Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale ked neveceram, tak rano je to parada :)))) ale vecera je taka dobra :))
Odpovedať
ahojte babulky! petka ake krasne saty!!! baby ak zistite ako spevnit svaly a zmensit brucho bez cvicenia, tak mi dajte vediet!! lebo ani mne sa nechce cvicit... 8-( Inak teraz ma napadlo, ze akurat dnes sa chlapi v robote smiali, ze existuje plastika brucha na vytvorenie "tehliciek"... bleee Inak my sa s drahym oslovujeme "opiciak" a " pani opiciakova" - alebo jednoducho "opicka" :-D :-D alebo este cmucko a cmucka... Hmm, my sa vlastne malokedy oslovujeme menami, ked sme sami dvaja.... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
My sa menami vobec neoslovujeme a ani sme sa nikdy neoslovovali. U nas je to vacsinou honey a drobec :-) A dneska som bola drahemu v honde zobrat nejaku suciastku co si objednal a hovorim tomu typkovi, ze moj manzel tu ma to a to :-D a on ze Mrs ..... a ja ze hej :-D taka som bola s toho vytesena, ze za chvilku to bude uz aj pravda... Tak trenujem uz :-N :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, no k tym osloveniam - my ich mame asi milion - žabátko, princátko, sudiečko.. V podstate co nam pride na jazyk v tom momente. Oslovenie menom vzdy signalizuje nieco zle, nejaku vycitku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aha a najoblubenejšie je - môj mužu a moja ženo :-D
Odpovedať
baby, raz som kdesi citala, ze pary, ktore sa oslovuju prezyvkami su harmonickejsie a stastnejsie.... neviem, na zaklade coho, na to mudre hlavy prisli, ale vraj je to tak... ;-) :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko :-) bero - aj my sme dvaja opičáci :-D tiež sa menami neoslovujeme, len keď o drahom hovorím niekomu, tak poviem jeho meno, inak nie :-) neviem si predstaviť, že by mi namiesto našich pomenovaní hovoril menom, juuj to by som si myslela že sa na mňa hnevá :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej peťka, pekné popolnočné šaty, aj ja ich budem mať. Chcela som ich kúpiť od jednej baby tu na mimibazare lebo je z okolia kde bývam, ale už ich asi predala, ak budem musieť aj ja cez mimibazar kupovať, tak dúfam že budú také krásne aj v skutočnosti. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
petka fakt krásne šatičky, budeš v nich vyzerať úúžasne :-)
Odpovedať
dobre ranko, my sa tiez oslovujeme viacerymi prezyvkami ako mivač :-D mivačička, neposluško,maciček,lasenka a pod. :-) petka krasne saticky
Odpovedať
Peti aj ja kchcem farebné topánky asi, lebo z bielych si neviem vybrať :-)) mňa volá polovička Dora alebo Dorka... :-) (moji rodičia ma tak volali tak si to osvojil)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko. Mna moj drahy vola najcastiejsie "kvietok", inokedy zabka - najnovsie len Bupik (podla tej reklamy na mydlo Bupi, tam je taka zlata zabka). A ja jeho volam bumkacik, chrumkacik, chrobacik ale aj klasicky laska, zlatko, podla nalady. Menami sa oslovujeme vacsinou len ked chceme riesit nieco dolezite, alebo ked je jeden z nas trosku nahnevany a tak. A ked sa ja hnevam, tak mu poviem martin, a on vzdy doplni (martin)-ko, milacik, clovek sa na neho nemoze ani hnevat potom.:)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
