Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
baby, tak ja mám zas nervu ako poviem že beriem si teba JOZEF :-D :-D pre boha, ja ho tak nevolám a je mi to strašne smiešne :-D :-D myslíte, že by som mu mohla povedať DODKO??
Odpovedať
Profilova fotka
nooo to sa páči aj nám, keď sa to hovorí, ale viem že by sme to akurát tak zabudli a pomýlili sa riadne :-D aaa ako sa môžeme stať "známy zo strediska"? :-D :-D
Odpovedať
zo zakona mame den pred svadbou platene volno ? nieco ako dovolenku keby sme brali?
Odpovedať
Profilova fotka
simiiiiiii :-D :-D :-D inak fakt, aj ja Tomimu nehovorím že Tomáš, fíííha, si bude myslieť že sa hnevám :-D alebo že on mi povie Viera??? fuj ! :-) drači, nemáš voľno deň pred svadbou, len v deň svadby v prípade že máš svadbu cez týždeň, alebo ak máte v kolektívnej zmluve, inak myslím že nie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zákonník práce §141 ods.2 písm.e e) svadba; pracovné voľno s náhradou mzdy sa poskytne na jeden deň na účasť na vlastnej svadbe a pracovné voľno bez náhrady mzdy sa poskytne na účasť na svadbe dieťaťa a rodiča zamestnanca, no to ma tiež nepotešilo....
Odpovedať
skoda :-(
Odpovedať
Profilova fotka
wera.g: prave pozeram ze v tvojom termine ma svadbu jedna baba zo zboru akurat, takze asi nijako no... a mozno by sme sa ti ani nepacili, si nas treba aj vypocut predtym a tak. a posielam este jednu na ktoru som zabudla, pritom aj ja ju chcem na svojej svadbe :D http://www.youtube.com/watch?v=QVVZd1...
Odpovedať
Profilova fotka
agnieska, tak potom dobre som povedala, nie? :-N :-) ozaj baby, vy si budete brať voľno koľko pred svadbou? ja by som chcela tak že streda, štvrtok, piatok a potom po svadbe aspoň pondelok, utorok voľno :-) a potom keď prídu nové doklady, tak šup sa na svadobnú cestu na 2 týždne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej, hej, dobre si hovorila, len sme prispevok asi sucasne zadavali,lebo som tvoj nevidela, ked moj som dala :D
Odpovedať
weri ja asi tak tyzden predsvadbou to sa este uvidi neviem..ale treba potom este doriesit rozne malickosti...a este budem piect pagaciky
Odpovedať
Profilova fotka
nooooooooo, ja doma chcem byt tyzden pred svadbou a asi do stredy........ asi si necham 10 dni na svadbu (2 tyzdne) a 10 na svadobnu cestu. Ja si setrim aj tohtorocnu dovolenku, a 4 dni si prenesiem do buducorocnej =-)
Odpovedať
Profilova fotka
sleepyo - jooj tak nevadí, zostáva mi dúfať, že kamarátka nebude mať skúšky v ten termín v škole :-N krásna pieseň, už teraz mám zimomriavky, čo potom na svadbe :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja si tiez setrim mam zatial 17 dni a tie si budem prenasat nabuduci rok :-) tak to bude mne stacit :-D a my na svadobnu cestu nepojdeme...az v roku 2012.lebo budeme mat toho moc...vela financii minieme a uz nic nebudeme mat...tak sme sa tak rozhodli ze potom mozme oslavit aj moje statniice ak sa padari :-D
Odpovedať
Profilova fotka
agnieska - super, tak po tvojom som si už úplne istá :-) :-) drači - budeš pagáčiky na svadbu piecť? aj moja mama chce, ale zakázala som jej to, veď to nemá kedy stihnúť :-N ladyjh - ja budem mať nárok na 20 dní dovolenky - ja sa pokúsim naškrobiť nadčasové hodiny aby som si mohla náhradné voľno vziať, čo najviac - a na svadobnú cestu si budem čerpať 10 dní dovči :-)
Odpovedať
no hej budeme doma ja,mama mozno krsna pride skor a tiez pomoze neviem to sa potom este musim dohodnut...nejake slane pecivko chceme spravit a zakusky to uz objedname..
Odpovedať
Caute baby, tak si idem pozriet tu svadbu, Cesi to mavaju velmi divne, aj ja som bola na jednej, ze zacala rano omsou a potom sme sa stretli az o 5tej a mali prasa a oslavu :-)... Je to take roztrusene, beriem si sice Cecha, ale urcite bude prava Slovenska svadba, teda ak sa podari :-D...
Odpovedať
Profilova fotka
vieri, ja mam 26 dni, maximalne 4 si mozem preniest z minuleho roka a 3 si musime odlozit na vianoce. Tak to budem mat prakticky 27, tak to vychadza. :-) Kam planujete ist na svadobnu cestu?
