Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
moje prve palacinky boli take tie z krabice, a skoncili ohorenou panvicou a smradom v celom byte :-D ja som kucharska katastrofa, aj ked by som sa rada naucila varit, lebo uz ma to nebavi zit len z ohrievanych polotovarov v mikrovlnke :-N no nedari sa :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ale no, neverím, že je to až také hrozné ;-) veď začni s jednoduchými jedlami, zemiakovú kašu a mäsko snáď zvládneš nie? alebo cestovinky, juj mňam asi som hladna :-D :-D :-D
Odpovedať
jaj tak cestoviny to ano, to je jasnacka, ale ta zemiakova kasa mi vobec nechutila :-S a pritom som ju robila presne tak ako aj mama. neviem kde je chyba :-N ani ryza moja mi nechuti, jednoducho to nema chut :-| tak robievam len jednoduche zapekane zemiaky. a mäso len kuracie kusky robievam, to sa este da zjest. ale fakt nic ine ]-( som z toho trochu mrzuta ze sa mi v tomto nedari :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby tak ja sa len cely cas ucim na skusku, ale uz ma to nebavi nejako mi to nejde :-( a este kvoli uceniu sa s milym neuvidim cely vikend az v pondelok :-(
Odpovedať
Taaak som bola nakoniec dnes prvý raz skúšať šaty :-) Predavačka (majiteľka) bola super, ani sa ma nepýtala kedy máme termín, strašne ochotná bola, 5 šiat som tam skúšala, bohužiaľ mám len dvoje v albume, lebo ostatné sú väčšie než sa sem dá vložiť :-S Ešte aj korunku mi hneď vytiahla, že ako sa mi bude hodiť, lebo som jej povedala, že sa neviem rozhodnúť či kvetinu do vlasov alebo korunku. Tak hneď že vyskúšame. Celú svoju obedovú prestávku s nami zabila a vôbec nebola nepríjemná, práve naopak. Strašne zhovorčivá, všetko sa dá upraviť atď. Šaty boli lacnejšie, lebo sú neznačkové, ale akože super dojem na mňa urobila. Keby som si tam rezervovala šaty a potom by sa mi páčili iné, novšie, tak ich môžem aj dva týždne pred svadbou zmeniť, ak budú na môj termín voľné. Proste sa mi tam fakt páčilo... :-)
Odpovedať
ahojte dievčatá.. ako sviatkujete??? pozerám, že väčšina mimo počítačov :-D .. čo je aj dobre ;-) ja som momentálne v práci, no len do dvanástej, tak tlačím čas očami :-D no straaaašne pomaly sa to vlečie 8-(
Odpovedať
Ahoojte :-) Tak ja sa tiez ucim na skusky a popritom este peciem :-) Prajem krasne svatky aj ked ich nemusim ....
Odpovedať
no ja tiež nemám rada veľkú noc.. a teraz som nervná z toho, že sa nemám ani kam skryť ]-( všetci kamaráti sa nanominovali, že ma prídu kúpať k drahému, tak som chcela ísť k našim, ale tam sa zase chystajú bratovi kamaráti.. neskutočné mám nervy, že sú ako malé deti ]-( však keby ma nejako normálne okúpali, ale oni na mňa vytrepú 50 litrov ľadovej vody ]-( je im severným vetrom, že mám astmu a alergiu na zimu a po sviatkoch môžem ďalej "sviatkovať" v posteli so zápalom priedušiek 8-(
Odpovedať
tak to ja zrusim akekolvek pokusy kontaktu ladovej vody s mojou osobou. ja nemienim byt chora, lebo som tiez nachylna rychlo prechladnut, a kto to nepochopi tomu to riadne vysvetlim ;-) a inac nejak extra nesviatkujeme, ja som rada ked je vacsie volno ze mam kedy poriadne poupratovat, nie ze by ma to bavilo, ale uz je treba vsetko dat do poriadku, napr. umyt po roku okna :-D lebo uz cez ne nevidim :-N
Odpovedať
ja som zase rada, že sa nemusím prezliekať z pyžama keď je sviatok.. my sme doma s maminou vždy tak sviatkovali, pretože sme neboli zvyknutí na návštevy.. tak to ma išlo včera poraziť keď o desiatej ráno zvonil drahého strýko, že príde ]-( a tak som hodila župan na seba, že ja teda sviatkujem takto :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kast zlata si v tych satkach vsetky sa mi pacia okrem tych poslednych ale inac super, aj super pocit ze? ja som si pripadala vtedy ako princezna :-)
Odpovedať
barborabilinova, ďakujem ti :-) Bolo to prvé skúšanie, sama som sa čudovala, že som sa na sebe nesmiala. Taký ozaj zvláštny pocit :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
a si myslim ze este lepsie to bude ked si uz budeme naostro vyberat saty a hlavne ked uz ich budeme mat rezervovane
Odpovedať
Hej, len fakt neviem, podľa čoho sa vlastne rozhodnem len pre jedny :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Fiiiha, tak uz ste sa rozbehli aj so satami? Ja si to nechavam az tak na jesen :-| kast tak napis ktory to bol salon, kde si bola taka spokojna :-) Inak pekne sviatky babulky a zelam malo vody tym ktore tak ako ja tieto sviatky nijako nechapu :-S vsak rora ;-)
Odpovedať
ja ich trochu chapem, len k nim nemam vztah :-D a myslim si ze v tejto dobe uz to ma daleko od nejakych tradicii :-| ale tak hlavne ze je volno,teda pre vacsinu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak tiez by som si rada to volno uzila trochu viac, a nie ucenim sa na skusky :-S
Odpovedať
kzuzik, bol to svadobný salón Edine, ale na veľa ti to zrejme nebude, keďže je to v Hodoníne (ČR) :-) Ja to mám od mamy na skok a využili sme to, že v ČR nemali teraz v piatok sviatok, tak sme išli mrknúť :-D Inak teraz v blízkej dobe neplánujem tiež riešiť nič, musím sa učiť do školy... takže toto bola zvedavosť...
