Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
8-) Hehe, myslela som 2009
Odpovedať
Profilova fotka
weri, co som nasla! Pozri na ten obrazok, pohni si ho so sipkou doprava a uvidis! http://www.weddingaccessoriesboutique...
Odpovedať
ahojte nevesty 2011 :-) Som tu prvýkrát a chcem sa len tak spýtať, čo všetko už máte na svadbu pripravené? Že či priveľmi nemeškám ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj kathia :-) asi ako ktorá.. ;-) ja už mám takmer všetko, aj šaty, aj topky, aj ozdoby na stoly, aj koláče dohodnuté, aj menu vybrané, aj závoj a šperky... Ale zase ja som extrémista-organizátor :-) takže neboj, ak ešte takto na tom nie si - čo máš zatiaľ ty? len termín? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
usacek, vyzdobu si robis sama?
Odpovedať
Profilova fotka
ladyjh - no takto - sama som si ju vymyslela, nakupila blbosticky atd. Urobim doma vzorovy stol, odfotim to a dam do ruk bud kamaratkam alebo sestre a jej kamoskam, prinajhorsom tej restike, kde to budem mat, ak by boli ochotni :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja asi budem mat ine stresy, ako ist este zdobit stoly a kedze to mam "open air", tak to nemozem urobit den vopred :-)
Odpovedať
Profilova fotka
svadbicka vonku - super napad. ja si robim vyzdobu sama, ale stresujem :-(
Odpovedať
ahojte, je tu niekto? 8-)
Odpovedať
usacek79 - už niečo máme aj my :-) A to termín, reštiku (ale len predbežne), hudbu, šaty, a pre obrúčky si ideme zajtra, už nám volali z klenotníctva. Takže asi také základy máme :-) Len zháňame teraz kameramana a fotografa. Neviete o nejakých?
Odpovedať
Profilova fotka
kathia - viem o mnohych kameramanoch a fotografoch, moji kolegovia ;-) ked budes mat zaujem, poslem ti kontakty do IP :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a coze vy nemozete spavat ? :-D :-D nam sa prave zasekol filmik cakame kedy sa nacita tak som sem "skocila" kathia aj ja viem o mnohych kameramanoch dnes ti pride na svadbu hocikto aj s druheho konca republiky staci si vybrat a vediet aku kvalitu dvd chces a samozrejme ake mas financne moznosti ;-) ja sa stale rozhodujem ohladne vyzdoby ci sama alebo co ozdobu na auticko mam zerezervovanu uz ;-) maslicky su na poste zajtra po ne idem a jedna baba tu vypredavala kompletne vyzdobu zo svadby a tak som si kupila taku truhlicku na obalky tak sa vytesujem aj to je uz na poste a zajtra to bude uz mojeee :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
cau trdielko, usacek...spat? neni skoro? :-D :-D na vikendik...ja tiez daco kukam...a som akurat dneska sama doma hehe :-D :-D :-D ozaj trdielko nieco si mi xcela poslat, uz sa na tom pracuje? :-p :-p btw co kukate?
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko - ja zboznujem nakupovat cez bazar ;-) a potom ist na postu, jupiiii! ja si vyzdobu urcite vymyslim sama, ale teda priamo na svadobne stoly ju uz ulozi bud sestra alebo kamosky.. A nad auto vyzdobou som zatial nejako neuvazovala, nieco jednoduche len :-) preco si vsak volat kameramana z konca republiky, ked ich je aj tu plna parna... 8-) ja poznam asi dvadsiatich profi televiznych v BA, fotografov naozaj spickovych asi piatich, a vsetci maju slusne ceny :-)
Odpovedať
usacek co ted robis? :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteee :-) kurnik mám dilemu, našla som na bazáriku beremese.cz nááádhernéééé bolerko, ale neviem - kúpiť? nekúpiť? keď ja už som si jedno rezervovala =-) kurniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik, prečo pozerám veci čo už mám vyriešené a potom váham? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kweet - cakala som kym moj dostahuje big bang theory a ideme na to! (na ten serial.. :-D ) tak vidime sa zajtra baby papa
Odpovedať
Profilova fotka
ladyjh - jeeeeeeeeeeeeeeeeeej čerešničkovéééééé ! toto som ja našla na jednej US stránke ale nebolo možné na slovensko objendať :-/
Odpovedať
wera pekne by sa ti to tam hodilo ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej hej, ja som to strašne chcela, je to úplne krásne tematicky k našej svadbičke :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobrééééé ránko baby, určite tu ešte žiadna nie ste, čo je dobre, veď kto by v sobotu ráno vstával tak skoro :-D kokooooooos a ja musím byť v práci 8-(
Odpovedať
weri v sobotu???
Odpovedať
Profilova fotka
no ahojte vidim ze tu mrtvolky akurat tak bezkajuu :-D :-D wera si mi sluuubila tie pierka jasne ze maju cas len som chcela vediet ci si nezabudla ;-) prave som inak videla jeden album z priprav svadba 17.9.2011 a maju doma uz obrucky aj pohare svadobne a mna moja teta ide ukamenovat dobreze nie a povedala ze som posadnuta svadbou !! a to len preto ze chceme pod vianocny stromcek obrucky si kupit a niekto ma svadbu 3 mesiace po nas a uz ich ma doma tak do ri** kto je posadnuty svadbou?? juj som sa taaak nastvala koli tomu a musela som sa tu "vyzalovat" aj ked tu nikto nie je teraz ... inak ako vikendujete?
Odpovedať
trdielko ajoj ;-) ;-) nic si z toho nerob...aj u mna niekto reagoval ze je skoro, ze na co ted pripravujem :-D :-D ja dobre vikendujem, som sama doma cele 2 dni, tak si uzivam :-D :-D a co ty?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :) pozrite na tuto drazbu - pekne svadobne saty: http://www.mimiaukcie.sk./aukce.php?i...
Odpovedať
ahojte dievčence :-) ako sviatkujete?? ja si užívam, že mám konečne pár dní voľno..
Odpovedať
petkaa su kraaasne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky. Idem Vas docitat, som tu nebola od stvrtku. Musim sa pochvalit. Aj ja uz mam konecne TERMIIIIN. V piatok sme boli v kostole. Mame to teda nakoniec o 16 hodine. Tesiim sa:)
Odpovedať
kacennnka gratulujem..ja sa chystam vybavit tento tyzden :-) :-)
Odpovedať
usacek79 - mohla by si mi prosím dať teda nejaké kontakty na fotografov a kameramanov? Ďakujeeem.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?