Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
no ja si to predsatuvjem takto - pojdem sa prezliecť do kroja pred očepčením, na hlave mi ostane závoj a potom mi dajú pri začepčení dole....a podla mna to tolko nemože trvať dať si dole šaty a potom ten kroj...
Odpovedať
Profilova fotka
teda prídeš späť v kroji a v závoji? :-) juuuuuj ja si to neviem predstaviť, ale tiež by som chcela v kroji, ale keď zase by som si chcela užiť každú sekundu moje šatičky :-D uff, noooo budeme to musieť ešte premyslieť :-D sesternica bola v kroji, a kým jej všetky tie sukne obliekli trvalo to dosť dlho, tak práve aj to ma odrádza... :-/
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko - neukázalo mi to žiadny klip :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Weri no my stale cakame na termin, tak ani neviem ako rychlo sa to blizi alebo neblizi :-) Ale ty to mas naozaj uz za par mesiacov, joj aj ja uz chcem :-) Ja uz lepsie, mala som trosku horsie obdobie ale zda sa ze sa to uz zlepsuje :-)
Odpovedať
Profilova fotka
wera mne to funguje ... ja odcepcenie mat sice budem ale u nas je to bez kroja takze budu ma cepcit v satockach a potom bude vencekovy tanec na vyhode redovy ale na vychode je to v cervenych satach a vyberaju sa peniaze a unas je to vencekovy ze tanec s nevestou posledny a davaju peniaze do "klobuka,misy,taniera to je fuk do coho" a dostanu potom kolac alebo sladkost a po tomto sa idem prezliect do popolnociek :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja zase milujem tuto pesnicku:) http://www.youtube.com/watch?v=3JV74i...
Odpovedať
Profilova fotka
co sa tyka odcepcovania, tak subor mat nebudeme ale bude to robit starejsi. Prezleciem sa do kroja (aj drahy), necham si zavoj (resp. si ho zalozim, lebo zavoj asi nebudem mat na svadbe, tak len pri odcepcovani), tam ma starejsi spolu so zenami z hosti ktore vedia spievat odcepcia, a potom bude mladuchovsky tanec, ze kazdy host bude tancovat s nevestou a da nejake peniaze do misy, ktoru bude mat krsna mama. A ked vsetci dotancuju so mnou, tak spravia asi 3nasobny kruh okolo mna a budu drahemu branit aby sa ku mne dostal. On sa nejak prederie cez nich, vhodi do tej misy celu penazenku a zatancuje si so mnou. Potom ma vezme na ruky, ja vezmem misu s peniazmi a odnesie si ma. Tam sa prezlecieme do popolnocneho.
Odpovedať
Profilova fotka
perfetkna piesen kacennka presne tu si predstavujem bud na zaciatku alebo na konci dvd-cka svadobneho take to videjko co byva sukrn zo svadby z fotiek vies co myslim ;-) ale asi skor na konci na zaciatku nieco decentne ale co ... akurat sa motam na youtub-e a hladam nejake pomale songy ale take ktore maju pekny text ;-) no asi skocim po inspiraciu do temy o piesnach co tu je ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kacennka jeeej tak to sa mi páči ako to budete mať vy :-) to s tým kruhom som ešte nepočula, to má byť akože nejaká symbolika s panenstvom? :-D takže sa tiež budeš prezliekať do kroja? A nebude ti ľúto dať dole svadobné šaty? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko, aj ja ju chcem na zostrihu videa, taka je pekna, dynamicka a zaroven jemna:) wera, neviem s cim je ta symbolika, ale u nas sa to robi stale tak. Mozno ze si chlap musi svoju zenu zasluzit a trosku zabojovat-najskor sa ku nej prebojovat a potom este aj zaplatit:D. Ak chces, mozem ti poslat niekedy dvd co sme boli na svadbe a tam to uvidis:)
Odpovedať
Profilova fotka
aj nam to bude robit starejsi lebo ak sa mam priznat nemam "sajnu" o com to je :-N
Odpovedať
Profilova fotka
a wera, ano, bude mi luto ich dat dole, ale obavam sa, ze aj tak by som nezvladla tancovat vkuse hodinu mladuchovsky tanec v tych tazkych satickach:) takze to bude trosku aj vyslobodenie pre mna:P Uzijem si ich cely den dost:)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
