Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
však ty si mi ich bola obzerať, nie?? či sa mi to len marí??
Odpovedať
Profilova fotka
Sinov, super, sú nádherné.. ;-) Baby, zajtra večer ma čaká teta fotografka a ujo DJ, držte palčeky... Začínam byť nervózna... :-D
Odpovedať
alique, to nie je nervozita ale vzrušenie x-)
Odpovedať
Profilova fotka
simi ano ja :-)
Odpovedať
Profilova fotka
alique dakujem. a nestresuj sa, bude to fajn :-D
Odpovedať
joj, poklad si, vieš o tom??? a ako ti sadli??
Odpovedať
Profilova fotka
Simcab. asi áno, nenašla som ten správny výraz... Ona sa stále bojím tešiť naplno, aby sa to nerozplynulo všetko... :-N Babule, zajtra večer hneď píšem, ako sme dopadli.. ;-)
Odpovedať
budeme všetky zvedavé! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
simi padli mi ako uliate. hodim foto sem do albumu alique urcite napis. budem zvedava :-)
Odpovedať
joj, chytro hoď!
Odpovedať
tie sú krááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááásne
Odpovedať
Profilova fotka
simi uz su tam :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
joj, naozaj sú prenádherné!!!! x-) a super ti sedia!
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeeeeeeeeem :-)
Odpovedať
tie luz sú priam na teba! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sinov, Luz ti naozaj krásne sedia, aj tie druhé sú krásne... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata ste strasne zlate :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sinov v oboch vyzeras super, krasne ti robia postavu ;-) aj satky peknucke :-)
Odpovedať
sinov to je pravda oboch si peknucka :-) sedia ti to je vidno.... co sa tyka tych kvetov no ja som chcela biele ruze a modre kvety mozno aj modre ruze len neviem ci by to nebolo aj problem zohnat vsak to by bolo len par a to by sa asi neoplatilo dovazat neviem...este sa poradim...
Odpovedať
drači, s dovozom si hlavu nerob, lebo veľká väčšina kvetov sa k nám dováža najmä z holandska :-)
Odpovedať
jasne ale keby kvetinarstvo nemalo modre ruze tak nebude dovazat nejakych 5 ks nie
Odpovedať
však ale kvety im chodia minimálne raz týždenne, kyticu si objednáš dajme tomu mesiac dopredu, tak by nemal byť žiadny problém objednať ku všetkým ostatným 8 modrých ruží, nie??
Odpovedať
hm neviem teta pracuje v kvetinarstve a ona mi ju bude robit este som sa na to ani nepytala
Odpovedať
ale neboj sa nič.. s kvetmi, a konkrétne s ružami, isto problém nebude! ruže sa pestujú celoročne.. väčší problém bude s mojimi pivonkami v júli :-(
Odpovedať
vsak tie tiez mozu doviest nie?
Odpovedať
no pravdepodobne nie.. nekvitnú v lete, a dostali sa mi informácie, že skleníkovo sa nepestujú.. ale pôjdem dnes asi do kvetinárstva, tak sa popýtam.. taktiež ale zvažujem možnosť, že by som si dala umelé pivonky.. v kombinovanej kytičke by to nemalo byť vidno, že nie sú živé.. =-)
Odpovedať
hm to neviem na fotkach si myslim ze nie ale takto ked niekto v blizkosti ju chyti tak to asi ano...to sa popytaj tiez v kvetinarstve...
Odpovedať
ale nechcem len čiste umelú.. chcem kombináciu pivoniek a ruží.. ruže by boli živé.. však predlohu mám aj v albume..
Odpovedať
ano ja som to pochopila....preto neviem ja by som sa opytala kvetinarstve na tvojom mieste ze ako by to vyzeralo alebo nech ti ukazu nejaky vzor umele +zive kvety
Odpovedať
však jasné.. ja sa ešte nad kytičkou nejak nevzrušujem :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?