Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
super, som rada ze sa ti tvoje vysnivane satky hodia x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
draci myslím že lutovať nemusíš že si si vybrala hneď v prvom salóne, ja mám tiež v pláne ísť asi do dvoch, troch salónov, ale mylsím že aj tak si vypberiem v el, majú tam fakt super výber. A počula som že aj predavačky vedia perfektne poradiť, tak aj na to sa spolieham. :-) A náhodou jednu foto Natalie nemáš ..... :-D
Odpovedať
bybi ty budes mat na svadbe Sa Belle ??? no klobuk dole podla mna boli dost tazke...ale pekne su velmi...ale tazke necitila som sa moc dobre... hned na zaciatku som nemohla si zvyknut ani dychat som poriadne nevedela :-) ale potom po hodine som si zvykla len ten prvy raz take divne... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak sa belle som skúšala aj ja, naozaj boli dosť ťažké, tuším tie tety hovorlili že majú cca 15 kg, ale na druhú stranu sú fakt nádherné ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja viem ze su tazke :-) Ale myslim ze ked ich uz budem mat na seba, tak si to nejako nebudem uvedomovat.. A je to len raz za zivot, tak nejako vydrzim :-) Ja ich mam uz doma a ked ich drzim, su tazke, ale ked sa obleciem, uz tu vahu necitim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
moje nemaju az tolko, myslim ze okolo 6kg maju (ja som si ich davala sit, takze nie su original) :-)
Odpovedať
ahojte, ja som si vybrala šaty, ktoré som skúšala hneď v prvom salóne ako prvé :-) takže moje plány chodiť po viacerých salónoch stroskotali, ale som rada :-) z.junasova - bol to práve salón El, fakt super výber a príjemní ľudia :-)
Odpovedať
z.junasova hm vazne bohuzila nemam ale videla som ich a su peknucke naozaj...ano su tam krasne saticky... nelutujem chcela som viac popozerat ale tak mna hned oslovili tie moja a ked este mi pristali nie je co riesit :-D tak som spokojna len su velke ale nie su az take tazke tak to si zvyknem za par hodin... len neviem ako ma moj odnesie :-) som povedala aby posiloval :-D uz sa boji... a co sa tyka predavacok boli tam 2 mlade baby super...velmi ochotne a aj poradia co sa hodi a co nie...mne napr. povedala ze sa mi biela nehodi lebo mam bledu pokozku...a ze mi ide smotanova farba, okolo krku ramienko mi nejde a ani jednoduche saty mi nejdu..potrebujem vyraznejsie honosnejsie...takze velmi vedia poradit...
Odpovedať
kathia a ake mas saty?? bybi no su tazke ale tak to si aj po takom case zvyknes...a ako hovoris nebudes to citit... len som hovorila predavacke ze ako budem chodit na wc :-S ze s doprovodom ach jaaaaj ako male decko :-D a ked som mala spustenu vlecku paradickaaa uz boli ovela lahsie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
drači - juuuuj tak sa mooooc teším že sa ti skúšanie páčilo a že ti sadli šatky ktoré si si najviac priala :-) kedy uvidíme fotočky??? :-) hehe, no aké ohováračky, všetky nevydaté budú závidieť, že kedy také bude ich čakať a vydaté budú ochkať aká si krásna :-) bybi - no hej, tak bude vedľa mňa sedieť moja mama aj vedľa drahého jeho mama... noooo ale tak nejako to prežijem, zvolila som tú jednoduchšiu cestu, nechcem sa s nikým hádať :-) ak sa mama s jej mužom rozhodnú neprísť, posadím tam babičku a dedka a hotovo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak som zvedavá čo povedia mne, ja čo som si zatiaľ skúšala tak tiež mi biela moc nešla, skôr taká smotanová a zase šaty typu ambrosia a sa bele mi nejdú. Len smola že tie čo sa mi páčia sú väčšinou čisto biele, tak som zvedavá .... :-) Ozaj a nevieš koľko bolo požičovné za najnovšie šaty, teda aj za tie moje.
Odpovedať
weri ja neviem mne sa to moc nepozdava ..nema rada ked som v strede pozornosti teda cela dedina aby pozerala na mna... :-( dakujemmm
Odpovedať
Článok sa načítava...
drači, ty si krááááásna v tých šatičkách x-) x-) x-)
Odpovedať
simi dakujem :-)
Odpovedať
baby viete mi niekto povedat kolko stoji pozicanie siat o kt. ste pisali? cca mi staci.. lebo som pozerala aj stranky, kde sa daju objednat zo zahranicia.. neoplati sa to viac? diky za info.. mozte aj do IP alebo sem :)
Odpovedať
nie neviem o sume sme sa ani nebavili aj ked som niektore sumy videla na stitku pri satach...ale neviem aka bola ta cena je mi luto :-( moje stoja 385 eur + doplnky+bolerko no ale mozu mat aj take co sa ti pacia aj v inej farbe...
