Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
simca dakujem, ze ma rozumies :-) niektore to fakt prehanaju... ci uz zakazmi a komplexami alebo naopak prilisnou dokonalostou.. ved trosku spontanne to treba nechat plynut a nerobit zo svadby vezenie ale krasnu udalost, ci uz mam maslicky, ruzicky, a neviem co vsetko alebo nie .. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata... ano, niektore baby to s tymi pripravami mozno az moc prehanaju. Ale myslim si, ze ziadna sa nevydava kvoli tomu aby mali "krasnu party" ale uvedomuje si zmysel manzelstva. Kazda z nas chce mat myslim krasnu svadbu a vacsine zalezi aj na tych detailoch. Predsalen je to vynimocna udalost. Za to, ze chcu mat krasnu svadbu a vsetko podla predstav a dokonale, to predsa neznamena, ze to beru len tak povrchne. Ano, pierka sa zahodia, vyzdoba sa behom par minut pokazi a znici a na mnoho veci ostane len krasna spomienka. To ale neznamena, ze kvoli tomu, ze pierka po svadbe aj tak zahodim, tak ich kvoli tomu ani nebudem robit.
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja tiez dufam, ze sa zmestime do tych 50 euro, maximalna cena je 100, viac by som uz fakt nedala.
Odpovedať
Profilova fotka
sorry, to nepatrilo sem:D ale do temy cena svadobnej kytice
Odpovedať
tak ja by som ani tých 100 nedala.. nech sa strčia s takou cenou.. si pôjdem radšej do lidla kúpiť za 3€ :-N
Odpovedať
Profilova fotka
simca, niekto je ochotny dat za kvetinovu vyzdobu aj 1500 eur. TO ai uz ale neviem predstavit. Mam kvietky velmi rada ale co je vela to je vela. Hlavne,ked to za chvilku zvadne. Ako inac s tym kostolom? pojdee teraz niekedy?
Odpovedať
tak to fakt neviem, kati.. dodo má na všetko strašne veľa času.. a mňa to už prestáva baviť.. 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
to aj moj ma na vsetko cas. Ale dohodla som sa s nim, ze mu dam pokoj s recami o svadbe do noveho roku ale na oplatku musime vsetko toto dovtedy zarezervovat(kostol, kamera,hudba...). Takze suhlasil a pojdeme co najskor. A ak nie, tak pojdeme my dve za fararom:D
Odpovedať
:-D :-D kľudne :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
farar by si najskor pomyslel, ze mame zaujem o homosexualne manzelstvo.. ale bola by sranda:D
Odpovedať
no však toto :-D "pochválen, my by sme sa chceli vydávať, tak sme sa prišli dohodnúť :-D "
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D no bolo by to celkom zaujimave, Ale tak tych nasich chlapov tam dako dotiahneme. Vzdy maju chlapi na vsetko cas to asi nezmenime.. ale daju sa prehovorit ked vidia, ze ti na tom zalezi. Povedz svojmu, ze my ideme, tak nech sa rozhybe aj on
Odpovedať
Článok sa načítava...
ach, kati, on nechce ísť so mnou spať.. neviem ako ho dostanem do kostola, keď ani neviem ako do postele :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D tak to si ma celkom pobavila teraz. Moj so mnou minule nechcel ist do sprchy :-(
Odpovedať
ach títo chlapi.. :-o
Odpovedať
Profilova fotka
tak mu povedz, ked bude chciet veceru, ze na to je este cas, ze nedostane. Potom sa mozno rozhybe
Odpovedať
budem musieť..
Odpovedať
Profilova fotka
co inac takto po veceroch robis? preco niesi s drahym ale na nete?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, dneska tu nikto nieje?
Odpovedať
ahojky, ja :-) ako sa mas?
Odpovedať
Profilova fotka
celkom to ujde, len sa musim pripravovat na daleku cestu, dneska idem naspat do Brna. KEd si pomyslim na tych prijemnych 8 hodin:D ale aspon, ze budem s drahym uz. A co ty?
Odpovedať
uf no urcite to da zabrat...nezavidim ti :-D :-D jaaaa v pohodicke :-) ...tak prajem peknu cestu
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem:) aspon,ze mam miestenku.Minule som musela polku cesty stat. Babenky, uz mam tie predsvadobne foto, tak ak chcete kuknut tak su na facebooku
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kacenna ja by som sa aj kukla, ale ked neviem, ktora si ty na FB :-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz mas v IP kontakt na mna:)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte žienky :-) ako sa dnes máte? ja som sa dnes rozhodla, že si spravím birmovku, tak sa idem zapísať, a ideme do kina na legendu o strážcoch, tak sa moc teším :-) Všetkým vám prajem krásnu nedeľu :-)
Odpovedať
weri uzi si to, je to dobry filmik..maj sa krasne x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Fuj ja som po celom tyzdni taka unavena, dve roboty dali teda riadne zabrat a najhorsie je ze od zajtra zase do prace...joj ako velmi by som chcela byt doma a oddychovat
Odpovedať
aj aj chcem mať aspoň rok dovolenku :-N :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Simi mne bohate bude stacit vikend bez roboty
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?