Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kacennnka nooo super :-) ja to beriem vždy aj z tej druhej strany, že ak by som ja stratila mobil, peňaženku... tiež by som bola veľmi rada, ak by mi to niekto vrátil :-) Aaaale musím sa vám priznať, že raz som našla 1000sk a nevrátila som ich.. ležali na jednej ceste mimo dedinu a nikde nikto.. boli sme na prechádzke so psom a tam som ich zbadala, tak sme si ich nechali - nemali sme ako zistiť majiteľa... :-N @petkaa28 a aké ste si vybrali to nové? :-) my budeme mať na svadbe 38 ľudí, ktorí teoreticky možno budú piť alkohol (ostatní sú dodávatelia, tí budú mať len prípitok a nealko) a pre tých našich 38 ľudí bude 50 fliaš vína, 5l domáceho páleného a 8l tvrdého - vodka, hruška, fernet... Potom tam budeme mať pivo neobmedzene a takisto aj kávu neobmedzene... Jejda ! Ja som si až teraz spomenula, že som ti zabudla odpísať na tvoju sms! Moja, stačí ti to večer? Pošlem ti to na FB do správy podrobne :-)
Odpovedať
@wera.g ja som raz takto našla 500 korún a tiež som si ich nechala :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab hehe no ale fakt, komu na ulici to vrátiš? Ako keby som videla že komu to vypadlo, tak jasné, ale keď nikde nikoho len 1000 sk, tak som si najprv pomyslela že vtip :-D Hehe minule tak idem po firme a na zemi 500€... Kukám kurnik šopa, akurát sme tam mali nemeckú návštevu, tak som si myslela že či im to náhodou nevypadlo... Nechcela som to z tej zemi brať, aby ma niekto neobvinil, že si to chcem nechať, tak som tam stála asi 15 minút a strážila som to, kým nešiel kolega okolo a strašne sa nesmial a ja že čo je, čo sa stalo a on že čo to mám, tak som mu vysvetlila že to strážim a prečo a on že si spravili s kolegom srandu, že to je vytlačená a pokrčená, že oni čakali hore v jedálni kedy kto pôjde vytešený tam a nič :-D hehe tak som bola za strašného poctiváka, ale tak čo už :-D :-D :-D
Odpovedať
@wera.g No to su ale vtipalkovia... :-D :-D :-D :-D Baby tie co budete mat kapelu... davate im na stol flasu tvrdeho? My mame cimbalovku a ja som im okrem pripitku nechcela dat nic ine, ani chlast, ani vino, ale vraj sa to tak robi.... A v pripade, ze im je jedna flasa malo, tak sa doklada... :-p Mne sa to nepaci, ved co ak tam opiju? Co si budem sama hrat? 8-( Ako to teda vyriesite?
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche ja im nejaky alkohol dam, hlavne preto, ze jeden zo skupiny je moj vemi dobry kamarat. Ale urcite im nedam neobmedzene alko nech sa mi tam nespiju.
Odpovedať
Profilova fotka
... tak nakoniec budeme mať skoro až 60 hostí - už máme všetko vybavené ohľadom hostiny, dneska prišli aj popolnočné šaty, topánky a posledná časť výzdoby ... teraz už len spraviť menovky, zasadací poriadok a objednať zákusky ... a je to ... :) kočky a ako ste vy na tom s prípravami?
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche bero ja by som im nedala neobmedzene, mozno trosku, ale ked si to tak zoberies, oni su tam v praci. Ty si ich zamestnavatel a urcite by som neriskovala, ze sa mi tam kapela opije...
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche fľašu tvrdého na stôl? Nie, dostanú prípitok ako všetci, ale v žiadnom prípade nechcem aby sa mi tam spili, ako hovoríš, to si tam potom sama budem hrať? :-D Možno sa opýtam aké víno pijú, dáme im tam fľašu vína (z toho sa 5 muži neopijú) a to bude všetko :-) Práve ma tak napadlo, fotograf, kameraman, šoféri, tých budeme mať medzi hosťami, ale treba tam aj kapelu? lebo ma tak akurát napadlo, že ich by sme mohli posadiť vlastne niekam inam.. tam kde sa bude tancovať je dosť miesta.. nebolo by to také blbé, že by boli mimo? Ale boli by hneď pri svojom a nemuseli by sa predierať medzi hosťami keď pôjdu hrať... Hmmm....
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g my kapelu posadime mimo... proste budu pri ich nastrojoch. Ostatnych este neviem kde ale asi ku hostom... myslim, ze blbe to nebude.
