Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
no nekupujem, ale keby sa pošťastilo, aspoň mám výhovorku, že som si musela kúpiť, na fotenie :-D
Odpovedať
jaaaaj :-D :-D tak skvela vyhovorka :-D :-D esteze vzdy mame na vsetko odovodnenie :-D :-D
Odpovedať
to áno :-)))) už som si dnes tak uvedomila na tom úrade, že už je to naozaj.. ]-( Polovičke som povedala, že ešte môže vycúvať, ale že keď nakúpime mäso na rezne, potom už nech neopováži :-D samozrejme zo srandy :-D
Odpovedať
haha ze maso :-D :-D nooo to je veru poriadne dolezity dovod na nevycuvanie :-D nasko nadovsetko..ziadne saty, zajednany fotograf, sala...maskoooooo :-D :-D :-D hej tiez sa tesim na termin...ze to uz bude take potvrdene..ale zas som osoba ktora nerada planuje, proste ked je nieco objednane, zajednane takto dopredu...mam niekedy z toho nervy :-D
Odpovedať
ja práveže musím mať všetko dopredu, ja som taká že ked niečo nie je na 100% zarezervované, tak nespím :-) ale to je so všetkým tak...
Odpovedať
Profilova fotka
veru, aj ja musim mat vsetko dopredu - keby som nemala zavazne terminy, tak to budem odkladat donekonecna! :-D idealne je, mat aj vsetko zaplatene, nech uz sa neda poriadne vycuvat ;-) sakra, keby mi tie saty nedrzali uz tolko na tej colnici, som z toho besna :-| uz sa potom hned vrhnem na oblek pre draheho, tu v bazare som velmi pekny nasla :-)
Odpovedať
hehe :-) chapem ta...ja mavam vela myslienok v hlave, co ako porobim a co vsetko musim zariadit a citim sa fajn ked je vsetko dokoncene..ale datumy neznasam :-D :-D
Odpovedať
a vzdy zase mavam vsetko hotove skoro aby som potom nestresovala do nejakeho terminu... :-D
Odpovedať
usacek :-) preco tak dlho stoja tam saty? inak to je dobry napad mat uz vsetko objednane :-D napriklad zenich nemoze vycuvat, alebo niekto kto sa na svadbu moc netesi,tak ho to moze donutit to prijat...hmmm :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja z vás nemôžem :-D nooo ak je ženích riadny skrblík, tak si to už určite nerozmyslí, toľko peňazíííííí :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
inac baby ktore kupujete saty, po svadbe si ich nechate alebo predate?
Odpovedať
Profilova fotka
kacennka, ja si ich asi nechám a ak bude niekto chcieť, tak ich požičiam :-) asi nebudem mať to srdce predať ich, ale nikdy nehovor nikdy, možno si to rozmyslím :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
wera tak snad si to nerozmysli :-D :-D ked ja tomu svojmu nieco podobne poviem, tak hovori ze on sa nad tym nezamysla, lebo prenho to vobec neprichadza do uvahy :-N :-D :-D
Odpovedať
Baby aj u vas tak fuuka. Mam pocit ze mi sklo z okna vyleti :-D miska Pekne oznamko. A ten podklad pod text co spominala dracica by mohol byt aj ciernej farby a pismenka oznamka by boli biele hm? x-)
Odpovedať
kvetinka ti kedy pojdes skusat saticky.??
Odpovedať
draci neviem este stale :-) stale ma neopustil pocit ze casu mam dost :-) ty si tiez nebola, ze?
