Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
barborav Teda myslim tie nauky co su :-)
Odpovedať
Profilova fotka
barborav gratulujeeem a teším sa s tebou ! :-)
Odpovedať
áno , na vianoce som bola vždy doma.. pretože svokrovci väčšinou prichádzajú domov 1-2 dni pred vianocami, keďže pracujú v zahraničí, ja som išla domov pomôcť mamine a tak.. potom na štedrý večer po večeri drahý prišiel k nám a na druhý deň sme išli spolu k nim.. takto sme to mávali..
Odpovedať
barborka tesim sa ;-) ;-) no ako sa pripravujes na zajtra? :-p :-p
Odpovedať
vierka, len my nemáme vlastné bývanie, bývame u svokrovcov..
Odpovedať
ten prvy album svadbny je peknucky tie listy oranzove krasne to vynikne ... :-) :-D
Odpovedať
Ahoj barborav, vy budete mat svadbu v kostole cez post? A to vam dovolili? :-), ci budete na urade... Vidim, ze sa tu vsetky dohadujete o Vianociach :-). My sme doteraz byvali sami doma, ale od tychto Vianoc planujeme byt spolu a vyriesili sme to tak, ze tento rok u jeho rodicov, buduci u nas a potom uz budeme sami :-). Snad to vsetko zvladneme bez nejakych ujm na zdravi :-D...
Odpovedať
Profilova fotka
kocky trosku od temy - neviete mi poradit ako si dam do profilu to opocitavadlo svadby ? :-|
Odpovedať
babulka, tu je stránka kde si spravíš odpočítavadlo :-D http://daisypath.com/ teda ak myslíš také ako mám napr. ja..
Odpovedať
Profilova fotka
simcab - ano myslim podobne ale ako ho vlozim sem na mojasvadba?
Odpovedať
Profilova fotka
babulkaa - popis vlozenia najdes tu :-) http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p...
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko kocky. Tak co sa tyka vianoc, my to uz 4 roky praktizujeme tak, ze na Vianoce ideme domov, kazdy sa naveceria so svojou rodinou a po veceri pride drahy ku mne. Tak to spravime aj tento rok. Po svadbe tiez budeme chodit domov, neostaneme v Brne. Pojdeme k drahemu, tam sa naveceriame a tak a potom pojdeme k nasim.
Odpovedať
Článok sa načítava...
babulka, keď si vytvoríš ticker, tak na konci ti vyhodí odkaz, ktorý si vložíš do albumu.. rsp. do toho popisu, kde si píšeme čo už všetko mám e zariadené a tak podobne..
Odpovedať
Profilova fotka
ja odjakziva som cely den pred a aj Stedry vecer doma s rodinou do cca 18-19tej a potom idem domov, kde ma caka moj a oslavime Stedry vecer spolocne. Neviem si predstavit, nebyt na Stedry vecer doma s mamou, sestrou atd, ale ani Vianoce bez priatela by neboli ono - takto je aj vlk syty aj ovca cela :-)
Odpovedať
Profilova fotka
usacek a priatel je cely ten cas doma sam?
Odpovedať
mi sme sa zase o tom nebavili ale asi on bude tieto vianoce doma s rodinou vsak to je posledny krat tak nech si to uzije....a potom uz nabuduci rok budeme spolu na vianoce aj s mojou rodinkou :-) uz sa tesim
Odpovedať
Profilova fotka
kacenka - no to uz je jeho vec, kde je :-) bud ide von s kamosmi, alebo je doma u svojej mamci, to ani velmi neriesim, aky program si on zatial robi ;-) ale teda urcite na Stedry vecer zbehne k mame a naveceria sa s nou. Ja veceriam u nasich, potom doma s priatelom uz jedlo neriesime - len darceky a romantiku pod stromcekom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby tak som si aj ja skusila vyrobit vlastne oznamko. Co nan poviete, ak mate nejaky pripomienky napiste mi to do posty, lebo pridem domov az vnoci a to sa mi to tu nebude chciet hladat. Dakujem moc. Viem ze to neni nic extra
Odpovedať
peknucke oznamko len ho treba troska vylepsit ale inak peknuckeeee
Odpovedať
Profilova fotka
no bolo robene vo worde dost na rychlo, toto je len printscreen obrazovky a upravene vo photoshope
Odpovedať
hm ale co mne na tom ,,vadilo,, je biely podklad viem ze treba aby text bol vidno ale ...neviem nejako sa mi to tam nehodilo...ale ostatne super
Odpovedať
Profilova fotka
dračica podľa mňa tam ten podklad bol nechaný len tak narýchlo a miška tam niečo vymyslí, veď písala, že je to len tak narýchlo :-) ale inak pekné podľa mňa :-)
Odpovedať
hainy- budeme mať na úrade ;-) v Boha síce verím, ale . . . kweti: na zajtra sa pripravujem následovne: nijako :-D ráno musím piecť koláče lebo ideme na oslavu večer a potom sa okolo obeda trošku zmachlím :-D celá príprava :-D čo sa týka Vianoc - našťastie bývame vedla mojich rodičov :-D takže večera s nimi, aj minulý už sme tak boli a potom prvý alebo druhý sviatok ku svokrovcom.
Odpovedať
miška veľmi pekné .-))) šikulka .-))
Odpovedať
weri ja viem ze ano ale pisala aby sme jej dali vediet ako sa nam to pozdava...
Odpovedať
barborka cauko ;-) ;-) haha ta priprava ma rozosmiala :-D ja mam tiez na urade...si hovorila o termine, takze vlastne ted udali terminy na buduci rok, ci ako? :-) weri ;-)
Odpovedať
ano, dnes sme boli na matrike v Peržke a vybavili sme. :-)))a aká iná príprava by mala byť, máš nejaký nápad?:-))))
Odpovedať
barborka tak ja na termin este cakam ;-) ;-) ze priprava :-D :-D :-D pri tej predstave vidim pred ocami zrkadlo jak stojime a machlujeme sa, a skusame nejake pozicky si uhly, v ktorych vyzerame dobre :-D :-D
Odpovedať
a ešte chlpy na brade treba odepilovať :-D neviem, jasne že už rozmýšlam, čo si oblečiem, možno sa mi dnes ešte podarí nejaký kúsok kúpiť :-D no krásne nám vonku lístie padá, snáď to nejak využijeme :-)))
Odpovedať
hej to listie 8-) 8-) haha ty este aj na to kupujes vecicky? :-D :-D a ja si nic nechystaaam :-D :-D :-D opozdilec :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?