Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Baby ake sa podla vas hodia menovky na okruhle stoly? Myslite ze mam davat kazdu osobitne alebo na jeden papier nejako .. hm? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
no podla mna uz z toho "menovka" je viac menej jasne, ze je to menovite pre jedneho cloveka.. Sice som tu citala, ze niektore davaju menovky len pre cely stol, ale co ja viem.. Aby sa tam potom zvrtali a krutili nosom, ze ten chce sediet vlavo, ten vpravo - osobitna menovka to vyriesi ;-) ja to tak budem mat urcite - mala mila menovecka na kazdom tanieri :-)
Odpovedať
bambulka To naozaj u vas snezi? No za chvilku to bude asi aj u nas .. dracica Ja tiez nemam rada zimu. A ty mas este aj svadbicku v zime. brrr .... :-)
Odpovedať
hainy - ano, snezilo tu riadne husto poobede. Ale jasne, ze sa to topilo vsetko. A fajne mrzlo. Ja tiez zimu nechceeeem :-| Paci sa mi iba ked sedim v teplucku a pozeram sa na tu bielu krasu z okna :-)
Odpovedať
tak dnes snezilo na viacerych miestach, nielen tam...
Odpovedať
Ale nikto sa s tym "nepochvalil"...
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja som dostala ponuku od dodavatela jedla a aj s kolacmi kavou, vinom, proste vsetko vychadza na osobu do 15eur, teraz mi mamina zistuje miestnost amozno budeme aj o kusok blizsie k nasmu dnu D
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko baby :-) hainy - my budeme mať pre každého menovku, vonku pred miestnosťou aj zasadací poriadok, aby každý hneď vedel, kam má ísť a tým pádom by sme mali predísť zmätku pri stoloch :-) a v akom poradí vy pôjdete? - najprv necháte usadiť hostí a až potom vás drahý prenesie ku stolu, alebo najprv vy a až potom všetci ostatní? hmm.... a ďalšia téma do diskusie - ak chceme aby nás privítal prevádzkar, s tým rozbitím taniera a chlebíkom a soľou, tak mu musíme asi povedať, čo? :-N totiž mám obavy, že naša reštaurácia má minimálne skúsenosti so svadbami, tak aby to nedopadlo nejako blbo :-/
Odpovedať
h.a.i.n.y : ??? nie ja nebudem mat v zime...vsak na zaciatku oktobra tento rok bolo babie leto..celkom peknucko bolo..to len na konci oktobra to uz by som teda nechcela...kto vie nakoniec mozno budeme mat v septembri to sa lahko da prelozit. weri podla mna by mali ist do miestnosit prve novomanzelia...tda ja neviem ale podla mna je to tak..ale to je osobna vec kazdy si to spravi aj tak inak :-) skus sa na to spytat ako to cele prebieha u nich, ako vas privitaju..lebo niektori to robia po svojom a neveste sa to nemusi pacit tak by to mala schvalit...mala by o tom vediet...tak sa spytaj
Odpovedať
ahojte babule :-) chápete toto: http://www.mojasvadba.sk/album/album.... ???? =-) =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
simcab - ahoj tusim som videla tieto fotky aj v bazare, predava saty :-D
Odpovedať
áno, aj v bazári sú.. no však ale tak to mala dať do prípravného, nie do svadobného, nie?? =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
dobre ranko toto je naderne :-) http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
dračica hmmm no neviem práve, mne sa viac páči, keď tam prídeme my ako poslední, že všetci nás uvidia ako ma nesie :-))) len neviem či sa to tak robí, videla som to len na jednej svadbe tak, tak preto sa pýtam ako to budete mať vy :-) nooo a za to privítanie, musíme sa s drahým s nimi porozprávať, aby sa nám to obom páčilo :-) simcab tiež som na to pozerala, nooo malo to byť v prípravnom, nie v svadobnom, ale čo už :-)
Odpovedať
no ja som este nad tym ani neuvazovala ty uz taketo detaily riesis?? ci to len tak zo zvedavosti ta napadlo?
