Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
barborav hlavne kľud :-) :-) niektoré veci idú cez net vybavit, nakúpit :-) :-) to sa zvládne aj v noci a ostatné ked sa to rozdelí tak to pôjde tie mašle sú pekné, ja to tiež budem riešit v troch základných farbách
Odpovedať
vitaj maruska aj ti mas ten den ako ja svadbu ;-)
Odpovedať
dakujem, bude krásna letná noc :-) :-) určite :-) mám pocit že to bude strašne daleko, ale pritom mám more času na vytešovanie a aspon sa pripravím na všetko a ked bude akce :-) :-) :-) tak to zgustneme
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooojte babušky :-) barbor stoličky sú tieto - http://www.zorno.sk/index3.html , nám sa veľmi páčia, podľa nás je zbytočné dávať tam návleky :-) bybi - určite ťa Radka bude vedieť nalíčiť aj bez skúšky, ale je to na tebe či tú skúšku chceš, pre istotu :-) simi no super, rýchlo ti prišiel :-)
Odpovedať
ahojte prosim Vas ako sa pise text vodorovne?
Odpovedať
v akom programe dračica, väčšinou to funguje tak že si rozklikneš ikonu a vyberieš, prípadne skús všetky ikony s písmenami :-) :-) systém pokus mne to dost často funguje , nemyslela si zvisle ;-)
Odpovedať
no asi zvisle to uz je jedno neslo mi to nieco som uz spravila a dala riaditelovi nech si to sam spravi ja to neviem :-D
Odpovedať
hej toto úkolovanie mám aj ja najradšej :-) :-)
Odpovedať
pozerala som album dračica to miesto na fotenie vyzerá božsky :-) , zradíš kde, neboj nebudeme zavadzať ja rozmýšlam na fotenie Betliar alebo Antol kaštiel :-) :-) zrovna som vyriešila darčeky budú pralinky zabalené v celofáne, zatial máme ochutnávky :-D :-D :-D asi ich trochu natiahnem ved kedy budem môct beztresne tolko druhov zjest a ešte mat supiš aliby :-D :-D :-D
Odpovedať
maruska ale to bola prosba ako sukromna nic co sa tyka praci...to nemam rada musim robit aj to co sa praci netyka :-| v Budmericiach je ten kastiel...
Odpovedať
ju, práca asi absolútne ideálna nie je :-) :-) ja mám zrovna dovolenku a just je mrcha čas tak brúsim po nete až ma šija bolí ...budete tam mať aj obrad alebo hostinu :-)
Odpovedať
to sa mas no ja idem o 12h do skoly lebo mam skusku.... Ano budeme tam mat ale nie priamo v tom kastiely ale v tej dedine
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak budete mať aspon pekný výhľad :-) :-) a ber to pozitívne škola musí byť a ked skončí budete ti ešte chýbať
Odpovedať
no pochybujem ze bude chybat to je len pritaz nic nestiham,nemam ani volny cas lebo sa kazdy den musim ucit..
Odpovedať
Profilova fotka
drači ale aká budeš múdra, keď sa budeš toľko učiť :-)
Odpovedať
ahojte.. tak už aj ja pracujem, bola som dnes u zubárky :-) ale nič mi veľmi nerobila, to až vo februári :-S weri, kúpila som tmavohnedý papier, tak uvidím ako budem mať čas, skúsila by som spraviť to oznamko.. ;-) btw skús pozrieť to moje čo mám v albume.. nie sú tam odveci tie dve srdiečka vystrihnuté na spodu??
