Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
áno, je to súkromná skupina.. a keďže som ťa zabudla pridať medzi členov, nevedela si sa tam dostať..
Odpovedať
Profilova fotka
caute nevesticky! my ideme na vianoce ku svokrovcom :-| ja soom darceky velmi nekupovala tento rok, moj pokupil vela vina a bombonier, tak budeme davat to. Kazdy rok nam vsetci hovoria, aby sme velmi nekupovali a setrili na svadbu, tak tento rok ich aspon pocuvneme ;-) Baby ani my nemame ziadnu vianocnu akciu, moja sefka je taka naprd! Ostatne kolegyne mali dvojdnovu konferenciu minuly tyzden, kde im spravili program, vecierok, karaoke, zumbu a tak.........a za mnou prisiel drahy vcera a zobral ma na obed, tak aj ja som mala 'pracovny vianocny obed'. :-D baby tak to kurenie je bomba, neprechladnite teraz na sviatky. :-)
Odpovedať
ahoj jani :-) tak mne sa zdá, že som už trochu otužilá.. neviem či sa mám tešiť alebo plakať, ale teraz mi je skôr do toho plaču.. idem si zapnúť ďalší ohrievač, to sa nedá takto existovať 8-(
Odpovedať
Kocky zabudla som vam napisat ze moji svokrovci uz nakupili alkohol na svadbicku :-) Ale podla nich zatial iba cast :-D No mne sa zda ze uz teraz to prehnali lebo ho nakupili za 300€. Kto to bude pit? :-D A to kupili iba pre ich stranu ... moji rodicia zatial este nekupili nic.
Odpovedať
Profilova fotka
simi, daj si teply caj nech ta zohrieva aj zvnutra. A trocha rumu by nezaskodilo ;-) Asi by si si mala nosit ploskacku zo sebou :-D hainy, my sme sa s drahym tak rozhodli, ze na SLovensko pojdeme nasim autom a vo Francuzsku sa stavime na vinco :-)
Odpovedať
A dalsia vec co som zabudla tak vcera sa mi snival znova sen o svadbe a znova taky katastroficky ze som sa z neho az prebudila a vyskocila na rovne nohy .... Snivalo sa mi ze ja v svadobnych satach aj s rodicmi sme uz boli v kostole a volam drahemu ze kde su tak dlho? A on mal cas ze naco tak skoro tam maju chodit ... No a co bolo najlepsie tak to bolo ze v kostole o nas vobec nevedeli. Vobec sme nemali tam nic pripravene, ani vyzdobu, ani farar tam nebol .. proste nic. no a v tom som sa zobudila .. a povedala som si ze ako dobre ze to bol len sen. A stale ked sa mi snivaju nejake sny o svedbe tak stale su to sny s takym scenarom, nikdy sa mi nesniva nieco pozitivne. Neviete preco? :-)
Odpovedať
@ladyjh Tak to budete mat kvalitne francuzske vinko na svadbicke ;-) Super ... len ci auticko zvladne tolko alkoholu a ci s nim nebudete mat niekde problem ked vas zastavia policajti :-D Ale to si robim srandu
Odpovedať
jani, nám priebežne posielajú víno z francúzska svokrovci.. myslím, že to zatiaľ neposielajú kvôli svadbe, ale že je tam lacné.. :-D no už je v pivnici toľko vína, že opijeme celé mesto :-D
Odpovedať
@ladyjh aha, chcela som ti ešte napísať, že najlacnejšie vína majú vo francúzsku v carrefouri (či ako sa to píše :-N ) je lacné, ale žiadne žbrndy.. ja najviac ľúbim ich JP Chanett v krivej fľaši.. ten dostať kúpiť aj u nás, ale je dvakrát taký drahý ako vo franc... a aj sa mi zdá, že trošku inak chutí..
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab tak to su dobri svokrovci, nech len posielaju :-D u mna by sa vinko dlho ale neohrialo, asi by s,e ho museli zamykat ;-) @h.a.i.n.y Hainy stresujes? Sny casto odzrkadluju nase myslenie a stresy - asi nad tym casto rozmyslas a bojis sa, aby to dobre dopadlo. v snoch si asi casto predstavujes, ako a co by nemuselo dobre dopadnut. Aj mne sa casto sniva o niecom konkretnom, ja najlepsie 'rozmyslam', ked som v polospanku - bud ked zaspavam aleboked sa zobudzam - vtedy ma napadaju najlepsie veci ako napriklad na eseje do skoly, vselico v robote a tak....... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab simi, aj ja mam rada JP vinko, je troska perlive, ale len trosicka. Cez hranice nikde nazastavuju od Francuzska as po SK. A keby nas aj zastavili, tak by z toho nemalo nic byt, lebo je to na vlastnu spotrebu (nejdeme ho predavat za zisk). Budeme mat v aute aj moje svadobne saty, ak by neverili, naco nam tolko je. Jedna znama chodieva na ich range roveri 2x do roka do Francuzska na vinko, lebo je o polovicu lacnejsie ako tu v UK. :-)
Odpovedať
jasné, že by ti nič nepovedali ani keby ťa zastavili policajti.. však sme v eú.. mohli by kontrolovať jedine colníci, či to nie je na čierno vyrábané víno.. ale inak no problem.. viem to preto, lebo už zastavili toho šoféra, čo nám to sem vozí a on viezol ešte ďalším piatim ľuďom sem na sk a do čr..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
simonka, nevies kolko presne tam to vinko vyjde?
