Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
POMOOOOC, neviete náhodou ako dostanem späť mail, ktorý som si vymazala??? ;-( ;-( ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja som teda ešte nosenie torty od hostí na svadbách nezažila, a to sme na západe :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tak potom neviem weri :-D ale u nas sa to robi :-) simca, mozno este bude v kosi a ak nie, uz sa k nemu asi nedostanes :-N teda co ja viem, mozno niekto iny ti bude vediet pomoct ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
simca čo v koši? nie je? =-) alebo ak vieš kto ho poslal, tak napíš nech ti ho pošle ešte raz, že si omylom klikla na vymazať, mne už sa to tiež zopár krát stalo :-)
Odpovedať
už viem, že sa k nemu nedostanem.. ja krava sprostá som robila veľké poriadky a tento hoci som mala pri ňom hviezdičku, som tiež vymazala.. bybi, ešte aj tvoje šaty som vymazala :-( šľak ma trafí.. alebo sa rozplačem.. :-( ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
simiiiii, a nedostaneš sa k nemu ešte raz? :-) neplaaaač :-) ja som tak omylom pri napaľovaní fotiek z dovolenky na cd ich vymazala... a takisto aj fotky z inej dovolenky nie sú, lebo sa mi pokazil pc... zostalo mi len zopár z cca 1000... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
simi ja ti moje saty mozem poslat ak chces :-D
Odpovedať
simi, neplac!! To sa uz kazdemu stalo... :-p Ja som stratila komplet material k jednemu projektu v robote... Este ze som uz mala vysledky ako tak spracovane v pc... Jedine vysvetlenie je, ze som smarila cely hruby obal s papierami (boli to formulare ohladom kvality vyplnene v prevadzke!) do kosa na recyklovanie papiera, no hlavne, ze recyklujem.. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte... ja som na tom podobne ako vacsina z vas. My budeme mat 100 hosti, z mojej strany cca 40 z draheho cez 50. Z mojej strany je to cela rodina, pretoze sa so vsetkymi pravidelne stretavame a mame dobre vztahy, partneri sesteriek a bratrancov a par kamaratok s priatelmi. Z priatelovej strany je to horsie, od nich bude asi 20 ludi co vobec nepoznam, a on iba minimalne. Su to bratranci s rodinami jeho otca a podobny ludia. Pretoze sa to patri, lebo aj oni ich pozvali a kedze zeni prve dieta tak aspon tam by sa patrilo. Ale ja osobne proti tomu nic nemam, oni si to zaplatia, oni sa im budu venovat a tak. A na druhej strane ma to vyhodu, cim viac hosti, tym viac darov:D nechcem aby to vyznelo nejak blbo, ale je to fajn. Ja ked som s priatelom chodila 2 mesiace tak ma pozvali na svadbu bratranec priatelovej mamy. A to sme boli spolu fakt len DVA mesiace. Takze take, ze nepozvem ujovu priatelku aj ked ju nepoznam by som ja neriesila. Je to jeho partnerka a ak hlavne su spolu uz dlhsie tak by bolo podla mna moooc blbe ju nepozvat. Je to ale len moj nazor.
Odpovedať
už som napísala tej babe, či ho ešte nemá náhodu, pretože mi ho posielala dávnejšie.. bybi, tebe napíšem adresu a hoď mi ich.. som si ich často pozerala x-) a inak takéto niečo sa mi fakt ešte nikdy nestalo :-(
Odpovedať
Profilova fotka
kacennka ja si myslim ze ti "nezelani" hostia sa ako tak stratia, ked sa pozyva vela ludi a cela rodina, kedze my ani nepozyvame sesternice (okrem jednej) ani bratrancov, ale len tety a ujov, tak je to zvlastne pozyvat ludi ktorych nepozname ked nepozyvame ani blizku rodinu... Ale mne to je uz jedno, som sa s tym zmierila, ved ja sa pozdravim a viac sa im venovat nemusim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a co sa tyka kecania rodicov do svadby... na maminku nemozem povedat ani jedno zle slovo, vo vsetkom mi pomoze, moje sialene napady vacsinou podpori... ale ocino mi trosku vadi v tomto, najskor mi stale hovoril, ze svadbu si mame spravit len malicku, ze mi da peniaze radsej, ze sa nam na nieco ine zidu...ano ma pravdu, ale svadbu chcemmat krasnu.to uz pochopil... ale stale na vsetko somre, naco su nam je fotograf, ze to nas aj on odfoti a rozdiel tak nebude, naco kamera, ked tak ta najlacnejsia. Alkohol sme kupili s drahym trosku luxusnejsi to somral, ze vsetci maju KB preco by sme my mali mat cezara, a preco finlandiu, ked ostatnym staci aj nicolaus. A toto proste pocuvam stale, podobne reci. Ja som ochotna si tieto vymozenosti sama zaplatit, len potom sa bojim, ze sa urazi...lebo ze svadbu ma platit on... tazko je to
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
bybi jasne, u nas sa to trochu strati..ale ako hovorim, nevadi mi to.
