Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja som zvedava :-D Lebo ja som to nazivo nevidela, ale ukazovala mi nejake fotky co mala v mobile pred a po a vyzeralo to dobre :-) Teraz sa mam celkom dobre, tak je to stale hore, dole :-| Ale snad sa aj to raz skonci :-) Teraz sa tesim ze mame konecne termin a uz mame aj salu, kameramana, fotografa skoro dohodnuteho (budeme mat Misku ak nas nafotia) a DJ mam potvrdit do zajtra, rozhodujem sa medzi dvomi, DJ Gusto a DJ Benny, s Bennym som vcera volala vyse hodiny a spravil na mna super dojem, len je trosku drahsi ako sme ratali, DJ Gusto ma cenu aku sme ratali, ale poslal mi len jeden email a zatial sa neozval, tak podla toho sa mi na neho robi tazko nazor. A referenciu maju obaja vyborne, DJ Benny dokonca robil svadbu aj Fasikovcom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
A vy sa ako mate weri? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bybi určite budeš nádhernááá x-) a tomu gustovi si neskúšala aj zavolať, či teda áno alebo nie? - nie že sa rozhodnete pre ňho a on povie že už nemá voľné :-| strašné, ľudia im chcú dať prácu a nevedia sa ani ozvať 8-( :-) hehe a kto sú to Fasíkovci? :-D to sa pán volá Fasík? :-N :-D :-D my sa máme super, len sa musíme rozhodnúť či berieme to srdiečko alebo nie, lebo treba zmluvu a zálohu zaplatiť a keďže drahému to je v podstate jedno, len chce aby ja som bola spokojná ja neviem čo mám robiť :-( kostol už máme rezervovaný konečne naisto, budeme to mať nakoniec o 16tej, lebo keď si predstavím hodinovú omšu, gratulácie, fotenie, privítanie v reštike a príhovory, tak by sme jedli aj o pol 8mej, keby sme to mali tak ako sme pôvodne chceli :-) tak radšej nech to je skôr, nech nás nedopichajú hladní hostia vidličkami :-D :-D :-D
Odpovedať
weri, milie niektori volaju aj krupicka, alebo podkozny tuk. Take malinke biele bodky. Da sa to odstranit len s ihlou alebo laserom..... Ja to mam po celom ksichte, no co uz.... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Flasikovci, zabudla som L :-) Fedor Flasik a Monika Benova, aby som bola konkretna. No nas termin maju obaja este volni, preto neviem ako sa rozhodnut, lebo keby jeden nemal nas termin volny, tak je rozhodnute... Takze este dneska pockam a ked nic, tak zajedname Bennyho :-) Volat by som mohla, ale z Anglicka na mobil slovensky by som sa asi nedoplatila, s Bennym som vcera volala na skype, co bolo super, ze sme mohli volat kym sme si vsetko nepovedali :-) Ten Gusto mi odpisal na prvy mail, ale poslala som mu dalsi s ostatnymi otazkami a cakam na odpoved. Ten Benny by nam tak z casti robil aj starejsieho, co je super... A to sa potrebujem aj s Gustom porozpravat, ze co chcem a ako by mi vedel alebo nevedel vyhoviet :-) To je tak ked ma clovek na vyber :-D :-D :-D S tymi stolmi ti neporadim, kedze neviem aky mas vztah aj s buducimi svokrovcami. Ale zase od zaciatku si ten srdieckovy stol chcela a je to tvoj den, tak asi by som im to skusila vysvetlit, ze si to mala vysnivane a nechces sa nikoho dotknut, ale je to pre teba dolezite :-) My mame matriku na 17-tu, ale tam bude 10 min obrad, gratulacie a o 18-tej uz mozno budeme aj v sale :-D
Odpovedať
dost tazke je hladat DJ teda vybrat si ked hlavne som ziadneho nepocula...no ja davala som na dobre referencie dufam ze to bude dobre inak ho vyhodim z okna... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
draci ja tiez podla referencii, tu zo svadby...
Odpovedať
no ja uz mam zajednaneho tak dufam ze je dobry :-) a je aj kamarat fotografa ktoreho chcela by som ale este sme sa nestretli...nemam nejako cas :-) ale tak mozno to este vybavim v novembri...
Odpovedať
Profilova fotka
A koho budes mat ako DJ draci?
Odpovedať
DJ Laco z Modry
Odpovedať
Profilova fotka
Hm, tak to mi nic nehovori :-) Dufam ze budete spokojni :-)
Odpovedať
bybi, neviem, aku mobilnu siet pouzivas, ale ak pouzivas o2 pay and go, tak tam je moznost si za £4 (platis len raz) aktivovat sluzbu, s ktorou potom mozes volat do vsetkych Sk sieti podstatne lacnejsie. A este My country, tam za kazde nabitie dostanes volne minuty do Sk sieti... weri skus sa porozpravat so svokrovcami a podla toho sa rozhodni co s tym stolom....