Odpovedať
@lucia3006 Ahoj Lucia, ty uz vies presny pocet kto pojde a kto nepojde na oslavu? Pretoze u nas som dala podmienku, nech mi to urcite povedia do konca januara :-)...takze zasadaci este nejdem robit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bajka1 no väčšina ľudí sa mi už vyjadrila, ale ešte asi tak dvaja traja hostia sú neiistí - ale zatiaľ mám 56 potvrdených dospelých ( v tom je aj DJ a kameraman) plus 2 deti ... dneska sme boli v pezióne, už máme aj vybraté menu, všetko dohodnuté ... už len deň pred svadbou výzdobu si robiť a podonášať nápoje, zákusky... a tak týžden pred poslať presný menný zoznam hostí ...
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 wow ty si aká šikula že to už skoro všetko máš prichystané :-) super :-) @kacennnka takže ich môžem kľudne mimo dať, super :-) tak fotografa a kameramana určite nechcem mimo dávať, veď musia mať na nás skvelý výhľad :-))) Ja som tak uvažovala nad zasadacím poriadkom, kurnik šopa, ak nám nevýjdu okrúhle stoly bude to prúúúúúser, neviem ako to vymyslím, na stoly do U neviem spraviť zasadací :-( Ozaj baby, nebude blbé ak budeme mať za sebou okná? Lebo ak by nevyšli okrúhle stoly do tej miestnosti, tak to musíme inak otočiť a to jedine tak, že za hlavným stolom budú okná :-/ Ako každopádne nechceme mať za sebou tie srdiečka, jedine nad čím som rozmýšľala, že by sme tam mali polystyrénové V & T a v nich napichané čerešňové kvety, to by nemuselo byť zlé... Ale neviem či tie okná nie sú blbé :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@wera.g mu budeme mat za sebou tiez okna... ale si na nich tie velke zaluzie, kukni v mojom albume, tazko sa to vysvetluje... myslim, ze to neni ani minimalne problem.
Odpovedať
Profilova fotka
@kacennnka jáj vlastne fakt :-) a vy si chcete dávať niečo za seba? totiž u nás sú normálne okná aj s parapetami, ale sú tam také tie japonské (či ako sa tomu hovorí) závesy, také niečo ako vy máte, ale v celku viac veľkých obdĺžnikov... No lebo ak by sme nemali tie okrúhle stoly, U mať nechceme, tak rozmýšľam nad Ečkom, pričom by bolo to I na dlhšej strane (pri oknách) a tie 3 -- by boli na užšej časti... Neviem vysvetliť, ale skús mrk do môjho albumu, uvidíš čo myslím, keď uvidíš sálu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g Nad tym som este nerozmyslala, ze co dame za seba. Mozno ani nic aby to nebolo prehnane. My budeme mat U a potom este po stranach I. Skusim to nakreslit len neviem ci mi to dobre zobrazi:D Mame totiz vela ludi. I I U
Odpovedať
Profilova fotka
tak trosku to posunulo ale pre pochopenie staci. A tie I nebudu hned pri koncoch U ale trosku posunute dolava a doprava
Odpovedať
@wera.g nahodou, ak budu za vami japonske zavesy, tak to bude pekne! :-) aj zaluzie sa mi pacia.... skor odveci to vyzera s obycajnymi zaclonami, hlavne ak su na nich este zavesene nejake gycove ozdoby... Inak kapela a foto budu mat extra stol a aj deti budu mat - taky s balonikmi a cackami na hranie... ;-) @kacennnka to je dobry napad to rozmiestnenie stolov!! Ja som povodne chcela stoly ako "rybia kost", ale asi budu len hlavny + 3 dlhe + kapela + detsky... _ I I I tak nejako... :-D :-D :-D Este uvidime...
Odpovedať
Profilova fotka
@kacennka dobre ti zobrazilo, chápem ako to myslíš :-) Aj my tam asi nakoniec nič nedáme, nebiem či sa to nebude biť s ikebanou čo budeme mať... :-) ja som rozmýšľala tiež ako to nakresliť, to E by sme potrebovali nie s 3 paličkami, ale so 4mi :-D jedna palička kamaráti, jedna palička tomiho rodina, jedna palička moja rodina a posledna dodávatelia... A kde budete tancovat? Aaaaa mate tam normálne parket? Lebo my máme tam kde sa bude tancovať dlažbu takú nešmykľavú, dúfam to nebude vadiť.. Len rozmýšľam ako tam narveme kapelu, ich stôl, stôl s ovocím a ešte aj tancovať sa tam bude... Ako miestnosť je veľká, ale rozloženie si predstaviť neviem... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche - ďakujem ti moc :-) teda som trafila ten názov? fíííha :-D A koľko budete mať detí? My tam nebudeme mať žiadne, nikto v našej rodine deti nemá, len moja sesternica, ale malá má len 2 roky a myslím že ju brať nebudú, asi ju nechajú u rodičov... nooo a presne ako ty ukazuješ, ako to budete mať, tak aj my (ak nepôjdu okrúhle stoly) + stôl pre kameru, foto a šoférov :-)
Odpovedať
@wera.g stol pre soferov? To ako, ze pozyvate ludi, ktorych by ste inak nevolali a oni budu rozvazat hosti? Hmm to tiez zvazim... ;-) Na 100% budeme mat 5 deti (9, 6, 6, 4, 2 roky ;-) cize dost mali, aby ich to tam nudilo - preto tie hracky a baloniky ;-) )... A este pozyvame dalsie 4, ale to este neviem, ci oni pridu.. Ja mam dilemu, ako zakryt podium.... Hmm rozmyslam nad zhotovenim nejakej konstrukcie a zavesenim zavesu... len ci to nebude vyzerat otrasne....
