Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
simcab a čo keby si niečo napísala ty :-D ja sem stále pozerám a nikto nič :-N
Odpovedať
lady ved ja som ti hovorila co bolo s lulu :-D a kto je tu novy? tusim nik :-N :-D wera ahojky :-) :-)
Odpovedať
no len veľmi neviem čo.. hmmm teraz zháňam niekoho, kto mal také šaty ako chcem ja mať, potrebujem info o spodničke.. bola tu jedna baba, čo ich mala, ale neviem nájsť jej album.. :-(
Odpovedať
wera jak ze nic..ja pisem a ty nic :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no viem kwetkinka, som skor myslela, ze ci neprisla naspet pod novym nickom ;-) a nechcem nikoho urazit, nikoho neupodozrievam.
Odpovedať
Profilova fotka
ladyjh - jáááj vlastne ja som ti už kontakt dávala :-) tak to hej, rozpočtu sa treba držať, lebo ani sa nenazdáš a hneď sa suma rapídne zvýši ;-) to my sme rozpočet radšej ani nerobili, lebo by nás prekotilo pri výslednej sume :-D kweetinka ahoooj :-) ako sa dnes mávaš? :-) simcab - a čo za spodničku? - v salóne ti neporadia? :-) mne k šatám pri skúšaní dali najprv takú hnusnú spodňu, že šaty na to nevedeli ani navliecť, nakoniec sme zistili, že sú šaty nádherné aj bez spodne.. Ale pre moju bezpečnosť dáme minikruh, aby sa mi nezavadili šatičky do topánok :-D to by bolo trtnúť na zem pri kráčaní pred oltár :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
wera nooo si ma nevsimas :-( :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
weri, to keby som ja nemusela robit rozpocet..............sa mi moze len snivat ;-) :-N a to aki experti boli v tom salone kde si skusala? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
kweetinka všííímam, akoby som nemohla? :-. x-) ladyjh - no nemôžem okrem tohoto povedať ani jedno zlé slovo, len toto bolo fakt že divné - že pod tie šaty treba malý kruh, trt 2 a veľké :-D potom sme skúšali bez, vyzeralo to super, ale nebezpečne a keď som si pre šatky šla, tak som si ich chcela ešte vyskúšať a to som poprosila pani, že či by som mohla ešte raz skúsiť a s malým kruhom a vyzeralo to super :-) bála som sa, že keď bude len jeden kruh, tak to bude vyzerať ako hajzl zvonec, ale nie, ani ho tam vidieť nebolo, skvelo to tak bolo a šatky sa mi nezavadzovali do topánok :-)
Odpovedať
weri, hádam aj poradia, ale ktovie kedy sa tam dostanem.. a mám jednu dobrú ponuku na spodničku, ale neviem či by mi taká pasovala pod šatičky.. hmm
Odpovedať
Profilova fotka
hajzl zvonec, ja mam z teba dost :-D ja uz konecne musim popozerat topanky, aby som vedela, ci treba saty skracovat, alebo nie. :-) a mimochodom krasne pohare! ja tiez rozmyslam, ze kupim normalne krystalova a budeme ich pouzivat a vyracia a tak, aby na ne nesadal prach :-)
Odpovedať
Profilova fotka
simcab a aké sú to tie šatičky? :-N ja som asi zase zabudla, hanbííííím sa :-N =-) ladyjh - :-D niekedy sama nechápem moje prirovnania :-D a aké topánočky by si chcela? :-) ja mám jedny s 7cm podpätkom a jedny som si dala robiť s 2,5 cm podpätkom :-) aby som nemusela celý deň v podpätkoch lietať :-D juuuuj ďakujem mooooc, pôvodne sme poháre vôbec nechceli, chceli sme dať naše kryštálové čo máme od babičky, ale keď som našla tieto, zamilovala som sa a ani toľko nestoja, tak ich objednám :-D drahému som poslala foto, tiež sa mu veľmi páčia, tak čo, jedna zbytočnosť nás nezabije :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
wera x-) x-) :-p
Odpovedať
Profilova fotka
wera a kolko stoja? skade ich objednavas?
