Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 no teeeeeda, tak to by som fakt nepovedala, že sa dneska nájdu ešte poctiví ľudia ...
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 krásneeee oznámenia ... zároveň originálne ... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby citali ste si temu "sorry za copy"mania.... ci ako sa to presne vola??? normalne som na vecer pozerala a nevedela, ci to niektore baby myslia vazne co pisu alebo nie.... neviem ako vy, ale ja nevidim dovod, preco by som si nemohla z niecieho pripravneho albumu alebo aj svadobneho skopirovat foto vyzdoby, torty alebo servitky, atd.....co je na tom zle?? ved sa tu mame navzajom inspirovat..a ten pripravny album hadam, je na to, aby som ostatnym ukazala, ze aha, toto ma zaujalo a pacilo by sa mi to aj na mojej svadbe... okrem toho 90% foto v pripravnych albumoch mame postahovanych z netu, takze je pravdepodobne, ze aj ina nevesta ich moze na nete najst.... samozrejme som proti copy osobnych foto - ked je jasne, ze ta foto, je tej danej nevesty a nie je to stiahnute z netu... ci len ja som zas divna? :D
Odpovedať
@petkaa28 No ty si dobra, 50 eurovku len tak vo vacku :-D
Odpovedať
@petkaa28 Jasne, ja tiez nechapem to, ked si stiahnut fotku z netu a cez celu napisu svoje meno...Ved to nie je jej osobne vlastnictvo a nie je to jej vytovorena fotka, nie? Preto tu radsej ziadne album nevytvaram ;-). Ak to je fotka zo svadby, tak to chapem.... ;-D
Odpovedať
Profilova fotka
@bajka1 hehe, to mi vcera dal maminin priatel, nech jej kupim nejaky darcek :D uplne som na tie peniaze zabudla... inak odporucam chodit nakupovat vecer :D - okrem toho, ze v obchodoch nikoho nie je, este aj usetrite :D my sme vcera boli s tomim a az vonku sme si vsimli, ze pokladnicka nam dve najdrahsie veci nenablokovala (celkova strata cca 5 €)....truuba..kebyze sa mi to stane u nejakeho sukromnika, hned sa otocim a poviem mu to..ale vo velkom hypermarkete, kde je to vsetkym zamestnancom uplne u riti..... :)))))
Odpovedať
@petkaa28 Suhlasim z tebou, ved na to tie pripravne albumy su.... tiez ma vzdy pobavi, ked si niektora vytvori novy album, postahuje do neho fotky od ostatnych a z netu a vycapi tam, ze "nekopirovat".. :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam nekopirovat len na nasom oznamku kde su nase fotky a nasa adresa,mena ... + pozvanka kedze tiez je "fotkova" ;-) no plne suhlasim s vami baby ja mam tiez fotky stiahnute z netu a v pocitaci mam vyse 1000 fotiek ci uz siat,sviecok,menoviek a podobne ... aj zo zahranicnych stranok ... a tu v albume mam veci o ktorych si myslim ze budu ako napr.sunkove studene misy,torta,nejake tie obleky ... to co ma proste zaujalo ... ale nahnevalo ma neviem ci si to pamatate jedna baba si stiahla moje oznamko predosle lebo sa jej pacila basnicka ale nad basnickou boli nase mena a pod basnickou,samozejme miestom konania obradu bola nasa adresa skoro ma vtedy vykotilo...ano je to aj moja chyba ze som si mena a adresu nevysktla v nejakom programe ako to mnoho neviest robi ...
Odpovedať
Profilova fotka
najlepsia bola aj tak afera, ked si jedna zenska hodila do albumu moje osobne fotky z predsvadobneho fotenia:D inak ja mam tiez kopu veci skopirovanych z inych albumov. Ale niesu to ziadne osobne fotky a tak. Keby som niekde videla moje oznamko-aj ked tam mam vymazane mena a adresy tak by mi to dost vadilo. Pretoze je tam moja foto, ale inak v pohode
Odpovedať
Profilova fotka
baby, tak tie stvorlistky, som vymazala z obrazku aj z textu, su uz len naokolo, a vyzera to lepsie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 petka hod fotky nech sa pozrieme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 pekne oznamka! :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dakujem lady :) @bybi - upravene oznamka nahodene, co poviete teraz baby?
