Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
drači, všetky tieto torty sú len na parádu :-D x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dracica - ktore si si to vlastne vybrala? nejako sa mi nechce citat prispevky v predu :-) no vela siat je tazkych, ale veru, ved to je len jeden den a po polnoci ked sa prezlecies, tak to bude ok, pre krasu treba nieco vydrzat :-)
Odpovedať
simi moj drahy tomu hovori kališky :-D ramankova vsak jasne treba vydrzat vsak nejako zvladnem ambrosia staci pozriet album :-)
Odpovedať
drači, tie tvoje šiatky sú úplne biele?? lebo na fotke vypadajú také nejaké maslové kombinované s bielou..
Odpovedať
no to je blbe svetlo :-) inak su smotanove (ta zlta co vyzera na obrazku tak to je smotanova farba) :-D a co je podtym cipka tak ta je biela...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak super ze mas satky bambi ;-) miska krasne oznamko aj my budeme mat take "fotkove" ;-) idem ho upravit (adresu nasu a take) a slahnem to sem ;-) tu stráááásne snezi a to som chcela ist do mesta ja vobec nemam kupeneho mikulasa nikomu :-N okrem Emmusky samozrejme to sme kupovali spolu ale drahemu ani segre nemam taktiez nemam svagrovi darcek mal meniny-Ondrej a dnes ideme k nemu och a krstna mama Emmuskina je Lucka a pre nu mam len take imidzovky krasne papucky zimne takze som chcela ist do mesta smer knihkupectvo a potraviny +drogeria malej plienky a takto neobeham ani "riť" mala som ist vcera ale nechcelo sa mi ...tak mi treba och :-| ja tiez budem mat ivory odtien satky ale na fotke vyzeraju biele ... a drahy chce maslovy oblek .. ozaj co vravite na to ze by som si kupila prave tanecne topanky??a nemusela by som si tym padom kupovat vysoke a nizke topanky ale mala by som iba jedny...ale ta cena od 70 euro vyssie :-N
Odpovedať
Draci - pozeram, ze vela saticiek som skusala takych ako ty. Aj Emily, SaBelle, ... Rozhodovala som sa medzi Ambrosia, Emily a este Joelle Marie. Ano, mas pravdu su trosku tazsie, ale mne osobne sa zdali Emily ovela mohutnejsie, o Sabelle ani nehovorim. A bolerko mam zo saticiek Sabelle. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dracica - ambrosia saty su krasne, vyzeraju nadherne, ale veru bude s nimi robota :-) nechapem pojmu tanecne topanky, trdielko prosim ta daj nejaky link, nech kuknem aj ja diky :-)
Odpovedať
ja mam bolerko klasicky k tym satam od Roweny.... mne tiez Sa Belle boli strasne tazke...NASE saty neboli az tolko...tak mam co som chcela moje vytuzene :-D uz sa tesim kazdy den sa pozeram na ne (obrazok) ja by som chcela balerinky k tym satam...aby ma nozicky neboleli...len asi tazko ich budem hladat hocikde ich nemaju...musim pockat do leta potom ich bude asi lahsie hladat
Odpovedať
k svadboným šatám by mali byť podľa mňa topánočky aspoň s malinkým opätkom.. predsa len v nich žena chodí krajšie.. chrbát vystretý, hlava hore.. ja by som si balerínky dávala len na zábavu.. aj to neviem či, lebo práve v balerínkach ma najviac bolievajú nohy.. :-S
Odpovedať
no ja si nechcem na svadbu kupovat dve topanky na co mi potom budu 2 biele... ja opetky nemozem mat lebo drahy je taky vysoky ako ja a nemam byt vyssia od neho to mi povedal
Odpovedať
Profilova fotka
no ja mam taky isty problem, opetky moc nemusim, lebo nie som na ne zvyknuta, ale tak take mensie by som zvladla, a ked by som si dala asi tak 8cm tak som rovnaka ako moj nastavajuci a to sa mi nepaci, a ani jemu :-) cize nieco mensie, urcite,..... balerinky by boli fajn, ale veru ku svadobnym satam treba opatok,.... dvoje nechcem, naco by mi tolke topanky boli, radsej si kupim botasky :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