Odpovedať
Tak my rozmyslame U, pretoze sa tam viac nezmesti si myslim :-). Horsie je, ze ako to rodelit, pretoze ja budem mat 70 ludi a drahy 30 :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@bajka1 my máme rovnaký problém - z drahého strany bude 20 ľudí z našej skoro 40 - budeme musieť časť našej rodiny presunúť aj na ich stranu -inak sa nepomestia do sály ... dokonca pre kamarátov, ktorí prídu po 20hod. večer sme museli zobrať ešte zvlášť vedľajšiu miestnosť pre 25 ľudí - lebo sa nám tam nepomestia ...na začiatku sme netušili, že nakoniec budeme mať takú väčšiu svadbu ...
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g díky, a tak pár telefonátov, nejaké to osobné vybavovanie a samozrejme internet - hlavne ten - a zachvíľu je všetko vybavené ... asi najviac nám pomohlo to, že sme presne vedeli, čo a ako chceme - to ušetrí dosť času ... :) ty si na tom ako s prípravami?
Odpovedať
@bajka1 U nas je presne tak, ako u vas - ja 70, drahy 30... My to budeme riesit tak, ze vsetkych mladych dame "dokopy", z mojej aj z jeho strany. Iste to nevyjde presne na tretiny, ale ved to az tak nevadi, nie? ;-)
Odpovedať
@beronsche Oki, tak to nejak poriesime, dobry napad, snad sa mladi nenahnevaju :-DDD...Ze nesedia na mojej strane, xixi
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g my tam mame tiez dlazbu,myslim, ze to bude ok:)
Odpovedať
..holkyyy,ktorá nemá DJ-a,tak DJ Benny je na 1.10.2011 voľný...odporúčam ho..najdete ho aj tu na tejto stránke :o)
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche hej hej, presne tak, nechceme nikoho z hostí otravovať rozvozom, veď hostia tam majú byť na to aby sa zabávali, nie aby tam celý večer čakali na to, kedy budú musieť niekam ísť.. :-) Tak poprosíme 2 známych, ktorým robil na svadbách rozvoz aj môj drahý, aby nám šli rozvážať, teda budú tam celú dobu, len nebudú môcť piť a budú tam pre nás :-) Fííha no pekne, to máte super, že tam budete mať detičky, a toľko ! :-) A rodičia ich nebudú chcieť mať pri sebe, najmä to najmenšie? Resp, bude pri nich aj nejaký dospelý dozor? :-) A to pódium bude za vami? Ak hej, ja by som ho nezakrývala, mohli ste dať hore do váz kvety od gratulantov a mali by ste peknú živú kulisu :-) a nie je tam aj taká opona? @bajka1 noooo, a keby ste vašu stranu stola ukončili mladými a pokračujovali mladými s jeho strany? ;-) Aby to bolo pol na pol :-) Sranda, nám to vyšlo presne pol na pol, obaja máme menšie rodiny, a kamarátov máme všetkých spoločných, teda to vyšlo rovnako :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 presne presne, internet veľa pomohol, neviem si predstaviť, že by nebol a ja by som musela všetko neviem kde zisťovať.. a hlavne čo by som robila bez mojejsvadby?? :-D Ja som akurát volala s našou cukrárkou dnes, teda už máme aj tortičku rezervovanú ! :-)))) Moooooooooc sa teším ! A najlepšie je, že aj tie malé tortičky robí, má na to aj stojan a už ich aj robila :-) Som sa bála, že nebude vedieť čo myslím a čo chcem, ale hneď vedela.. Tak sa tam máme ešte zastaviť, vybrať plnku a zase máme o jednu vec viac vybavenú :-) No a ostatné tak postupne, snažíme sa všetko postíhať :-)
Odpovedať
@wera.g No najlepsie by bolo dat hlavny stol pod podium, takze bude za nami.... Skoda, ze tam nie je ziadna opona... 8-( A ani nemozeme nic na steny vesat, lebo su zo sadrokartonu... Tak neviem.... inak pridala som foto tej saly do albumu... ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?