Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
simca - a nedas do albumu ten uces? Znie to zaujimavo ;-) zuzik - a tu vyzdobu na auto, co mas v albume, budes si to robit sama? =-) Aj ja by som presne takuto chcela. Sestra mi to uz obzerala, ze nieco by vymyslela. Ona ma talent na take.
Odpovedať
zuzik - supeeeer, si zlata ;-) Tak pockam si.
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka, urcite sama, mozno trosku jednoduchsiu tu kyticu, ale tie samostatne kvietky budu. a kedze budeme mat jedno spolocne auto, tak sa na to mozem vyblaznit. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzik, dakujem krasne. Som rada, ze sa fotky pacia. Len teraz z nich urobit oznamko, ja som na to uplny antitalent. Nieje tu niekto, kto vie robit s photoshopom alebo podobnym programom kde sa daju oznamka urobit?
Odpovedať
nemôžem ho dať do albumu, lebo som jej sľúbila, že nebudem tie fotky nikde šíriť.. dokonca si vymazala aj album, pretože jej vadilo, že bola v každom druhom prípravnom.. :-S
Odpovedať
Zuzi - no to aj my budeme mas jedno spolocne auto, mne sa to vobec nepaci, ked sa nevesta vezie v jednom a zenich v druhom, ked si vlastne zenich pride pre nevestu domov :-) Ale ked sa stretnu az v kostole, ci na urade, tak potom to beriem ;-)
Odpovedať
kati, skús sa poradiť s táničkou ohľadom oznamka.. myslím, že ti rada poradí ;-)
Odpovedať
simca - a keby si poslala mailom? ;-) aspon jednu foto. A kto je Tanicka? =-)
Odpovedať
tánička je naša kamoška z tejto témy.. ale už sem chodí, komunikujeme len cez FB ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, ako sa dnes mavate? Mne sa snivalo o svadbe uz, ale o porode este nie :-N Aj ja uz pocitam meciace vierka, my tiez rozmyslame ze budeme tehu na svadbe ;-) iba sa troska bojim rannym nevolnostiam, aby mi to nepokazilo svadobne rano :-N Vierka, tak rozmyslame rovnako. Asi tomu nechame volny priebeh tesne pred svadbou :-D
Odpovedať
ahoj lady.. ja si neviem tie sny o pôrode ani predstaviť.. :-p :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, už som tu dlhšie nebola, naposledy tuším ešte pred tým "škandálnym odhalením" už radšej nemenovanej osoby. :-o Práve riešim jednu dilemu, ktorá sa vymyká všetkým tradíciím svadby, ktoré ja teda až tak nemusím. Jednoducho som z okolia Trnavy, ale od mája sme opäť nasťahovaní u mojich svokrovov, s ktorými vychádzam super. Ide o to, že svadba bude nakoniec v okolí Zlatých Moraviec odkiaľ je môj priateľ a je tam aj super sála pre hostinu, takže aj ostatné veci chcem tomu prispôsobiť. Takže odobierka absolútne neviem kde bude, keďže by to malo byť tak že ženích ide vypýtať nevestu k nej domov atď., čo je u nás nereálne, aby som prevážala hostí hore dole len kväli tejto tradícii. Máte niektorá svadbu v mieste bydliska svojho nastávajúceho a ako to zobrali vaši rodičia? Neviem či s tým tí moji nebudú mať problém, keďže naša komunikácia je aj tak dosť chabá. Asi som to mohla napísať aj jednoduchšie, sorry :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj :-) my budeme mať svadbu pravdepodobne v mojom bydlisku, ale nikto ma nepríde pýtať domov, ani obliekať sa doma nebudem z istých dôvodov ]-( prvý plán je taký, že sa stretneme až v kostole, a druhý že drahý príde po mňa do penziónu kde sa bude konať aj oslava.. v tomto penzióne sa budem taktiež obliekať..
Odpovedať
Profilova fotka
no ja teraz bývam v Beladiciach, takže rozmýšľam nad tým, že odobierka by bola v kašiteli Tartuffe buď vonku alebo v nejakej miestnosti, tie majú pekné. Len neviem či to bude možné keďže tam skoro každú sobotu bývajú svadby, ale sná´d ich tých 15min nezabije. A kostolík je pri Tartufe hneď vedľa domu kde teraz bývam. Hostina bude v druhej dedine. Druhá možnosť je že hostia prídu rovno do dediny kde je hostina, tam bude odobierka a aj obrad. Len je to cudzia dedina a cudzí kostol tak by to bolo také neosobné. Alebo žiadna odobierka, len neviem si predstaviť ako by to prebiehalo. A najzávažnejší problém sú moji rodičia, z ktorými je to teraz komplikované, z toho dôvodu bývame teraz u svokrovcov a neviem ako by to zobrali.