krasne fotky http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Odpovedať
no tak ja mám svadboné 12-centimetrové, a konečne som drahému do pol hlavy :-D ale začínam rozmýšľať, že si kúpim ešte nejaké zneziteľnejšie.. :-p
Odpovedať
tolko panecccckuuu to by som asi prisla o nohy...este by som si zlomila nohu :-D uz som mala 3 dlahu na nohe co som si vyvrtla....nie je nad botasky ;-) :-D
Odpovedať
no vieš, drači, ak by sme mali klasickú svadbu, že tancovačku a tak, tak by som po tých mojich krásnych len slintala a ani by ma nenapadlo si ich kúpiť.. ale takto, že z domu do kostola a potom do reštiky nejako zvládnem.. však aj tak ma vúčšinou budú voziť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ano kukla som, fotky nadherne, aj to video, tie foto vecer na tej streche su bohove :-) nadhera simcab - no tak v takych topankach by som neurobila ani krok a to este vo svadobnych satach, zenich by ma musel celu cestu niest na rukach, a to by chudacik moj nevydrzal to musi by riadny vyskovy rozdiel medzi vami, ja mam tak 171 a priatel 180 :-)
Odpovedať
medzi nami je 20 cm..
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to je veru dost :-) nevahaj a daj si vysoke topanocky, budes kocka :-)
Odpovedať
no len ak sa vytrepem cestu k oltáru, tak to bude :-D :-(
Odpovedať
no to ja asi pojdem stale peso....kedze to mam na tom istom mieste....a medzi nami je rozdiel max. 2 cm ;-) to hej a to sa trocha nemotorne chodi a vo vysokych topankach to si neviem ani len predstavit...a tancovat :-) to by stacilo len po schodoch prist do saly a to by stacilo....uz ani tancovat by som nevladala :-D :-D :-N
Odpovedať
ja trénujem doma aj po schodoch a chystám sa v nich na jar do kostola, len sa ukážu naostro :-D a potom uvidím, či teda budú potrebné iné..
Odpovedať
*nech sa ukážu.. :-N
Odpovedať
:-D tak potom daj vedeit ci sa to da....ja ako ked pozeram na zeny co maju podpetky cca 10 cm a ako chodia dobre sa rehocem :-D chodia ako kacice...preto ja ked neviem v tom chodit tak ani take nenosim max. 5cm aj to ked mam cely den ma bolia nohy
Odpovedať
Profilova fotka
simca, tak to medzi nami je výškový rozdiel skoro 30 cm, ja mám 166 cm a drahý 195 cm. Takže ja tiež chcem vysoké topánky, najlepšie aj na platforme. :-) Ale určite budem mať aj náhradné keb ma boleli nohy, čo je dosť pravdepodobné.
Odpovedať
No ja chcem tiez vysoke a tak ako Zdenka pise, najlepsie na platforme, nech je aj podrazka hrubsia a nie je taky velky rozdiel :-) Ale vcera som skusala k satam topanocky zn. Menbur, boli prekrasne....teraz o nich budem snivat. Ale stali 65 eur. No porozmyslam
Odpovedať
Profilova fotka
dracica presne tak, niektore baby nechapem, chodia v tom a nevedia to, tak preto ani ja v tom nechodim, som dost vysoka, opatky nepotrebujem a ked tak nejake mensie, veru do tych 5 max :-) a este ked vidim tie dievcata co maju 13-18 rokov a idu si v tom nohy dolamat :-D
Odpovedať
romankova :-) no to hej to mas pravdu...aj ja mam cca 170 cm tak taka vyska akurat nepotrebujem vysoke topanky...ma aj vysoke ale moc nenosim len tak v lete parkrat...
Odpovedať
Profilova fotka
no ja ked si dam vysoke, tak to musi byt uz sviatok :-) najradsej nieco ako botasky, balerinky, ticho slapky a take :-)
Odpovedať
:-D no tak ako ja :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?