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 asi najhorsie co som zazila bolo to co sa stalo kacenke, ked som to zistila tak som myslela ze z koze vyletim, ona si to stiahla priamo zo stranky fotografa bez toho aby sa toho chalana spytala a tu to vycapila. Som mala sto chuti vrazdit a potom ma samozrejme hneva ked si baby zo stranok profi fotografov stiahnu ich fotky a cez to plastia svoj nik ako keby to bola ich fotografia. Obrazky nech si tu dava kto chce a ake chce ale stahovat si fotografie od profifotografov je porusovanie autorskych prav ci ako sa tomu hovori a je to trestne, hlavne ak na to davaju svoj vlastny nik
Odpovedať
Profilova fotka
Som sa este nepochvalila ze dnes som dostala este jeden povianocny darcek, uz som sa do neho zamilovala ;-) Som taka stastna kedze vcera aj dnes som musela absolvovat maraton po autosalonoch a musela som sa odviezt v kazdom aute z ktorych drahy vybera nase prve auticka
Odpovedať
Profilova fotka
@michala.s super Miska, tesim sa, ze budete mat vlastne auticko:) A ake by ste chceli?
Odpovedať
Profilova fotka
kati ono ich je vela co sme pozerali ale mna najviac ocaril auris od toyoty alebo potom sa mi este pozdavala aj laguna a fluence od renaultu, dnes sme boli vo forde, hyunday a v mitsubishi ale nic odomna neziskalo viac ako 80percent :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@michala.s renault lagunu mame my... teda moji rodicia. To je krasne auticko:) Chcete kupovat nove alebo z bazarika?
Odpovedať
Profilova fotka
@kacennnka jedine nove, ja bazarovym neverim, laguna ma hlavne ocarila tym aka je krasne velka a luxusna a posledny facelift sa im vydaril predtym mala taky skaredy zabaci ksicht ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 petka super ked si to dala prec z obrazkov a napisov... Velmi pekne x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak sme si vybrali pesnicku na svadobne video, obaja sme z nej ocareny:http://www.youtube.com/watch?v=rHsx3tFZDOk
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi dakujem velmi pekne...mam z neho lepsi pocit aj ja :))))) @michala.s ford si uplne odpisala?? :))) ja na neho nedam dopustit :D my mame cmaxa a som z neho nadsena :D hlavne co je super, ze je vysoke, ze si nesadam na zem...ked presadam do mamininho pola alebo octavky, tak je to riadny rozdiel...a najviac sa smejem, ako si dedko s babkou chvalia, ze oni idu s petkou a tominkom, tam je to vysoke :D keby sme este sli kupovat auticko, tak si kupime novy Smax 7 miestny...uuzasne auto :))
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi inak mam v pc tie postavicky co ma tvoja polovicka na manzetovych gombikoch, keby si ich chcela niekam pouzit :))
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 petka mas??? Ja som ich hladala, ale vsade som ich nasla len malicke. Budem velmi rada ak by si mi ich poslala, poslem ti mailik do IP :-) Dakujeeeeeeem x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 petka mas??? Ja som ich hladala, ale vsade som ich nasla len malicke. Budem velmi rada ak by si mi ich poslala, poslem ti mailik do IP :-) Dakujeeeeeeem x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kolko asi tak stoja svadobne oznámenia cca od do?? Poradte baby :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@matamano záleží od toho aké chcete - my sme mali za 0,30 centov za kus - cez psgrafika Prešov - objednávala som ich cez net - ale tak sú oznámenia aj za 1 Euro a vyššie ... záleží len od Vašich predstáv a náročnosti - cena závisí aj od druhu papiera a tak ...
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 no odpisala kvoli neestetickym a nekomfortnym plastom vo vnutri vozidla, ja mam rada sedanove vozidla a to mi ford nevedel ponuknut v komfortnej verzii. Take velke auta ako spominas ty sa mi zdaju zbytocne prerastene a pre nase sucasne potreby je to velmi nevhodne auto
Odpovedať
Profilova fotka
@michala.s Miska ja by som z toho co si vumenovala urcite vybrala toyotu :-) Francuzske auta maju dobre motory, ale mavaju problemy s elektrikou, co sa nasim znamym bohuzial vela krat potvrdilo :-) Ja mam toyotu a som velmis spokojna a drahy ma hondu a tiez sme spokojni x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babušky :-) dnes som bola u kamarátky, ktorá mi "stráži" moje svadobné šaty, vyskúšať si ich..baby mne je až do plaču :-( neviem či to bolo tým umelým svetlom, alebo čím, ale moje šaty nie sú biele - sú šedé :-((( vrchný materiál je krásny bielučký, ale ten tyl pod tým, je úplne šedý, normálne tie moje šaty vyzerajú úplne sivé (vlečka vyzerá najhoršie)... v pondelok volám do nicole, kurnik veď boli stále od kúpy až doteraz v tom obale a v skrini schované, nechápem ako mohli tak zošednúť :-( čo budem teraz robiť? :-((( a ešte aj ten závoj... môj úžasný 4 vrstvový závoj z nicole je tiež sivý :-( keď ho mám na hlave tak nie, ale keď je položený na kope, tak je tiež taký sivý :-((( ako ten tyl na tých šatách sa bude dať asi odšiť a prišiť nový, ale kurnik zaplatila som za ne dosť na to aby som teraz ešte opravu platila... do prčíc... úplne nešťastná som z toho :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?