Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kweti ja som chcela az tak neskor... ved mam potom celu noc :-)
Odpovedať
bero okay, tak ja UZ mam topanky :-D :-D :-D neviem, mozno zajtra...lebo len dneska som ich videla a musim sa dohodnut s priatelom..a ani tu hodinu presne neviem :-|
Odpovedať
kweti - no podla mna to nie je nevdacne. Ved ked mu to slusne vysvetlis, coho sa bojis, tak verim tomu, ze to pochopi. ;-) Inak akoze aj moj drahy dost stresuje. Ja som sa zase rozhodla, ze slub si budeme citat sami. A to ste mali pocut tie reci okolo toho :-D Ale nakoniec privolil. On ma stres uz dnes z celeho toho dna - vela ludi, kamera a podobne :-D Zato ja som pravy opak :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my to tiez budeme mat tak, ze hudba bude ludova, hudobnici vsak maju aparaturu a budu nam robit aj dj., takze som spokojna. No tak moj chlap je taky, ze obcas sa tesi so mnou, potom chyta stresy. Ale nahovorila som ho dokonca aj na to, ze pri omsi bude mat citanie.. list korintanom... to o laske ak poznate. A az tak velmi neprotestoval. A inokedy mi robi nervy, ze ho nic nezaujima ohladom toho. Do vsetkeho ho musim tlacit... no kto sa vyzna z tych chlapov.
Odpovedať
veru bybi aj ja rozmyslam, ci nemam zmenit cas obradu aspon na 16.00. Zatial je na 15.00... Chceme sa ist fotit pred obradom, tak to budem musiet vstavat o 5. rano, aby som to stihla.... :-p Na druhej strane chcem par fotiek urobit aj podvecer, ked je lepsie svetlo, tak aby sme to stihali... fakt neviem....
Odpovedať
beron, neboj nič, ja mám len topánky a bižu.. inak vôbec nič.. jáj, no ešte mám aj vyrezávatko na oznámenia :-D
Odpovedať
bambula tak ja som potom ako tvoj priatel v hentom :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no ja mam toho celkom dost uz... lebo ma strasne tesi, ked si nieco na svadbu objednam, som taky maniacik:)
Odpovedať
ale simiii, ale svadbu mas az 2 mesiace po mne..... ;-) ;-) :-) Musim prestat stresovat...... Najhorsie je, ze ani neviem, co mam tak na dialku vybavovat.....
Odpovedať
no, kati, však ty už nebudeš mať pomaly čo kupovať :-D
Odpovedať
my všetko začneme riešiť všetko až od nového roka.. |-|
Odpovedať
bero preco to posuvas? :-D ja xcem este skor nez ty mas ted a tie fotenie pred obradom..xces mi povedat ze to nestihnem? :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Asi aj ja by som kupovala, ale kym nemam saty, neviem aka biza sa mi hodi, kym som nebola za aranzerkou, neviem, co by som este mala do vyzdoby dokupit atd. atd.... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak my chceme obrad o 17:00 a to sa bojim ze to nestihnem
Odpovedať
kweti - ty si ako moj drahy, hej? :-D :-D :-D A tvoj je potom ako ja?
Odpovedať
No kweti, neviem, neviem... ja pocitam, ze kym ma ucesu a nalicia, to potrva pekne dlho. Kedze este neviem, kto ma bude licit a cesat, ratam, ze ja budem musiet niekam ist a to tiez potrva... Potom dostat sa na miesto fotenia a po foteni spat domov. Z domu do kostola.... Uz to vidim ako lietam ako blazon.... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
My sa tiez chceme fotit pred obradom a chcem mat na vsetko cas cez den, tak mi to celkom vyhovuje az tak na neskor :-)
Odpovedať
Baby a nebojite sa, ze bude strasne palit slnko cez den? To potom nie su az take pekne fotky.... Ja aj kvoli tomu stresujem... Ale zas ja stresujem kvoli vsetkemu!!
Odpovedať
beron, môj tiež stresuje kvôli počasiu.. a minule mi povedal, že aby sme mali sobáš o 19.-tej.. ako mne by to tiež vyhovovalo, len či to bude možné.. =-)
Odpovedať
och simca - a preco tak neskoro?
Odpovedať
no ja nemam oslavu do rana ako vy, takze skorsi termin mi vyhovuje viac...pocasia nebojim, fotograf by to mal vediet urobit v kazdom pocasi..a vlasy/make up netrva dlho ak nexces nieco zlozite...zvlast ak tie behacky mas len po malom meste..asi tak :-) :-)
Odpovedať
no kweti u mna to zatial vyzera tak, ze budem mat tie behacky medzi niekolkymi malymi mestami..... :-N
Odpovedať
bero fakt? :-D :-D
Odpovedať
a bambula ten moj je horsi ako ja :-D :-D :-D
Odpovedať
deni, my máme v strede leta a drahý sa bojí, že bude strašne teplo.. tak ja neviem.. a oslavu nemáme, len také posedenie, tak z tohto dôvodu by to aj mohlo byť.. len neviem či to tak môže byť.. ale zase na druhej strane jedni známi mali o 18 sobáš, tak neviem.. hmmmm
Odpovedať
Profilova fotka
o 19? to uz sa mi zda celkom neskoro... ale viem ze u nas sa da este o 18
Odpovedať
neni neskoro podla mna...take vecernejsie v tom letnom obdobi moze byt krasne..a napr. viem ze u nas robilu na urade aj do 20 hod
Odpovedať
simca - no tak to je mi potom jasne :-) Ja by som to tak neskoro nemohla dat, a to asi hlavne kvoli hostine. Ale inak chapem.
Odpovedať
ja sa neviem rozhodnut kvoli tej hodine a zrejme by som mala vediet..bozeeeeeeeeeee poradi mi niekto? ja sa asi zblaznim :-| :-| :-|
Odpovedať
sa mi zdá, že to fakt dáme na tú 18. - 19. ..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?