kacennka u nás som to ešte na svadbách nevidela, ale rada by som si to pozrela, možno by sme tiež zakomponovali to predieranie sa :-D ale zase u nás to nikto nebude poznať, tak neviem si predstaviť ako by sme im to vysvetľovali, že teraz ženícha nepustite ku neveste, musí ju vykúpiť :-D my starejšieho mať nebudeme, vôbec neviem kto alebo čo to je za funkciu, ešte som to na žiadnej svadbe u nás nezažila :-N ako sa hovorí - iný kraj, iný mrav :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, práve vyhodili na bazárik manžety i love my wife len za 13,99 €, super cena :-) som čítala, že nejaká baba kúpila za 25 na jarmoku či kde, juuuj škoda že nepočkala :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jááj kacennka ty máš ťažké šatičky :-) ja ich mám ľahučké, teda by som ich mala najradšej celú noc ak by sa dalo :-D a ten mladúchovský tanec toľko trvá? My budeme mať zametaj zametaj, a to nás potom všetci vytancujú, ale pri našom počte ľudí to bude max pol hodinka aj to asi preháňam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby neviete na co su gelove gulicky nie je to nahodou pod sviecku??
Odpovedať
Profilova fotka
tie gelové guličky sa dávajú aj do váz, alebo na aranžovanie neviem čoho všetkého :-) môj drahý keď to videl, tak sa pýtal, že načo sú tie rybacie oči :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak my budeme mat 100 ludi tak kym sa vsetci vystriedaju, tak hadam nejaka hodinka. wera, ked pojdem domov, tak ti napalim dvd a poslem, tam uvidis aj starejsi co robi:) Ja som si manzety kupila za 9 euro, krasne. Niesu i love my wife ale su elegantne, take, ze sa daju vyuzit na viac prilezitosti:)
Odpovedať
Profilova fotka
joooj kacennka tak to hej, to je dosť 100 ľudí kým ťa vytancuje :-) jeeej ty si hotový poklad, fakt by si mi ho poslala? :-N mooooooooc ďakujem, aspoň budem v obraze :-) nooo aj my sme rozmýšľali aj nad inými, ale drahému sa tieto tiež veľmi páčili, tak nebolo o čom :-) a on ich chce nosiť aj inokedy, keď bude mať košeľu s manžetami, tak uvidíme :-D
Odpovedať
Ahojte kocky. :-) Aj ja sa budem prezliekat do kroja, ale u nas to bude tak, ze budem vo svadobnych, za mna sa postavia vydate zienky (nie vsetky samozrejme), budu nieco okolo toho spievat a davat mi dole zavoj - cepcit. A potom sa idem prezliect do kroja, a aby pocas mojho prezliekania sa nic nedialo, tak bude druzbovsky tanec, kde vsetci slobodni chlapci budu so zavojom tancovat okolo flasky. Mne sa tato tradicia velmi paci a preto to aj chcem mat. kweti - ty este stale nemas termin??? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooj bambulka :-) je zaujímavé čitať, aké máte každá iné zvyky, u nás sa napr závoj zvykne dávať prvej družičke na hlavu, alebo si nevesta vyberie devu, ktorej ten závoj chce dať, aby sa do roka aj ona vydala :-) asi sa mi to viac páči tak ako píšeš, že prezliecť sa potom, ale u nás sa po začepčení robí hneď tak, že nás na stoličkách zdvihnú, pripijeme si a poháre hodíme za seba. Potom začne hrať to zametaj zametaj, všetci stoja v kruhu okolo nás a my musíme vyzametať tie črepy zo zeme. :-) A potom nám tam všetci hádžu peniažky, ktoré musíme zametať, väčšinou sa niekto vezme a vytrhne mešček neveste z rúk a musia zametať odznova :-) A potom tancuje nevesta so ženíchom, a všetci s nimi po jednom, tak sa všetci prestriedajú.. A potom sa mladomanželia poberú prezliecť :-)
Odpovedať
Jej, weri, takto som to este veru nikde nevidela a dokonca ani nepocula :-N Ze "zametaj, zametaj" ake mile, a myslis tie crepy z poharov? Ale videla som par fotiek, kde dvihli na stolickach nevestu so zenichom a bola este vo svadobnych satach s cepcom na hlave. No podla mna by ste na ten pripitok mohli kludne pockat, kym sa prezlecies ;-) Ak by si to teda chcela mat tak, ze sa prezlecies do kroja az po zacepceni. Ale to je uz len na vas. Ale priznam sa, aj pre mna je to zaujimave citat nieco, co som este v zivote nepocula :-D Aj s tym zavojom to je krasne, ze si vyberie devu, ktorej ho chce dat....
