Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vierka, ja som povedala, ze ak by bolo treba(rozumej bolo by mi zle) tak by som kludne aj presedela celu svadbu:) Cize som tym chcela povedat, ze nie preto nechem babo aby som si mohla uzit na svadbe ale preto, ze by som sa on bala. Ale to je jedno. Kazdy ma na to svoj nazor.
Odpovedať
Profilova fotka
babyyy nestresujte :-) ved je vela bab ktorym sa podari otehotniet hned a niektorym to trva dlhsie.. ved tak to vzdy bolo a bude :-) ak to ma prist tak to predsa prid :-) hlavne sa netreba stresovat tym ze co ked sa nam dlho neporadi, hlavu hore, treba mysliet pozitivne x-)
Odpovedať
beruska ahojky, ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej kweti ahoj :-) v skole v skole? :-)
Odpovedať
ok, myslím, že by sme mohli začať o niečom inom. na túto otázku určite neexistuje odpoveď áno alebo nie.. je to každého vec.. môžme si to všetko naplánovať, ale príroda si aj tak urobí čo chce.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
simca suhlasim:) Pokrocila si nejak s pripravami?Co ten kostol? drahy je uz pripraveny?
Odpovedať
beruska nieeeeeee, dnes isto nie :-D :-D ale akurat idem do kniznice za chvilu..vonku je super ;-) ;-) co robis?
Odpovedať
ale kati, my sa tam asi ani nedostaneme.. 8-( vkuse niečo máme.. a vlastne ešte nemám jasno v tom, kde to bude :-N
Odpovedať
Baby dakujem x-) Asi tu prevlada viac nazor ze ist do toho .. len ja mam ozaj strach z tych nevolnosti. Ale mate pravdu moze mi to byt jedno .. budeme stastni ze sa nam zadarilo. Horsie bude ze sa nam nebude darit tie 2 roky ... dufam ze to nebude nas pripad. Ale po novom je teraz tak ze na vysetrenie mozeme ist uz po pol roku snazenia ci si v poriadku - to mi povedal moj gynekolog. Ze niekedy to boli 2 roky, potom rok a teraz to je uz pol roka. Takze keby sa nam nedarilo tak urcite nebudem doma cakat 2 roky ale pojdem na vysetrenia ci som ok.
Odpovedať
Profilova fotka
sedim v praci :-D ]-( a akurat pozerame s kolegynou z okna ze aka hmla... to vies 13te poschodie tak sme v takej hmle, vravim, ze ako v Londyne :-D ako ste na tom s pripravami teda? ;-)
Odpovedať
ahojte! baby je mi to uprimne luto, ze mate taketo problemy s rodicmi. Zelam vam vela sily, aby ste to vedeli zvladnut! Aj moj drahy sa chce snazit pred svadbou. Ja by som dietatko brala hned, to my verte, ale pracovat na nom zacneme az po svadbe. Jednoducho preto, ze mi hrozi rizikove teho. Co ak budem musiet lezat prve mesiace s nohami dohora? Babo je asi tak milion krat dolezitejsie ako svadba ci cokolvek ine, ale teraz este nemozeme (zo zdrav. dovodov) a potom radsej ten mesiac ci dva pockame.. ;-) Ale ak ste zdrave a chcete to takto, tak vam drzim palce, aby vam to vyslo... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hainy nestresuj sa zbytocne ;-) podla musis aj citit ze je na tom ten spravny cas ;-) a ak si zdrava a nemas tazkosti tak urcije je vacsia moznost ze sa vam zadari ako nezadari ;-) drzim palce! :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
beruska to fakt??? a z coho je hmla? zo slniecka? :-D :-D ...teeda ;-) aspon nebudes mat strach z vysky,ked neni vidno :-D no nieco malo sa rozbehlo ;-) uz jaksik to ´preraza na povrch´´ :-D :-D
Odpovedať
HEJ SINOV POZUMIEM KED MAS TOLkO ROKOV... .. ja mam 23 r. a budem mat rizikove tehotenstvo...a tak az po svadbe sa pokusime a uvidime...
Odpovedať
Profilova fotka
hainy: jasan, ze treba ist na vysetrenie hned ako je to mozne. sestrina kamoska tym presla. chodila aj na umele oplodnenie, ale i tak im trvalo 3 roky kym sa dockali. tak ale snad ziadna z nas toto nebude musiet absolvovat. :-)
Odpovedať
sinov, kolko to je "tolko rokov"?? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
draci: no jasne. ak uz teraz vies, ze budes mat rizikove. tiez by som neriskovala. :-)
Odpovedať
draci a preco budes mat rizikove, ak ti nevadi o tom hovorit...
Odpovedať
Profilova fotka
bero: 30 :-D inak ja sedim v kancli a cakam na sefa, aby som konecne doriesila auditora :-p
Odpovedať
dokelu tak aj tak som najstarsia....31... ;-) :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
malaberuska Ja ten spravny cas citim uz daaavno x-) :-D ;-) A baby ... ved kolko dievcat sa musi vydavat preto ze je v tom .. chapete ..
Odpovedať
Profilova fotka
bero: nevadiiiiii. my sme ako dobre vino. cim starsie, tym lepsie ;-)
Odpovedať
sinov, mudro vravis!!!!
Odpovedať
No baby, kde ste zmizli?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj bero :-) ako si na tom zdravotne? lepsie? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz som spat. len som si odskocila za sefom ;-)
Odpovedať
sinov a v robote sa to uz utriaslo?
Odpovedať
Profilova fotka
aj ty sinov? :-) aj ja som za nim bola :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bero: bohuzial nie. ku koncu roka chcu prepustit dalsich 20 ludi. :-( ale mozno by sa mi aj dobre stalo, lebo ma to tu uz nebavi a sama sa neviem dokopat k zmene.
Odpovedať
Profilova fotka
malaberuska: :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?