Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
barbor lacnejšiu než kacennka píše? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj baby, otázočka - zdá sa vám cena 50€/g bieleho zlata na obrúčky ok? Ideme už konečne tie obrúčky objednať, vybrali sme nakoniec tie čo mám v albume ako posledné (s dvomi prúžkami), len neviem čo tá cena - niekto tu tuším spomínal že za 30€/g kupoval? Lebo 20€ rozdiel je dosť... :-)
Odpovedať
@wera.g to som spominala ja....tych 50 eur je teda vela....ale ak je to v zlatnictve kde nevyrabaju zlato len ho kupuu od vyrobcu tak to je pochopitelne ze tolko to stoji...
Odpovedať
Profilova fotka
jej ahoj drači :-) no práveže to je priamo výrobca, nie je to len predajňa... čo sme pozerali inde, tak všade boli obrúčky o moc drahšie, toto zlatníctvo má aj najväčší výber aj má najlepšie ceny z tých čo sme pozerali, tak potom nechááápem... my sme si dali rozpočet max 500,600 eur za obrúčky a podľa kalkulácie aj tak vychádzajú na nejakých 550 eur max.. Tak teraz neviem že čo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@sinov jeeeej ďakujeeeeem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@sinov sinov moc gratulujem k babatku a prajem vyborne tehotenstvo a zdraveho drobceka x-) My dnes mame 222 dni do svadby x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sinov sinov moc gratulujem k babatku a prajem vyborne tehotenstvo a zdraveho drobceka x-) My dnes mame 222 dni do svadby x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi - ale to letí, čo? :-) my máme dnes 123 dní, uff to aby sme sa už rozhýbali, čooo? :-D
Odpovedať
no výjde tam do 3€ ked kupis karton. a ten sa podla mna dá veľmi ľahko minúť :-))
Odpovedať
@wera.g tak ak sa ti velmi pacia tie obrcuky a je max. 600 eur a zmestite sa ked stoja cca 500 eur tak si ich kupte ...alebo skuste este inam pozriet...
Odpovedať
@bybi No my to mame za rovnako ;-) O chvilku budeme na stovke :-) @wera.g Pekne cisielko x-) A co vam este chyba?
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y hainy mne sa vcera pacilo, ze sme mali 3 dvojky :-) Ale je to este dost daleko, aj ked ono sa to rychlo zmelie :-) Inak dobre ranko, my sme sa uz zase zacali trosku venovat svadbicke, za chvilku ideme domov, tak uz treba poriesit oznamenia, obrucky a kopu inych veci :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte nevesticky!!! Ako ste sviatkovali?? A aby som nezabudla: Prajem vsetkym stastny novy rok!!!!! Ja som uz naspat v praci a taaak sa mi nechce... :-N Inak cez dovolenku sme postihali kopec veci na svadbu a dalsi kopec nepostihali.... ;-) Ale uz mam konecne satyyy. :-) Teda poviem vam, to ale bolo tazke rozhodovanie a to som v podstate bola len v jednom salone... Vybrala som si totiz 2 modely a ani za svet nevedela medzi nimi rozhodnut.... :-p Rozhodovala som sa medzi La Sposa Lasarte a White One model 3054, nakoniec to vyhrali tie druhe... :-) Len skoda, ze su mi obe saty trosicku velke a tak som nemohla posudit "konecny efekt", mozno by sa mi lahsie rozhodovalo... =-) A uz mame aj obrucky objednane, jednoduche zlate a moja bude s jednym kamienkom. Idem co to docitat, ale ste toho popisali!! :-D
Odpovedať
@sinov Blahozelam k babatku!!!! Len nech ste obaja zdravucky!!! Tesim sa s tebou!!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sinov blahozelam! A drzim palce,nech vsetko dobre dopadne :)
Odpovedať
@beronsche krásne šatičky si si vybrala! :-) mne sa veľmi páčia takéto hladké bez výšiviek.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 drači tak ich ideme nakoniec objednať, sú krásne a keďže sa aj do rozpočtu zmestili, tak nie je o čom - o 14tej ideme do zlatníctva, juuuuuj ale sa teším ! :-) @h.a.i.n.y fúúú skôr že čo máme, veľa je toho čo nemáme vybavené :-/ kvety, koláče, výzdoba, autá zohnať, oznámenia objednať, reštauráciu zarezervovať, menu vybrať, kapelu definitívne rezervovať.... a drahého obliecť ! :-D Ale zajtra ideme do Parndorfu, kamoška tam bola v štvrtok, že tam majú obleky Alain Delon krásne aj čokoládovohnedé za cca 130€ ! Taaaak baby držte palce, nech toho môjho Delona oblečieme :-)))
Odpovedať
@wera.g weri, tak ste super postúpili.. rsp. o chvíľu bude už väčšina toho čo máte ;-) veľmi sa s tebou teším, že sa to pohlo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab moja, mne sa skôr zdá že čím bližšie je svadba, tým viac zisťujem koľko toho chýba :-D nooo len aby sa mi nesplnili moje nočné mory, keď polovicu vecí na svadbu zabudneme, nevezmeme, polovica nepríde... =-) kurnik chcelo by to systém :-)
Odpovedať
Ahojte buduce nevesticky, my mame termin na 11.juna 2011 a chceli by sme mat tak povediac modernu svadbu von pri penzione, kedze obaja byvame v meste a obaja sme sa zhodli ze od tradicnych zvykov upustime. No rada by som mala nieco na sposob cepcenia ale v modernej forme, pripadne ine inspiracie len uvitam. Dakujem adrzim vsetkym palce pri pripravach.