Odpovedať
Článok sa načítava...
bybi dakujem...uz mi konci pracovna doba tak sa sa lucim s vami papa
Odpovedať
Profilova fotka
bero ja mam vodafone na kontrakt :-) Ale skusim poprosit bud maminu nech mu zavola ak sa neozve, alebo mozno skusim ja zavolat cez nejaky telediscount alebo nieco ;-)
Odpovedať
toto ja poznam ja som tiez pisala jednemu fotografovi a vobec sa mi neozval len viem ze si precital e -mail..a nic viac...no ked vydim aky pristup tak kaslem na neho... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
bybi, ja volavam cez tellediscount - 4p ze minutu na pevnu linku a 15p za minutu na mobil. Z penvej linky. Ak chces, napisem ti tu predvolbu.
Odpovedať
Profilova fotka
lady aj drahy tak volaval, takze asi to tak skusim ked pridem domov a uvidim, ze ako sa rozhodnem, lebo Bennymu som slubila ze mu do zajtra dam vediet :-)
Odpovedať
bybi, alebo si kup kredit na Skype a zavolaj na mobil. Tiez to nie je az taka strasna cena... Som velmi rada, ze sa uz mate dobre!! ;-) Dufam, ze to tak ostane!!!
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem bero, tiez dufam, ale neverim |-|
Odpovedať
Profilova fotka
bybi - tak držím palce, nech zajednáte toho najlepšieho :-) no to je super keď vám vie aj ten program trošku zorganizovať, my napr nevieme že kto to bude mať na starosti - na hlavného družbu sa spoľahnúť nemôžeme, lebo ten sa určite spije a hlavná družička už má toho kopeeeec, tak jej pridávať nechcem :-) ale to že starejší, čo ja viem, mne to príde zvláštne mať na svadbe cudzieho človeka, čo bude riadiť program a zábavu na svadbe, ja by som ho asi zbila ak by mi hovoril čo kedy a ako :-D :-D :-D bero - jaaaj no to mám potom aj ja, teda mala som, ale keď ma to už moc štvalo, tak som to sama "chirurgicky" vybrala :-D :-D :-D potom som tam síce mala asi týždeň také červené ako od komára, ale stálo to za to, už to nebolo :-D aaale teraz mám tuším ešte jednu, ale tá ma až tak moc neštve, teda s ňou to vydržím :-D vieš, to je to, že my sme boli presvedčení že ho chceme, ale potom som kecala so svokrovcami a už si taká istá nie som - nechcem aby sa hnevali či urazili :-/
Odpovedať
Profilova fotka
bybi - a prečo neveríš? ja tiež moc držím palčeky aby bolo všetko už v poriadku a mali ste sa len a len dobre x-)
Odpovedať
weri , ani my nemame starejsieho, myslim, ze celu zabavu necham len tak volne plynut... :-D :-D Teraz si ma rozosmiala, ze "aj ja mam jednu"!!! :-D :-D :-D Vyber si to lekarskou ihlou, takou najtensou...
Odpovedať
Profilova fotka
baby co by ste mi poradili keby som si chcela dat predlzit vlasy ale iba na svadbu. Ake by bolo nejake vyhodne lacne riesenie, aby to bolo iba na ten jeden den dlhsie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
weri neviem... uz som velakrat verila a potom bolo zase zle... teraz sa nechcem na nic upinat, ked uz bude dobre, budem len rada :-) aj moja kamoska to ma, tiez si to dala doma spravit, ja mozem zaklopat ze na stastie to nemam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
michala, napis simike!
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej babyyyyyyyyyyyyyyy ja mám nový ticker v albume, našla som s čerešňovými kvietkamiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, jupíííííííííííííííííííííííííííí :-) :-) bero - noooo musím ísť skontrolovať, či tam ešte je :-D :-D :-D ja keď sa v tom rýpem, tak ani ihlu nepotrebujem, vzdá sa to samé :-D
Odpovedať
miska a co tak pricesok? Zalezi vsak aky chces mat uces....
Odpovedať
Profilova fotka
miška a čo takto príčesok? lebo predlžovanie je dosť drahé čo aspoň viem a máš to na dlhooo :-) bybi - tak držím mooooc palčeky aby bolo už len dobre :-)
Odpovedať
Profilova fotka
beronsche no chcem mat taky rozpusteny uces natocene vlasy a na boku nejaku orchideu, asi cyklamenovu :-D Tam by sa asi pricesok velmi nehodil a bojim sa aby ked mi kadernicka natoci vlasy aby som ich nemala potom az moc zdvyhnute...ach to su dilemy
Odpovedať
ticker? Weri co tym myslis??
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?