Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak my mame na sto pro rezervovaneho kameramana, o velkej noci sa stretneme s fotografom, do saly teraz piseme email ze kedy sa stretnema aby nam mohli vypracovat cenovu ponuku pre 50 ludi. Do kostola pojdeme tak v januari 2011, obrucky budeme kupovat tak v marci 2011 a satky si chcem vybrat toto leto a niekam si ich dam usit, lebo to vyjde neporovnatelne lacnejsie a niektore tipi siat im naozaj idu sit aj same :) Na oznamka sa asi budeme fotit toto leto bud u kamosa v atasi ale mne sa viac pacia foto v prirode tak radsej dakde vonku by som sa fotila, potom uz si to sama v nejakom vektorovom programe spracujem :)
Odpovedať
barborabilinova: hmmm, tiež by som bola rada, keby sme už niečo mali, ale ja na to nemám čas sa tomu teraz venovať a priateľ, tak ten má mooooore času, to môžem tak všetko nájsť, dohodnúť a on sa tam pôjde len so mnou pozrieť... Obrúčky by sme teoreticky mohli tiež kúpiť cez leto, vyzerá to totiž zatiaľ tak, že by sme mohli ísť na dovču do Turecka a zrovna by sme tam prstienky splašili, veď tu aj tak sú všetky klenotníctva pomaly turecké... a tam sa dajú ešte aj ceny zraziť dole...
Odpovedať
ja neviem este kedy co budeme rezervovat, fotografa a salu mame viac menej vybranu, ale naskytla sa nam taka moznost riesit vlastne byvanie, takze ak sa do toho ozaj dame, vydaje na svadbu asi priskrtime ako sa len bude dat :-| co sa tyka obruciek, tak dufam ze tie kupime v co najkratsom case, tie uz chcem mat nachystane, a s polovickou sme sa zhodli, ze nas to vyjde aj lacnejsie ked si kazdy kupime osobitne prsten ktory sa kazdemu bude pacit, mozno snad nech sa trosku podobaju, ale rozhodne si nebudeme brat prstene ako par.
Odpovedať
rora To s tymi prstenami trosku nechapem.. Preco si ich budete kupovat kazdy sam? My sme mali ist zajtra poobzerat nasu salu ale znova nam to nevyjde tak som volala tej pani a dohodli sme sa az po velkej noci. A co som sa este dozvedela ze zaloha sa plati 300€. Dost .. ale cela ta suma sa potom odpocita od celkovej sumy.
Odpovedať
ja by som povedala, že rora to chce preto tak spraviť, aby to vyšlo lacnejšie.. pretože čo je svadobné, to je s "200%"-nou prirážkou ]-(
Odpovedať
lebo co sme pozerali prstene, ako obrucky, co sa predavaju ako v pare, tak bud mne sa pacil prsten pre zenu a prsten pre chlapa sa nepacil drahemu, a naopak. takze si kazdy vyberieme nezavisle od seba prsten z bieleho zlata ktory sa kazdemu bude pacit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
h.a.i.n.y tak nas zaloha za salu vyjde na 200 eur len som zvedava co vybavime ked tam prideme a ake ceny na nas vyvalia ;-)
Odpovedať
no takže už som aj ja bola upozornená, že NAOZAJ treba všetko vybavovať rok pred svadbou, čiže v lete to začneme riešiť :-N aj keď mne to naozaj príde skoro :-S ja náročná nie som čo sa týka oslavy, šaty si dám ušiť, čiže hádam toho nebudeme mať až toľko veľa..
Odpovedať
barborabilinova Tym si asi zabezpecuju aby sme od nich neutiekli za ten rok :-) Ale nam staci zaplatit zalohu az koncom roka. simcab Kym si bola upozornena? :-N Baby aj ja by som si dala najradsej sit saty ale vobec neviem kde. Neboli ste sa pytat? Neviete na kolko to cca vyjde? A ako to je s latkou? Treba aby sme si ju kupili same alebo to uz krajcirka zabezpeci?
Odpovedať
bola som na debate s priateľovou sestrou (konečne som jej povedala, že chystáme svadbu :-D ).. ona sa vydávala pred 3 rokmi a povedala mi svoje skúsenosti, čiže ona ma presvedčila.. čo sa týka šiat, mám kontakt na jeden salón kde šijú šatky buď z ich ponuky alebo podľa obrázku a všetok materiál zabezpečia oni..
