem sa chvilku ucit ap otom varim, jeho by som radcej satila ako sa hovori...lebo tolko toho on zje :-D behom hodiny si aj 2x nalozi....ale aspon vidim ze mu chuti co mu navarim :-D :-p ale inak je super ze konecne spolu byvame...
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 kaštiel je supeer miesto, my sa ideme fotiť na hasičskú stanicu v Petržalke ... a ak výjde počasie a čas - tak do sadu Janka Kráľa :)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 to je kaštiel v Budmericiach? kamošky sa tam boli tiež fotiť, je tam krásne ...
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, prosim vas, nemate niektora ulozeny obrazok vyzdoby - na stoloch su tam orchidee v crepnikoch....hovorila som dnes o tom mojej babke a ta si to nevie predstavit...tak jej musim foto ukazat.... dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 lucka, tri chody budeme mat :))) v albume mam co mal brat, ale tiez tam boli len tri chody my budeme mat (predbezne to takto vyzera): - predjedlo - broskyna plnena bud sunkovou penou alebo nejakym salatom - polievka - slepacia klasika - hl.jedlo - nechcem nic vyprazane, jednak bude teplo, vtedy ti moc ani vyprazane nechuti a nechcem, aby sa ludia najedli tak, ze mi zaspia na stolickach...nieco syte, ale lahke - takze asi kuracie/morcacie prsia na prirodno plnene paradajkou a mozzarelou a druhe spenatom, k tomu opekane a ryza - II.chod- rezne, salat, misy - III.chod - kapustnica nic viac....predjedlo a polievka sa ako chod nerataju...to je bezna sucast I.chodu
Odpovedať
Profilova fotka
@michala.s vidim, ze farebnu kombinaciu mame rovnaku :)) podla tych foto co si poslala sa mi to ale zda strasne kriciace...no mam teraz v hlave chrobaka, ci to uz nebude moc.... mozno to vyriesim, ze nedame stolicky na preskacku, ale kedzde mame stoly do U, tak vonkajsie nohy budu cyklamenove a vnutorne zelene... ostatne baby, co si myslite?? nechcem si zo svadby spravit karneval :/
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?