Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Ty si cista telenovela :-D Ale v dobrom to myslim.
Odpovedať
Profilova fotka
ladyjh ja mám jedny modré šaty ak by si chcela :-D hehe, ten bude ale pozerať keď ta uvidí pred oltárom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ze? aj ja sii myslim. weri, dakujem za ponuku :-N len sa obavam, ze ja som ale o 4 cisla od teba vacsia........ :-N
Odpovedať
Profilova fotka
to teda podľa mňa nie si ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, dobrá cena za šatky, nie? - http://www.beremese.cz/bazar/show_ent... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak som zase tu :-) Pozerala som stranku trnavskej matriky a terminy stale nemaju :-(
Odpovedať
Profilova fotka
pozerala som aj tu manzetove gombicky a tieto su take najsvadobnejsie :-) Ale tie I love my wife su tusim stale najkrajsie :-) http://www.bearwithit.co.uk/bride--gr... http://www.aimeesboutique.co.uk/produ...
Odpovedať
ahoj bybi :-) nebuď smutná, ani my ešte nemáme potvrdený termín.. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
simi ani vy??? Ja som myslela ze uz len ja a kwetinka stale cakame na termin... A vam este tiez na matrike nezverejnili terminy alebo preco este nemate??? Je to o nicom, ked stale nemozem nic planovat, ani len oznamko navrhnut :-(
Odpovedať
Profilova fotka
weri dobra cena, ale ty uz saty mas, ci nie? :-)
Odpovedať
bybi, ani my ani katka nemáme ešte potvrdený termín.. my obe budeme mať sobáš v kostole, len sme sa ešte akosi nemali k tomu, aby sme išli za farárom :-N
Odpovedať
Profilova fotka
pekny den prajem :) baby, ktora ste tu vraveli, ze obrazok na pohare nakreslite detskymi farbami na sklo?? potrebovala by som v tom poradit :)) - ako to z tej folie, na ktoru budem kreslit dostanem na pohar? a ako schnu tie farby - teda, ak ich dam na pohar, tak sa obrazok prisposobi, nezlomi sa?
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj peti.. so mnou si debatila o farbách ;-) na fólii ti pekne farby vyschnú - treba im nechať cca 20 hodín, aby boli naozaj dobre suché.. obrázok sa ti potom pekne bude dať z fólie odlepiť a prilepiť na pohár :-) zatiaľ sa mi nestalo, že by sa obrázok zlomil.. myslím, že by sa to mohlo stať iba vtedy, ak by bol obrázok veľmi veľký na konkrétny pohár..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak ja som momentalne v skole, mam prestavku do 16:20 a potom zase. Werka, jasne ze poslem to dvd ale az o dva tyzdne ked pojdem domov. Je sice starsie, ma asi 4 roky ale tak tie tradicie sa nemenia moc. To s tou flaskou a zavojom sa mi celkom paci, ako to presne prebieha bambi?
Odpovedať
Profilova fotka
simcab - trosku sa ta popytam :) lebo som z toho mimo :)) ake farby su najlepsie? - ale aj take, nech ma nezruinuju :))
Odpovedať
peti, tak ja mám skúsenosti len s týmito.. http://www.raj-umelcov.sk/index.php?s...
Odpovedať
Profilova fotka
petka tie farby na sklo nie su drahe aj ja take pohare mat budem asi :-) ja tak mam vyzdobene aj zrkadlo v kupelke :-) slonika tam mam chichi normalne na foliu si nakrelis ciernou obrysy nechas uschnut a potom vyplnis dofarbiis vnutro a to som ja nechala schnut 24 hodin a potom to odlepis a nalepis kam chces datum a cisla som vsak este nerobila ani mena a hodlam sa to vyskusat ked sa ti to zunuje na poharoch jednoducho to z poharov odlepis a zahodis a pohare budes mat opat biele na kazdodenne pouzitie ;-) a inak na tych farbach mas navod neboj sa ... predavaju ich 6 kusov,12 kusov a take obrovskee ale to neviem ci je 20 alebo 24 kusov az a este jedna vec nekupuj ich v Tescu tam su zbytocne predrazene pekne v papiernictve si ich kup tie 6 kusove ma stala nejake 4-5 eur neviem uz ...
Odpovedať
Profilova fotka
no nic, idem pomaly zase prec od vas, caka ma posledna dnesna dvojhodinovka v skole a potom konecne do postele, lebo som nejaka chora zase. tak sa majte pekne.
Odpovedať
kati, tak nech ti to rýchlo újde! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak skusim :)) dakujem :)) som zvedava ako to dam na tanier :DD
Odpovedať
Profilova fotka
inak pohare sklenne sa daju vypalovat??
Odpovedať
cauko lady, teba tu uz ani nevidim :-) ako sa mavas? mne sa teda vela veci zmenilo co sa tyka svadby,takze tak...ide to :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cau kwetinka. co sa zmenilo, porazpravaj!
Odpovedať
si tu?? :-D :-D
Odpovedať
Ahojte nevesticky!! Aky bol vikend? K tomu kroju po polnoci, ved pri cepeni sa na hlavu dava cepiec a/alebo satka, tak si uz nemusite davat ku kroju zavoj, ak nechcete. Daju vam cepiec a hotovo.. ;-) Ja chcem "nas" kroj na redovy (vraj je to z dediny do dediny trosku ine..) a tam sa dava taky smiesny cepiec, uplne na tesno sa navlieka na hlavu a na neho este satka. Ja ten cepiec nechcem, lebo by mi uplne znicil uces. Tak bude len satka. :-) Ale mozno skusim zohnat "partu" - to je taka akoby celenka so stuzkami, co nosili nevesty ked sa v kroji vydavali. A ked sa prezleciem do kroja, tak si este na chvilu nasadim partu, aby mi mali co dat dole. ;-) Celkom to este nemam premyslene, ale uplne tradicne to nemoze byt, lebo drahy nechce kroj a vobec nevie tancovat ludovky..... tak uvidime ako to dopadne.. :-) ale za satickami mi teda bude luto... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
bero, vitaj. ako ide zotavovanie? Ja sa po pol noci nebudem prezliekat, saty si chcem poriadne uzit :-N
Odpovedať
lady, vdaka, ide to pomaly.. ;-) ja som zartovala, ze si saty este obleciem v nedelu .. :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vidis? to je dobry napad! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja saticky budem nosit este asi tyzden po svadbe:D ale nie.Ja ich mam kupene, neviem co s nimi budem robit po svadbe ale bude mi strasne luto ich predat. Asi mi ostanu v skrini a budem sa na ne kazde vyrocie pozerat a spominat na svadbu:D
Odpovedať
kati, ja tiež plánujem šaty obliekať kedykoľvek po.. :-D .. hádam ich hneď nepredám.. :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?