Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
wera budem asi "za hlupu" mia sposa je v BA vsak? sice som nasla perfektne satky vylet do ba koli satkam si mozem spravit ale az v januari .. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Wera, k tomu bielemu, aj domacemu akemukolvek inemu, straaasne to nici zuby. Ja som si bielila takym gelom, co sa dva do formy, ktoru si nasunies na zuby a nechas posobit. Nehovorim, vysledok bol super, ale nasledky mam dodnes - citivost zubov, chlad, teplo, odlomovanie skloviny a taaak...:-( uz nikdy by som to neurobila...:-(
Odpovedať
joooj, alique, to vážne??? tak ja nasadím na mesiac signal white.. ten hádam nebude dáko škodiť.. a efekt je tiež očividný :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Teraz mame pastu Rembrant, bieli, vysledok je vidiet, skus tu, je sice drahsia, ale funguje...:-) A citivost zubov je u mna normal...;-)
Odpovedať
weri, práve pozerám tie šiatky mia sposa.. veľmi sú tam pekné! nevieš koľko asi je tam požičovné??
Odpovedať
Profilova fotka
simca..tak mne signal white vobec nepomohol
Odpovedať
ja som badala vybielenie.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som sa vo stvrtok pytala zubara na bielenie, tak mi to tiez neodporucal, ze to nici zuby...max. dentalnu hygienu co stoji nejakych 20 euro(neviem co si mam pod tym predstavit). Mala som aj pruzky crest a to tiez moc nepomohlo.
Odpovedať
dentálnou hygienou sa väčšinou myslí profesionálne vyčistenie zubov vrátane odstránenia zub. kameňa a podobne.
Odpovedať
Profilova fotka
A tiez pieskovanie, ak sa nemylim, ale to neodporucam ludom, co maju citlive dasna...
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko :-) trdielko - tak tak, je to v BA - prečo by si mala byť za hlúpu? :-) poukážka platí do 31.1.2011, teda to stíhaš :-) alique - ja som raz skúšala tú bielu perlu alebo čo to bolo, ale vykašľala som sa na to, lebo ma z toho napínalo, nevedela som toľko vydržať mať to v puse :-D Vám baby pomáhajú zubné pasty na bielenie? - mne absolútne, cca rok používam signal white now a žiadny výsledný efekt to nemá :-) simi - krásne šatky tam majú, drahého sestra odtiaľ mala, tak som tam bola vtedy kuk :-) ale vôbec netuším, koľko tam môže byť požičovné =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj a mám novinku :-) včera nám drahého kamarát vybavil stretko so spolumajiteľom reštiky, kde budeme mať svadbu a tešíííme sa moc - nakoniec sme sa dohodli aj na tom, že si budeme môcť priniesť aj vlastné minerálky, tak sa moooooooc vytešujem, lebo ak by nám to nedovolili, tak to je strašná suma navyše :-) teda vyzerá to takto - od nich berieme - tvrdý alkohol, za víno musíme zaplatiť tzv korkovné (na osobu) - teda 50€, berieme od nich pepsi,vinea, minerálky perlivé/neperlivé na stoly na začiatok (cca 50-100ks).. víno, sladké, slané, minerálky perlivé, neperlivé, ovocie a tak si môžeme sami priniesť :-) Juuuuuj ako sa teším ! V januári tam pôjdeme podpísať zmluvu a zaplatiť 50% zálohu, dnes mu ešte pošlem mail aby poslal nejakú predbežnú cenovú ponuku.. A ešte skvelá správa - zoženú nám aj okrúhle stoly !!! A asi to vyzerá že zadarmo !!! Jupíííííííííííííííííííííííííííííííííí :-))))))))))
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Weri, gratulacia...:-) :-) :-) Nam sa podarilo vybavit Matysaka v Pezinku. Predbezna cena na osobu cca 40,- a alkohol si mozeme priniest my...:-) Jedina nevyhoda priestoru (a mozno to ani nevyhoda nie je) je, ze polka ludi bude sediet dole s nami a polovica na poschodi,.. Vyriesili sme to tak, ze dole bude sediet rodina a hore priatelia...:-)
Odpovedať
weri budem ti držať palce :-))) alique - neviem či si ma budeš pamätať, ale my dve sa zo skutočného života poznáme :o))))
Odpovedať
Profilova fotka
