Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
No tiez si to myslim...Neviem preco svokra vymysla, ked aj tak to bude v jednom dzbane a nikto nebude vediet, ktore je ktore :-D
Odpovedať
Profilova fotka
presne bajka. da sa nejako dohodnut so svokrou? A keby si si urobila po svojom, bol by problem?
Odpovedať
@ladyjh No s nou je tazke sa dohodnut, ale ten moj to urcite zvladne ;-). Ten chce tiez len jedno vino. Len ked sa ja opytam svokry, ze preco dva druhy, ved to aj tak nebude mozne spoznat, tak ma vzdy prekole ocami a ziadny padny dovod mi neda :-(. Preto uz tuzim, aby bolo po vsetkych pripravach, nejak sa mi nic nedari, ci uz so satami, oznameniami, papierovackami...no hruuza. Skratka tam ten moj pojde v marci, zoberie jedno vino a bude :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jasne bajka, neboj a nestresuj :) o tomto case na buduci tok................... neboj, nejako sa to vyriesi. svokra si moz\no len mysli, ze si musi vyjadrit svoj nazor, aby sa citila dolezita.
Odpovedať
zajtra idete este do prace??? budete tu? dufam ze tu nebudem sama :-(
Odpovedať
@dracica6663 ja tu budem tiež.. :-(
Odpovedať
super tak sme dve ;-)
Odpovedať
je super, že sme dve, ale nie je super, že sme v robote.. ty si do koľkej??
Odpovedať
tak ano to je pravda ale ja som si mohla dovolenku zobrat len som nechcela...chcela som si usetrit na dalsi rok budemp otrebovat dost... ja som do 15 h ale mozno ma pustia skor.... a dnes idem o 14 h domov lebo nemam kupeny darcek pre priatela ziadny :-( nejako nestiham nic...tak malo cas a tolko toho mam :-( ani nebudem vediet ze nejake svatky su lebo sa musim ucit na 6 skusok... ]-(
Odpovedať
tak ja som dnes aj zajtra do 17. .. ale zajtra budem volať šéfovi, že zatváram o 16:30.. 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babušky :-) ako sa tu máte? :-) ja nestíham vôbec nič, dnes som tu posledne, od zajtra už mám dovču, a toľko mi toho nakopili, že aj keby som tu nocovala tak to nestihnem :-/ tak musím ešte 27.12. ísť do práce, tak na pol dňa.. ]-(
Odpovedať
baby no to mate tiez strasne..... :-S chudatkaaa
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja nastupujem 27. a do 29. máme otvorené normálne.. už ma porazí 8-(
Odpovedať
Cauky, ja pracujem zajtra az do 18tej :-(... Nastastie medzi sviatkami mam volno :-) a stale mi zostalo 5 dni do buduceho roka, lebo viac si nemozeme preniest :-D
Odpovedať
@bajka1 Ahojky. Ci pana bajka ved ty to mas uz za paaar ;-) x-)
Odpovedať
@h.a.i.n.y Ta ci pana hej :-D...Nech uz to je :-D
Odpovedať
@bajka1 Ta ci pana super :-D
Odpovedať
@dracica6663 no kde si ty?? :-D
Odpovedať
ahoj som tu len nikto tu nepisal nic tak som nemala cim prispiet
Odpovedať
@simcab nemam co robit v praci tak som sa tu ucila
Odpovedať
uz ma pustili domov tak ja utekam...pekne sviatky vsetkym......bohateho Jeziska ;-) a hlavne prezite pekne dni so svojimi polovickami... ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Na konári stromu vtáčatko šteboce, my Vám prajeme veselé Vianoce. Zároveň želáme aj šťastný Nový rok, aby bol úspešný každý Váš ďalší krok.
Odpovedať
@trdielko149 Krasne prianie...Krasne sviatky plen pokoja ;-)
Odpovedať
@trdielko149 Malicka je cely tatko na tej fotke x-) jooj zlataa je x-) Aj ja vam prajem baby krasne prezitie vianocnych sviatkov plne pohody, lasky a spokojnosti. A do noveho roka uspesny krok a aby nam to teda vyslo v tom roku 2011 x-) Kraaaasne Vianoce ..... x-)
Odpovedať
Ahojte babenky ;-) Ja len vam oznamujem, ze som spät doma. Nebudem sa rozpisovat, ale ... bolo to otroctvo. A to mi za tie peniaze nestoji. ;-) A taktiez vam vsetkym chcem popriat krasne vianocne sviatky prezite v kruhu tych najblizsich, plne lasky a pokoja. :-)
Odpovedať
@bambula27 Deniska bud rada ze to dopadlo tak ako dopadlo a ze ste doma lebo to co sa tam dialo nie je normalne moja! A bud rada ze si na Vianoce doma a ze tam nerobis doslova otroka zo seba doteraz. Dobre ze ste dali tomu koniec lebo neviem ako by to dopadlo. Neboj pracicka sa urcite najde a budes spokojna.
Odpovedať
@h.a.i.n.y Ja viem, moja :-) Sme obaja velmi radi, ze mozeme byt cez sviatky doma. Su to nase posledne Vianoce ako slobodni 8-) A v januari pekne do robotky. Hlavne, ze sme spokojni a netrapime sa tam.
Odpovedať
@bambula27 ahoj moja.. akurát som dnes na teba myslela, že ako budete vianocovať :-) :-) :-)
Odpovedať
@simcab moja, ahojky ;-) No, povodne sme mali "vianocovat" pracovne, ale budeme doma. Juchuuu :-D
Odpovedať
no vidíš, aj tak dobre.. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?