Odpovedať
Profilova fotka
Viem že by som si to mala spraviť tak aby som ja bola spokojná, ale ja som taká sprostá že si stále hovorím ako to bude vyzerať, čo na to moji hostia a naši povedia :-( Čo už so mnou, asi musím byť v tomto sebec :-p
Odpovedať
tak to mi nemusíš hovoriť.. ja z istých dôvodov nechcem na svadbe otca, ale neviem si predstaviť ako by to bolo že by som ho nepozvala.. proste celá family pôjde na svadbu a on bude doma strážiť či ako?? :-N je to ťažké už len kvôli tomu, že drahý je z usporiadanej rodiny, všetci pekne všetko robia spolu a my takto.. ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak to sme na tom podobne, aj môj drahý je z úžasnej usporiadanej rodiny. Moji rodičia síce rozvedení nie sú ale radšej by som bola keby boli, možno by si aj viac rozumeli, lebo u nás to vždy bolo že dva roky dobre, potom tri roky zle a momentálne je fáza "zle" ako vždy. Ja už to nekomentujem. idem už domov z práce, ešte večer sem skočím pozrieť. ďakujem za rady. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nie si sprosta junasova, co si pipi? Ako pisala simca, uvidiet sa v kostole prvykrat by tiez bola moznost - bez odobierky. Kde budete byvat po svadbe? Tam by odobierka nemohla byt? A myslis, ze tvojim rodicom zalezi na odobierke? :-N ahojky simca, ani ja! ani to nazivo, ked mam pravdu povedat............ :-N
Odpovedať
Profilova fotka
baby, hadam by ste si nevycitali, ake mate rodiny. kazda rodina je ina a inak to funguje. aj ja mam taku taliansku rodinu, a tiez neriesim ................ aj tak s tym nic nenarobim.................. a ked mi nasi nahodou nieco hovoria alebo sa stazuju, zacala som s takou taktikou od nedavna, ze vypocujem a necham tak. nemozem byt na nikoho strane, tak im aj hovorim - jednym uchom dnu a rduhym von. Oni sa vyzaluju a trocha sa ulavi, a vzdy sa situacia aj tak vyriesi a zase sa lubia. Mozno to znie, ako keby som mala srdce z kamena, ale pre mna je takyto postoj najlepsi aj po emocialnej strane. Kazdy mame svoj zivot a kazdy sme dospeli.............
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievčence :-) a kde ste všetky? :-. to dve hodiny nikde nikto? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj ja som spat po narocnom dni v skole Akurat varim fazulkovu polievocku a zemiaky ku reznom.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj kacennnka :-) neviem, či si si všimla, písala som sem, včera prišla bižu ;-)
Odpovedať
ahoj katuška :-) aj my ideme mať rezníky.. len sa musím zdvihnúť a ísť ich urobiť.. ale som nejaká uťahaná, dnes bol hrozný deň v práci.. a povedz mi, že kde sú fotky nové??? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj meddy, nie nevsimla som si to predtym. Som rada, ze prisla v poriadku. Si spokojna s nou? Paci sa? simca ake fotky?
Odpovedať
kati, no predsa katka v šatách x-)
Odpovedať
Profilova fotka
kacennnka áno, je krááááásna x-) moc, moc, ďakujem! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
som rada meddy. simca, kamoska prisla bez fotaka, takze fotocky budu asi az ked pojdem domov a odfoti ma mamina. Inac kym ich mam v skrini tu tak na ne kazdu chvilu pozeram:D
Odpovedať
tak keď budú tu doma, tak ich hádam prídem pozrieť aj naživo :-D
Odpovedať
:-) Baby , ja uplne suhlasim s LadyJH - do svadby mame daleko a musime to brat s nadhladom a chladnou hlavou - asi tak,ako nase polovicky.Ten moj asi ani nevie datum nasej svadby a sice mi pomaha,ale vidim na nom,ze by si niekedy chcel zaklopat na celo a tak brzdim i ja.Simcab - o tom salone v Hurbanove mam dobre referencie od sesternice-pojdem tam i ja.Z.junaska - ja budem mat odobierku pred vsetkymi hostami v restike,kde sa schadzame pred sobasom - poradil m i to moj starejsi,ktory ma na starosti celu organizaciu svadby- a myslim,ze tak sa nenahneva ani jedna strana ...
Odpovedať
Profilova fotka
simca kludne prid pozret:) pojdem domov na vsech svatych ale az v piatok v noci a v nedelu odchadzam tak to asi nebude moc cas,,,ale potom ked bude 17.novembra sviatok tak pridem na dlhsie tak mozes ku mne prist:)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?