Odpovedať
všetky sú okolo 3,10 - tie čo kupujú.. ale keď sú v akcii, tak výjdu aj na polovicu..
Odpovedať
Profilova fotka
tak sa tusim pohybuje aj u nas jeho cena ked je v akcii, nie?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, ja len na rychlo... PROSIM neotvarajte email ak ste nahodou dostali odomna badoo... je to virus, ja som to neposielala, ale zda sa ze vsetky kontakty co som mala na mail to dostali a kedze som vam viacerym posielala saty, tak je dost mozne zo to dostanete aj vy... Musim teraz ist, len som myslela ze rychlo napisem a dufam ze nie je neskoro...
Odpovedať
kks baby, ja ešte nemám pierka ani podväzok urobený :-( dnes ideme robiť definitívny motív oznámení, jedno pre "pozvaných" a druhé pre ostatnú rodinu a známych - keďže ich nepozývame na svadbu ... "obrad sa konal tam a tam .." ešte chcem ísť objednať priateľovi manžetové gombičky + sebe plášť - nakoniec sa ho dúfam dočkám :-)
Odpovedať
kati, pochybujem, že tu by si napr. ten chanett kúpila za 1,50 :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi mne ten mail o ktorom hovoris prisiel vcera. Ale neotvarala som ho nastastie:)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab aj ja chcem byt mamina a kecat aj na konikovi :))))
Odpovedať
Profilova fotka
tema snazilky je aj na konikovi takze mozte kecat aj tam @petkaa28 ;-)
Odpovedať
@ladyjh Ano aj mne sa tento sen snival rano to si pamatam lebo viem ze som este vypla budik ze si ho dosnivam ale to som este nevedela ze sa takto zle skonci :-D Ale inak co sa tyka stresu tak neviem cim to je ale cim viac sa blizi svadba tak tym viac mam stresu a predstavujem si co a ako bude. A to mam este par mesiacov do svadby. Co to bude par tyzdnov do svadby alebo v den svadby?
Odpovedať
@h.a.i.n.y hainy, kto ta bude cesat a licit? Ja este stale neviem.... A ani neviem, kto by mi mohol poradit... :-N
Odpovedať
no už som vás tam stihla pridať (dúúúúfam) všetky x-)
Odpovedať
uaaaaaaaauuuuuuu, ja som sa prave tak velmi vytocila.... Musime si spravit nauky tu, kedze doma nestihame a tak som sa opytala tunajsieho farara, co a ako a on ma skontaktoval s ludmi, ktori to organizuju..... A mam 2 moznosti - bud zaplatime £50 za vikendovi kurz - podla casoveho rozpisu velmi intenzivny :-p alebo 6(!) sedeni (cize 6 nediel) A ten vikendovi pravdep. stoji este viac, kedze je tam poznamka, ze konecna cena sa lisi a bude oznamena neskor (!) ale, ze kazdy ma prispiet tak stedro, ako len moze!!!!! A v podstate to cele spociva v tom, ze nejaky dlhorocny manzelia urobia prednasku, farar urobi dalsiu a potom budeme o danych temach (deti, praca, sex a pod.) diskutovat - kazdy len so svojim partnerom. A za to mam este platit?!?! Ved taketo veci mame prediskutovane x krat! Ved keby sme v tom nemali jasno, tak sa predsa neberieme.... Nie som ziadna naivka, aby som niekomu prisahala manzelstvo na cely zivot a pri tom nevedela, co on od zivota chce alebo niekomu s kym sa nezhodnem na zakladnych otazkach.... Hej a este slubuju "prehlbenie" vztahu..... idem im odpisat na ten ich email, nech si teda trhnu nohou.... 8-(
Odpovedať
bero to som este nepocula take nieco :-. =-) u nas to tak byva ze su tie nauky len ze si snubenci sadnu a pocuvaju hodinu knaza a potom idu domov a to malo by trvat cca 4 sedenia alebo max. 5 ale to uz to posledne je len o organizovany ako to bude prebiehat... vy to budete mat dost pestre :-|
Odpovedať
ahojte babule.. to ako vážne sa za tie náuky platí?? či ako to mám pochopiť?? ]-( =-)
Odpovedať
simi to ja netusim asi kazda farnost to ma inak, zaujimave ze nie su jedny pravidla na to.... u nas aspon co viem sa neplati...jedine ten doborvolny prispevok ( za nap. obrad,energie v kostole,organistov)
Odpovedať
tak som ja veru zvedavá ako to bude u nás.. 8-( včera sme mali to stretnutie rodičov.. išli sme do reštiky, naši nás tam už čakali. dobre sme sa napapali, podebatili, všetko bolo super, uvolnené.. potom našich pozvali svokrovci k nim.. tam sme si dali kávičku, koláčiky.. pohodička.. som spokojná :-)
Odpovedať
simi to je skvele ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?