Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata neviete ci neexistuje nieco take ako nahradne vlozky do fotoalbumov? myslim tie vnutorne strany. Pretoze ja som kupila nadherny fotoalbum, vrch je uplne prekrasny pre mna. Ale vnutri je na zakladanie a ma vela fotky take riadky ako na komentar..a to sa mi nepaci... tak som rozmyslala ci by sa do toho nedala spravit vlastna napln, co myslite?
Odpovedať
Profilova fotka
cafte babulka suhlasim s babami. ten napis love vyhodit. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
k tej fotke. ja som ju tiez videla, ale mozno si to tak nevesta zelala. kedysi bola taka tradicia, ze druzicky maju byt oblecene podobne ako nevesta. tusim kvoli zlym duchom. aby nevedeli, ktora je nevesta.
Odpovedať
Baby aj ja sa tesim ze sa budeme dalej vykecavat na konikovi ;-) simi Mas pravdu. Takto o rok uz budeme asi vsetky vydate z tejto temicky. A povieme si ako rychlo to ubehlo.
Odpovedať
baby čo poviete na pierka na výzdobu stolov? myslím napr. biely obrus, cervena organza nakrčená a biele pierka? nie je to taký gíč?
Odpovedať
Profilova fotka
barbora: myslim, ze biele obrusy s cervenou organzou su uplne v pohode. tie pierka by som ja osobne vynechala, zda sa mi to neprakticke. behom desiatich minut to bude poletovat kade tade, tak aby sa nakoniec niekto na tom neposmykol.
Odpovedať
sinov- myslíš že by lietali? do keeeelu, musím pošpekulovať.. Ďakujem ;-)
Odpovedať
barborav ...podla toho ako by si to spravila..gicove je keby toho bolo moc ze uz bolo by vidno ze to tam nepatri...ale tak da sa to nejako vymysliet a vytvorit peknu vyzdobu
Odpovedať
kati, mne sa veľmi páči ten tvoj album.. len škoda, že nie je na nalepovanie.. vieš, pod tú fóliu.. svadobný som ale, bohužiaľ, ešte s fóliou nevidela.. :-( prípadne by sa mi páčilo mať svadobné fotky aj v klasických uškách polepené..
Odpovedať
Profilova fotka
simca, ja rozmyslam prave, ze tu foliu stade zhodim, to nieje problem a klasicky si ich tam nalepim, bud natvrdo lepidlom alebo kupim tie fotorozky. Mne tam ale vadia tie riadky, neviem ako sa ich mam zbavit.
Odpovedať
Profilova fotka
barbora: hej hej to mam na mysli. ale mozno by si mohla kupit len par kuskov a doma to odskusat. ja som napr. aj proti tym kadejakym dekoracnym kamienkom. zazila som to na par svadbach a vsade to koncilo rozbitymi poharmi. ked sa hostia zacnu veselit tak uz nedavaju pozor, kam tie pohare postavia. :-)
Odpovedať
ako neviem teda ako to myslia s tými riadkami.. :-S čo by som tam asi písala ku každej fotke?? "výmena prstienkov.. prvá pusa.. vychádzame z kostola.. starká gratuluje.. jeme polievku"????????? :-N :-N :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
neviem, niekto to mozno chce mat okomentovane. Ale co som pozerala tak najnovsie je to na dost albumoch takto. Hlavne na tych co su z netu.
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, kde mozem zhliadnut tu foto kde boli dve nevesty? :-) babulka, aj mne sa to love tam nepaci.
Odpovedať
Profilova fotka
chcete mat inac niekto svadobne holubice? neviete kde sa daju zohnat?
Odpovedať
kati, kamarát chová holuby, tak možno bude mať biele, prípadne bude vedieť zohnať.. a je od nás, tak by nemal byť problém..
Odpovedať
Profilova fotka
kacenka, mna viac zaujali svadobne motyle. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja si prosim holubky biele - v BA.. :-) poznate niekoho? dikes ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzik to ako zive motyle? ci tie z obchodu?
Odpovedať
Profilova fotka
sinov ano zive. Dodavaju sa v krabickach, 'vypestuju' ich k datumu svadby. Len neviem cenu.
Odpovedať
Profilova fotka
simca, a spytala by si sa prosim? kedy by si s nim mohla byt? to je ktory, ten co byva na lucnej v dt?
Odpovedať
nie, on býva na lúčnej v hr ;-) napíšem mu večer na fb a uvidíme kedy odpíše.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
wow, no zive motyle mi ani nenapadli! to je krasny napad, ak mozem, aj ja by som potom poprosila info ci kontakt :-) dikes
Odpovedať
Profilova fotka
zuzik: tak o tom som este nepocula :-o
Odpovedať
prosíme si vysvetlenie!!! x-)
Odpovedať
Baby, u nas sneziiii :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
simca, super, dakujem si moooc zlata:) velmi sa mi pacia holubky. a dalsia otazocka, planuje niekto limuzinu?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som to uz davnejsie videla, dajte si do vyhladavaca svadobne motyle, teraz sa mi neda kopy bo pisem z mobilu.
Odpovedať
kacenka to by bolo krasne limuzina :-) ako v rozpravke... :-) kto vie kolko to stoji?
Odpovedať
Profilova fotka
bambu aj u nas padlo par vlociek. My limuzinu nie.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?