Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak drači keď ja poznám drahého rodičov už od mojich 11 a odvtedy im vykám a sú odomnňa o dooosť starší, prišlo by mi zvláštne tykať im .. Rada ich mám, veľmi si ich vážim a to či im vykám alebo tykám, to s tým podľa mňa nemá nič spoločné, kedysi sa aj rodičom vykalo alebo manželia medzi sebou a boli najbližšia rodina :-)
Odpovedať
vsak to ja by som urcite chcela aby to bolo hned a nie tak neskoro to ako vyzera...ze vtedy nebrali to vazne ze budes patrit do rodiny az teraz... je to divne...ze to takto je... mne to povedali po 2 r chodenia ale tak to je ine lebo k nim sme casto nechodili...sme sa stretavali vonku...takze hned sme domov nesli...
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam velmi dobre vztahy so svokrovcami, oni ale svojim svokrovcom vykaju tak neviem, uvidime ako sa to vyvrbi. Hlavne ked budeme u nich po svadbe byvat par rokov kym sa domcek postavi. Len mi je to take zvlastne, pretoze moji rodicia si s nimi tykaju, ja si tykam s matovimi krstnymi rodicmi ale s rodicmi nie... tak neviem
Odpovedať
weri ja viem este teraz sa to niekde robi ze rodicom vykaju..ale mne to pride take neosobne...vsak ja vykam len ,,cudzim,, v praci, na ulici, a tak...
Odpovedať
Profilova fotka
drači noooo, to vieš, ja som bola ich susedka odkedy sme sa prisťahovali z BA, vtedy som ja vedela len že sú naši susedia a oni že tam som, s drahým sme začali v mojich 19tich sa stretávať a dodnes si vykáme a vôbec mi to nepríde zvláštne, skôr by mi prišlo, keby som im tykala, vieš 12 rokov niekomu vykať a zrazu len tak z ničoho nič im začať tykať... hehe a ako píšeš že je divné že akoby ma skôr do rodiny nebrali, tak mne by skôr prišlo divné, keby mi hneď po tom čo zistili že s drahým sa stretávame mi nakázali tykať im :-D toš každý máme na to iný názor ;-)
Odpovedať
nie tak som to ja nemyslela....no tvoj pripad je iny...toto je jasne ze ked ste susedia ...a vlastne ste vedla seba vyrastali...skor som myslela ako dvoch cudzich ludi co zacnu spolu chodit a potom predstavia rodine a casto sa navstevuju,,,
Odpovedať
Profilova fotka
:-) každý prípad je iný, každý to vníma inak :-) moja mama si s drahým potykala hneď po zásnubách, môj krsný nakázal drahému aby mu tykal hneď keď ho prvý krát videl, čo som čumela ako blázon, ono závisí aj od rodiny, že ako sú zvyknutí :-)
Odpovedať
ano tak to je pravda napr. u nas moja mama tykala babke..ale ,,svokra,, vyka svojej mame co som pocula...tak to mi bolo take divne...ja by som to nechcela od deti..hm..
Odpovedať
jeeeej, baby, tak sa vytešujem! idem si objednať ozdobu do kytičky v tvare muchy :-D x-) x-)
Odpovedať
:-D :-D
Odpovedať
no :-)
Odpovedať
super ceny siat tu maju mojapozicovna ale neviem kde to presne je ...tam sa oplati podla mna ist..kto teda nema este saty
Odpovedať
Článok sa načítava...
drači, tak daj potom vedieť kde to je.. vyzerá to celkom fajn.. dvoje sa mi tam pozdávajú.. aj ceny sú fajn..
Odpovedať
no to netusim nie je to tam napisane asi treba napisat e -mail alebo zavolat tak ja uz idem domenko papa
Odpovedať
Profilova fotka
drači, tak vieš, iná doba, iná škola :-) simca :-D :-D :-D v tvare muchy? má to nejakú symboliku? :-D hej tú stránku som si aj ja pozerala, super ceny tam majú, aj svadobné šatky tam sú niektoré pekné aj spoločenské :-) ale ja už všetko mám, takže u mňa je už neskoro :-D
Odpovedať
weri, má to symboliku.. a veľmi sa teším x-) .. ale inak muchy nemám rada :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeej a akú to má symboliku? :-) hehe ale sranda, že mucha v svadobnej kytici, supeeer :-D mne sa veľmi páčia tie kamienkové motýliky, ale kto vie kde by som takého zohnala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby :) kacenka neboj :)) ja som raz byvaleho zamestnavatela "spravila" o cca 3000 € :D a v pohode :D kolegovia si este aj po mesiaci troska rypli a vtipkovali na moj ucet, ale nakoniec boli vsetci radi, lebo si vdaka mojmu priseru mohli kupit orchidee o 2 € lacnejsie ako mali byt :D u nas tiez svadobnu tortu prinesie krstna mama - neviem ako z tomiho strany, ale z mojej urcite :)) dnes mi prisiel mail, ze moje popolnocne saty su uz na slovensku a zajtra snad dorazia aj ku mne :)) tesiiim
Odpovedať
weri, ja drahého volám mušík :-D nepýtaje sa ako to vzniklo, lebo je to komplikované.. :-D a tak on mňa potom začal volať muška :-N ale je to také zlaté, lebo nikto sa tak nevolá.. všetko je to samé zlatko, miláčik, buchtička.. a my sme takí originálni :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Peťka :-) dlllho si tu nebola :-) hehe, nooo také orchidey by som aj ja brala :-D juuuuj a aké budeš mať popolnočky? ja už mám, ale keď vidím všetky tie krásne šaty tu v albumoch, tak strašne váááham :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-) weri, ake popolnocky mas? Ja sa nebudem prezliekat :-N ozaj baby, ako volate svojich snubencov? musik je zlate, muska! :-)
Odpovedať
inak aj polka rodiny a kamarátov nás tak volá :-D tak sa aj s kamoškou vadím, že on je mušík iba pre mňa.. tak ma vždy odbije: ticho mucha! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hehe, ze mucha :D my sme babo alebo bejbo :) ale najnovsie som bubka a on muco, ale tak volame aj krpatych hafikov nasich, tak ked zakricim muco, tak dobehne aj tomi aj maxo :D a ked pocujem bubka, tak trielim ja aj lilly :D moje popolnocky :)) http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6... inak musim mat biele svadobne topanky??
Odpovedať
Profilova fotka
Hehe, no my si hovorime milacik, zlaticko, laska, a ja mu hovorim maco a este niekedy si hovorime ze ja mu cicinecka, alebo cicinka a on mne ricinecka, alebo ricinka :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, vobec nemusis mat topanocky biele, videla som aj rozne ruzove, cervene a take a tiez to vyzeralo super :-) saticky si pozriem doma na nete, akurat som na ceste domov z prace :-)
Odpovedať
Profilova fotka
peti, krasne satky. keby som mala aj ja taku modelkovsku kostru.......... inak ja mojho volam macík,a on mna srdiecko alebo cukrik. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja musim len s bruskom nieco spravit :)) a cvicit asi zacat...schudnut nechcem ani gram, skor pribrat troska, ale spevnit svaly by som velmi chcela
Odpovedať
Profilova fotka
tak posilovat peti :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tak tak, ale keby sa mi chcelo :(((
Odpovedať
peti, ja som sa dnes len tak váľala v posteli, lebo som sa skôr zobudila a pozrela som na to moje brucho, to je otras.. tiež by som ho chcela odstrániť, lebo mi je fakt už aj do plaču z neho..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?