Odpovedať
zsuy ktore myslis saty??
Odpovedať
Profilova fotka
drači nááááádherné šatičky !! a super v nich vyzeráš, budeš krásna nevestička :-) nooo tak povedz mamine, že vy so ženíchom idete aftíčkom (aby si si nezašmudlala šatky napr, alebo aby ťa nôžky neboleli) a ostatní nech si robia sprievod :-D
Odpovedať
tie ktore si skusala Ty, darcica :) su velmi pekne aj ked neviem nakolko by mi sadli.. ja som bola vo februari v KN na vystave "Svadba snov" ako modelka a skusala som rozne saty.. a velmi si treba adt pozor na to ake su tazke( podla vlastnych skusenosti)
Odpovedať
Profilova fotka
dračica, no mne sa na tebe páčia všetky tie šaty, naozaj ti tento štýl sadne, obdivujem ťa že si si tak rýchlo vybrala, ja som strašne nerozhodná, ale keď boli tvoje vysnívané a sadli ti tak nie je čo riešiť. Dúfam že aj u mňa to tak bude. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
draci krasna si v tych satkach... A mne sa velmi pacis aj v Sabelle :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to hej, lebo ak sa už v salóne zdajú ťažké čo len potom po celodennom nosení a večer pri tancovaní :-) ja som si preto vybrala šatky ľahučké ako pierko, ani nie je cítiť že ich na sebe mám :-)
Odpovedať
weri dakujemm ale tolko ma nechval :-) no to ked poviem...tak mi povie ze to sa nepatri ako to bude vyzerat..hm...este uvidim vsak ja musim mysliet aj na plan B ( co ked bude prsat)
Odpovedať
Profilova fotka
no kocky ma tu teraz nestrste s tymi tazkymi satami :-N Ale ved vydrzali duhe, vydrzim aj ja :-D
Odpovedať
zsuy ano ja viem to mas pravdu, je rozdiel si skusat saty a mat ich na sebe 10 minut a je ine mat ich cely den...vsak dufam ze vydrzim :-) tie ceny siat co som skusala cca 300 - 430
Odpovedať
Profilova fotka
nie vážne dračí krásne sa ti hodia :-) čo by sa nepatrilo, veď sa nemusíte premávať hore dole po dedine len aby ťa všetci videli a ty potom budeš mať unavené nôžky a boľavé... držím palec aby mamina pochopila ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bybi :-D jasné vydržíš :-D ale ja sa poznám, keď mi nieje pohodlne, tak som zamračená a ufrflaná, teda chce to jedine ľahučké šaty a pohodlné topánočky a vydržím až do rána bieleho :-)
Odpovedať
bybi vsak jasne ze ano...a kazdy znesie inak..nemoze zase vsetky sa citit v satach rovnako..neboj... weri dakujem...vsak uvidim este to je daleko a ja topanky chcem malicke na nizkom opetku a to aj drahy mi nakazal lebo nechce aby som bola vyssia lebo on je asi o 2 cm vyssi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata ! ja mam dnes uuuplne supišš naladicku neviem cim to bude mam roztrasene ruky lebo som malej tancovala a ona sa rehlila na mne ako koň :-D :-D potom mi isla pesnicka "svadobna" od zboru sv.Jakuba ktoru chcem do kostola na nas nastup pred oltar a mi aj slza vysla no moje nervy ked teraz si to predstavim a placem od radosti co bude potom??budem rozmazana a ufnukana od stastia :-N noo ale chcem sa vas spytat co poviete na nas napad zo vcera vecera bol film na markize ta mrcha neda pokoj a ak ste to videli/nevideli neviem bol zaciatok filmu : notes,nastenka ich spolocne fotky medzitym titulky mien hercov a blabla a mame taky napad tak by sa mohlo zacat nase svadobne dvdcko! nastenka,notes nase fotky medzitym nase mena mena rodicov a ze kameraman,fotograf ich skutocne mena a zaber tam bol taky neskor ukladanie menoviek,zdobenie saly aj to by mohlo byt potom svokrin dom vyzdobeny pozrite si to na nete niekde je to starsi film urcite ho najdete na onlinky.com alebo kinotip.cz a len zaciatok si pozrite a skomentujte mi to dakujeeeem
Odpovedať
draciii, super, ze si si nasla saty, vyzeras v nich kraaasne!!! Neskusala si nahodou aj model Brianna? Inak aj ja som bleda ako stena a v salone (v inom samozrejme ;-)) mi povedali, presny opak co tebe... ze biele saty idu k svetlej pokozke viac, lebo smotanove splyvaju s farbou pleti... Ale mozno ty nie si az taka bledula ako ja... :-D :-D weri - a ja prave chcem organzove masle na stolicky, satenove sa mi az tak nepacia, hlavne na stoloch ;-) baby co myslite, je lahsie zohnat gerbery a karafiaty cervenej alebo cyklamenovej farby?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?