My aj ked sa hadame sa oslovujeme drobec a honey... My sme sa nikdy neoslovovali menami, iba ked o nom niekomu hovorim, tak jasne ze poviem meno :-D No a nasa Zarka tata nevola tato, ale tiez honey, lebo pocuje mna :-D Tak sa na tom vsetci smeju ked to pocuju, ale my uz sme si nejako zvykli. Len rano, honeeeyyyyyyyyy, spraviiiis mi mliecko??? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, uff, mala som necakany telefonat z nasej svadobnej restiky, ze im mame prist zaplatit zalohu, hoci sme sa dohodli, ze staci v januari.. :-( chceli 500eur, co som povedala, ci sa zblaznili takto pred Vianocami, tak sme sa dohodli na 200,- ale aj to je mimo momentalny budget, kedze rekonstruujeme a tie Vianoce idu.. :-| ale ze maju dvoch dalsich zaujemcov, takze sa musia poistit, co zas chapem, ale keby este aspon do toho januara pockali 8-( drahy povedal, ze teraz nemame, tak mam tu restiku zrusit, on si to ale predstavuje ako hurvinek valku, ze ved uz niekde to bude volne... Ale ja nechcem niekde!!! ja chcem presne tu.. tak tu zalohu zaplatim z mojich penazi, co uz :-S
Odpovedať
usacek ak sa to inak neda tak skuste si povedat ze tieto vianoce si spravite pekne aj bez darcekov hm? mi tiez nemame tolko penazi a jasom povedala ze si nemusime nic kupovat...ale drahy nepocuva a chce mi nieco kupit...tak by bolo mi blbe keby som ja dostala a on nie...tak aj ja mu nieco male kupim...
Odpovedať
Profilova fotka
draci - no ved nad tym som tiez rozmyslala, ale ked ja tak straaaasne zboznujem darceky! :-D ono totiz aj tak sme si povedali, ze nebudu velmi darceky, lebo teraz kompletne rekonstruujeme byt a kazda koruna je dobra, a teraz toto este.. :-| no ale ved nejako bude, trinasty plat to isti! :-D
Odpovedať
:-) no aj to je jedna z moznosti 13 plat ...ja take nieco nemavam ale priatel ma :-) aj mi dokoncujeme byvanie preto som mu povedala nech necha tak darceky budeme si davat inokedy ....hlavne ze budeme spolu... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
draci - no ty si velkorysa, ja aspon nejaky darcek pod stromcekom mat musim.. ;-) u nas je to naopak, ja som lepsie zarabajuca a mavam aj ten 13ty plat, tak uvidime :-) len som z neho chcela kupit sedacku, tak uvidim, ako mi to vyjde aj s tou restikou :-|
Odpovedať
usacik ;-) dakujem. dufam ze to nejako zvladnete len aby ste ju mali ked ju tak velmi chces :-) drzim palceky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko nevesticky. mne sa dnes nechcelo vstavat............ :-S usacek, teraz sa zisti, ako vies prioritovat :-N co je najvacsia priorita a co pocka............. ja by som asi zaplatila zalohu a sedacka pocka. my ked sme s mojim zariadovali dom, tak sme sedavali na nafukovacej sedacke a nafukovacimi kreslami. Museli sme po skromno, ale stalo to za to. baby ani ja neviem, ako budem riesit vianocne darceky :-| ]-( celkom sa ani netesim na vianoce, ked nemozem vela kupovat...........
Odpovedať
ladyjh je pekne dostat vela darcekov...ale su aj dolezitejsie veci hlavne ze ste stastny a prezijete vianoce spolu..co uz ked to nejde...vsak obaja viete ze by ste si dali viacej darcekov ale niekedy to nejde tak ako by sme chceli...