Odpovedať
vierka, šiatky mám v albume - pronovias trueno.. aj ja som v nich pofotená x-)
Odpovedať
weri - nadherne pohare x-) Odkial ich objednavas?
Odpovedať
Ahojte kočky ;-) ako pokračujete? Som tu dlho nebola. My už pomaličky vybavujeme papiere na dom a na jar začíname stavať :-) tak sa teším. Potom svadba a babatko. Inak baby - už ste mali živý sen, že rodíte? :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
havana ahojky, ja teda urcite mala :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
brééé ránko babuľky :-) havana - snívalo sa mi viackrát, že som rodila dvojičky, ževraj to znamená veľké šťastie a je to fakt hneď po tých snoch sa nám podarilo kúpiť bytík :-) baby ja by som strašne chcela bábätko, keby som už nemala šaty kúpené, tak hneď ideme do toho :-D
Odpovedať
wera ajoj :-) vazne by si do toho sla? x-) :-D :-D
Odpovedať
mne sa tie moje veci pohli..len ktovie ci s uspesnzm koncom :-D :-D tak som ted momentalne zas v rozmyslani..ako keby clovek nemal nad cim rozmyslat aj bez toho
Odpovedať
Profilova fotka
simcab - jeeej vlastne hej, už viem ktoré to sú, tie sú nádherné :-) a keď si si ich skúšala v salóne akú ti dali spodňu? :-) kweetinka - hneď a bez váhania :-D už len odrátavam mesiace, aby som sa bruškom zmestila do šiat :-D teraz mi 4 dni meškali a už sme sa tešili, že bude mimi, noooo nebude, prišli svine :-D :-D :-D
Odpovedať
hehe sa tesim, ze sa tak radujes ;-) teda dufam ze nedojdu ti coskoro :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
kweeti a ktoré veci myslíš? :-) a nad čím to rozmýšľaš? :-) ja sa veľmi ospravedlňujem, ale dnes mi nedopína vôbec, tak ma berte s rezervou :-D
Odpovedať
mne nedopina nikdy, najma ked vstavam o pol 6 :-D :-D :-D mne zacina hodina, tak sa maj krasne zatim a cakam na IP ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
brééé ranko dievcence :-) wera takze mam ti odkladat veci pre mimi ? :-D :-D havana kedy mate svadbu nemas to v pase :-N a ja nielen sen som mala ze rodim ja som aj naozaj rodila :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko - :-D ty si zlatíčko :-) minule sme boli s drahým v tescu, našla som tam krásne malinké balerínky pre malilinké dievčatko a hovorím mu - láska sprav mi do tohoto dieťatko :-D :-D sa rehotal, že či to dieťatko len kvôli tým topánočkám :-D
Odpovedať
ahojte dievčatá.. :-) weri.. ja si absolútne nepamätám akú som tú spodnicu mala.. či 2-kruh. alebo 3-kruh. :-N .. som bola v eufórii :-D čo sa bába týka, ja by som tiež už brala.. teda keby bolo len na mne, tak už mám aj zo 2-ročné.. x-) aj som drahému vravela, že by sme už mohli, no on vraví, že po svadbe 8-( ale tak to nie je až tak ďaleko.. len ešte chcem ísť dovtedy na vyšetrenia či som ok, keďže máme psa, u našich kocúra a hlavne to, že som mala v minulosti väčšie problémy.. aby som si bola istá, že to bude v poriadku..
Odpovedať
Profilova fotka
simcab - a pes ma nejaky vplyn na otehotnenie??? :-o :-o Lebo my mame dvoch
Odpovedať
Dobre ranko dievcata. Mne sa este nikdy nesnivalo ze rodim :-D ale dnes sa mi znova snivalo o svadbe. Ale v zlom .. ze som nic nestihala, ze ma nemal kto nalicit, ze som mala obute cierne topanky k satam a nemohla som najst svadobne a take blbosti .. no bola som vyplasena z toho :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?