Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
este bude otazna miera donicenia :-) samozrejme, skus potom handlovat s cenou 8-) no urcite najlepsie bude ich kuknut osobne
Odpovedať
Profilova fotka
urcite. bez odskusania a zhliadnutia by to neslo. :-)
Odpovedať
baby, videli ste našu katku??? http://www.mojasvadba.sk/album/album.... tak to neviem či ona dala súhlas na zverejnenie svojich fotiek, alebo čo to je.. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to je docela haluz... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale Katka tie fotky nema ani v albume :-.
Odpovedať
má ich na facebooku.. :-.
Odpovedať
Profilova fotka
no to viem.... len mi je divne ze by ju tam niekto nasiel a skopiroval sem fotky. Asi najlepsie pockat na Katku :-)
Odpovedať
myslíte že by niekto takto sprosto skopíroval??? ]-( a ten druhý pár tiež ale fotili Miska a Misko, maju to na stranke...
Odpovedať
katuška, už si videla tie fotky???
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,prave teraz som to pozerala... akoze to je drzost strasna,...uz som jej aj napisala, dufam, ze to stiahne
Odpovedať
to asi skopírovala miške zo stránky, že? ]-(
Odpovedať
podla mna ano, krava jedna! 8-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tiež som tie fotky videla, som katke aj ip písala, že si to tam niekto capol... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
no najpravdepodobnejsie to z ich stranky skopirovali... lebo ku mne na faceboku sa len tak nedostanu a ked su tam aj ostatne miskine fotky... ach, toto tak nemam rada.
Odpovedať
tak ja sa presviedčam čím ďalej tým viac o tom, že niektorí ľudia nemajú oči.. a ja sem fakt asi nedám moje svadobné fotky.. kto ma má na fb, tak vidieť bude a basta..
Odpovedať
Profilova fotka
ale nezabranis tomu uplne... tiez som mala foto len na facebooku, tu nie...a dostali sa k fotkam na stranke fotografa...
Odpovedať
tak náš fotograf dáva na svoju stránku zo 5 fotiek z každej svadby, čiže nie je tam toho veľa.. a dá sa s ním dohodnúť aj na tom, že ich na stránku nedá vôbec..
Odpovedať
Profilova fotka
tak my sme to mali na vyber tiez, ze ci mozu ist na stranku alebo nie. Ale dovolili sme to, pretoze som tym chcela aj Miske pomoct, nech sa mozu prezentovat.. ale toto som necakala...no nevadi...ona to hadam stiahne a ked nie, napisem adminkam a zmazu jej to oni.
Odpovedať
však to je to riziko.. :-S ale tak zas to hádam nebude až taký problém s tým vymazaním..
Odpovedať
no, kati, čo ti ja poviem.. volala som na faru, že kedy sa môžme prísť dohodnúť a farár povedal, že až v januári..
Odpovedať
Profilova fotka
simcab nic si z toho nerob aj my ideme za fararom az v januari aj na matriku do konca nic okrem vianocneho darceka-obrucok a konecne mi prisli postou maslicky do kostolika uz len ist po ne :-)
Odpovedať
tak ja sa vyprdnem na celú svadbu tento rok :-p :-D
Odpovedať
ahojte...to s tymi fotkami je riadna drzost...fuj :-| :-|
Odpovedať
ale tak zase kto môže vedieť, že kto je na tých fotkách?? my tiež nemáme v albumoch fotky, ktoré sme fotili my.. teda väčšinou.. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
:-S no ja mam dost s tymi fotkami. by som jej poriadne zaucho dala!
Odpovedať
ale nieco ine je vycapit fotku kyticku a niekoho s tvarou kde sa bozkava a podobne :-S :-S
Odpovedať
ahojte babule!! ja nechapem, na co su niekomu tipy na fotenie.... To ako ukazu fotografovi fotky, ze take chcem a potom sa postavia do nacvicenej pozy?? Ved je to potom take umele, ci nie? A ako pise kwetinka, vycapit niekoho fotku, ako sa bozkava, to je uz sila... A tiez potiahnut fotografovi fotky z web stranky.... Dufam, ze ta baba Katkine fotky vymaze! Ako sa inak mavate? Mne vcera moja babka povedala, ze vela vymyslam ohladom svadby, ze to este nevidela... :-D :-D :-D A to som este teda ani vymyslat nezacala... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vitaj bero, kde sa tulas? Babka ti takto frfle pod nos? Co si jej povedala? :-)
Odpovedať
aleeee kde by som sa tulala.. ;-) Bola si na tom svadobnom trhu (ci ako to mam nazvat)? Ako bolo? Moja babka si nedava servitku pred usta, povie, co jej slina na jazyk prinesie, ale mame super vztah, tak sa vacsinou len bavim na jej poznamkach... :-D :-D Povedala som jej nech sa tesi na vymyslanie, co len pride...par mesiacov pred svadbou... :-D :-D
Odpovedať
babyyyy, kde ste vsetky???? =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?