Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babule, vidim, ze zase zacinaju 4 svadby na markize. minuly rok pisala simi, ze ju oslovili, tak idem iba zo zvedavosti zistovat, co by ste spravili keby vas oslovili?? :D
Odpovedať
@michala.s ahoj, sorry mozno si to uz niekde pisala skor, ale mne sa nechce prelistovat X stranok :) okdial si objednavala saty pre druzicky? vdaaka :)
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 ako vies, ze zase zacinaju 4 svadby? ci bezi na to nejaka reklama?
Odpovedať
Profilova fotka
@kacennnka videla som dnes reklamu v tv
Odpovedať
dobré ránko :-) vy asi ešte drichmete, čo?? no či vám je dobre x-) ja som už v práci a nerváčim, lebo ideme večer na ples a neviem zohnať nikde tie gelové vložky do topánok ]-( tak som zvedavá ako to prežijem.. a ešte neviem čo s vlasmi.. katastrófa a s takými dlháňmi :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab Ahoj simi, ja uz nie. Teraz som dovolala s maminou. Zarka pozera rozpravky a ja idem dnes k ocnemu, ale az trosku neskor :-) A keby si bola blizsie, ja by som ti tie gelove vlozky do topanok dala, mam kupene uz na svadbu, ale do vtedy by som dalsie kupila :-p ;-)
Odpovedať
@bybi vieš čo, poraziť ma ide.. keď som ich nepotrebovala, tak som ich videla na každom kroku a teraz nič ]-( mali jedny také na celú plochu topánky, ale veľkosť len 38-42 a to by boli veľké.. spolieham ešte na lekáreň :-N a vďaka za ochotu x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab a ved v obuvi to nemaju??? teda u nas sa to v obuci predava, neviem kde doma :-N
Odpovedať
@bybi no len obuv nestihnem, keďže som doobeda v robote 8-( predtým som to obzerala v tescu aj v drogérke, no teraz to tam nemali..
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab aha.... posli draheho :-D alebo radsej nie, kto vie co by ti priniesol :-D :-D :-D mojmu keby som povedala, nech mi kupi gelove vlozky do topanok, fakt netusim co by priniesol :-D A nemozes odbehnut na chvilku z obchodu, daj cedulku na dvere "spat za 5 min" a utekaj :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@kacennnka veru budú to znova dávať, dokonca mi posielali internú poštu sem na mojasvadba, či by sme nemali záujem tam ísť...
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 mne už písali, ja som napísala, že nemáme záujem ...
Odpovedať
Článok sa načítava...
dobré ránko x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko :-)
Odpovedať
dobre ranko.....tento tyzden budeme mat doma prstienky ;-) :-D
Odpovedať
@dracica6663 drači, potom informuj o kvalite! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 no veru informuj, tiez tam chceme ist pozriet ked budeme doma :-)
Odpovedať
jasne nevesticky informujem...len dufam ze to budeme mat tento tyzden lebo drahy pracuje do 18 h ale piatok by mal byt kratsie tak dufdam ze to stihne :-) chcela by som na obalku k oznameniam co budem posielat dat nejaky obrazok....neviete kde sa to da upravit aby sa mi na obalku vytlacil ten obrazok??? to sa musi niekde nastavit?
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 draci,myslim,ze word to ma v nastaveniach,ze tlac na obalku..len ci ti to tlaciaren podporuje...
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby,aky bol vikend? Ja som este stale chora - tomi sa mi smeje,ze mam hlas ako z hororu :) my sme mali v sobotu maleho samka - krsniatko,tak sme ho vecer zobrali do auparku,sme museli ist do tmobile telefon reklamovat..maly bol taky uzasny...na kazdeho sa skeril,cupital za ruku kade tade,vykecaval sa...kamaratka nam hovori,ze kebyze nas nepozna,tak povie,ze aka pekna rodinka...juuj,super pocit to bol... :) Babule dnes drzte palce,o 14:00 mam skusku :)
Odpovedať
jeeeej, som si práve objednala bolerko k šatám :-) aspoň nejaký pokrok :-S
Odpovedať
@petkaa28 peti držím palce, akurát si "na dereši" :-) verím ti, že to bol super s malým, mne sa vždy páči keď vypadám ako mamina x-)
Odpovedať
Profilova fotka
simca ake bolerko? a odkial? ja by som tiez nejake pekne chcela, len neviem ake by sa mi hodilo. Co myslite? Ku satickam cambria marie, poradte.
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 Petka vela stastia :-) Jej ake zlate, ze si to tak uzivate s krsniatkom :-) @simcab simi daj foku, ja sice bolerko nebudem davat, ale som zvedava :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab aj ja chcem bolerko vidieeť :-) @petkaa28 nooo tak už aby ste s vlastným drobčekom o chvíľočku šli ruka v ruke, držím palčeky x-) boli ste v sobotu večer v auparku? joooj škoda, že sme sa nevideli - my sme tam boli s kamoškou v kine, keďže brno ani nič iné sa nekonalo, keďže drahý bol chorý ... A boli ste aj v tom salóne? My sme nakoniec nešli tam, šli sme na cestovateľský veľtrh, ale nič tam nebolo - ani satur, ani hydrotour, ani kartago..nič také viac známe...
Odpovedať
@kacennnka @bybi @wera.g už som ho dala do albumu, ušijú mi ho v salóne, kde sa šijú aj šaty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 Peťka, držím palce - ale ty to určite zvládneš :) daj potom vedieť, ako si dopadla, aj keď viem, že to bude ďalšia zapísané skúška v tvojom indexe a dakedy dáme už tú kávu, budúci týždeň mám tak viacej voľna :)
Odpovedať
Profilova fotka
kočky chystáte rozlúčku so slobodou? a akým štýlom, budete ju robiť doma alebo idete niekam do baru prípadne na diskotéku? ... :) ja by som to chcela nejako skĺbiť, začať u nás doma a potom sa asi niekam presunúť po 22ej hodine, nech nerušíme nočný kľud...
Odpovedať
Profilova fotka
Tak uz som spat v praci...opat vtipna skuska :D myslim,ze som spravila,ale ako budem az zajtra vediet... Juuj,uplne super bolo s krpcom...on sa cudzich vobec nehanbi,ani neboji,tak bol za hviezdu :D Werus a kedy si bola? My okolo siedmej cca. V salone sme boli - ludi jak nakydanych..ja som si nevybrala nic..mozno jedny svadobne,ale stali vyse 500..vsetko co bolo sottero bolo drahe.kamaratka si skusala svadobne a boli poskodene - podriapany saten..takze to nespravia..a 400 za ne chceli..takze sklamanie. Lucka jasne,dame kavu,len sa doliecim,nech nie si chora aj ty :)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab to bolerko je uuzasne...ja ho uz dlhsie okukavam :) oznamko si v com robila? A aky typ pisma - velmi pekne..vazne sikula :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?