Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
fíííha no ja si to aj tak predstaviť neviem, musím si na nete o tom troška prečítať :-) tak to hej, to muselo byť krásne, že si prvá čo ju drží, hneď si zabudla na tú bolesť, však? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vieri, urcite si pozri ovulacny kalendar, aby si vedela, kedy skusat naostro. viem, ze uz sa to tu preberalo....... len aby si sa nestresovala marne, ked to budete skusat naostro v tvoj neplodny den :-N bybi, aj mne sa ten napad paci do vody..... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Akurat ze do vody nemoze byt epiduralka ani nic ine, iba rajsky plyn. Ale zase aj bolest je ovela slabsia vo vode, takze sa to da zvladnut :-) A nemozu byt ziadne problemy pocas tehotenstva :-) Ja velmi odporucam z vlastnej skusenosti :-)
Odpovedať
Profilova fotka
joooj jani, to my tak nechceme, že skúšať aby bolo mimi, len si nedáme pozor a uvidíme či niečo z toho bude :-) lebo väčšinou to tak býva, že keď najviac chceš, tak nič a keď nie, tak šup a je to :-D teda necháme to na náhodu, či z toho niečo bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bybi budem za blbú, ale to si v takej vani, či v bazéniku a tam čakáš? žiadne že koza a tak? hehe, rajský plyn, to by som veselo nadávala tomu môjmu :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
weri ja som bola na zaciatku na posteli na monitoroch (monitorovali srdiecko Zarkine a ci nie je v strese a neviem co este) kym som sa otvarala. Ked ma skontrolovali prvy krat, uz som bola na 7cm otvorena, tak mi zacali napustat vanu. A je to taka velka vana :-)
Odpovedať
No ten porod do vody moze byt zaujimavy, ale drzat sa na vlastnych nohach,...fu. Toto budem riesit asi az ked to bude aktualne, teraz sa neviem rozhodnut ci pred svadbou zacat ci az po :-). Snad by som sa do siat vtesnala, ked uz to mam v marci, nie? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bajka ako myslis ze drzat sa na vlastnuch nohach??? =-) :-N
Odpovedať
Ty si tam sedela? Pretoze ked som videla porod do vody, tak to bolo po klekacky, ci nie? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som tam lezala, sedela, no ako som chcela, ako vo vani :-) mna nikto nenutil do ziadnej polohy, sama som si vybrala ako mi to vyhovuje a ako mi je dobre :-)
Odpovedať
Ahaaa, tak to je fajn :-). Inak za to sa nieco asi aj platilo, ze? Spominali ste tu, ze to nebolo na SK?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som neplatila nic, ale ja nezijem na SK, neviem ako je to tam. Tu je to myslim v kazdej nemocnici ako jedna z moznosti... ani za epiduralku sa tu neplati ani za nic... neviem ako doma..
Odpovedať
Článok sa načítava...
No a kde teda zijes, v Anglicku? :o)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) hej v Anglicku
Odpovedať
No tak tebe je dobre, vsetko zadara :-)...Uzivaj si ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak uplne zadara to neni, platim to z dani a zo zdravotneho alebo ako sa to vola... Proste sa to odratava z platu aby to zadarmo bolo...
Odpovedať
Njn, ja si myslim, ze my tu v Cechach mame tiez vysoke dane a tusim sa tu vsetko plati, budem musiet pozistovat :-)...
Odpovedať
Profilova fotka
werus ja raz z teba odpadnem :D kde ty na tie hlasky chodis?? :)))))))))))) no my zacneme s vyrobou az v lete...cize po svadbe..povodne som chcela vo februari, ale az po svadbe... hehe, ale tento mesiac som nestihla tabletky (aj ked ja to beriem jak lentilky :D ), tak tomi nadava :D inak mam ovela lepsi ksich bez tabletiek ako s nimi... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
peti :-D :-D ja ani neviem aké, sem tam zo mňa niečo vylezie :-D s výrobou? :-D :-D :-D hehe, môj tomi tiež nebol zrovna nadšený keď som prestala brať, teda bol rád, ale aj nebol, chápeš čo tým myslím :-D teraz som 3 či už 4 mesiace (vlastne ani neviem) bez tabletiek a je to paráda, hoci každý večer rozmýšľam na čo som zabudla, a potom zistím že tabletky už vlastne neberiem :-D ozaj čítala si si, ako sme sa dohodli so spolumajiteľom reštiky? - môžeme si vlastné nealko priniesť ! :-) peti, veď ty si krásna, aký že lepší xicht? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bybi, no doma je to tak, ze okrem vysokych dani a odvodov na zdravotnictvo (ked vidim vyplatnu pasku, horko placem), si platis komlet porod. Susedka teraz rodila a porod - standard (tu ti alterntivu neponuknu) + vlastny lekar + epiduralka = cca 1500,- eur...:-( Zdieraci... A podpora po porode ani nehovorim...:-( Sa cuduju, ze natalita klesa, preco asi?
Odpovedať
babule, kukali ste 4 svadby na markíze?? zvláštna tá svadba v čechách =-) ale sa mi zdá, že u nás bude podobná atmosféra :-D
Odpovedať
a ešte som chcela poprosiť dievčatá naše anglické :-N neviete zohnať niečo takéto?? http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
Simca pozrem ci najdem nieco take :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Simca ja som to nasla na googli, to su len nalepky za asi 4 dolare... Ale iba americke stranky som tak narychlo nasla :-)
Odpovedať
Ahoj simcab, kedy bola ta svadba v Cechach? Da sa to este pozriet niekde?
Odpovedať
bajka, dnes to bolo.. podľa mňa sa to bude dať pozrieť niekde v archíve..
Odpovedať
bybi, normálne rozmýšľam, že si také vyrobím :-N sa mi páčia také somarinky..
Odpovedať
Profilova fotka
simcab, tie nalepky maju na amazone za £3.25. Daj do goodle: I DO STICKERS FOR WEDDING SHOES a vyjde ti tam toho viac ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
werus vsetko nealko, ci len nieco?? super, uplne uzasne... takze uz platite len jedlo, kavu a pivo?? :)))))) kolko to ma kapacitu ludi??
Odpovedať
ahojte, sorrky ze vam sem leziem 8-) ale ked simca spomenula tie 4 svadby na Markize, pozrela som si to (mam archiv v TV) a hned mi bola ta ceska nevesta nejaka velmi povedoma, mala som pocit ze som ju urcite uz niekde videla. Tie saty (sme jej ich hodnotili ked si ich vyberala), zelena vyzdoba, mestske divadlo v Brne a potom mi svitlo kto je to (mitote ;-) ) . nechcem to nejako hodnotit, kazda ma svadbu aku si sama predstavuje, len samozrejme ze tie zvysne 3 nevesty aj vselico pokritizovali, ale s tym kazda z nich musi ratat ked sa do reality sou prihlasili 8-) druha vec je ze to nastrihaju tak aby to bolo zaujimave pre divaka 8-) tak kto mate archiv, kuknite ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?