Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
miška a ako ti rýchlo rastú vlásky? - lebo do júna by ti mohli ešte riadny kus podrásť :-) bero - no ja neviem, ten odpočítavač čo je, nevolá sa to tak? :-D
Odpovedať
jajaj, som pozerala na fotky, ten odpocitavac, ci co, som si nevsimla..... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
wera tak to mi narastu tak o 3 cm, lebo akonahle je vonku zima tak rast prestanu a zacnu zase az na jar, a to papam aj rozne vitaminy a davam si na vlasy zihlavovy caj
Odpovedať
Profilova fotka
A zabudla som uz som si vybrala tortu len sa musim spytat mojho cukrara kolko u neho ta torta stoji :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bero - no pekne a ja sa tu snažím a ty si ho nevšimneš. c ! :-D :-D :-D miška nooo skús sa poradiť s kaderníčkou a uvidíš čo ti poradí - resp keď pôjdeš na skúšku tak uvidíš či ti to tak moc vyskočí hore ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, aha kolko knih pre hostov som nasla. Weri, nepaci sa ti ani jedna? http://www.amazon.co.uk/s/ref=nb_sb_s...
Odpovedať
miska, skus sampon s kofeinom, vraj je dobry na rast aj vypadavanie vlasov.. Ja som ho tiez zacala pouzivat, lebo plznem az strach, takym tempom budem do svadby holohlava.... :-p
Odpovedať
baby, co je kniha pre hosti???
Odpovedať
Profilova fotka
tam ti hostia napisu zelania a podelia sa o zazitky zo svadby :O)
Odpovedať
Profilova fotka
ladyjh - pááááááči, ty si poklad :-) aaale ja som sa už asi rozhodla, že si ju skúsim spraviť sama - takú s takým viazaním ako mám v albume - čo na to hovoríš, myslíš že to pôjde? bola by krémová a to viazanie čokoládovo hnedé :-) bero a kde dostanem šampón s kofeínom? :-N lebo aj ja nejako moc pĺznem, tiež sa bojím že si závoj budem musieť prilepiť o holú hlavu :-D
Odpovedať
zavoj prilepit na holu hlavu... :-D :-D :-D :-D to je dobre!!! :-D :-D Vidis, to ma nenapadlo, aj tak sa da!!! :-D :-D :-D Skus ten sampon pozriet v lekarni, ja som ho tiez este na SK nekupovala...
Odpovedať
Profilova fotka
aha - tak ten je pekny. To si kupis dierkovu knihu a prevlecies so stuhou? =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D obojstranná lepiaca páska to istí :-D :-D aaalebo taká tá kvetinová kúpacia čiapka, aké by to bolo in, toľko kvietkov na hlave :-D :-D noooo skúsim, ale myslím že to bude riadna pálka keď to v lekárni náhodou budú mať :-N ale za vlasy mi to zase stojí :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ciapka je super napad :-D nasijeme bombrlce a ide sa :-N
Odpovedať
Profilova fotka
baby, uz ste sa nniekde stretlil s tym, ze by boli lampiony stastia zakazane? Ja sa bojim, ze ich kupim a potom mi ich v sale nedovolia pustit. (vonku)
Odpovedať
Profilova fotka
ladyjh - no ja by som to spravila celé, potiahla tú prednú a zadnú stranu, dala spraviť tie dierky (hrebeňovou väzbou) a už by som to len prevliekla :-) takto to znie ľahko, ale hehe asi pri tom prídem o nervy počítam :-D :-D :-D
Odpovedať
tu ciapku beriem!!! :-D :-D :-D Inak baby, co myslite, ake potrebujem dlhe vlasy, ked chcem mat hladky uzol, mozno aj trosku prepleteny, dole, nie na vrch hlavy, ale chcem, aby bol obrovskyyyy, nie len taky zaprdok...
Odpovedať
Profilova fotka
ladyjh - zakázané? no ja som čítala že keď ich chceš vypúšťať, tak musíš mať povolenie, nesmie to byť v blízkosti letiska, v blízkosti obydlí a neviem čoho všetkého tak sme to zamietli - podľa tohto by sme vôbec nesmeli.. ale podľa mňa s tým problém mať nemôžu, skús sa ich spýtať a budeš si aspoň istá :-)
Odpovedať
Profilova fotka
beroooooo - aj ja taký chceeeeeeeeeeeeeeeeeem, nie záprdok ! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ak budeš mať krátke vlasy, dá ti tam hubku ;-) po plecia ti podľa mňa stačia habadeeej :-)
Odpovedať
Profilova fotka
weri a vies, odkoho potrebujeme to povolenie?
Odpovedať
Profilova fotka
Ladyjh potrebujes potvrdenie vacsinou len od obce, ak budu potrebovat od inych tak ti povedia. Viem ze raz sa jedna baba stazovala ze potrebovala od ministerstva obrany a od koho si dalsieho, proste asi 30potvrdeni, az to vzdala
Odpovedať
Profilova fotka
neviem odkiaľ to potvrdenie, ale zase podľa mňa pokiaľ toho nie je veľa, tak by nemal nikto mať žiadny problém... či? :-N
Odpovedať
baby, citam temu "prvy rozvod", poviem vam, to je ale sila... :-( Niektore uz par mesiacov po svadbe.... :-( Fakt smutne.....
Odpovedať
Profilova fotka
Beron preto byvame spolu uz cca 3 roky a chodime spolu 5 rokov. Boze baby terz som drahemu povedala ze sa chcemdat po svadbe ostrihat a on zvreskol ze nieeee :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Baby inak nevedeli by ste mi poradit niekoho kto robi pekne vyzdoby a bol by ochotny mi to doviest do dojca a aj to tam nainstalovat, zatial mi kazdy povedal ze mi to posle postou s navodom na instalaciu, ale to ja nechcem lebo nik nebude mat cas to den pred svadbou instalovat... Je to naprd s tou vyzdobou :-(
Odpovedať
Profilova fotka
berooo také veci nečítaj, nerobí to dobre - ani ja to radšej ani nečítam :-( hlavne ma hnevá keď píšu pár mesiacov po svadbe, že sa nevedia porozprávať a on je zrazu iný a taaak - a hneď chcú rozvod... :-.
Odpovedať
Profilova fotka
Wera.g, nie, len som ešte nevedela, kedy bude svadba, keď som si robila profil, mi to tam skočilo asi automaticky... :-N Svadba bude 30.7.2011...:) A tešíííííííííííííím sa... :-D
Odpovedať
alique, máme rovnaký dátum!! jeeeeeej, teším sa a gratulujem!!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja gratulujem... ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
alique jul je pekny :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?