Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
no my sme sa chceli tomuto vyhnúť, že by sme tam niekoho nepoznali, preto sme to skresali na takéto číslo.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
my ak by sme chceli pozývať obidve rodiny (tých čo sa pravidelne stretávame), bolo by to niekde okolo 100-vky :-| moja mamka má 3 sestry, otec 3 súrodencov, svokor má 5, svokra 3, takže veselo :-D svadbu budeme z väčšiny platiť samí, takže buď peniažky šupneme do prerábky, alebo na dovolenku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
no vidíš koľko si mohla ušetriť??? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
lucikmicik a kde v piestanoch budes mat svadbu ak smiem vediet?
Odpovedať
rora, ja som ti zabudla napísať, že mne sa veľmi páčia tie tvoje slabo fialové šatičky ;-)
Odpovedať
ja to necham asi este tak, lebo uz sa poznam ze nakoniec by mi do svadby skoncilo v skrini ale trojo siat :-N a este by sa mi pacili dalsie... |-| nuz ale tak to ma asi kazda nevesta, ze hlada to svoje "vysnivane" :-D
Odpovedať
no však to je strašné z toľkých prekrásnych vybrať iba jedny :-N
Odpovedať
holky, mam presne taky nazor ako vy.. siat je tolko krasnych, ze ani vybrat sa neda :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
mne je teraz fakt do plaču.. ale hrozne.. akurát mi baba napísala, že topánky moje krásne sa predali včera ;-( ;-( ;-(
Odpovedať
rora, asi v kursalone, tam sa mi velmi paci, len uvidim, podla cien. pripadne este zvazujeme nejaky mensi penzionik, kde by sme mohli aj ubytovat cezpolnych hosti. ale vsetko je otazka penazi, milionari nie sme, svadbu si budeme platit sami :-) aj ty si z piestan, ze? a ty by si kde chcela mat svadbu?
Odpovedať
ja som rozmyslala uz asi nad vsetkym moznym, aj co sa tyka okolia piestan.. je toho dost na vyber, ale zatial to vyzera bud hotel piestany, scherry, penzion lowe alebo v ratnovciach taka restika tusim tri grose alebo tak nejak sa to vola. a ten kursalon je krasny zvutra co som uz videla na fotkach co tam mali nejake baby svadbu ;-) zatial len na 100% viem kde by som svadbu mat nechcela - areal chirany dental a semafor
Odpovedať
inak, barbora, preco sa bojis, ze matrika ti ten tvoj termin zamietne?? to aj take sa moze stat?? =-) akoze preco, z akeho dovodu?
Odpovedať
ja sa tiez bojim ze na matrike budu na moj termin mat uz napr. zahlasenu dovolenku a povedia mi ze nie 8-( alebo proste volaco take, a ze mi to oznamia uz ked ja budem mat kopec veci zarezervovanych, kedze na matriku sa chodi asi tak 3-4 mesiace pred svadbou. ked nie aj neskor :-| a inac ani neviem aky iny termin by som si vybrala :-| chce to asi nejaky "plan B" :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
hmm tak to asi tiez skorej kedze tam sa musia absolvovat nejake nauky ci co to, a to asi tiez nieco trva
Odpovedať
kacennka nam fara rpovedal ked sme chceli dat krstit dceru ze staci nahlasis sobas mesiac alebo dva pred svadbou
Odpovedať
no a to ako, že mesiac??? však náuk je väčšinou 5 a to sa nedá podľa mňa za mesiac stihnúť.. a na druhej strane, ja si všetko rezervujem, poplatím zálohy a potom mi povie farár, že na ten termín je to už obsadené??? =-)
Odpovedať
ale nechapem stale ako moze matrika zamietnut nas termin.. asi som nechapava alebo co.. =-) ked tam pridem napr. v januari, ze svadbu chceme v juli, tak co mi mozu povedat?? =-)
Odpovedať
simcab, no my napr kostol budeme rezervovat 10 - 11 mesiacov dopredu.. a farar si uz potom sam urci termin nauk..
Odpovedať
booože, to je sprostosť podľa mňa..
Odpovedať
tani hej je vela krasnych siat, ale zas ty sa mas..si mozes vybrat hocjake, nemam taku peknu postavicku ako ty, takze musim nejak zakryt nedostatky :-. :-. :-.
Odpovedať
biela.ruza :-D tak teraz si ma pobavila.. ze peknu postavicku :-D :-D ved ani nemam v albume svoju fotku.. planujem sice dat, ale najprv sa chcem opytat priatela, aby potom nevznikli zbytocne konflikty.. :-) a inak, vravi sa ze ziadna zena nema nedostatky :-p pretoze kazda z nas je krasna ;-) takze hlavu hore..
Odpovedať
ale ja dedukujem z tychto tvojich mensich fotiek a tam sa da vidiet aspon nieco :-D
Odpovedať
:-D :-D tak dakujem.. mas potom dobre oci ked aj na tych malych fotkach nieco vidis. inak, ty nevies nic o matrike, o tych veciach co sme sa tu bavili teraz? =-)
Odpovedať
rora, ja tak isto, semafor nikdy, to uz radsej kulturak :-D ale zase poznam dost vela bab, ktore tam svadbu mali a boli nadmieru spokojne. ale moj nazor bol odjakziva taky, ze kulturak v obci a semafor nikdy. hocico, len toto nie :-D mne sa najviac pozdava ten kursalon, kedze zrejme budeme mat vela ludi, tak neviem ci by sme sa do nejakeho mensieho penzionu typu Lowe zmestili. Ale tam sa mi to zda dost drahe, nie?
Odpovedať
no tak mi budeme mat malinku svadbicku okolo 20 ludi takze velke priestory nehladam. nehovorim ze semafor je zly, ale mne to pride vhodne tak skor na stuzkovu ako na svadbu. a stuzkovu sme mali v hoteli vah a viem ze tam byvaju svadby ale ja by som tam tiez nechcela mat. nepacilo sa mi tam nejak extra. ale inac nic proti, ked si to niekto vyberie, jeho vec. a penzion lowe ma kapacitu 40 miest,zabezpecenu vyzdobu a hudbu. a ceny?no co ja viem, este som to nejak extra nestudovala, ale tuna na fore som citala ze jedna baba tam mala svadbu a si pochvalovala.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?