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche krááásne šatky máš, teším sa s tebou ! :-) @simcab a moje s výšivkami sa ti teda nepáááčia? :-D :-D :-D si robím srandu, podrypujem :-D x-)
Odpovedať
@wera.g treba to všetko spísať na papier a škrtať.. inak to nepôjde.. my sme cez víkend skúšali spraviť zoznam ľudí, ktorým budeme posielať klasické oznámenia a to je veru fuška.. po pol hodine som sa na to vyprdla :-p
Odpovedať
@wera.g mne sa páčia všetky, fakt.. ale na sebe si viem predstaviť len hladké.. rsp. také si od vždy predstavujem :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab noooo zoznam ľudí na oznamka, to je des, ja ho mám rozrobený v pc asi 3 mesiace a vždy keď ho otvorím tak to po chvíľke písania vzdám - veď to sa nedá na všetých si spomenúť takto :-D a koľko oznámení budete objednávať? My sme mysleli že tak 120-150, ale čo ja viem, zdá sa mi to moc, ale keď si pozriem ten zoznam, tak to až tak moc nie je... Taaaak neviem :-/ A vôbec si nevieme vybrať motto na oznámenia, ani text.. To bude ešte ťažké s nami :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab simiiii ja som si fakt srandu robila :-) mne sa tiež veľmi veľmi páčia hladké, aj sa mi páčia moc len tie tylové, aj celé čipkové, ale keď som sa videla v mojich, iné si na sebe predstaviť neviem a nechcem, tie sú pre mňa najkrajšie na svete :-)
Odpovedať
Profilova fotka
My budeme davat robit len oznamenia pre ludi, ktori na svadbu budu aj poozvani. A dam oznamenie na FB, tak bude kazdy vediet ze sa berieme. Takze ja pocitam ze nam bude stacit tak 30 oznameni :-) Ale v 2 jazykoch, Text mam vybraty co sa mi paci, ale asi ho nebudeme davat, lebo starsie generacie maju pocit, ze sa to nehodi :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi to je dobrýýý nápad, skúsim teda dať spraviť aj pc verziu, a pošleme aj mailom :-) ale tých 100 objednáme určite, keby náááhodou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g a aký text ste vybrali, čo sa nehodí? :-D
Odpovedať
@wera.g @bybi my sme viac-menej popísali len rodinu, a máme to okolo 50 ks.. ešte nejaké budeme posielať do zahraničia, známym a rodine.. taktiež dám oznamko aj na facebook, ale predsa budeme potrebovať okolo 120 ks klasických.. ktovie koľkým ešte budeme dávať oznamko, a na zozname nebudú.. nech nám radšej ostanú, ako by bol trapas, že už nemáme.. budeme si ich robiť samí, čiže to nebude veľa peňazí..
Odpovedať
Profilova fotka
nám sa páčia tieto mottá : toto najviac, len je príliš dlhé - Milujem a chcem Ťa stokrát viac . V slzách, smiechu, trápení i šťastí, deliť sa s Tebou o všetko v každý čas, aby až raz na vlasy nám padne sneh, mohli sme si povedať - život bol krásny. W. Shakespeare potom toto: Sobota 7.5.2011 je všedný deň, ktorý však splní náš spoločný sen, v Lozorne o 16:00 držte chvíľu päste a prajte nám dvom šťastie, lebo naše "áno" zaznie práve v kostole sv. Kataríny. ale že čo ja viem... :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?