Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
ja som napr chcela spomenut tych, ktori uz niesu s nami v prosbach vramci omsi v kostole.... tak to nepokazi naladu a predsalen to bude mat jasne miesto v ten den... nie!?
Odpovedať
Profilova fotka
ara aky super napad! spomeniem drahemu. :-)
Odpovedať
U nas sa rodicom dakuje pri odobierke, ale my to nebudeme mat, kedze uz roky nebyvame doma.. a teda hlavne preto, ze to ten moj nechce.. Preto som ako alternativu vymyslela, ze po prihovoroch (alebo neviem kedy..) budem rodicom dakovat ja. Spomeniem moje najoblubenejsie spomienky na detstvo (jednu pre mamu, druhu pre oca), potom poviem nieco podobne svokrovcom a ze im dakujem za syna a tak. A este rodicom poviem, ze im dakujeme za lasku, podporu, za krasne detstvo a za to, ze sa stale radi vraciame domov..... Cast pre mojich rodicov uz mam tak zhruba "v hlave", este musim popracovat na casti pre svokrovcov (drahy ani necekne, to uz niekolkokrat zdoraznil :-p )...... akurat, ze neviem ako to zvladnem, lebo uz len ked na to myslim, tak od dojatia revem..... myslim, ze sa tam rozbulim ako mala....... A tiez budem mat tremu, nerada rozpravam pred tolkymi ludmi... uff a vsetci budu na mna vyvalovat oci... 8-) Mne minuly rok umrel moj krsny.. :-( Po obrade chcem ist na cintorin, zapalit sviecku...
Odpovedať
Profilova fotka
Jaj ved ty to mas tak naplanovane! Tak aj rodicom budes dakovat :-N Ja som zamietla ten napad ist na cintorin. To by sme museli pobehat 4-5 cintorinov, a zapalit sviecku na jednom hrobe a nie ne druhom mi pride nefer :-N
Odpovedať
Profilova fotka
... no ja neviem.. ja asi zvolim "oskarovske" nic nehovoriace dakovanie, ak vobec... :-| Urcite nemam chut spominat na nieco konkretne a sa tam rozplakat a najma, budem tam mat sice otca, no od mojich 11 rokov, ked sa rozviedli, som s nim nic nezazila a vobec nemam chut mu za nic dakovat, ked sa na nas vyklaslal.. A detto priatelov otec na neho.. A najma priatel urcite nechce ani ceknut, nie je moc na verejne vystupenia a zase ja nemam velmi zaco dakovat jeho rodine.. ja asi len tak podakujem rodine vseobecne, mamcu zdoraznim, podakujem pritomnym, ze dosli a zazelam vsetkym peknu oslavu.. Potom nech sa niekto chopi gratulacie a zelania vsetkeho naj nam mladomanzelom.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
babule trosko som prerobila nase oznamko - mozte sa kuk do mojho albumu a povedat, ktore?? dakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
24 je krajsie...to svetle:)
Odpovedať
Profilova fotka
cafte kocky, ja sa odteraz budem zapajat len obcas vecer. v praci nam zacali kontrolovat internet aj telefonaty :-S. k dnesnym temam pridavam: pierka - u nas sa zvyknu davat len muzom kytice ci dary pre rodicov - toto vobec nepoznam. bola som uz na vela svadbach, ale nikde to nemali. ani odobierku mat nebudeme. vsak uz vyse dvoch rokov nebyvam doma. a moja polovicka nezije u rodicov uz 15tich petka: urcite 24 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lady ahooj tu som :-) co sa deje? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko kocky, tak mam dobru spravicku, mam terminy na buduci rok, uz len nieco vybrat a mozem zacat bookovat. Kwetinka, ak ich nemas, posli mi mail adresu do IP a ja ti ich poslem... Tessssiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim sa x-) x-) x-)
Odpovedať
Jeej, bybi...tak to sa tesim s tebou ;-) Super. Je to fajn pocit, vsak? A vas termin, ktory ste si vybrali, je volny?
Odpovedať
Profilova fotka
Bambulka ja som nemala nejaky konkretny termin, mala som par co by sa mi pacili :-) A mame uz zajednanu salu a budeme sa brat 13/08/11 x-) x-) x-) Dala som par terminov ktore by som chcela a na tento bola volna, takze to bude vtedy, lebo sala bola pre mna nadolezitejsia, aby bola :-) Moja mamina je rychla, vsak??? Uz som pisala DJ, kameramanovi aj fotografovi a cakam na odpovede :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
jeeej, bybi, gratulujem x-) teším sa s tebou!!! x-)
Odpovedať
čaute kočeny :-) k termínom gratulujem ;-) Sa opýtam: ked by sme mali oznámenia fotkové musia byť pozvania k svadobnému stolu také isté? (resp. ladené k tomu?)
Odpovedať
barborka, podľa mňa nemusia.. k takému fotkovému oznamku som videla pozvánku vo forme malej bielej kartičky, kde bolo napísané zároveň vás pozývame k sv.stolu.. myslím, že to stačí..
Odpovedať
no ja som nasla taký pekný obrázok, počkaj, pridám si ho do albumu...
Odpovedať
jeeeej, to je veľmi pekné :-)
Odpovedať
´také chutné sa mi to zdá :-) len mám problém s písmom, lebo vo wordw sa dá písať takým ozdobným iba jedným druhom písma... :-|
Odpovedať
jeeej ta fotka na to pozvanie k stolu je super!!!!!! genialny napad!! :-)
Odpovedať
ukážem Vám to aj upravené, či môže byť..
Odpovedať
do kelu, neviem presunuť niečo, čo som napísala vo wordu do skicára,...slak ma trafí :-D
Odpovedať
už som to ako tak upravila, celkom sa mi to páči ;-)
Odpovedať
pekne to je velmi barborka!!!!! si sikulka!!! ja by som mozno posubula vase mena na tom tanieri este o par milimetrov nizsie... nie? co myslis?
Odpovedať
nešlo mi to posunúť :-))) ale to sa ešte vyhrám s tým :-))) Dakujem za názor :-)
Odpovedať
a ake mate oznamko? tiez to teplych farieb ako ten cerveny tanier?
Odpovedať
Profilova fotka
kocky mate niektora na svadbe DJ Bennyho? Stretli ste sa s nim, aky mate z neho pocit? Je to jedna z mojich moznosti a nas termin ma zatial volny :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bybi, tesim sa s tebou! Ako budes riesit jazyky? Budes mat niekoho, kto bude prekladat? A budete mat aj party v UK?
Odpovedať
Profilova fotka
pekny den prajem:) mame konecne DJ - chce 240, ale ze kedze sa pozname, tak 190 € za cely den - je to dobra cena, ci nie?? ja vobec netusim ako sa to pohybuje :(
Odpovedať
petka to je skvela cena :-) ja mam za 280 eur
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) barborav - je to velmi pekny obrazok! hovori sam za seba ;-) petkaa - no to je dobra cena podla mna, taka skor nizsia, ako vyssia :-) bezne si pytaju 300 aj 400 niektori, takze ak je dobry, tak super! ja som stravila vecer opat terapiou mojmu, ktory ma des zo svadby... Ze to je len obycajna zurka a zabava sa mu furt snazim vsugerovat :-D ze ten trapny moment pred matrikarom nejako prezije potom to bude uz len o skvelej zurke ;-) to je hrozne, aj vasi chlapi by najradsej mali iba podpis pred matrikarom a domov..? alebo nejako to splu riesite nebodaj sa zapajaju do priprav..? mna uz z toho mojho porazi :-D furt ho musim upokojovat, ze to nebude trapne
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?