Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
dievčatá, ja som sa zaľúbila.. :-N do topánok :-N ach, také sú krásne.. drahý ma obesí, že chcem ďalšie..
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab hehe moja to sme potom zaľúbené a obesené dve :-D drahý ich včera videla a tiež sa mu veľmi páčili :-) mohli by ich mať aj v bielej kuuurnik :-N
Odpovedať
@wera.g ale však možno že len na tej stránke ich mali iba ivory.. snáď budú aj biele ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, tak uz mame na 100% salu - tesiiim :)))) teraz mam 2 problemy - teda dilemy :D : 1) ako ulozit stoly - klasika do U alebo este sa mi paci rybia kost....vy ako davate??? (salu mame dost velku, takze mozme vymyslat...) 2) ako riesite kamaratov vecer?? budu mat cely den pripraveny stol niekde bokom, alebo ked mate stoly do U, tak na konci bude volne pre nic?? alebo ako????
Odpovedať
dobre ranko...bola som sa fararom vcera a povedal ze idem este skoro nech pridem v marci...tak termin a hodinu si nezaznacil...takze ani oznamenia nemozem robit... :-(
Odpovedať
@petkaa28 gratulujem k ďalšiemu pokroku! x-) @dracica6663 my ideme do kostola dnes a nech ma ani nechce nasrať, ak by sme sa nedohodli ]-( určite to musíme booknuť už teraz!
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab neboj nic, my sme u neho boli v decembri ci v novembri ci kedy a bez problemov nam zarezervoval termin, Len sa ho prosim ta spytaj ako je to s matrikov, ze odkial mu treba doniest potvrdenia, ci len z Hrinovej alebo z Detvy alebo aj aj. Ty si krstena u nas ci v DT?
Odpovedať
no dufam ze nam to do marce nikto nevyfukne lebo ten termin uz je isty vsade to mame rezervovane....este aj majitel saly mal ist na dovolenku a kvoli nasej svadby nepojde....
Odpovedať
@kacennnka kati, chystám sa to opýtať, dám ti potom vedieť.. ja som krstená u nás, no prijímanie mám robené vo zvolene, tak som zvedavá, či sa budem musieť trepať tam pre nejaký papier.. :-S
Odpovedať
@dracica6663 drači, mala si si trvať na svojom a dať to zapísať.. :-(
Odpovedať
no ze v niektor\ych farnostiach staci 3 mesiace pred svadbou prist..hm :-(
Odpovedať
no len asi v tých farnostiach nevedia, že nevestám "šibe" a vybavujú si svadbu aj rok dopredu.. rsp čo ak by ste si tie náučenstvá museli rozhodiť na dlhší čas z istých dôvodov.. ako mňa by vystrelo, keby som 3 mes. pred svadbou nevedela presný čas a dátum..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@petkaa28 gratulujem k vybaveniu sály - zajtra alebo dneska budem s tetou, tak sa jej popýtam na tú sálu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 my sme mali podobný problém - na matrike nám povedali v novembri minulého roku, že stačí prísť v januári 2011 - no ja som povedala, že je to pre nás neskoro, keď 11. marca je svadba - kedy by som stihla potom poslať oznámenia a všetko vybaviť... tak som sa nenechala odbiť a vybavili sme to ešte v novembri ...
Odpovedať
@simcab by si sa cudovala, ale mi sme boli na fare rok dopredu, oznamit teda, ze sa chceme brat a nauky to je trosku zlozitejsie, lebo nie sme na SR, tak som zvedava ako to postihame. ale musime !!!!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
... kočky tak dneska idem na skúšku šiat (so spodničkou), účesu a make upu, tak som zvedavá ... :)
Odpovedať
@vianocnystromcek A ty budes mat aky papier? Ja som rozmyslala nad vizitkovym. Je to po 10 kusov balene a maju rozne farby a vzory.