Odpovedať
Profilova fotka
caute nevesticky. ja zase mam iny problem, ze ja by som chcela pozvat vacsinu mojej rodiny, a mamina nie. Inak nas tam bude asi 10 z mojej rodiny a asi 50 z frajerovej. Ale ako vas tu citam, tak asi aj suhlasim, ze ked som niekoho nevidela 10 rokov a ked sa oni nezaujimaju, ako sa mam, tak ich nemusim pozyvat. ja som len chcela ze zostanem v kontakte, a na taketo velke rodinne podujatia by sa mohli pozvat....... Zase mojho mama si pozyva kazdeho, a sama si aj za nich plati, ked sme povedali, ze my ich tam menusime. Ach jaj! Este aj v robote poriadny bordel......... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
kam ste vsetky zmizli, prave ked som napisala? co smrdim? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
lady ahoj... asi maju vsetky pracu:) preco mamina nechce pozvat rodinu?
Odpovedať
Profilova fotka
cauko kacenka, keby som vedela.........asi preto, lebo neudrziavaju ziadny kontakt a nerodinuju sa. Moja teoria je ze ked nas pozvali na svadby, mali by sme aj my ich......Ale poviem im nech pridu aspon vecer. :-) Ty mas zlatu maminu, a tatina somrosa :-D
Odpovedať
ladyyy, zevraj ci smrdis.... :-D :-D :-D :-D sa chichocem na tom... :-D :-D Ako sa mas? Dlho som ta tu nevidela? Co nove?
Odpovedať
Profilova fotka
cauko bero, nove ani nic........ uz som aj bola rozhodnuta pre fotografa, ale teraz mi Katarina Dohannyona poslala ponuku a vaham..........sice je drahsia ako som bola ochotna dat, ale chodia dvaja, robo al fotoknihu a tak.........sa neviem rozhodnuuuuuuuut! Ty sa ako mavas> Akoto, ze si uz v robote? ;-)
Odpovedať
no lady, uz som isla napisat, ze ci ja tiez smrdim, ze si zmizla .... :-D :-D :-D no v robote som, lebo som truba a sa mi zdalo, ze mesiac off je viac ako dost a uz by som mala ist a teraz lutujem... :-p Tak aspon na pia som si vybavila off... :-) Medzi akymi foto sa rozhodujes? Daj link na webovky.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooooooj lady :-) a čože my smrdíme všetky že sem chodíš tak málo, haaaa? :-D :-D aj ja chcem vidieť webky, teda prosííím :-)
Odpovedať
weriii a pali robi fotoknihu?? Teraz mi doslo, ze som sa take veci vobec neopytala.... Asi by som mu mala zavolat...
Odpovedať
Profilova fotka
bero - vie spraviť, ale za nejakú sumu, neviem presne akú ale vie spraviť ak by ste mali záujem :-) my si chceme dať spraviť takú potiahnutú koženkou, a ešte zopár malých pre svokrovcov jednu, pre mamu jednu, pre babičku a dedka jednu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby mate? idem domkov, potom sa este napojim. majte sa :-D Na buduce si so sebou prinesiem vonacku :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ladyjh už som ti aj odpísala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
diki vierka. bero, ty co myslis? baby, co porabate? uz mam aj vonavku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hehe a akú? :-D nejaké feromóny? :-D ja nerobím vôbec nič, len lehním pod dekou už v pyžamku :-D a čo ty? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja lenosim, som doma sama. cely vecer sa chystam pisat esej, ale este som sa k tomy nejako nedostala :-N a teraz mi ide serial............... esej pocka ;-) ty lenosis?
Odpovedať
lady, aky serial pozeras?? aj ja som sama doma... :-( ja chcela som "maslickovat" ale sa mi nechce... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
hej hej dnes leňoším troška :-) bero aj ja som chcela mašličkovať, ale tiež sa mi nechce :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?