Odpovedať
no to ja by som najradšej už všetko začala vybavovať.. zase začínam byť nedočkavá.. :-S
Odpovedať
simca, mate pomaly rok do svadby, este nevybavujete nic? :-)
Odpovedať
v máji keď to oznámime rodine, pôjdeme sálu zajednať aj kostol.. inak sa tým nejdem nejako extra zapodievať :-D bude len malá svadba, čiže mi netreba okolo nej milión drobností :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kast, tak to si mi ozaj velmi nepomohla :-D ale neva... som myslela, ze si bola tu niekde... :-)
Odpovedať
ja pojdem dajake saty pozriet mozno aj do Brna, ked sa mi na nete nepodari nic zohnat
Odpovedať
kzuzik, tak vieš, odtiaľto sa dá veľmi ľahko skočiť do čiech :-) rora, potrpíš si na značkových šatách? Lebo ak nie, keď som bola na svadobnom veľtrhu tento rok v BA, tak tam mali šaty vystavené zo svadobného salóna zo Šale a Dunajskej Stredy a tam mali celkom pekné šaty za super ceny.
Odpovedať
nie, na značkových nie, ale to co som videla na vyber zo slovenskych salonov (co sa tyka spol.siat, kedze farebne svadobne na SR neexistuju), tak veru nic podla mojho vkusu. jediny salon, z ktoreho by som si vedela vybrat je salon bb v bratislave, ale to budu pekne drahe saty :-|
Odpovedať
Aha, ty chceš farebné ako svadobné? Také som veru nepozerala :-|
Odpovedať
Profilova fotka
rora, neviem ako to myslíš, že farebné? akože celé inej farby? lebo je jedna stránka kde si môžeš objednať šaty z ich ponuky a oni ti ich ušijú na mieru a majú tam všeliaké aj farebné... tak skús pozrieť: www.luciela.sk ...ooo a aj ceny sú super
Odpovedať
maryennn, pozrela som tú stránku čo si sem hodila, a asi mám trocha inú predstavu o super cene 8-( Ale min. 399 Euro to nie je. Majú tam niektoré šaty veľmi pekné, ale takýmto cenám sa chcem vyhnúť... Šaty tam požičiavajú alebo predávajú? Nejak som to z toho nepochopila...
Odpovedať
hej, cele inej farby, popripade dvojfarebne s prelivom, tu stranku som uz pozerala, je to nieco ako salon lili, ja mam taky specificky vkus :-N nepacia sa mi spolocenske saty ktore maju normalne v salonoch, su to skorej na take plesy,vecerne udalosti,tazko mi to je opisat, skus si pozriet salonbb.sk z takych siat by som si vedela vybrat, mnohe ich spolocenske su take lahke, letne, farebne, vzorovane x-) x-) kedze ja tie saty budem mat len cez den, este k tomu bude teplo. vecer budem mat len kratke koktejlky.
Odpovedať
Profilova fotka
kast, šaty ti tam ušijú na mieru, (pošleš miery v objednávke) no a za ušitie na mieru si myslím, že to nie je až taká strašná suma, sú tam aj lacnejšie šaty ako je 399 euro, ...no a teda- je pravda, že po salónoch som ešte nebola pokukať- tak neviem aké sú ceny, ale kamošky si len za požičanie zaplatili 500 eur, čo ja by som za šaty teda nedala, preto mi prišli tie ceny celkom dobré...hmm
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?