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y vizitkovy je v pohodke ale ak tam mas aj fotku tak sa ti to moze rozmazat. treba tlaciaren nastavit tak ze jej povies aky papier ides tlacit a plus foto - vtedy by to malo byt okay. skus mi dat priklad co z hruba chces tlacit..takto do vetra povedat ti neviem lebo na vsetko sa hodi nieco ine no. ale aj atramentova tlaciaren to zvladne v pohode - treba to len dobre nastavit.
Odpovedať
@vianocnystromcek Nie nie my nechceme oznamko s fotkou. Take klasicke to bude nejake kvietocky alebo obrucky neviem co presne este :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som uz vytlacila tie oznamka, teda vlastne zatial len text, teda tu cast s textom. Hoci som to povodne chcela zelene, muselo to nakoniec byt cierne, ale to snad az taky problem nebude :-) Tak dneska alebo zajtra behnem do obchodu dokupit co mi este chyba a mozem zacat :-) Tesim sa velmi, ze sa mi to podarilo v praci vytlacit a nemusim utekat niekde inde kvoli tomu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y no ale ak tam mas obrazok tak je to uz fotka ;) tak treba tlaciaren nastavit na tlac fotiek :) dostat velmi pekne papiere na tlac no ak to tak vyratas vide to dokopy aj s obalkou atd na eur 1,3 cca a tam treba zvazit ci to rovno nedat spravit nejakej agenture kt to robi ;)
Odpovedať
@h.a.i.n.y My sme tiez chceli povodne tlacit oznamka doma, aj sme kupili krasny papier a nakoniec s tym bolo tolko piplania a problemov, ze sme si to dali vytlacit.... Papier sme aj mali vyskusany a ked sme isli tlacit "naostro", tak ho tlaciaren neskoro "chytala", takze to blbo tlacilo... :-p Tak sme to nakoniec dali vytlacit na A3, doniesli sme navrh na CD, papier nam dali oni - v podstate obycajny biely kriedovy a stalo nas to okolo 12EUR (mame cca 70ks). A sami sme si to strihali.. Keby robim oznamka este raz, tak sa s tym uz nepiplem doma, urobila by som navrh a rovno to dala niekde vytlacit...
Odpovedať
@bybi mozno je to aj lepsie, ze je text cierny... My mame pismo na oznamkach cervene (ci cerveno hnede) a ked sme dotlacali pozvanky (tie k svad. stolu) na inej tlaciarni, tak sme netrafili farbu a su trosku ine... :-p Ukazes nam potom tie oznamka? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zeby sa mi v tomto roku naozaj zacalo viac darit?? :)))))) zajtra mam stretnutie ohladne navlekov na stolicky za 1 € aj s maslou...a priamo v senci...no super :)))))) a maju aj zive holubice ak ich niekto zhanate :)))
Odpovedať
@petkaa28 peti, tak nech sa ti takto darí celý rok! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche jasne ze ukazem, dam potom na FB :-) My sme tiez mysleli ze spravime navrh a dame tlacit niekde. Ale ked som ten papier kupila, hovorila som ze skusim. Aj ked tiez som myslela ze to skonci tak ze to pojdem niekde dat vytlacit :-) Ale na stastie to celkom pekne vytlacilo :-) Tak som rada. A ja viem ze to bude piplacka, ale strasne sa na to tesim, ze si to sama spravim a aj ze som si to sama vymyslela :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche a inak uz mam aj anglicky text :-)
Odpovedať
my sme so švagrinou vyrábali oznamká, keď sa ona vydávala a bolo "veselo" =-) tlačili sme to na pauzovací papier, to je ten taký priesvitný, z jednej strany lesklý.. tak to sme museli dávať do tlačiarne po jednom, potom to sušiť :-D ale aspoň sme sa zabavili..
Odpovedať
@bybi no tak to si mi nepomohla, keby to bolo pred 5rokmi, tak ano, ale uz som davno na Sk, ale dakujem# ja ani neviem, kde to mam v KE pozerat v akych obchodoch, ja nerada kupujem cez net, chcem to omakat
Odpovedať
Profilova fotka
@angel1979 tak potom skus papiernictvo :-) Tam by to mohli mat :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?