alique - ďakujem moc :-) to aj vy ste dobre vybavili, že si môžete vlastný alkohol priniesť :-) A nechceli ste byť hore vy? - aby bolo na vás lepšie vidieť odvšadiaľ? :-) Inak akurát tak rozmýšľam, majiteľ nám navrhoval aj sedenie za stolami spospájanými, že by tam mohlo byť 8 ľudí, mohlo by to byť fajn, ale neviem si potom predstaviť, ako by to bolo, veď toľko ľudí by nám bolo chrbtom... nie je to blbé? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, som tu nova, takze neviem co ste preberali na tych 672-och stranach, ale tema sa ma tyka :-), sme spolu 7,5 rokov, zasnuby sme mali 23.10.2010, presne na den 30. vyrocia svadby mojich svokrovcov, prstienok mi priatel dal domka a potom sme isli na spolocnu veceru s rodicmi, bolo to mile, velmi sa im to pacilo, ze sme ich z toho nevynechali, .... priatel dostal odpoved od mojho ocina, ked si ma pytal, ze musi opravit taky mlynec, ktory sa im zlomil, potom ked splni ulohu, tak ma dostane,... no chapete, za mlynec ma rodicia vymenili :-D ale sranda musi byt. Termin svadby sme si vybrali 11.06.2011, verim aj na symboliku, ale nezistovala som ci je to dobry datum alebo nie, uvidime :-) zatial som toho vela nevybavila, iba premyslame co ako, budeme mat malu svadbu 27 ludi, lebo sme strasne velka rodina a keby sme pozvali vsetky tety, ujov a sesternice s bratrancami tak by nas bola aj 120 a taku velku svadbu nechceme, tak sme to riesili takou malou, len rodicia, surodenci s partnermi, svedkovia, stary rodicia a krstni rodicia,.... a obaja bratia mali taku malu svadbu jeden mal 19 ludi a druhy 24, pacilo sa nam to a budeme mat aj my taku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj romankova, gratulujem k zásnubám a vítam ťa tu medzi nami :-) a čože to je ten mlynec, za ktorý ťa rodičia vymenili? :-N :-D A svadbu budete mať v Turčianskych? My sme tam raz boli na dovolenke, veľmi sa nám tam páčilo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Barborav, fakt? Odkiaaaaaľ?...:-) Weri, neviem si predstaviť, že by sme sedeli hore, tam by nás práveže nikto nevidel... Je to tak zvláštne riešené, inak priestor úplne super, len toto bude také trošku iné... :-D Romankova, si na tom lepšie, mňa mama dala za pivo... ;-) Boli sme na sesternicinej svadbe a nečapovalo sa tam pivo - moja mama veľká pivárka stíle frflala a Jojo povedal, že zoženie. Mama na to, že ak sa mu to podarí, že som jeho, inak na mňa môže zabudnúť... Tak drahý zalarmoval o pol jednej brata z postele, aby z Jura na Červený kameň doniesol nejaké to pivo... A doniesol, takže dohoda platí a žiadne pytačky neboli, lebo ma už zadali dávno... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jááj, no asi som si to blbo predstavila, myslela som že to je tak vyvýšene, že by tam bolo na vás super vidieť :-) moja mama ma dala zadarmo, sa divím, že drahému nedala za to že ma berie ešte nejaké peniaze :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ono je to tak zvláštne riešené, vlastne nad sálou je ešte jedno poschodie a nedá sa to otočiť tak, aby sme boli na očiach aj tým hore, lebo by sme museli sedieť za barom... :-D
Odpovedať
mňa dala za čokošku a ružu a tatovi za marhulovicu :-))) Alique - teraz to tu blbo vyznie, ale poznáš môjho býýývalého :D
Odpovedať
Profilova fotka
Fakt? Fíha... Ktorý to bol?... :-D
Odpovedať
ip ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
;-)
Odpovedať
alique: môžeme pobaviť baby, že ako a cez koho sa poznáme :-D spoločný bývalý a každá sa vydáva za niekoho iného :-D
Odpovedať
obidve ste chodili s tym istym? to je sranda..aky je svet malicky
Odpovedať
Profilova fotka
baby, sranda, ako drači píše - aký je ten svet malýýý :-D alique - nemáš nejaké fotky toho priestoru, ja si to vôbec neviem predstaviť :-D to bude asi tým, že je pondelok, dnes mi to vôbec nepáli :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, paradox... 8-) Ale zlepšilo mi to pondelňajšiu náladu, len čo je pravda... :-D Weri, pošlem do IP link, sú tam aj fotky... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby zasmiala som sa :-D ale mne hend dnes zlepsilo naladu to ze satocky (Peralta) mi usiju moje vlastne na mieru za 235 euro jupíííí a pozicovne tych siat je 140 euro aj s doplnkami x-)
Odpovedať
trdielko, čiže si ich dáš ušiť?? ak áno, tak kde??
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?