Odpovedať
bambula Ale zasa si povedzme ze je pred nami posledna zima co sme "nevydate" :-D takze tesme sa z toho ... potom uz pride jar a potom nase svadbicky ;-) wera A kde budete mat ten zasadaci poriadok? Resp. v akom prevedeni bude? :-) A u nas to je stale tak ze najskor ide nevesta so zenichom, ten ju prenesie cez prah a az potom idu hostia do miestnosti. A co sa tyka privitania tak urcite budeme s nimi hovorit :-) dracica No pre mna je uz aj 1. oktober zima :-D A mas pravdu. Tato polka oktobra bola naaadherna! Len aby si to tak mala aj na rok ;-) Drzim palce aby vyslo pekne pocasicko! simi Tak taketo fotky som este ani ja nevidela :-D :-D :-D Ty kokso ... no sranda!!!!! :-D :-D :-D
Odpovedať
hainy, ja som si to tiež tak povedala, že na tohtozimnú lyžovačkovú chatu pôjdeme posledný krát ako frajeri :-D a vlastne dva páry tak pôjdeme.. totižto na bud. rok máme dve svadby v partii x-) uvidíme teda či ešte niekto neprekvapí..
Odpovedať
no hlavne nech nie je pod 15 stupnou :-) ale uz planujem ze budem mat hrupsie bolerko z kozusinkou asi....paci sa mi take cipkovane tenucke ale to neprichadza do uvahy v mojom pripade... a dakujemm aj mna by to zaujimalo..ten zasadac poriadok ked to budem mat do U tie stoly...tak ako na ten zasadaci napisem, kazdeho mena alebo len mena rodin aby sa hned vedeli zorientovat na aku stranu maju ist????? neviem :-(
Odpovedať
Profilova fotka
dračica, tak skoro za pol roka svadba, tak ma napadajú všetky možné detaily :-) a náš kameraman chce prebrať všetky veci ako budú postupne, tak to pomaly pripravujeme :-) hainy - zasadací poriadok bude pred dverami do reštaurácie, ono reštaurácia je v starom kulturáku, celé to je prerobené, teda je tam najprv vstupná hala, potom ešte jedna halochodba a tam sú dvere do reštaurácie :-) tak tam to bude vystavené, nech všetci vidia že kam majú ísť :-) a ako to bude vyzerať? No chcela by som aby tam miesto mien boli vycapené fotky tvárí a pod nimi bude napísané, že kto je kto, takto budú aspoň aj vedieť hostia podľa tváre že aha, to je sesternica nevesty, aha, to je krstná ženícha, atď... :-) Predstavu už mám, už len zrealizovať :-)
Odpovedať
hej to mas vsetkych fotky???
Odpovedať
wera To je super napad! Len odkial fotky od tolkych ludi? :-) Sice ty ich budes mat menej ale co ja pri mojej stovke? :-D simi A ja si to tiez tak hovorim :-D ze uz posledne leto co sme boli sami alebo uz posledny september co sme sami, na rok uz budeme spolu x-) Tak sa tesim z toho :-)
Odpovedať
caute ;-) ;-)
Odpovedať
aj ja sa veľmi teším.. len minule sme sa povadili kvôli tomu, s kým budeme budúce vianoce :-D
Odpovedať
kvoli comu ste sa povadili?
Odpovedať
baby baby, máme 100% termín :-D :-D :-D 26.3.2011 o 15.30 ;-) ja sa tak tešíííííííííííííím
Odpovedať
baby nikde ste tu nenasli vzor zasadacieho poriadku na inspiraciu?? ja hladam ale stale nic :-(
Odpovedať
drači, no keďže bývame a aj budeme zatiaľ bývať v dome svokrovcov, drahý chce, aby sme prvé vianoce boli u nich.. no ja si neviem predstaviť, že nebudem s maminou a bratmi.. :-S
Odpovedať
hm? ti byvas u nich a ked ste mali vianoce isla si domov??ci som to zle pochopila? no ja som tiez jedny vianoce nebola doma ale u priatela a lutujem toho.... :-(
Odpovedať
simi My tiez budeme byvat u svokrovcov zatial. Ale vobec na to nemyslim ze nebudem aj s mojou rodinou. Ved jeden den Vianoc mozeme byt u svokrovcov a druhy u nas :-) Ci ty to takto nemozes vyriesit? barborav Boli ste za fararom? A vy uz mate sedenia?
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem za pochvalu :-) nooo skoro všetkých fotky mám, a ak nie, tak budeme chodiť pozývať na svadbu keď budú oznámenia, tak si fotky spravíme :-) ahooj kweti :-) simcab - akože s kým? - no predsa spolu nie? :-) :-) my už tieto vianoce budeme spolu, 1x v novom bytíku, tak sa mooooc tešíme :-) Na vianoce k svokrovcom ani k mojej mame chodiť nebudeme, totiž bývame od seba cca 1 minútu peši, teda po našej večeri a darčekoch sa môžeme aj takto stretať :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?