Odpovedať
Profilova fotka
simi, máš jedno obrovské A-čko, vieš o tom? :-D :-D :-D a čo zúbky v poriadku? :-) Jeeej a kde si zohnala tmavohnedý? aj ja si prosííííím :-D idem mrk, počkaj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj a ako sa ti tá mašlička podarila :-) nie sú odveci, aspoň tá predná strana nie je prázdna, ale viac by vynikli ak by si mala vnútri nejakej inej farby (ideálne ružovej) papier, že by tam bol vidieť ten kontrast :-) ale inak veľmi pekné :-)
Odpovedať
áno, viem, no nemala som čas na net.. rsp. v čakárni som stála ]-( , tak som nemala ani ako mobil vytiahnuť.. 8-( zuby veľmi ok nie sú, ale nebolia, tak pohoda.. vo februári som objednaná, bude mi jeden robiť, čo sa mi zlomil :-p a potom si dám aj vybieliť, nech sa môžem na svadbe škeriť bez problémov :-D papier som kúpila v papierníctve.. ale nie je to taký pevný papier, skôr ako trochu hrubší klasický kancelársky.. ale tak na skúšku stačí :-)
Odpovedať
Profilova fotka
juuj no to ti verím, ja v čakárni u zubára nie som moc pri vedomí, nie to ešte mobil nájsť :-D a čože až vo februári? - aby sa ti ešte viac nezlomil :-/ Mne môj zubár nechce bieliť zúbky, že to veľmi ničí sklovinu, ale odporučil mi také domáce bielenie, tak si ho pôjdem začiatkom roka objednať u ňho, a vyskúšam :-) ja hľadám nejaký ružový perleťový papier všade možne kade chodím a neviem na taký natrafiť :-/ chcela by som z neho obálky na oznámenia porobiť :-)
Odpovedať
weri, tak som to skúsila vytlačiť a je to na prd :-( treba tam dať len tmavé písmo, lebo svetlým to nevidno.. :-. čiže to dám asi na ten ružový papier.. keď stihnem, hodím foto do albumu..
Odpovedať
weri pekné sú tie stoličky, tie si návleky ozaj nežiadajú...
Odpovedať
no vy kozy!!!! všetky máte A-čka!!! a tým nemyslím dobrú známku!!! ]-( :-D :-D :-D
Odpovedať
ešte vám napíšem čo sa mi zas snívalo :-D tak som si išla ešte skúsiť šaty do nicole.. chcela som mať na sebe originály, tak som si vypýtala, že tie a tie chcem.. a keď som si obliekla moje vysnívané s obrovskou sukňou, sukňa tam nebola :-D normálne mi zadok trčal :-D tak som sa spýtala, že prečo je tá sukňa taká krátka.. a oni mi povedali, že boli skrátené pre nižšiu nevestu, že to sa upraví potom na mňa :-D :-D a to môže byť aj odo mňa niekto nižší??? :-D
Odpovedať
Ahojte babky ;-) Je pravda, ze tu uz casto nechodim, ale....kde sa stratila kwetinka? :-o
Odpovedať
ahoj bambulka.. :-) práve dnes som na teba myslela, že kde si zatúlaná.. ;-)
Odpovedať
noo o kwetinke som dlho nepočula :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ja uz neviem ci sem som to pisala vcera vecer alebo do inej temy ;-) tak napisem este raz vcera sme si objednali obruuucky x-) a budu hotove 20. decembra rovno pod vianocny stromcek :-) a bola som si v NZ skusat satky v Elegant Sophia salone velmi zlata baba poradila vsetko .... takze San Patrick model Peralta mi nadherne sadol takze konecne som nasla tie "prave" tak mam velmi vleku radost x-) kvetinku som teda ani ja daavno nevidela ale nakolko ju mam na FB tak mam s nou kontakt asi ma toho vela ohladne skoly cvika,seminarky,predterminy skusok a taak ... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule, mám 15% zľavu do mia sposa, na požičanie šiat, ak by ste niektoré chceli, rada vám ju dám :-)
Odpovedať
hmm ale to tu utichlo... My sme dnes boli za fararom, opytat sa, ci nam spravi nauky, kedze svadba bude inde.... a on vraj nevie, ako to s nami urobi, lebo, ze uz maju 4 skupinky po 4 pary, ktore zacnu nauky od januara a my sa tam nevojdeme.... :-( Vraj mi nejaka pani, ktora to organizuje da vediet co a ako pocas tyzdna... no to som zvedava.... fakt sa mi nechce hladat inu farnost, kde by nas este vzali.... ... a vraj do maja je este daleko, no to urcite, vsetko sa musi zacat vybavovat fakt skoro....... 8-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?