Odpovedať
Profilova fotka
caute nevesticky :-D teda ste mi dali dobreho chrobaka do hlavy s tym krojom :-D Ja rozmyslam, ze vydem v kroji na pytacky, aby ma drahy videl v satach az pri oltari prvyrat :-N Znie to ako keby som bola pipi , ale dost mi na tom zalezi, aby ma drahy videl v svadobnych satach az pri oltari :-N a vy ste to za mna vyriesili - bude kroj. uz ho len treba zohnat =-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby citala som je tu tema piesen ako podmaz na video ako boli tam dobre tipy celkom ale ekdze je ta tema z roku 2005-2010 sa tam uz teraz moc nepise nieco krasne moderne tipy sem sem sup :-D
Odpovedať
Jani - pockaj, pockaj, chces ist do kroja este pred sobasom???? Aj ja by som chcela, aby ma drahy videl vo svadobnych az v kostole, ale viem, ze to nepojde. A kroj mozes mat na sebe uz ako vydata :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka - noooo to je taká pesnička a tam sa spieva že zametaj zametaj :-D ak ju nájdem niekde na nete, dám sem link :-) ale asi sa buď prezlečiem pred, alebo mi dajú len čepiec a zásterku, neviem si predstaviť prerušiť "obrad začepčovací" kvôli prezliekaniu =-) :-D ladyjh ahoooooooooj :-) mňa uvidí drahý tiež až v kostole, spravili sme kompromis - aby ma videl až v kostole a aby sme pred svadbou fotili, tak sa stretneme nanečisto v kostole, tam mi odovzdá kyticu a potom ideme fotiť a až potom bude svadba :-D
Odpovedať
weri - no to je jasne, ze nerada by si prerusila ten "obrad" kedze je to taky zvyk u vas. Bud prerusis a budes trosku "ina" ;-) alebo ta budu cepcit uz v kroji. trdielko - jedna moja srdcovka, je v chorvatskom jazyku, kedze som napoly chorvatka, a v tej piesni sa spieva o tom, ze "milujem tvoj usmev, velmi ti pristane a este viac ti pristanu moje bozky...." atd, atd :-D Krasny song, tu ho mas: http://www.youtube.com/watch?v=Ntf70_...
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka, nieeeeeeeee :-N som ta celu pomotala :-N Myslela som, ze ked ma pride vypitat k nam domov pred sobasom, ze by som bola v kroji a na sobas pridem v bielych satach :-N a nech otvaea usta na mna,....... :-o
Odpovedať
Jani - :-D :-D :-D no to si ma fakt pomotala :-D A uz rozumiem, ty si vtedy hovorila, ze pride si pre teba a ty budes v modrych satach, nie? Cize teraz by si tie modre saty zamenila za kroj. Dobre som pochopila? :-. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano ano, on si myslli, ze mam modre svadobne saty :-N Tak by som pozicala kroj a nemusela kupovat modre saty :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?