Odpovedať
Profilova fotka
My si tiez nic tento rok kupovat nebudeme, len Zarke nakupime darceky... Mame toho aj tak dost, este aj svadba buduci rok, mozno kupim drahemu parfem ktory chce na svadbu a bude to 2 v jednom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ladyjh - no neviem, ja urobim vsetko preto, aby bola aj sedacka aj zaloha :-D no ved uvidime, prinajhorsom vianoce na karimatkach :-D :-D ja neznasam uskromnovanie pri Vianociach.. Ja mam strasne rada naozaj bohate Vianoce, veeela darcekov, mrte vyzdoba vsetko - americky gyc :-D ale som sa rozhodla, ze uz nebudem tak blbnut ako po minule roky, ked som vsetkym clenom rodiny kupovala 3-4 a viac darcekov (a ze to je 8 ludi!). Kazdemu jeden vacsi, jedna drobnost a dovi ;-) tak mozno bude potom aj na sedacku :-) draci - jasne, stastni sme a budeme a budu to opat krasne spolocne Vianoce.. :-) amen ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
usacek - tak aspoň že vám to tá reštika stiahla na tých 200 eur, iní by povedali buď to, alebo nič... :-N Ja by som vami určite radšej zaplatila zálohu, a mesiac navyše počkala a došetrila na sedačku, brala by som to z tej strany, že na svadbe bude potom naraz toho veľa, takto už budeš mať aspoň čo to z toho zaplatené :-) My budeme musieť tiež zaplatiť zálohu, ale až v januári sme sa dohodli, bude to cca 700 eur, od nás chcú 50% z ceny... my sme tieto vianoce tiež bez darčekov, kúpili sme byt a celý ho zariadili, teraz svadba pred nami, jednoducho je tých výdavkov toľko, že darčekmi pre nás sú všetky tie veci, čo sme kúpili tento rok, a to ich bolo veľa :-) u rodiny by nám to asi neprešlo, že darčeky tento rok nedávame ani dostávať nechceme, teda im pokupujeme, ale nám dvom bude stačiť pod stromčekom pár ponožiek, trencle a gacurky a pusinka :-) Podstatnejšie ako tisíc darčekov pod stromčekom je pre nás to, že sme spolu a máme naše vlastné krásne bývanie :-)
Odpovedať
weri to je pekne to ste si dali pekny darcek tento rok byvanie :-) ja som povedala nasim doma ze nic nedostanu ze nemame a oni to vedia takze nic necakaju...nabuduci rok potom sa to vynahradi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
wera - jasne, som rada, ze to stiahli na tych 200,- ale je to mimo povodnej januarovej dohody... :-| ale urcite to zaplatim, tiez som rozmyslala, ze dam teraz 200 a potom mozno kazdy mesiac az do svadby im dam dalsiu stovku-dve, nech ma to zbytocne nesvrbi v penazenke :-D a budem mat takmer hostinu zaplatenu :-) my sme kupili byt terz v septembri a makame ako draci, aby sme na vianoce byvali, robime total rekonstrukciu a tiez to samozrejme povazujem za velkuuuu vec a velkyyy darcek ;-) ale presne ako pises, aspon ponozky a gatky tam byt musia, proste nemoze byt pod stromcekom prazdno! :-) mne by to aj stacilo, nejake dve tri drobnosti, som zvedava, ako sa k tomu postavi moj, ktory presne povazuje byt za "darcek"... aaaale uprimne, nebudem sa hadzat o zem, aj keby tam nic nebolo, len proste mam radsej, ked je ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne vierka, pekne povadane. suhlasim. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
drači - krajší darček by už bolo len bábätko asi pre nás :-) teda samozrejme aj svadba :-) usacek ja ťa úplne chápem, človek počíta pri prerábke každú korunku, mali sme to v máji tak, ešte aj teraz pred vianocmi a zražu ti dajú vedieť, že chcú tie peniažky teraz, o 2 mesiace skôr než ste sa dohodli.. mňa by asi porazilo keby tých 700 eur chceli teraz, tak zaplatili by sme im to, ale aj tak by ma porazilo :-D tak tiež si neviem predstaviť, že by sme pod stromčekom nemali aspoň nejakú malú blbosť, tak som rozmýšľala, že drahého kľúče od bytu zabalím a dám pod stromček - symbolicky :-) lady :-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
babatko, aj pre nas :-N uz si len tak hovorime, ze tieto vianoce budu posledne ked sme sami, buducu uz dofam budeme tehotni, tak napoly sami............ vieri, uz pocitame dni, sa mi zda.......... =-)
Odpovedať
baby baby haloooo, aktualita: kolko ratate nealka na osobu?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?