Odpovedať
Profilova fotka
nooo mne tento rok zostáva ešte 6,5 dňa voľna, ale 6 dní potrebujem na sviatky (dovču nám určuje zamestnávateľ) no a vlastne môžem byť rada, že mi šéf schváli voľno aj mimo celozávodnej odstávky, inak by sme museli na svadobnú cestu až koncom júla ísť :-) jani úplne že najviac sme chceli na jamajku ísť, milujem to tam, ale v máji tam začína obdobie dažďov, rozmýšľali sme potom nad kapverdami, ale je tam zima v máji ešte, tak asi zvolíme klasiku - egypt :-N aj ušetríme nejakú tú korunku v porovnaní s jamajkou, ešte sme v egypte neboli, tak zase niečo nové uvidíme, bude tam skvelo teplo a to my máme radi, nám je v podstate jedno, kde sme, hlavne že tam budeme spolu :-) a čo vy, kam plánujete? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no baby, vy tu uz rodite a este svadba nebola, ..... sex az po svadbe xi xi xi, kde su tie casy, co? ja som chcela najprv svadbu a potom babatko, lebo je stym roboty, potom v nemocnici nevedia ani ku komu miminko patri, a takto budeme rodinka a pribudne ku nam uzlicek.... priatel by uz babo riesil teraz, ale ja na svadbe nechcem byt tehotna, u nas jedna baba bola na svadbe tehotna, sice neviem v ktorom mesiaci, ale o 10 vecer prisla pre nu sanitka, zacala krvacat a bolo po babatku,.... ale teraz asi rok na to cakuju a termin je uz blizko, tak im to prajem.... je to veru riziko, kopec starosti, vybavovania a stresu, .... a ku tej dovolenke, no termin je 11.6. a to som si horsi asi ani vybrat nemohla, lebo vtedy mam najviac roboty, ked sme vyberali datum, tak mi to ani nenapadlo prisposobit sa praci, ale tak ja som sikovnica a vsetko postiham, urcite den pred dovolenka a aspon 3 dni po :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Weri, aj mna povedie dedusko...:-)
Odpovedať
Profilova fotka
romankova aké sú starosti, vybavovanie a stres keď je žena tehotná na svadbe? fakt nechápem ;-) to s tou tvojou známou ma veľmi mrzí, ale píšeš to akoby teraz všetky čo by boli tehotné na svadbe sa mali báť, že sa im to stane tiež =-)
Odpovedať
baby k tomu paragrafu - ale dávajte si pozor na to, čo máte zahrnuté v zmluve kolektívnej.. pretože niekde podpíšete to, že vám dajú platené volno iba vtedy, ak vám smena vychádza na sobotu...
Odpovedať
Profilova fotka
ja ti neviem vieri...... ja som rozmyslala ze Goa, ale aj egypt by sa mi pacil. Len sa nevieme rozhodnnut casovo. ja hovorim, ze ked nepojdeme hned po svadbe, tak uz asi vobec nepojdeme, lebo potom chceme mimi...... a ist hned po svadbe nevieme, ci to vyde financne.
Odpovedať
wera - más pravdu, čítala som asi každý druhý príspevok :-D
Odpovedať
ja plánujem mať dovolenku týždeň pred a týždeň po svadbe.. aby som sa v pohode pochystala, a potom všetko povybavovať a tak.. neviem ako nám výjdu peniažky na svad. cestu, tak to veľmi neriešim.. no rada by som šla niekedy v septembri, ak sa bude dať..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) Ja budem doma tyzden pred a tyzden po svadbe. A my sme sa rozhodli ze tiez pojdeme na svadobnu cestu az zaciatkom 2012, lebo nam to nevyjde s dovolenkou a nechceme nieco tlacit na silu. Povodne sme chceli ist na SK vo februari len na 2-3 dni (plus vikend), ale to by sme nic nepostihali. Tak sme si povedali ze pojdeme na tyzden, potom na 2 v lete a to nam zostane uz len 5 dni dovolenky :-| Tak si svadobnu cestu odlozime :-) A v zime pojdeme potom niekde do teplucka :-) Inak dnes oficialne princ zverejnil datum svadbu, budu sa brat 29.04.2011, ma tu niekto vtedy svadbu??? :-N =-)
Odpovedať
to chcete byt este po svadbe doma? a viete ze sa davaju zakusky aj do prace nie?? to potom tolko nevdrzia nie?
Odpovedať
drači, ja do práce odnesiem koláčiky.. :-) a chcem byť doma, aby som si povybavovala papiere, aj aby sme boli so svokrovcami, lebo ktovie na koľko sa im podarí prísť domov.. :-S
Odpovedať
my dávame záksuky do práce v piatok pred..lebo budeme aj viacerým niesť . .
Odpovedať
Profilova fotka
Ja do prace nosit nebudem :-D a kolegovia co na svadbu pridu dostanu vysluzku :-) A ja si chcem stihnut povymienat doklady pred odchodom, aspon kolko stihnem :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?