Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
nuz ked to auto potrebujete a aj tak ho raz kupite, tak vyuzite aktualnu akciu ;-) to je len moj nazor
Odpovedať
Profilova fotka
tak leading urcite nechceme peniazky na auto mame len ked ho kupime tak na prerabku nam zbite nejakych 80 000 a preto rozmyslame ze ci nasporime do buduceho leta do 150 000 a pochybujem ze az taka zlava bude dalsi rok teraz slo toto auto pomaly o 100 000 dole no uvidim ako sa mily rozhodne ja ked som to auto dnes videla tak fuha normalne som zacala aj ja po nom tuzit a keby sme aj nenasporili tolko peniazkov na prerabku tak budeme prerabat postupne hlavne ze interier vymalujeme a aby sme mali na com spat :-)
Odpovedať
tak ak slo tak brutalne dole, tak urcite si ho kupte ;-)
Odpovedať
liana, hoď fotky obrúčok, som zvedavá :-) Inak, 700 Eur sa mi zdá brutálna cena, keď neberieš z predajne, ale si dávaš robiť. To sú tam diamanty alebo čo?
Odpovedať
rora, ty hoď foto šiat! ;-)
Odpovedať
hej hej 700 eur, teeeda pri tej sume ma az vykotilo :-D :-D :-D ..ja som si z toho hlavu nikdy nerobila ohladne ceny..napr. moj snubny prstienok, priatel ma poziadal o ruku, a ked som sla okolo vyklenku uvidela som ten svoj a hrozne sa mi pacil a pritom je to len striebro o sume 500 sk...ale mne sa lubi ako za milion :-D :-D :-D
Odpovedať
barborabilinova tak ty mozes hodit foto auticka ;-) :-D uz ked tu tak holky kazu vsetko hadzat do albumov :-D
Odpovedať
inak baby co ste spominali tu fialovu...takze xcete saty jedine v tejto farbe? :-N
Odpovedať
biela.ruza, tak napriklad my budeme mat svadbu bielo-fialovu, ale saty budem mat klasicke biele.. akurat popolnocne saty uz by som chcela zladit k vyzdobe.. :-)
Odpovedať
biela.ruza, ja tak ako tánicka, šaty budú klasika, teda u mňa to vidím skôr na nejaký odtieň krémovej, než na čisto bielu, ale inak to bude tiež tak. Až popolnočné budú ladiť k výzdobe :-) tanicka, aj ty hoď niečo do albumu :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D kast, dnes som tam hodila topanky, ake by som chcela, ibaze s dotazom, ze by mali byt na nizkom podpatku.. a hned mi prisla ponuka, ci nechcem kupit take iste topanky s 10 cm podpatkom.. :-D no skoro ma slahlo :-D :-D ja, co cely zivot travim v botaskach, by som sa mala vydavat v 10 cm podpatkoch :-D :-D :-D to ani predstavit som si nevedela :-D :-D
Odpovedať
tanicka, tak pre dotyčnú osobu to je asi nízky podpätok, tých 10 cm :-D Hehe, veľmi dobre chápem, pre mňa by to bolo ako na tých paliciach vysokých, čo chodia šašovia (neviem teraz ako sa to povie po slovensky, napadlo ma to iba po záhorácky :-D ) By ma ešte na svadbe vlastnej viezli dať kotník do dlahy :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ešte by som zabudla, inak pekné sú tie topánočky, už som ich tu viac krát videla v albumoch. Také chutné :-)
Odpovedať
tánička, ja som tie topánočky teraz zahliadla tu v bazári.. nie je tam uvedená veľkosť, tak sa treba informovať ;-)
Odpovedať
:-D kast, ved toho isteho sa obavam aj ja, ze budem vyzerat ako saso.. tak radsej nieco nizke, aby som nepripadala nikomu smiesne :-D simcab, videla som v bazari, ano.. jedna holka ponuka velkost 41, co je na mna enormne velke :-S a okrem toho teraz hned by som ich nekupila.. je to pre mna skoro taketo drobnosti kupovat.. by som sa nevedela len tak pozerat na nich doma a nenosit ich :-S :-D
Odpovedať
inak baby som savami inspirovala a tiez som si zriadila album, sice toho zatial moc nemam :-D ale ked vsetky ste s tym take zlatunke musim aj ja ;-)
Odpovedať
tánička, to ja mám zase mrle si topánky objednať :-D našla som prenádherné - mám ich aj v albume (na obrázku sú celé čipkované, ale ja som našla bez čipky), v mojej veľkosti za 33€.. super cena, bola by to škoda nekúpiť.. :-S
Odpovedať
fuu :-D ale peknucke su ;-) ja si stale hovorim "aa, vsak buduci rok mozno budu lacnejsie, mozno najdem krajsie.." :-D by ma trafilo keby som si kupila a fakt nasla krajsie =-) :-D :-D potom starosti s predajom :-S tak ja radsej pockam :-D :-D istota je istota.. ale vraj v jednom salone v KE maju podobne topanky ako chcem ja, ale v sandalkovom style :-) peknucke su, videla som ich na fotke.. ale maju 6 cm podpätok :-o :-D och..
Odpovedať
ako mám pochopiť to fuu??? :-D :-D :-D
Odpovedať
no ze pre mna by to bolo skoro vies :-) ako som tu pisala.. normalne obdivujem holky, co riesia take malickosti rok - rok a pol dopredu :-D
Odpovedať
tak tu su saty medzi ktorymi sa momentalne rozhodujem (dufam ze ak by som jedny z nich kupila tak o par mesiacov sa mi nezapacia ine :-N ) zo salonu lili: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... a z mimibazaru, ale nove, http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... na tychto druhych som zatial napisala tej babe co ich ma v ponuke email na velkosti, tak som zvedava ci na mna by vobec boli, co sa tyka dlzky :-N 8-(
Odpovedať
tie fialove su teda fakt zaujimave.. ;-) pekne..
Odpovedať
ahojte kocky, mozem sa pridat?
Odpovedať
Profilova fotka
rora tie cierne na tej fotke od jassicy clair su skvele aj ta fotka je bozia.
Odpovedať
rora, tie druhé sa mi páčia viac, sú také zaujímavejšie. Ale strašne náááádherné sú tie, čo máš v albume s popisom krásne. Tie sú fakt že božie! lucikmicik, vitaj medzi nami, svadobnými šialencami :-) Jaj, ešte sa to aj rýmuje :-D Kedy bude svadbička?
Odpovedať
rora mne sa viac pacia tie prve ;-) lucik vitaj :-D
Odpovedať
tánička, no ja si zas myslím -ako sa poznám, že ak by som ich nezobrala, tak by ma to potom mrzelo.. a ak zoženiem iné, tak budú iné :-p
Odpovedať
simcab tak jednoznacne nie je co vahat a kupit :-D tesim sa na real fotecky v albume ;-)
Odpovedať
včera ma mi podarilo vybavit Mirbachov palac :-) Odporucam :-) mila teta, prenajom lacnejsi ako primacialny, dokonca mi hned aj klavir ponukla v cene :-D
Odpovedať
Profilova fotka
rora mne sa pacia tie fialove od dianthe :-) normalne si ma inspirovala, idem kuknut ich stranku.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?