Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Ahojte :-N Aj mne sa uz snivalo, ze rodim. Ze som bola tehotna, take sny som mala viackrat, ale ze rodim, to iba raz. A bolo to dievcatko. Mali sme pripravene meno, ale ked som porodila, dala som jej uuuuplne ine meno :-D hainy - ale bola si vyplasena iba v sne, nie? :-) Tie sny nas asi na to pripravuju. ;-) Ze tie pripravy nam daju zabrat.
Odpovedať
babulka, jedna známa mala nejaké problémy počas tehotenstva.. akési hodnoty nemala v norme (neviem aké) a že to spôsobil mikroorganizmus, ktorý pes prenáša, rsp. žije v tele psa.. takže musela brať lieky, aby bolo mimi v poriadku..
Odpovedať
a nedávno sa mi taktiež snívalo, že som mala bábo.. teda ja som mala takých snov už veľa, no predtým som nikdy nič nemala pre dieťatko nachystané.. len nejaké dupačky a autosedačku.. tak sme už asi 3-krát išli do tesca pokúpiť všetko potrebné :-D ale sen čo som mala asi vo štvrtok bol iný.. všetko som mala pochystané, tak ako má byť x-) žeby to bolo znamenie, že už je čas??? hmmm a tiež som mala dievčatko v krásnych dupačkách s minnie x-)
Odpovedať
ale no vy ste také kozy!! kde ste zase všetky??
Odpovedať
:-D :-D :-D ze kozy....ty si podarena. :-D
Odpovedať
ach, veď ja tu musím robiť keď nemám s kým kvákať! :-D
Odpovedať
No tak pokvakajme trosku :-D Simca, saticky mas krasne, akurat som pozerala. Uz si dala za nich zalohu? A ako to je so zavojmi? Predavaju ich v salonoch? Co ja viem, tak nepoziciavaju. Este som nebola nic skusat, tak neviem...
Odpovedať
ďakujem za pochvalu ;-) ja som sa v nich cítila ako princezná a som strašne šťastná, že mi sadli, lebo boli moje vysnívané :-) ja si ich budem dávať šiť, lebo požičovné za ne je takmer 600€ a to je takmer polovica nášho rozpočtu :-N :-p v salóne mi ich vedia ušiť za cca tretinu tejto ceny, tak mi je jedno, že nebudú originály.. hádam sa budú apsoň z polovice podobať.. :-) o závojoch neviem nič, lebo pravdepodobne ho nebudem mať.. ale síce možno na fotenie by sa nejaký šikol.. hmm ty si ako na tom so šiatkami?? kedy sa chystáš skúšať??
Odpovedať
Tak to je dolezite, citit sa v satach uzasne ;-) Fuuuha, ale tak to je riadna cena. A sit ti ich budu v tom istom salone, kde si ich skusala? A ako budes mat vlasky? Ja chcem zavoj tiez hlavne do kostola, na fotenie a prvy tanec :-) kedze by som rada ten spanielsky. Sice uvidime este, ake satky budu. Uz by som sa asi aj mala vybrat, co, =-) Mozno buduci tyzden.
Odpovedať
ahojte zelam pekny den ;-)
Odpovedať
bambulka, idem teraz na obed, o pol hodinky ti odpoviem na všetko! :-)
Odpovedať
kwetinka - serwus. No co mas nove? simca - jasne.....budem cakat ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj teraz mam chvilu volno, tak prekliavam si nejake veci na nete ;-) a ty? ;-)
Odpovedať
A ty si v skole? =-) Ja nic, skusam vymyslat oznamko, ale neviem prist ani len na to, v akom programe to mam robit :-D
Odpovedať
hej hej v skole skicar, photoshop..ci? :-N
Odpovedať
photoshop...mam ten program na CD, ale mam tak plny notebook, ze .... :-( Asi ho nainstalujem do velkeho PC. Ale pouzivat ho veru este neviem :-D
Odpovedať
ja som duta do vela veci { co nehovorim ze ty si }..takze chapem :-N :-D :-D daj priatelovi nech ta nauci x-)
Odpovedať
joooj, moja zlata, do PC som skor ja ako drahy ;-) Ja keby som za ten program sadla, tak na to pridem. :-D Len sa mi dnes akosi do toho nechce.
Odpovedať
skor keby clovek en tak mohl byt vonku na slnku ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cafte baby, riesite sny? mne sa o svadbe ani o tehu nesniva, ale najnovsie sa mi sniva ze odhrabavam sneh okolo auta. vcera som nasla v papiernictve cyklamenovy papier, niektora tu tiez hladala, tusim bambu, ci? aj bielo cierne servitky mavaju, vcera nemali ale do konca tyzdna mi pridu, tak si pojdem pre ne, sice uz jedny mam, ale tieto sa mi zdaju lepsie.
Odpovedať
zuzik ajoj..a ty budes mat vyzdobu taku ako mas v abume? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kweeeti, cafko, no velmi by som taku chcela, bielo cierny zaklad a k tomu vyrazne cyklamenove dolpnky.
Odpovedať
ten cyklamen vas nejako vzal :-D preco sa mu vlastne tak hovori? podla mna je to ruzova :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
kweeti, to nie je klasicka ruzova, cyklamen asi preto, lebo cyklamenky su jedny kvietky a maju taku specificku farbu, tak asi preto sa aj ta farba vola cyklamenova, alebo aj pod pojmom magenta sa da najst.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky:) Ja tiez rozmyslam, ze si spravim sama oznamko z nasich fotiek. Lenze photoshop neviem vobec ovladat:( Takze to bude este zabva kym sa to trosku naucim. Tak cyklamenova a fialova su tuto sezonu velmi oblubene farby. Ja ju tiez budem mat:)
Odpovedať
Profilova fotka
kacennka krasne fotky mate, som teraz kuk na FCB. :-)
Odpovedať
zuzi - ahooj ;-) Ano, ja som chcela ten cyklamenovy papier. Ale vlastne vykresy. Nema to vase papiernictvo webovu stranku? :-) Zislo by sa. kacennka - som na tom tak ako ty. Aj ja chcem vymysliet nieco z nasich fotiek, len ten photoshop si najskor musim cely prejst. To bude teda :-D
Odpovedať
idem,majte sa baby pekne ;-)
Odpovedať
bambulka, tak som už tu napapaná :-) šiatky som skúšala v nicole, ale šiť si ich dám v salóne lili v hurbanove.. vlasy by som chcela mať vyčesané.. na boku takú veľkú guľu a vlasy zapletené také obtočené.. :-D no ťažko sa to vysvetľuje, to treba vidieť.. jedna baba asi pred tromi rokmi taký mala a bola zlatá, lebo mi poslala fotky aj hotového účesu z viacerých strán, aj jeho výrobu :-) no len dúfam, že zoženiem kaderníčku, čo mi taký bude vedieť spraviť a že sa mi bude vôbec hodiť.. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
bambu, vykresy to veru boli, nie papier, pardon. som hladala, ale nemaju. kupim si, odfotim a mozem aj tebe ak sa ti bude pacit. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?