Odpovedať
Profilova fotka
hainy u nás je úplne pekné počasie a nefúka skoro vôbec vietor, ale uvidím aká kosa bude keď pôjdem z práce :-D
Odpovedať
nie ja som nebola ale ja mam viacej casu...vsak cas mas ale ide o ten pocit ze si skusas rozne saticky :-D x-) vsak kedy uz budes mat taku prilezitost...no nikdy..vsak ked budes vydata tak skusat nebudes saty...treba vyuzit kopec casuuu x-)
Odpovedať
aj v BA krasne svieti slniecko a nie je ani zima x-) ale rano som skoro zamrzla 8-( brrr
Odpovedať
Profilova fotka
kweetinka - no ono nasi colnici sa nikdy nejdu pretrhnut, taku mam skusenost.. A vcera navyse ta bomba ma letisku, tiez urcite prd robili :-| inak ja sa chystam vacsinu svadby platit sama.. Moj drahy totiz nechcel vobec svadbu, on chcel len na urade podpisat papier a dat veceru s rodinou, no ja chcem uuzasnu romanticku fiestu, a tak mi je blbe od neho chciet nejaku velku sumu na nieco, co ani nechce.. takze ucite 2/3 az 3/4 zaplatim ja, ved jeho by tresklo, keby vobec vedel, kolko to bude stat :-D kacennka - ci predam saty po svadbe bude asi zavisiet od citoveho vztahu, ktory si k nim vytvorim :-D a kedze ja mam vztah aj s mojim bicyklom, vidim to blede! :-D ale pokusim sa mozno prekonat a predat ich, aby mi zbytocne nezaberali miesto v skrini :-S
Odpovedať
no to hej velmi vela to stoji bohuzial...mi uz ratame s tym ze to bude okolo 3 300 eur takze moj ppriatel je zmiereny ale vsetko platim len ja...on plati zase nasu pozicku... :-) mame to podelene...
Odpovedať
draci lenze ja ani nemam rada moc skusanie siat, takze... :-D preto to tragicky neberiem ze vsetky tu skusaju saty a ja nie :-) usacek aj ja by som xcela platit sama :-| lebo ptoom bude vsetko zavisiet od rodicov..ak chapes ako to myslim....
Odpovedať
ja neskusam tak nie si samaaaaaa... inak ani ja neznasam nakupovanie oblecenia...ja vzdy pridem pozriem idem hned vyskusat a ze dobre tak zaplatim odidem..takych max. 10 minut... a mam nakupene na par mesiacov :-D :-N ale tak toto je o inom....i ked mozno sa mi nebude chciet prezliekat hore dole...vyzliekat...no uvidim ked taka situacia nastane este som neskusala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kweetinka - juuuj rodicov nasa svadba ani trochu nezaujima, to je "nas kseft" a naozaj moja mamca v kulture zaraba prd, tato sice ma, ale je skrob pre zmenu a teda potom nechcem ani aby jeho rodicia nieco platili, aby potom nemudrovali, ze oni dali a moji nie.. dracica - no aj ja som tiez kdesi okolo 3000eur, ale teda saty, ozdoby, topanky atd atd uz mam, takze ostava "len" hostina - to bude asi necelych 2000,- a obrad - ten bude okolo 600eur... :-| ale na druhej strane sa spolieham ja na vencekovy tanec a cosi hadam aj z tomboly vyzbieram - bude dobrovolny prispevok ;-) (a inak dracica pssst, nikomu to nepoviem, ale "my" je vybrane slovo :-D )
Odpovedať
usacik :-) dakujem...ja rychlo pisem a tak chyba sa najde... preco 600 eur na obrad to co je tam zahrnute??? 2000 eur hostina...to kolko ludi mate?
Odpovedať
Profilova fotka
usacek - obrad okolo 600?? co v tom mas zaratane?? a saty ako dopadli??
Odpovedať
Profilova fotka
dracica a petkaa - ja mam obrad na hrade Devin - len to miesto ma stoji 260eur... (ze tam vycupka ujo matrikar) a oni nic nezabezpecuju, takze lavice, altanok, ozdoby, pripitok atd atd si musim doniest vlastne a potom ich aj upratat.. Takze to je zvysok sumy z tych prinajlepsom 600 eur :-| No a hostina - jedlo bude stat len okolo 1100, ale dalsich cca 400,- su kolace a torta (aj do vysluzky) a ten zvysok ratam na napoje - sice tvrde nebudem nikomu platit, ale nealko, kava, vino, pivo.. to bude nieco stat :-|
Odpovedať
Profilova fotka
petkaaa - nie su na Novom meste :-( :-( su na letisku, takze nic.. dnes mi napisali, ze by ich mali konecne prejednat, tak verim, ze v pondelok ich budem mat!
Odpovedať
ahhhhha tak to ano ale to moze byt peknucke na Devine :-) jaj ja som to tak nepocitala zakusky + hostina....ja som to ratala zvlast ...tak to potom moze byt...hostina je najdrahsia...
Odpovedať
Profilova fotka
dracica - ja devin milujem, ale uz teraz posielam pozitivnu energiu, aby neprsalooooo! :-D to je najvacsi risk open air sobasov :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?