Odpovedať
Profilova fotka
hainy ja si budem tiez davat sit a zatial sa mi paci salon lili, maju tam aj lacne aj pekne saty najskor u nich vyskusam spolocenske a potom podla toho ake budu spolocenske tak budu aj svadobne od nich, predavaju aj spodnicky, zavoje, bolerka a vela dalsich veci. Ak by to nevyslo tak do uvahy pada aj ebay, a ked nie ani to a podari sa mi zohnat lacne bazarove saty tak budu bazarove saticky :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby!Tak aj ja sa budem vydavat v roku 2011, presnejsie 30.4. Salu, kostol uz mame iste, kamerana, fotografku, kadercniku, kozmeticku tiez, lebo su to moji znami. A kapelu tiez mame, lebo su to mojho buduceho manzelika znami. Akurat nemam saty, topanky a obrucky a vsetky veci co so svadbou suvisia, nemam sajnu co si obleciem :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj martinka na to posledne by ti moj drahy trefne odpovedal ze aj keby si vo vreci sla :-D , mne to vravi stale
Odpovedať
Profilova fotka
:-D no jemu je uplne jedno co si ob :-D obleciem :-) Chcem sa opytat, fotografka ma bude fotit len vonku, mam si pojednat fotostudio, keby nevyslo pocasie???
Odpovedať
Profilova fotka
martinka atas urcite nie, skus si zavolat do nejakeho muzea ci by ste sa nemohli fotit v interieri toho muzea, alebo interier zaujimaveho hotela, alebo nejake dopravne muzeum, alebo nejaka kaviarnicka, ale velmi pekne foto vonku su aj v dazdi, ked ste obaja pod velkym dazdnikom
Odpovedať
Profilova fotka
Hm zaujimavy napad, skusim nieco poriesit, len musim zistit, ci u nas v Prešove je niečo také,mam rok do svadby a uz pomaly stresujem a keby si vedela, jake mam niekedy nocne mory :-D
Odpovedať
Profilova fotka
martinka tak to niesi sama, mne sa minule snivalo ze som sa vydavala v spodnom pradle a potom ze som tancovala zo svokrom, ktory pocas celeho tanca grgal a prdel..... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
A mne sa snivalo, ze som zabudla v robote povedat,ze beriem dovolenku na svadbu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D Viem si predstavit tu katastrofu
Odpovedať
Profilova fotka
Pozrela som si tvoj fotoalbum, mas uz dost veci na svadbu. Kde si zohnala taky pekny podväzok???
Odpovedať
Profilova fotka
ten som si kupila v jednom malom obchodiku v Bratislave, viac menej taky obchodik kde predavaju latky, nite a taketo veci, nespomeniem si teraz na nazov. Su to len taky drobnostky, take nie cenovo nakladne, celkovo mam veci za sumu desat eur
Odpovedať
Profilova fotka
Ja este nemam nic, ani nemam sajnu co mi vsetko vlastne treba :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som si ako prve kupila bedeker a podla toho sa riadim a este tu na fore som sa uz toho vela dozvedela aj vela super napadov som ziskala a citavam si temu kde sa holky bavia o tom co im bolo na svadbe zbytocne tak aj podla toho sa riadim, chcem si toho co najviac robit sama aby som naklady na malickosti stiahla na minimum. Ale co urcite viem ze budem robit je tombola a tu bude robit moja animatorka v dobe ked mi budeme na foteni, aby sa mi tam ludia nenudili lebo ja planujem do fotenia investovat viac casu ako pol hodinku, vidim to tak na hodku a pol a mozno aj viac, ak to bude viac tak zavolam animatorke nech este nejaky ten trik na ludi vytiahne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
A kde si kupila bedeker?
Odpovedať
Profilova fotka
som si objednavala z netu zo svadbypodlaveve.sk, ale mozno sa da kupit od nejakej nevesty z netu za lacne peniazky, ja ho naplno vyuzivam a uz ho mam dopisany a dofixkovany:)
Odpovedať
Profilova fotka
A menovky na stôl si budes robit sama?
Odpovedať
Profilova fotka
uvidim este ako mi ponuknu v mieste hostiny, inak by som si rada robila sama, take zapichovane do kokosovych guliciek, alebo na stopke malych cervenych jablcok, este uvidim, toto nejako moc zatial neriesim
Odpovedať
Profilova fotka
Uz som si objednala svadobny bedeker :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pre niekoho je to zbytocnost no mne to hodne pomaha, kedze nemam ziadne kamaratky ktore by sa teraz vydavali a teda nemam od koho cerpat informacie a napady
Odpovedať
Profilova fotka
Som velmi rada, ze som ta tu stretla, lebo ani mne nema kto poradit
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?