Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
simcab - vdakaaaa za stranku! su tam svadobne pohare o akych som ani nesnivala :-) cela nasa svadba bude v duchu "zabiak a princezna" a tam maju presne take mile infantilne pohariky, super! :-) ja budem mat na torte toto - http://www.davidsbridal.com/Product_P... :-)
Odpovedať
rado sa stalo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Usacek,krasna postavicka :) Baby, vrrrr - pamatate si este,raz som pisala o zakaznicke,co chodi vsetko vymienat..tak asi pred 2 mesiacmi spravila nakup,uz bola vymenit vsetky veci a dnes! priniesla este aj to vymenene vratit..ze to je psikovi male..a dnes mame akciu,ze 20% zlava na oblecko,tak sa tesi,ze poobede pride aj s hafom a ze to bude mat este aj v akcii.. ja to nechapem..tak kupim nieco,dostanem zlavu na cely nakup,pridem vsetky veci vymenit,dostanem zlavu na novu bundu,tu dojdem po 2 mesiacoch vymenit a este dalsiu zlavu chcem?? Asi som ja divna,ked mi je to nepochopitelne .....
Odpovedať
no peti, tak to mňa by vystrelo.. aj mne idú všetci zákazníci na nervy, ale toto je už vrchol
Odpovedať
petka - pevne nervy prajem, so zakaznikmi je to tazke ;-)...
Odpovedať
Profilova fotka
petka tak to by aj mna stvalo. Ked pride poobede, odfot si ju a sprav plagat na dvere, ze je hladana policiou... Mozno uz nepride ked sa tam uvidi :-D :-D :-D
Odpovedať
bybi :-D :-D :-D
Odpovedať
skvely nappad :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Bybi to by som tam musela dat,ze muzeum hlada :D
Odpovedať
stará je???
Odpovedať
Profilova fotka
:-) A nemozete spravit nejake pravidlo ze kolko krat sa da vratit??? Lebo keby bola taka nespokojna ze vsetko stale vracia, tak by sa k vam nevracala stale nakupovat...
Odpovedať
veĎ ale ona ti nosí stále vymieňať/vracať použitý tovar?? asi áno, po takom dlhom čase.. my vymieňame len nepoužitý..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Petka, povedz jej pri kupe podmienky, za akych to moze vratit a hotovo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kocky z Trnavy a okolia, pozrite si tuto stranku, vraj robia dobre torty (jednu nevesticku som poprosila o kontakt) a mne sa zda ze aj ceny za torty nie su az tak vela, teda neviem, aspon co som pocula o cenach, ale neviem porovnat: http://domacacukraren.sk/galeria-vyro...
Odpovedať
Fakt super torty! Len odporucania by som chcela pocut :-D!!!
Odpovedať
Profilova fotka
bajka nevesta zenia mala v albume, ze torta bola dobra... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tu je koment spominanej nevesty: Torta - tak to je kapitola sama o sebe. Pani Hlávková z Trstína. Odporúčam po všetkých stránkach. Fantastická chuť torty, nádherná pre oči a aj postavičky na torte prispôsobila podľa nás.
Odpovedať
ach, tie torty sú prenádherné.. až som si keksíky musela otvoriť, čo ste mi chute narobili! :-)
Odpovedať
=-) =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
nikde nikto?
Odpovedať
mnaam :) tie torty su fakt super :) neviete o niekom v okoli NZ kto robi taketo torty? vdaka za info :)
Odpovedať
no a vy ste kde všetky?? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
zsuy uz som ti v inej teme napisala ;-) ale napisem duplicitne : firma AVE EVA-Eva Slamova Dvory nad Zitavou alebo cukraren Bonita Nove Zamky ;-)
Odpovedať
]-(
Odpovedať
simca - co je? Co sa hnevas?
Odpovedať
ža kde ste všetky!!! a hlavne ty, kde sa stále flákaš??? :-D
Odpovedať
Jooj, ja sa ospravedlnujem ;-) Nehnevaj sa. Mam toho strasne vela teraz. Ale neraz vas citam, no nejak neviem si najst cas napisat. O par dni odchadzam pracovne do Rakuska a vratim sa mesiac pred svadbou :-S
Odpovedať
ach moja.. tak budeš mať toho dosť,čo?? a veľa vecí ti treba ešte vybaviť??
Odpovedať
Ojojoj, este dost :-( Ved preto som z toho v strese. Musim si teraz vybrat nejake saticky a rezervovat, zajst na faru, nech nam da uz aj cas, lebo mesiac pred to bude neskoro a musim dat pozvanky vyrobit, zoznamit nasich este :-) (este sa nepoznaju) a neviem co este. Zvysok budeme asi riesit v maji. Inak to nepojde.
Odpovedať
a stíhaš ísť aspoň tie šaty vyskúšať?? =-) inak ani naši sa nepoznajú, teraz pred vianocami bude prvé stretko.. tak mám nervy :-S
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?