Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
barbora gratulujem :-N
Odpovedať
no, prave som ostala ako obarena. v tom mirbachovom som dohodnuta, a teta na matrike mi povedala, ze terminy sobasov davaju ku koncu roku.... a teraz-pokial mi termin neschvali matrika, som nahrata.. a nakolko to mame mat v marci-niektore veci sa objednavaju pol roka vopred.. neviem ako mam dalej postupovat.. ani zarezervovat sa nedal ten termin... :-(
Odpovedať
barbora, skus ist do nejakej temy, kde sa holky beru zaciatkom tohto roka a spytaj sa ako to riesili oni.. mozno aj tam sa najde nejaka, ktora mala takyto problem
Odpovedať
dakujem, ani ma to nenapadlo..trdlo..:-)
Odpovedať
inak, holky.. ak by ste niektora riesila obrucky z titanu, pripadne chirurgickej ocele, lebo sa vam zda nehorazne vyhadzovat tolke peniaze za biele zlato, alebo kvoli praci obrucku nebudete moct ani nosit, tak som nasla jednu super stranku.. pridavam ju sem /dufam ze to nevymazu/ ;-)
Odpovedať
http://www.e-prsteny.cz/uvod/
Odpovedať
Dakujem za pekne privitanie :) svadba bude 16.7. v Piestanoch. Kocky, som rada, ze to tak neprezivam len sama, lebo doma si uz o mne vsetci myslia, ze som vysinuta, planovat svadbu rok a pol dopredu. Priatel je uz zo mna nestastny :)
Odpovedať
lucikmicik, to je UZ len rok aj tri mesiace :-D :-D ale ved nejde o nejake extra brutalne planovanie, ale o nase sny ;-) a snivat sa moze :-p
Odpovedať
a co tak striebro? tiez nie je drahe :-D
Odpovedať
viem, ale vraj striebro sa skor zdeformuje ako chirurgicka ocel.. :-| tak preto volime skor tuto alternativu
Odpovedať
vidis vobec nemam sajnu kolko obrucky stoja...tani ty vies kolko stoji zlato?
Odpovedať
Ja to tiez stale tvrdim, ze je to UZ LEN.... :-D :-D lenze ak sa mame vliezt do rozpoctu pri takom pocte ludi, aky budeme mat, treba planovat, vymyslat, hladat, preverovat :-) ale kedy sa mi maju splnit moje sny, tak pol miliona je malo :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
neviem ti presne povedat, ale obrucky ked chces kvalitne, hrubsie, tak pod 10 000 nepojdes.. a este ked tam budu nejake kamienky, tak sa to vysplha vyssie.. neviem, ci to v tomto fore /skus prelistovat par stranok dopredu/ ale jedna holka pisala o obruckach za 700 eur.. =-) citala som aj, ze jedny mali obrucky za 6 000, ale neviem ti povedat, ci z bieleho, alebo zlteho zlata, ale myslim si, ze neboli nejake extra hrube :-S a mne aj 6 000 pripada vela dat za obrucky, ked viem, ze moj priatel ich pri praci nosit nebude.. tak co mu budu stat doma?? ci po byte sa s nou bude pysit?? :-D :-D maximalne si ju vezme, ked pojdeme niekam spolu :-) zhodli sme sa naozaj najprv na striebre, ale kedze mi kazdy hovori, ze je lahko zdeformovatelne, tak napokon sme pristupili /teoreticky samozrejme/ k chirurg. oceli.. mam aj ine prstene z ocele a poviem ti, ze nevidno rozdiel medzi farbou ocele a bieleho zlata /kedze mam snubny prsten z bieleho zlata/..
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
lucikmicik, ved keby nam, zenskym, kazdy nechal priestor na naplnenie vlastnych snov, tak by sme sli do neuveritelne vysokych cisel :-D :-D :-D ach jaj :-N
Odpovedať
K tym obruckam, nasla som jednu firmu, maju reklamu aj tu na mojejsvadbe, su z Trencina, maju neskutocny vyber obrucok a ceny za par zacinaju na 360 Eur (biele zlato). Tani neviem, ci je to vela alebo malo, ale skus pozriet.
Odpovedať
noo vela, kedze, ako som pisala, aj 200 eur mi je vela.. :-S 100 eur za jeden prsten :-S no ja neviem.. ale kazdy na mna divne pozera ked mu poviem ze chceme obrucky z ocele =-) a pritom tu na stranke je specialne tema, kde plno holiek ma take obrucky :-)
Odpovedať
kacennnka: moja rec. Tiez som zistila, ze ak chcem dobreho fotografa, tak ho treba zarezervovat zhruba tak rok vopred. Baby, ale ja som tento tyzden neodolala, isla som si pobehat nejake salony, lebo som vlastne ani nevedela, kolko stoja saty a podobne a v jednom z nich ma strasne mila pani normalne nechala skusat saty :-D pripadam si teraz divne, ale ja som bola taka natesena :-) ponuka bola uplne uzastna, len tie ceny....
Odpovedať
:-D tak to je super.. ja som este nebola skusat saty.. chystam sa az koncom roka.. ale vsetky ste take natesene po skuske siat :-D to je super.. sa tesim na svoje skusky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
kocky kolko mesiacov dopredu treba skusat saty?
Odpovedať
kacennnka, ty si priamo z detvy??? si jediná, ktorú som stretla, že "detva" :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
kacennnka, máš IP ;-)
Odpovedať
a ešte k tej tvojej otázke.. zarezervované nemáme nič, chystáme sa v júni/júli.. len tak predbežne som dohodnutá s kamarátom fotografom a pokukujem po topánkach :-D to by bolo asi tak všetko z mojich príprav :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
no my chceme len malú svadbu tak o 20 ľuďoch, čiže to zbuchneme kdekoľvek.. celkom pekná malá svadbička je v kocúri tam na spodu.. kamarátka tam mala svadbu v januári a bola veľmi spokojná ;-)
Odpovedať
ja by som si saty teraz este ani nezajednavala, pretoze v septembri, oktobri, dostavaju salony nove kolekcie a svoje ozajstne svadobky si pojdem skusat zrejme o takomto istom case, len teda o rok. a s tym opalenim kacennnka mas pravdu, ja som teraz vyzerala ako smrt :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?